خانه انجمن تو هم یه جمله بگو..
١٣٨٢
١١٨
SE7EN

تو هم یه جمله بگو..

تو هم یه جمله بگو..

هر کی یه جمله زیبا از آهنگایی که گوش می کنه را بنویسه ،ببینیم چی به چیه.....؟

٩٢/٠٧/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
terme
terme
٩٢/٠٧/١١
٣
٠
من میمونم تا شاید پیداشی...برگردی و بازم مال خودم باشی:دی
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
:)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
اینجا بعد از تو هر روز بارونه / حس و حالم داغونه!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
گفتی شفا بخشم تورا ،وز عشق بیمارت کنم...یعنی به خود دشمن شوم با خویشتن یارت کنم...گفتی که دلدارت شوم ،شمع شب تارت شوم....خوابی مبارک دیده ای ترسم که بیدارت کنم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
ابی خوندنش حرف نداره تکه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
کی اشکاتو پاک میکنه شبا که غصه داری دست رو موهات کی میکشه وقتی منو نداری
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٣
٠
دستتو بذار رو قلبم...قلب من نفس نداره...از ته دلت بگو که..عاشقم شدی دوباره....چشم دنیا رو میبندم..تو فقط منو نگاه کن...نفس هات و تو هوای خسته دلم رها کن.......سرنوشتمو عوض کن ..که بهت دنیامو میدم..مدتی رو که نبودی نمیدونی چی کشیدم..............
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
١
٠
رفتی که تنها بمونم با خودم......هیزم آتیش تنهایی شدم...باعث اون همه تنهایی منم ..عاقبت باید که تنها مبشدم..........
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١١
٦
٠
سلام ای غروب غریبانه دل.....سلام ای طلوع سحرگاه رفتن....سلام ای غم لحظه های جدایی......خداحافظ ای شعر شبهای روشن............
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١١
١
٠
سلام ... نازنینا ما به ناز تو جوانی داده ایم
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١١
٢
٠
حواست به من نيست ....ديگه نيستي پيشم ....حواست به من نيست .... كه ديوونه ميشم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
وای وای:))خخخخ
faeze
faeze
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
عشقای امروز واسه یه لحظن دوست داشتناشون دروع محظن...:)))
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
با سکوت قلبای ما/ در تنم چیزی فرو ریخت/ هجرتت اوج صدامو / از فراز جاده ها اویخت / ای زلال سبز جاری / جای خوب غسل تامین .......
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١١
٣
٠
چقد دوس داشتن تو شیرینه!/ تو رنگ چشمات به دل میشینه!/ تو رو من دوس دارم تا اونجایی... / که آدم واسه حوا میمیره...! :)))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
لایک!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
فیروزه تو بلایی ... قشنگ و دلربایی / دلم خونه ز دستت ... نمیدونم کجایی ؟
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
چه جالبه!!!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخخخخخ... مهندس الکی مملکت... :)))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هااااااااااااااااااااااا.....................بیا وسط:))
پگاه
پگاه
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
دستا شله.....!!
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
هه هه هه:)
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٧/١١
٢
٠
بارون داره هدر میشه بیا با من قدم بزن دلم داره پر میکشه واسه تو قدم زدن وقتی هوا بارونیه دلم برات تنگ میشه باز نمیدونی تو این هوا چشات چه خوشرنگ میشه باز
maede
maede
٩٢/٠٧/١١
١
٠
بارون هواتو داره..رنگ چشاتو داره..قدم زدن تو بارون با تو چه حالی داره..دلم هواتو داره..........
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١١
١
٠
ببخشین این بیشتر از یه جمله س ولی زیباااااااس!: از خانه بیرون میزنم اما کجا امشب؟/ شاید تو میخواهی مرا در کوچه ها امشب/ پشت ستون سایه ها زیر درخت شب/ میجویم اما نیستی در هیچ جا امشب.. / ای ماجرای شعر و شب های جنون من/ آخر چگونه سر کنم بی ماجرا امشب../ طاقت نمی آرم تو که میدانی از دیشب/ باید چه رنجی برده باشم بی تو تا امشب... ( مرحوم ناصر عبداللهی)
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خدا رحمتشون کنه.
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
ميسوزم اتيشم...تا اينكه بياي پيشم..ميسوزم خاموشم..با گريه هم اغوشم...
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٧/١١
٤
٠
سخته رفتن بسکه سردم...من حرف دلای شکستم...من درد تموم دنیام که زخمامو خودم بستم...
S_14
S_14
٩٢/٠٧/١١
١
٠
گره افتاده در کارم به خود کرده گرفتارم بجز در خود فرو رفتن چه راهی پیش رو دارم...........
faeze
faeze
٩٢/٠٧/١١
٣
٠
ادمکای برفی آروم تر بخندین...ستاره های روشن چشماتونو ببندین...یواش یواش ببارید ای قطره های بارون لیلای من تو خوابه کنار بید مجنون...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١١
١
٠
می گن عاشقا بارون و دوست دارن ،ولی من یه چیزی رو هیچ وقت نگفتم...................چه بارون بباره،چه بارون نباره ،با هر اتفاقی به یادت می افتم
maede
maede
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
چه آهنگای ناموزونی گوش میدین!!! D:
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
نا موزون اهنگای خودتونه:))
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
وووووووووووويي خخخخخخ دشمن عااااااااااشق
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
پر از تنهاییم اما.......... بذارین تو خودم باشم...................با این حالی که من دارم.................همون بهتر که تنها شم
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
اره همون بيتره...خخخ
maede
maede
٩٢/٠٧/١١
١
٠
دلسر نشو از عشق از بختی که خوابیده..افسانه ما روزی دنیا رو تکون میده..درها رو به روی بغض با همدیگه میبندیم..یه روزی به امروز و این فاصله میخندیم..عمری اگه باقی بود فردا رو اگه دیدی..با شهرت این احساس دنیا رو تکون میدی..اینجوری که دل بستیم این حرف کمی نیست که ما عاشق هم هستیم..........لبخند بزن دنیا اینجوری نمیمونه ما سهم همیم اینو این فاصله میدونه.......
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
بـــــــه به :)))
maede
maede
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
دلم تنگه مثه ابرای تیره تو یه حسی مثه زندون اسیره..تو از احساس من چیزی نمیدونی که داری بیخودی منو میرنجونی..یه امشب جای من باش جای اونی که چشماش به در خشک شد ولی عشقش نیومد..یه امشب همسفر باش مثه من در به در باش جای اونکه به دنیا پشت پا زد.......منو از تو یاد گرفتم تموم زندگیمو حالا با کی بگم این قصه وابستگیمو؟رو دوش کی بذارم یه دنیا خستگیمو..........یه کم از یه جمله بیشتر!!! :)))
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هی امان از این زمان...زمانی که برد توان از این زبان
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
بـــــــــــاز یه بغضی گلومو گرفته // بــــــــــاز همون حـــس درد جدایی // من امــروز کجامو،تو امـــروز کجایی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
١
٠
برو هرجای این دنیا که میخوای/تو اینجایی توی قلبم تو خونم/کنارت تو زمین جایی ندارم/هوادارت همیشه من میمونم/من این دیوونگی رو دوس دارم/همین که عشق تو عین عذابه/جنون بالاتر از این که یکی هست /که هر شب با لباس تو بخوابه....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/١١
١
٠
برای واژه های مهربونی /قصیده شو قصیده شو قصیده/بین تموم عاشقای دنیا/پدیده شو پدیده شو پدیده:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١١
١
٠
خوش میگذره .... بهههههههههههله! خخخخ :))))))))) اوج سرخوشیه خاننده اش! خخخ
terme
terme
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خوراک رقصه...خخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١١
٣
٠
اهویی دارم خوشگله .... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هنوز در عوالم کودکی به سر می برید:))خخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخخخخخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١١
١
٠
قرن ما شاعر اگر داشت هوا بهتر بود/خار هم کمتر نبود از گل بسا گلتر بود/قرن ما شاعر اگر داشت که کبوتر با کبوتر باز با باز نبود شعار پرواز/وای برما که تصور کردیم عشق را باید کشت/در چنین قرنی که دانش حاکم است عشق را از صحنه دور انداختن دیوانگیست.درماندگیست.شرمندگیست/قرن قرن آتش نیست/قرن یک هوای تازه است/فکرها را شستشویی لازم است/گم شدیم گر در میان خویشتن جستجویی لازم است/نازنینها از سیاهی تا سفیدی را سفر باید کنیم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
چی فلسفی :)))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
آن لحظه که از نیاز انسان.دارد نه کم از هوای حیوان/یک دانه گندم طلایی.از تشت طلا گرانبهاتر/در حادثه های ناگهانی.سالم ز مریض مبتلاتر/آسوده مباش که بی نیازی.یک آن دگر پر از نیازی/آنجا که تو فرعون زمانی.در تیررس باد خزانی
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١١
١
٠
روز با تو شب به یادت قصه با اسم تو قصست/دل یکی بود و نبود به همیشه ی تو بستست....عقل با تو دل به یادت،خونه با نور تو خونست/روز با یاد تو روزه،نور اولین نشونست....من گذشتم از گذشته واسه فردا بی قرارم/جز صدا کردن اسمت اینجا چاره ای ندارم...اسم تو راه فراره،اسم تو خود قراره/روز من بی تو و اسمت شب تاره....:)
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١١
١
٠
باز باران با ترانه،عکس تو آرام خانه/عاشقی تو راست گفتی،راست گفتم عاشقانه...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هر روز خورشید از پشت شیشه نشسته ببینه کی از خواب پا میشه بی تاب بوده تا بچرخه زمین میسوزه دلش ولی داره آب میشه گنجشک شیطون توی کوچه آروم به شیشه زد نوکهاشو میخواست بگه آروم در گوشت صبح شد بازم خورشید زده پاشو تا پا نشی پنجره باز نمیشه تا تو نخندی روز آغاز نمیشه زیبایی زیبایی گلدون شمعدونی صورتت سرخ ساقه هات سبز اما خودتو بنفش میدونی ♫♫♫ گلدون پاشو بارون زده تا پا نشی حالم بده گل جون چشاتو باز کن گل جون بخند و ناز کن کنار ساقه ی تنت یه غنچه ی تازه زده پاشو که امروز وقتشه پاشو غنچه تو باز کن به ماچه که کلاغه قار قار میکنه مارو که هر روز صبح گنجشکه بیدار میکنه گنجشک جون سلام امروزم سلام جای جواب سلام ببین داره چیکار میکنه بال میزنه و میاد پشت شیشه نوک میزنه تا ببینی خوشحال شی با رفیقاش جیک میزنه جیک تا صداشو بشنوی سرحال شی
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
حیف دلم که پیشِ تو موندو به هیشکی دل نبست ، حیف دل صبورِ من که عاشقت بوده و هست ...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١١
٤
٠
میشه از عشق تو گفت/میشه با ستاره های چشم تو مغرب نو.مشرق نو برپا کرد/میشه از برق نگات.خورشیدو خاکستر کرد/میشه از گندمیای سر زلفت.یه عالم شعر نوشت/آره از عشق تو دیوونگیم عالمیه/آره از عشق تو مردن داره.آره از عشق تو مردن داره/میشه از عشق تو مرد و دیگه از دست همه راحت شد/میشه از عشق تو مرد و دیگه از دست تو هم راحت شد/آره از عشق تو دیوونگیم عالمیه/اگر از عشق میشه قصه نوشت.میشه از عشق تو گفت/
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١١
١
٠
سکوتم از رضایت نیست.دلم اهل شکایت نیست/هزار شاکی خودش داره.خودش گیره گرفتاره/همون بهتر که ساکت باشه این دل.جدا از این ظوابط باشه این دل/از این بدتر نشه رسوائی ما.که تنهاتر نشه تنهایی ما/کسی جرمی نکرده گز به ما اینروزها عشقی نمیورزه.بهایی داشت این دل پیشترها که در این روزها نمیارزه/
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
اوممممممممم کلی آهنگ خو تو ذهنمه... هوممممممممم
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١١
١
٠
كنار سیب و رازقی نشسته عطر عاشقی من از تبار خستگی بی خبر از دلبستگی عاشقم
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
یه دونه غفور ؛ دو دونه غفور؛ سیصد دونه غفور !× خخخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١١
١
٠
مجنون لیلی بی خبر در كوچه های در به در مست و پریشون و خراب هر آرزو نقش بر آب شاید كه روزی عاقبت آروم بگیرد در دلت
faeze
faeze
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
:)))دوسش دارم:)
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١١
١
٠
هی حالا دیدی میتونم تو بری و تنها بمونم / تو دیگه برام بی ارزشی میخوام همه اینو بدونن همه لحظه ها مال تو فردا مال تو دنیا مال تو / برو برو برو از چشام دیگه افتادی هومممممممم دیگه...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
:|
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/١١
٢
٠
خدایا دوستت دارم، واسه هر چی که بخشیدی/همیشه این تو هستی که، ازم حالم رو پرسیدی/بازم چشمامو می بندم، که خوبی هاتو بشمارم/نمی تونم فقط میگم،خدایا دوستت دارم
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
وری لایک..یعنی دوسش میدارم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/١١
١
٠
میدونی حالم این روزا بدتر از همه است/آخه هر کی رسید دل ساده من رو شکست/قول بده که تو از پیشم نری/واسه من دیگه عاشقی جاده یکطرفه است.
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
منم مثل تو مات این قصه ام/ تو هم مثل من امشبو دعوتی /درست تو همین ساعت و ثانیه /سزاوار زیبا ترین رحمتی
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١١
١
٠
بگو سرگرم چی بودی که اینقدر ساکت وسردی /خودت آرامشم بودی خودت دلواپسم کردی/ته قلبت هنوز باید یه احساسی به من باشه/چقدر باید بمونم تا یکی مثل تو پیداشه
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/١١
٢
٠
بگو سرگرم چی بودی که اینقد ساکتو سردی خودت آرامشم بودی خودت دلواپسم کردی ته قلبت هنوز باید یه احساسی به من باشه چقد باید بمونم تا یکی مثل تو پیدا شه تو روز و روزگار من بی تو روزای شادی نیست تو دنیایی منی اما به دنیا اعتمادی نیست سلام ای ناله بارون سلام ای چشمای گریون سلام روزهای تلخ من هنوزم دوسش دارم سلام ای بفض تو سینه سلام ای اه آیینه سلام شب های دل کندن هنوز هم دوستش دارم نمیدونی تو این روزا چقد حالم پریشونه دلم با رفتنت تنگو دلم با بودنت خونه خرابه حال من بی تو نمیتونم که بهتر شم تو دستای تو گل کردم بزار با گریه پرپر شم یه بی نشونم تو این خزون منو از خودت بدون یه بی نشونم تو این خزون یه بیقرارم یه نیمه جون منو از خودت بدون سلام ای ناله ی بارون سلام ای چشمای گریون سلام روزهای تلخ من هنوزم دوستش دارم سلام ای بغض تو سینه سلام ای آه آیینه سلام شب های دل کندن هنوز هم دوسش دارم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
گفتن یک جمله.............شما کتاب نوشتید:))سپاس
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
ناری ناری ناری تو گل اناری ناری با ما نامهربونی دل میسوزونی چرا با خنده هات دل و می تپونی ........
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ مینو هم اینو خیلی دوست داره خخخخخخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
مینو گیه؟؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
دخملش دیه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١١
١
٠
شوم لای لای رو خیلی دوست داشتم 8-))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هاااااااااااااااااااااا.................
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
خخخخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١١
٤
٠
دنیا دیگه مثه تو نداره..... نداره نه میتونه بیاره................... تقدیم به آقامون :))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١١
٠
١
دست دست دست.. دوماد مرخص............... وقتی اینو تو عروسی ها میچنوم خیلی خوچحال میچم :))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١١
١
٠
من تورو توکیییی؟ مخصوصا آهنگای رستاک حلاج پاییز سال بعد دنیای ما اندازه هم نیست...من عاشق بارونو گیتارم...من روز ها تا ظهر میخابم...من هر شبو تا صبح بیدارم...دنیای ما اندازه هم نیست...من خیلی وقتا ساکتم.سردم...وقتی که میرم تو خودم شاااید. پاییز سال بعد برگردم... دنیای ما اندازی هم نیییست... (اینجا سانسور داره) تو داعم از آینده میپرسیییی....من حااال فردامم نمیدونم....
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
تقصیر اون نیست نگو تقدیر نگو قسمت ،غصه ی بی وفایی از خدا به دوره .. خدا به دوره.
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
مث لحظه ی بارون وپاییز مث چشمای خسته لبریز مث اشکای ریخته رو گونه مث بارون و ابر بهاری مث خاطره های غریبه مث دونگاه به هم نرسیده...پر پارادوکسه این آهنگ خیلی دوست دارم متنشو
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
تو قلب من یه امپراطوره،تسلیم میشه چون که مجبوره،برو نباید مال من باشی،خواهش نکردم این یه دستوره..........این آهنگ هم جدیدا ما رو گرفته!ول نمی کنه!:)
٩٢/٠٧/١١
١
٠
همه ی ارزو هامون دیگه فقط یه خاطرس نفسم بودی ولی یه تجربه شدی و بس.........................................................
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
بارون که میزنه این آسمون منو...دیوونه میکنه خون گریه میکنه...هعی پا به پای من تو این خیابونا...من گریه میکنم اون گریه میکنه...بارون که میزنه باز جای خالیه تو درد میکنه...تو کوچه های شهر میفهمم اینو من تنهایی آدم و ولگرد میکنه...اصن یه چند وقتیه درگیره این آهنگم..هعیییییییی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هر جور میتونی بمون من با تو سازش میکنم..هربار میگفتم نرو..اینبار خواهش میکنم..با زخم تنهاتر شدن..محتاج تسکینم نکن...تنها تر از من نیستی...تنها تر از اینم نکن..
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
من اینو دوسش دالم :)))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
عاشقانه..من میسازم..یه کلبه ای...از دلتنگی...مثل باران..من میبارم..آرام آرام..از دلتنگی..از دلتنگی...اسکای عاشقانه..بدرقه ی وجودت...قربون اشک چشمات..برو خدا به همرات...:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
هنوزم زمستون به یادت بهاره..تو قلبم کسی جز تو جایی نداره..صدای دلم ساز ناسازگاره..سکوتم به جز تو صدایی نداره...تو خواب و خیالم همش فکر اینم که دستات بازم تو دستام بگیرم ولی حیف از این خواب پریدم که بازم..باز چشمای کورم به راهت بشینم....
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
به به:(
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
ترو راحت پرستیدم..فقط با یک نظر دیدم..نمیدونی چقدر سخته..ترو راحت پرستیدن...به دریا دل زدم شاید...بتونم در تو دریا شم..همه دنیا رو بخشیدم که قد بخششت باشم....خیلی دوسش دارم این آهنگ...:))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
آرهههههههههههههههههههه
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
باید تو رو پیدا کنم شاید هنوزم دیر نیست...تو ساده دل کندی ولی تقدیر بی تقصیر نیست...با این که بی تاب منی بازم منو خط میزنی باید تو رو پیدا کنم تو با خودت هم دشمنی..
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
این تویی تو شبای تار..چشمات رو روی هم بزار..خورشید رو به خاطر بیار...اون که گل به تو هدیه داد..تا ابد عاشقت میخواد..تازه شو تا یادت بیاد....پیدا کن شبا مثل من...گوشه ای واسه گم شدن..گریه کن اگه عاشقی..عاشقام گاهی گم میشن..گریه کن پای رازقی..گریه کن پای نسترن....:))
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/١٢
٢
٠
درگیر رویای توام ..منو دوباره خواب کن..دنیا اگه تنهام گذاشت تو منو انتخاب کن...دلت از آرزوی من انگار بی خبر نبود..حتی تو تصمیمای من چشمات بی اثر نبود...خواستم بهت چیزی نگم تا با چشام خواهش کنم درا رو بستم روت تا احساس آرامش کنم...باور نمیکنم ولی انگار غرور من شکست اگه دلت میخواد بری اصرار من بی فایدست..
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
خعلی لایک
سحر
سحر
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
میدونی حالم این روزا بدتر از همس....آخه هرکی رسید دل ساده من رو شکست...قول بده که تو از پیشم نری...واسه من دیگه عاشقی جاده یک طرفس...میمیرم بری آخرین دفس...
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
به به
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
اگه خوبم اگه اینجام...یه نفر هست توی دنیام که مثل کوه پشتم ممتن میشه...یه نفر که پدیدس..اتفاقی نو و یژه اس..زندگیمو خالی کرده از کلیشه.......با تو دنیام عاطفی شد..هر چی جز عشق منتفی شد..انعکاس یه فرشته رو زمینی...:)))
سحر
سحر
٩٢/٠٧/١٢
٣
٠
چشای من دنبالته..دلم هنوز توفکرته..میخوام بگم دوست دارم..هنوز صدامو یادته... میخوام بفهمی حالمو...خودت بیای سراغمو..دلم میخواد بهم بگی..سوال بی جوابمو...گفتی نمیدونی چطور...همیشه عاشق بمونی...بازم تلاشتو بکن...ایندفعه شاید بتونی :))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٧/١٢
٢
٠
منو رد ازین کابوس/ ازین دنیای بیهوده / از اینکه حس کنم هرکس کنارم جای تو بوده / خلاصم کن ازین دوری که صبرم رو به پایانه / مث آرامشی هستم که نزدیکه یه طوفانه / من از روزای دور از تو ازین تکرار بیزارم/من انقدر تو قفس بودم که از دیوار بیزارم / میخوام گم شم تو رویایی که حس بودنت باشه / تموم عمره من صرف تماشا کردنت باشه / منو این همه تنهایی که رو دوشم آواره / پیش من باش قلب من از نبودت بیزاره.....مـهـدی احـمـدونـد
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
به به
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
تو این فکر بودم.که با هر بهونه.یه بار آسمونو.بیارم تو خونه.حواسم نبود که.به تو فکر کردن.خود آسمونه.خود آسمونه
پگاه
پگاه
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
دلم تنگ شده واسه بچه بودن واسه رنگایه شاد...واسه دورغه ی کوچیک با قلبایه پاک...واسه یه مرد که 20 ساله پیش من نیست ...واسه مادری که میشه چشا از غم خیس
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٧/١٣
١
٠
ناری ناری ناری.............خخخخخخخخخخخ
maryam
maryam
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
بارييك
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
هي چه فاز سنگيني /همچي سفيدو سياه چيزي رنگي ني/ و بازم منو يه جسم لشو بي حال/ و دو باره رنگ پوست شده گچ ديوار / واي اين قدر كشيدم كه نميگيره خندم/ چشام قفل شده به آتيش رو فندك / يه اتاق تاريك با بوي دود كاري / چه بخت گندي داري تو با جيب خالي/.....................
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
اگه فاصله افتاده اگه من با خودم سردم تو كاري با دلم كردي كه فكرشم نميكردم.....................
nazi jon
nazi jon
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
نیش ناش نیناش ناش شب تا صب بیدار باش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
من، خالی از عاطفه و خشم.خالی از خویشی و غربت.گیج و مبهوت بین بودن و نبودن.عشق،آخرین همسفر من،مثل تو منو رها کرد.حالا دستام مونده و تنهایی من...آقای صدا ابی
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
واااااااای عاشق این اهنگ ابی هستم!!.....
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
و البته عری که از بچگی باهاش بزرگ شدم مامانم همیشه برام میخوند: داغ یک عشق قدیمو اومدی تازه کردی،شهر خاموش دلم رو تو پر آوازه کردی...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
بوی عیدی فرهاد هم...اصن کسی هست این آهنگو دوس نداشته باشه؟:-؟
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/١٤
٠
١
یه دختر تو تراس روبرویی.........
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
دنیای این روزای من / هم قد تن پوشم شده / انقد دورم از تو که / دنیا فراموشم شده ..
ب-سلیمی راد
ب-سلیمی راد
٩٢/١٠/٢٥
٠
٠
اگه یه روز بری سفر بری ز پیش بی خبر دوباره باز تنها می شم ......................................................