خانه انجمن سوسک!
٩٣٠
٩٦
Raaahil

سوسک!

سوسک!

اگر قرار باشه مثلا آدم خيلي خيلي خيلي خوبي باشين وآزارتون حتي به يک مورچه هم نرسيده باشه،

تو خونتون درمواجهه با لونهي مورچهها يا خراميدن يک عدد سوسک روي ديوار اتاقتون چه ميکنين؟ آيا ميکشينش؟

٩١/١١/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٣
١
٠
اخ جون بالاخره یه روزم من اول شدم ! الان باید چکار کنم ؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
١
٠
اینم یه چشمه از همون ذوق مرگی که منتظرش بودی!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
١
٠
الان باس با احترام کُرسي نفر اولي رو تقديم خواهر 1 روز بزرگترت کني!!! بعله ....
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
١
٠
بگو اولللللللللللللللللللللل
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٣
٠
٠
حالا اگه جرات داری بیا کرسی نفر اولو بگیر خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٣
٠
٠
اول اول اول .....
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٣
٠
١
ستاد حمایت از حیوانات...بستگی داره اکه فرار نکنه میندازمش بیرون ولی اگه فرار کنه..........وای.وای....کشتمش...............
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٣
٠
١
خب؟؟؟؟؟؟؟ باید بگم می ترسم؟ نمی ترسم؟ چندشم میشه؟؟؟؟ هدف چیه؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٣
٠
١
آهان!!!! وقتی اومدم نظر بدم هیچ توضیحی نداشت.... مورچه رو کاری ندارم..... البته برای فرار مورچه ها می تونین یه پوست خیار و بذارین دم در خونشون!!!!!!!!! خودشون فرار می کنن..... اما سوسک رو می کشم!!!!!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٠٣
١
٠
سلام یعنی واقعا موضوع دیگه ای نبود؟!واقعا که!!!
f.qabel
f.qabel
٩١/١١/٠٣
٠
٠
گیر نده عزیزم جوابو بده!!!!
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١١/٠٣
٠
١
سلام بعد دلیل قرار گرفتن سوسک در زیر گروه اخلاق!!!!!!! چی میتونه باشه؟! ادمین عزیز یعنی واقعا بچه ها موضوع بهتر نداشتن که اینو گذاشتی؟!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٢
١
سوسك كه سوسك!
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٣
١
٢
سر یکی از کلاسها یدونه سوسک مرده بوده رفیقم شوتش کرد.یکی از دخترا از پنجره پرید .یکی از ترس رفت تو دیوار.یکی غش کرد.یکی مرد....یکی رفت حراست و اورد.........نمی دونی چقد خندیدیم وجدانی اگه سوسک رو خدا نمی افرید ما مردا افسردگی میگرفتیم
maryam
maryam
٩١/١١/٠٣
٢
١
دلم واستون ميسوزه چه چيزايي شادتون ميكنه!!!!!
f.qabel
f.qabel
٩١/١١/٠٣
٠
١
واقعا بیچاره ها خداروشکر که سوسک رو آفرید تا شماهم یه جوری سرتون رو گرم کنید!!!
مجید
مجید
٩١/١١/٠٣
٢
٩
خیلی عالیه....مخصوصا اگه بندازیش رو سحر آی بخندیم آی بخندیم.....هه هه هه
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٦
١
سوسک بخورت اينقده نمکي! خخخخخخخخ هه هه هه هه !!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٤
٠
چ بانمکه این!! اسمشو رد کنیم واسه بزرگ ترین گوله نمک دنیا تو گینس ثبت کنن!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٣
٠
اِه نِگا نظر آقا مجید چقد منفی خورده! نظر من چقده مثبت!!! [آیکون ذوق مرگی ]
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
١
١
خخخخخخخخخخخخ ! بيا بخورش!
m-kian
m-kian
٩١/١١/٠٣
٠
٢
کشتمش دوستان نترسین ....وای چه صدایی داد دلم ریش شد ها....
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
سوسکای شمام وختی له میشن میگن قِرچ ؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
١
١
خو؟ سوسک چی؟ خوشله بعضی هاشونم از دور برق برق میزنن!! کشور دوست و برادر چین هم میل میکنن !! دیگه چی بخای؟؟ خخخخخخخخخخ :))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
٠
١
آها اگه ببینم چیکا می کنم؟! خو لنگشو میگیرم ، بسته بندیش می کنم ، صادر میکنم چین!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
چین خودش سوسک اورجینال میزنه صادر میکنه تو فاضلاب ایران! واز تو میخوای صادر کنی چین؟ خواهرم لااقل بذار برا خودمون... ک تو زمینه پرورش سوسک و جانور موذی به خودکفایی برسیم! والا! خخخخخخخخ :)))))))))))))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٠
٠
چین خودش سوسک اورجینال میزنه صادر میکنه تو فاضلاب ایران! واز تو میخوای صادر کنی چین؟ خواهرم لااقل بذار برا خودمون... ک تو زمینه پرورش سوسک و جانور موذی به خودکفایی برسیم! والا! خخخخخخخخ :)))))))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٤
٠
٠
اره روش فک میکنم!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٣
٣
٣
سوکس ! چیه خب ؟؟ ی موجوده نازو دوست داشتنی ...!! در عین حال ملوس و چشم نواز ...!!!!!!!!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٣
١
٠
یعنی اینو الان جدی گفتین؟اگه یه سوسک بیاد تو اتاقتون همینطور نگاش می کنین کاری به کارش هم ندارین دیگه...!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٣
٢
٠
بنازم به این همه منفی ! ایشالا جبران کنم این همه خوبی رو !!!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٣
٣
٠
آره خوب ! چیه مگه ؟ سوسکه دیگه ! شاید برش دارم بزارمش کف دستم ، تا بتونم بهتر نگاش کنم ، اما کاری به کارش ندارم ، خیلی مسالمت آمیز باهاش کنار میام !!!!!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٣
٣
٠
دیدن سوسک مسئله ای نداره ، مسئله از اونجا شروع میشه که اون سوسکه گم میشه ...!!!!!
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/٠٣
٠
٢
باهاش جمله بسازم ...!
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٣
٤
١
کلمه ی پر معنا و مفهومی است که دخترا ازش عین .... می ترسن و موجودی است که مامانم با انگشت شست او را می کشد !به نظر من سوسک بد بخت ترین موجودی است که من تا به حال دیدم حتی بد بخت تر از مگس!!!!!!!!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٣
١
١
زشت چندش سیاه اما مغذی و خوردنی(اااه اینا چه جوری دلشون میاد بخورنش منکه از زدنشم چندشم میشه) البته من به خاطر اعتقادم به اینکه نباید حشرات و حیوانات رو کشت هیچ وقت نمیکشمشون !
f.qabel
f.qabel
٩١/١١/٠٣
٠
٠
همچنین ما!!!
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٣
٠
١
خب؟
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ببخشید دوست عزیز ظهر برای من این متن باز نشد و فقط عنوان سوسک اومده بود. منم پرسیدم خب؟ نه من همین الانشم حشرات رو نمی کشم. نه واسه اینکه خوبما. گناه دارن خب. البته نمی دونم چرا نسبت یه سوسک این احساس رو ندارم. :( بیچاره
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٣
١
٠
دقیقا برای من هم همین اتفاق افتاد!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٢
١
جییییییییییییییییییغ!کافی بود یا بازم بگم؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٣
١
٠
نه کافیه سپهری جان!تو همون جیییییییییییییییییییییغ کل مفهوم رو رسوندین!
h.naderi
h.naderi
٩١/١١/٠٣
٢
١
یک خاطره معروف هست از مرحوم علامه طباطبایی (ره) که ایشون هیچ وقت مگس هایی که توی اتاق می اومدن رو نمی کشتند؛ گاهی اوقات تا نیم ساعت دنبال مگس ها می کردند و آن ها را از اتاق بیرون می کردند بعد می نشستند و ادامه کارشان را انجام می دادند. شخصاً سعی کردم اگر امکانش هست از محل زندگی بندازمشون بیرون؛ آخه سوسکه ببر که نیست!
siduri.sabit
siduri.sabit
٩١/١١/٠٣
٠
٠
منم یه داستان شنیدم که عالمی بوده که به سفر می ره در راه می بینه که مورچه ای رو با خودش اشتباهی آورده... همه ی راهو بر می گرده که مورچه رو برگردونه به دیار خودش. حتی اگه این داستان فقط یه حکایت خیالی هم باشه بهمون می فهمونه چقدر موجودات محترمند نزد علما و بزرگان...// کسی که برای التیام درد انسانها می کوشد، مهربان است وکسی که برای درد حیوانات دل می سوزاند،مهربانترین انسانهاست... "علامه طباطبایی"
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٢
١
يک خاطره اي من از سوسک دارم ک هيشوخت يادم نميره!!! دوم دبيرستان بوديم يک سوسک خيلي گُنده کنار صندلي من رو زمين افتاده بود و خشک شده بود دست و لنگشم سيخ شده بود ! سر کلاس بوديم بعد به دوست پشت سريم گفتم يه دقه کتاب شيمي تو ميدي جا موندم بنويسم!!! بنده خدا داد منم نامردي نکردم با دستمال کاغذي سوسکه رو گذاشتم لا کتابش قشنگ کتابه رو فشار دادم !!! به بغل دستيش هم گفتم خواست جيغ بکشه جلو دهنشو بگير!!! هيچي ... کتابو باز کرد هنو جيغ نکشيده بود طرف جلو دهنشو گرفت در شُرُف غش کردن بووود! قرمز شده بود اشکاش داش ميومد! .... بعد کلاس چند نفري گرفتنم همون سوسکه رو انداختن تو جيبم!!! يني شاخکاش زده بود بيرون ! 10 دور مدرسه رو طواف کردم گفتم غلط کردم تا از تو جيبم ورش داشتن! خخخخخخخخخخخخخ اينقده حال ميده دخترا رو با سوسک زجر بدي...خخخخخخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٣
١
٠
خخخخخ :)) ، جالبه دختر عمه های من از موش نمی ترسن اما سوسک ک می بینن دق میکنن!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٣
٢
٠
بچه ها من الان خیلی میترسم ولی بچه که بودم باهاشون بازی میکردم...مامانم همش میگه میترسم تو بچگیت سوسک خورده باشی
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
٢
٠
شکوفه جون و مادر مهربان أصن غصه نخورین! سوسک اینقده کمپلکس ویتامین و فسفر و آهن و روی و مس [خلاصه بگم جدول تناوبی مندلیُف »» حالا باز نرین سوسکا رو بکشین طلا پیدا کنین طلا نداره!] تو اون دست و لنگ سیخش داره ک چی! اینو من نمیگم علم پزشکی میگه!!! تو الان این ویتامینای بدنتو مدیون همون سوسکایی !به روحشون یه فاتحه برفست! خدارَم شکر کن! [خخخخخخخخخ]
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
١
٠
جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ بنفش!مامان سوسک بیا بگیرش!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
مورچه ها رو با جار برقی در عرض سه سوت جمع میکنم.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
گناه دارن !می تونی با بوی گندم راهشونو عوض کنی!
f.qabel
f.qabel
٩١/١١/٠٣
٠
٠
ظالم!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٣
٢
٠
مورچه که اصلا......ولی سوسک نگو که حتی تصورش ترس داره...جوریییییی جیغ میزنم و فرار میکنم تو اتاقم که نگو.....باور کنید انقدر از سوسک میترسم مخصوصا بالدارش از اژدها نمیترسم
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠٣
١
١
سوسک که ترس نداره اینقد حال میده لهش کنی کل روده مودش می پاشه رو زمین .......
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
١
٠
روحیاتت لطیفه ها !نه به این چش و ابرو نه به این کارا !]
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
اییییییییییی!
mahshid
mahshid
٩١/١١/٠٥
٠
٠
اییییییییییییییییییییییییییییی
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
من از سوسک بیتر چندشم میشه تا ترس60%چندش+40%درس
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
چه همه غلط املایی دارم من !
m-nik110
m-nik110
٩١/١١/٠٣
٠
٠
با کمال صلح با سوسک محلو ترک میکنم!!میگذارمش بماند همانجا یا میسپارمش به پدر!! گاهی هم میگریمش!!لازم میشود!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٣
١
٠
یه بار ابتدایی بودم مامانم سوسک گرفته بود به زور میخواست تو دفتر علوم ما بچسبونه!!! هر چی جونور شکار میکرد میچسبوند تو دفتر علوم ما !!! باغ وحشی دُرُس کرده بود!!! خخخخخخخخ
اسمانه
اسمانه
٩١/١١/٠٣
٠
٠
سحر جان مامانت اون زحمت ها رو کشید که تو به اینجا رسیدی...
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخ !
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٣
٢
٠
اگه مورچه ببینم سریع جارو برقی میارم و همه رو از بین می برم.بعدم حشره کش میزنم تو لونشون،یک سنگی چیزی هم میذارم که مطمئن شم دیگه نمیان.اگه سوسک ببینم خودم از خونه میرم بیرون،البته اگه تنها باشم،اگه نباشم جیییییییییییییغ بنفش میزنم یکی بیاد سوسکه رو از رو زمین محوش کنه!
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠٣
٠
٠
نه عزیزم زحمت نکش زیاد..... یه پوست خیار بزار جلو لونشون دیگه نمیان..... فرار می کنن..... :))))) باور کن......
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٤
٠
٠
شوخی نکن؟راست میگی؟
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٤
٠
٠
باور کن مهی!
mahshid2
mahshid2
٩١/١١/٠٤
٠
٠
باور میکنم .....راستی معی ماجرا را ننوشتم ...حالش نبود!
m-ghorbani
m-ghorbani
٩١/١١/٠٤
٠
٠
الهی بترکی مهی....نمی خواد بنویسی!
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/٠٣
٠
٠
خب خوشتون میاد یک تریلی از روتون رد بشه بعد روده ها به صورت کالباس از درون شکم مبارکتان بیاد بیرون ... اینو گفتم تا دیگه با سوسک کاری نداشته باشید ... آزار داری مگه ...؟ کرم داری مگه ...؟
f.qabel
f.qabel
٩١/١١/٠٣
٠
٠
نه فقط به دورترین نقطه ممکن می گریزم!!!دل کشتنشو ندارم.
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٣
٠
٠
یه چیز بگم حالتون بهم بخوره؟یه بار از تو انباری اومدم بیرون،بعد احساس کردم از کنار گوشم یه صداهایی میاد.دستمو محکم زدم به گردنم.یهو دیدم یه سوسک گنده با مخ رفت تو دیوار! سواری گرفته بود ازم.مامانمم خیلی حرفه ای سوسکه رو با مگس کش به هلاکت رسوند.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٤
٠
٠
ااااااااااااااااااایییییییییییییی
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٤
٠
٠
دقیقا منم بعدش همین حال شمارو داشتم...
f.qabel
f.qabel
٩١/١١/٠٣
٠
٠
یه دفه من و همتا یه سوسکو زندونی کردیم واز صدای قرچ قرچ پاهاش وقتی زور می زد از پلاستیک بیاد بیرون حسابی لذت بردیم!!!آخه کثافت چندشبانه روز ما رو زابراه کرده بود!!!
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
:))))))
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٠٤
٠
٠
هم برا مورچه ها هم برا سوسكا بستگي داره نر باشه يا ماده اگه نر بود به جرم تجاوز به حريمم خصوصي خانواده كشتن با اعمال اضافي مثل سوزاندن ولي اگه ماده بود فقط مرگ براش كفايت ميكنه . اگر هم موش ديده شود خروج از خانه و جا گذاري يه تله بعد هم...
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١١/٠٤
٠
٠
مورچه ها که از بهترین دوستان من هستند ! قبلا هم گفته بودم ! اما سوکس ها ... خیلی گناه دارن .هیشکی دوسشون ندارهههههه ! من اگه سوسک ببینم نمیکشمش ! جیغ میزنم میگم یکی اینو بندازه بیروووووووووووووووون !
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
تابستون با خواهرم توي حياط نشسته بوديم كه يك سوسك بزرگ وارد حياط شد من اينقد از راه دور دنپايي رو تو سرش زدم كه اخر موفق شدم بكشمش،من به خودم افتخا رميكنم.:)
maryam
maryam
٩١/١١/٠٤
٠
٠
واقعا متوجه نميشم چرا نوشتم دنپايي....عجبا
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٥
٠
٠
چون جو اون لحظه سراغت اومد.
maryam
maryam
٩١/١١/٠٥
٠
٠
شايدم...
sahar
sahar
٩١/١١/٠٤
٠
٠
نه اصصصصصصصلا نمیکشمش ولی به شدت ازش می ترسم....و تنها کاری که انجام میدم::::: جیییییییییییییییییییییییییییییییییییییغ
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٠٥
٠
٠
مورچه ها ک نازن...نمیکشمشون! باید اون سوسکای ایکبیری رو با ساتور قطعه قطعه کرد.مخصوصا اون شاخدارای بالدار گنده با اون پاهی خارخاریشون.ایشششششش
mahshid
mahshid
٩١/١١/٠٥
٠
٠
نه میذارم کشکشو بسابه
parisa
parisa
٩١/١١/١٣
٠
٠
نه............کلا من حیوون ازاری نمیکنم.......میزارم کارشو بکنه........
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١١/١٤
٠
٠
من خودم هم باهاشون بصورت رابطه هم سفرگی همزیستی میکنم.
H@$$@N
H@$$@N
٩١/١١/٢٢
١
٠
هروقت یه سوسک دیدی با لنگه کفش نزن تو سرش بی تفاوت ازکنارش رد شو این از صد تا فحش براش بد تره