خانه انجمن فرهنگ بسازیم!!
٧٣٦
٥٠
Niva

فرهنگ بسازیم!!

فرهنگ بسازیم!!

یه سری کارها تو جامعه هست که تبدیل به فرهنگ شده.. مثل بستن کمربند در چند سال اخیر..

به نظرتون چه کارهای دیگه ایی هست که باید بین مردم جا بیافته، یا چه چیزهایی به اشتباه در جامعه تبدیل به فرهنگ شده؟

٩٢/٠٧/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
اولیش اینه که آشغال نریزن...اگه آشغال ریختن جریمه شن...اصن وعضی دارمم وقتی تو خیابون راه میرم و آدامس میچسبه به کفشم..:|
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٧/١٣
١
٠
آره واقعا
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
لایک!!
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١٢
٢
٠
هوممممم بنظر من که کلن باید منقرض شیم یه نسل دیگه بیاد:| کار از فرهنگ سازی هم گذشته :|
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
لایک :)
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
خخخخخخ گناه داریم خب.. یعنی در این حد؟
t.m
t.m
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
همین ایول دادن بجای سلام کردن تو تخته مثلا .. :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
:)
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
یا رکورد نزدن تو مطالب! :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
رانندگی رو هم مث احترام به حق دیگران تو جامعه بدونیم! مثل این که به هم احترام میذاریم تو کارهای دیگه تو رانندگی هم به حق خودشمون و دیگران احترام بذاریم...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
آشغال نریختن...خیلی این منو عذاب میده :(....سبقت بی جا نگرفتن...فحش ندادن...خوش اخلاقی...سلام کردن
maede
maede
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
اوووووووووووووووووووو انقدر چیزایی که باید به صورت فرهنگ دربیاد اینجا زیاده که نمیدونم کدومشو بگم؟! :|
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
مهم ترینش...تو استادیوم حرف رکیک نزنن تا دخترا هم بتونن برن استادیوم...چراااااا دخترا نتونن برن خو؟؟؟؟؟
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/١٢
٢
٠
آقا همین تف نکردن و فین نکردن دماغ توی خیابون جلو مردم ...
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
آخخخخخ.حرف دل منو زدی به خدا..
sahar
sahar
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
:|
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
کاملا درست میفرمایید
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخ ایچچچ داماد آینده یکم با کلاس حرف بزن خخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
بچه ها یه کشفی کردم....................این مینو بانو به احتمال زیاد با نیوا بانو نسبت دارن.....................چون به جای ش می گن چ:)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
:-&
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
جناب م_نص زحمت کچیدی.. الان مینو 6 ساله میتونه چه نسبتی با من داچته باچه؟ خخخخخ
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
احساس میکنم این موضوعو تو مهد کودک دارن ازم میپرسن...آخه جوابا خیلی رویاییه..خخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١٢
٠
٠
همیشه رویاهاس که به حقیقت میپیونده.فقط باید پای کار موند تا آخرش
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
خخخخ آرزو بر جوانان عیب نیست :))) مایم که جوون و آرزومند
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٧/١٢
١
٠
آشغال نریزیم تو خیابون.اونروز 2 تا ... تو خیابون تو ماشین رانی خوردن از از ماشین پرت کردن بیرون.ینی میخواستم برم لهشون کنم.از ... هیچی کم ندارن یه عده.بد دهنیمونو ترک کنیم.تو خیابون تا یه دختر میبینیم چشممامون 4 تا نشه تا جایی که چشامون جواب میده نگاش کنیم مخصوصا وقتی سوار دوچرخه ان.یاد بگیریم وقتی تو اتوبوس و تاکسی نشستیم بغلیمون داره با موبایلش کار میکنه سرمونو مثل شتر مرغ نکشیم رو موبایلش.یاد بگیریم خیابون حیاط خونمون نیست و محتویات دماغمون برا دیگران دیدن نداره.یاد بگیریم اگه یکی بهمون خورد تو پیاده رو برنگردیم از اول شجره نامشو تا خودش زیر سوال ببریم.اگه یه دختر تو نت حالا هرجایی یکم شوخی میکنه خودمونو نکشیم که ایمیلشو پیدا کنیم براش درخواست دوستی بفرستیم.یاد بگیریم خیابون ارث بابامون نیست که سر خرو هرطرف بخوایم بچرخونیم.یاد بگیریم پیاده رو جای پیاده هاس نه موتور.یاد بگیریم اگه مسئول یه فضا سبزی نمیذاره تو چمنا کشتی بگیریم با بچه محلامون نریم یقشو بگیریم بزنیمش آخه ساعت 5 صب بیدار میشه به اونا آب میده و دلش میسوزه و ....
r_detective
r_detective
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
دقیقا
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
به به این همه فرهنگ یه جا؟ چی جوری قورتچ بدیم :)))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
چ دل پری داشتین شما... :)) ... کاملا موافق... 1000 تا لایک
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٤
٠
١
!!!!! اصلا با یه تیکش حال نکردم.........................همه جا برای رفت و امد موتورها ساخته شده.....بله:)))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٢
٢
٠
سوالش سخته جواب نمی دم
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
پس کنکور چه جوری قبول چدین؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
به سختی
r_detective
r_detective
٩٢/٠٧/١٣
١
٠
بوق نزدن بیجا
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
واقعا اینکه خیلی آزار دهنده هست :)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
تا میبینم یه نفر تازه داره رانندگی یاد میگیره فک نکنیم خودمون شوماخریم.. فرمونو بگیریم روش بنده خدا بهنگه...خخخخ... سرم اومده ک میگم هاا...یکی نیس بگه خو خودتم که از اول راننده به دنیا نیومدی که... یکی بت یاد داده...ایشششش
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
من از همون روز اول خودم یاد گرفتم................تازه همون روز لایی هم می کشیدم:)))خخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
بعدشم نمی دونین چه کیفی میده این کار:))
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
با سرعت رفتن باید فرهنگ بشه!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
دوس دارم:)))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
این حرفای بد آموزی چیه تو انجمن فرهنگی ... نوچ نوچ نوچ
ali007
ali007
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
رعایت حقوق شهروندی
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
سلام ... آشغال ریختن اهمیت زیست محیطی دارد ولی رانندگانی که پشت چراغ قرمز توقف می کنند ولی روی خط عابر پیاده یکی از زشت ترین رفتارهای است که باید فرهنگ انرا بیاموزیم جریمه باعث تحریک شدن میشود و همیشه دنبال فرست طلبی میگردیم تا بنوعی حتی ساعت سه شب هم شده جبران میکنیم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
توف کردن تو خیابون(یعنی ته بی فرهنگیه)..........انجام ندادن حرکات نمایشی با وسیله نقلیه(اصلا امکان نداره،من عقده ای می شم اون وقت).........بلند کردن صدای ضبط (یعنی تازه به دوران رسیده هستند اینایی که این کار رو می کنن).............بد حجابی رو ریشه کن کردن(دیگه بهتر چیزی نگم در این باره)
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
قیژ کچیدن با موتور منزورتون بود دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
نحوه استفاده از تلفن همراه-فرهنگ سخن گفتن با دیگران-احترام به نظرات دیگران
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/١٤
٠
٠
دست به کبریت نزنیم....آشغالارو راس ساعت 9 بذاریم بیرون...مسواک بزنیم....مشقامونم بنویسیم!خخخخ{من با t.m موافقم....منقرض باید بشیم}
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/١٦
٠
٠
نظری ندارم