خانه انجمن بدو بدو كه حراجش كردم
٩٥٧
٩٨
2nyadideh

بدو بدو كه حراجش كردم

بدو بدو كه حراجش كردم

وقتی کلمه حراج را با حروف درشت و پررنگ بر روی شیشه یا تابلوی یک مغازه می‌بینیم، دیگر نمی‌توانیم مقاومت کنیم، حداقل برای یک نگاه کوچک انداختن باید به داخل مغازه برویم تا ببینیم اجناس حراجی چه چیزهایی هستند. در نهایت با یک سری اقلامی که  یا نمی‌خواهیم یا لازمشان نداریم، از مغازه خارج می‌شویم.

هميشه همين‌طور است! ولي چرا هر بار باز هم نمي‌توانيم ساده از كنارش رد شويم؟!

٩٢/٠٧/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
کلا آدمای سرخوشی هستیم...ولی خب معمولا چیزی که لازم داریم میخریم...شاید چون تنوع زیاده:)
دایی جان
دایی جان
٩٢/٠٧/١٦
٢
٠
ما ایرانی خیلی ادمای ساده ای هستیم ! همچین قشنگ همیشه تا زانو کلا سرمون میره !!! صرفا جهت اطلاع خخخ
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
نه بوا اصا این طور نیست یه بار من رفتم تو یکی از این مغازه ها دست رو هرچی گذاشتم گرون بود بد گفتم ا پس کو حراجاتون بد یه چیزیای زشتیو نشون داد که شکنجمم میدادن نگاشون نمیکردم بیخیال شدم اومدم بیرون الانم کم میرم سمت این جور مغازه ها
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
چون ساده باور هستیم فکرمیکنیم واقعا همه جنساشون حراج هست درصورتی که بیشتر برای جلب توجه مشتری اینکارو میکنن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
تجربه ثابت کرده مغازه هایی که حراج میزنن...اصولا قبلش 20 % رو جنساشون میکشن تا 10% اف بزنن...اصولا هر جا زده باشه حراج نمیرم...البته اگه چیزی احتیاج نداشته باشم..
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٦
١
٠
بابا دروغه...رفتم تو مغازه زده بود تمامی اجناس با 30% تخفیف...رفتم یه تی.شرت برداشتم گفت 50تومن!!!...گفتم مگه تخفیف نداره گفت با تخفیف شده اینقد بدون تخفیف 70 تومنه!!!! از اونجا دیگه به حراجی ها توجهی نمیکنم. :)
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
به قول اریک برن، معمولا فروشنده ها ما رو میندازن توی تور!! ولی اگه حواسمون جمع باشه متوجه میشیم. البته اگر...! دی:
ati200
ati200
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
حراج دروغه....می بره بالا قیمتارو الکی یه خط میکشه روش یه قیمت دیگه ..ماهم خوشحال ...چه ارزون خریدیم...من که نمی خرم ازحراجی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
نظری ندارم زیاد اهل خرید نیستم به حراجی هم اعتقاد ندارن هر وقت چیزی لازم داشتم میخرم نه به طور اتفاقی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
خخخ چی بگم والا! .... من فقط حراج مانتو و کفش نظرمو جلب میکنه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
من اینجوری نیستم اصلا از بازار و خرید کردنم متنفرم شدید آرررررررررررررررررره
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
نمیدونم چیه که این مغازه های احمد آباد و این جور جاها کل 365 روز سال رو زدن 30% OFF خدایشش اینا برشکست نکنن یک وخت !!!!!!!!! // من که فقط اگر قیمت اون چیز رو داشته باشم و بعد با توجه به قیمتی که دارم از اون جنس ببینم واقعا تخفیف میده و مشکلی نداره میخرم در غیر این صورت اصلا محل هم نمیذارم و به نظر من یک شگر مشتری جذب کرده برای بعضی ها فقط.
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
واقعا نمی دونم !وقتی مغازه های برند آف می زنن یهویی همه سرازیر میشن و کلی خرید می کنن با یه چهره ی خیلی خوشحال !
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
چون حراجه دیگه نمیشخ ساده از کنارش رد شد
maede
maede
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
همیشه که نه..ولی بعضی مغازه ها قیمت جنساشون واقعن نصف میشه و معمولن مغازه های بالای شهر حراجشون واقعی نیس!یه سری مغازه ها هم همیشه ی خدا زدن به خاطر تغییر مکان و این حرفا جنساشونو قیمت خرید میدن بعد کلن میبینی مغازهه جمع نمیشه!
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
آقا یه هفته پیچ تو سجاد یه مغازه بزرگ حراج زده بود.... ملت ریخته بودن ها.. مایم رفتیم تو.. اصن نمیچد نفس بکچی.... فروچنده ها هم فیس و فیس اسپری خوچبو کننده هوا میزدن تو حلق مچتری ها .. اصن یه وزعی بود.... آخر دیگه نتونستم دووم بیارم.. بعد 6..7 دقیقه با آقامون از محل متواری چدیم.... میگی مجانی بود.. مثه چی میخردین...
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
یه جای دیگه هم با دوستم رفتیم. اصن واسم عجیب بود.. تو فسقل مغازه پر از جمعیت.. فروچنده هم رفته بود بالای چهار پایه جنسا رو پرت میکرد سمت مچتری ها.. من که هاج و واج مونده بودم.. خانوما جیغ و داد میزدن و اسم فروچنده رو صدا میزدن که آقای فلانی بنداز اینجا.. رو هوا از هم چنگ میزدن... اصن خوچم نیومد.. مثه این ندید پدیدا...
m_sana
m_sana
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
من که کلا محلشون نمیدم چون چند بار واقعا همینطوری شده و اعصابم خورد شده
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
چرا من اینجوری نیستم ؟؟؟؟؟ یارو 2 سال پشت شیشه مغازش نوشته : به علت تغییر شغل ... ! اما هنوزم که هنوزه همون کار رو داره ادامه میده !!!!! O_o
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
هیچ وقت به این نوع تبلیغات اهمیت نمی دهم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٧
١
٠
سلام ... حراج براي تعدادي از شهروندان خيلي مفيد است
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
من خودم زمانی تو حراجی میرم که اون جنس و لازم داشته باشم..کلا حراجی شیرینه...مخصوصا چیزی لازم داشته باشی که قبلش پولت نرسه ولی بعدش بتونی بخری
sorme
sorme
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
من یه چیز گرون میبینم بعد میگم وایستم حراج بزنه حراج که میزنه میرم میبینم جنس مورد نظر حراج نداره!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
این بیشترعادت خانوماست!!ههههههه!!ولی من خیلی دوس دارم الکی خریدکنم!!خخخخخ
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
یکم هوس انگیزه.................................................ولی خب هر جاییی ک حراج بزنه ارزش رفتن و دیدن نداره.....