خانه انجمن بفرمائید غذای مخصوص سرآشپز!
٥٠٥
٢٦
sjalal

بفرمائید غذای مخصوص سرآشپز!

بفرمائید غذای مخصوص سرآشپز!

چه قدر اهل رستوران رفتن و فست فود رفتنید؟ 

تا حالا شده فقط اسم یه غذایی رو بشنوین ،سفارش بدین وبعدش متوجه بشین بزرگترین اشتباه زندگیتونو کردین؟خاطرات اینجوری تونو بگین.

٩٢/٠٨/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
نه تا حالا پيش نيومده:)))
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/٢١
٠
١
آره زیاد پیش اومده من که شرایط زندگیم جوریه که مجبورم فست فود و غذاهای رستوران در بیشتر روزهای هفته استفاده کنم ! اما غذاهای خونگی و سنتی خیلی سالم تر و بهتره !
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
بله یکبار شمال رستوران رفته بودیم وکباب ترش را خواستیم امتحان کنیم اما پشیمان شدیم
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢١
٢
٠
رستوران زیاد می ریم خصوصا درسفر .اره شده.غذای محلی بوده ..اسمشو گفتن بعد که خریدیم از گلومون پایین نرفته...یا برعکسش بازم سفارش دادیم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
خوب من زیاد رستوران نمیرم..ولی هر وقت میرم غذای خودمو که دوست دارم میخورم..کباب...یا پیتزا....یا بشقاب داغ....چیزای دیگه کمتر میخورم.....ولی نشده پشیمون بشم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
بلیا ... فراواااااااااااااااان! خخخ میخام مزه های جدید رو تست کنم ولی اکثر اوقات بعد از سفارش پشیمون می شم! ...
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
نه تا به حال وسوسه نشدم که غذای مخصوص رو بخورم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
خیلی اهلشیم ولی خیلی نمیریم... اکثرا که میریم بیرون فسد فود میخوریم (اما زیاد نمیریم بیرون ) خیلی شده... چیزیو که نمیدونم بخرم واس اینکه امتحان کنم... یه بار تو آس برگر یه همبرگر سفارش دادم ولی وقتی خوردمش اینقد که تند بود تا صب آب میخوردم :(
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
نه ...غذا فقط دستپخت مامان و خودم و مامان بزرگم ! همین وبس
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢٣
٠
٠
فافا جان شما غذا بلدی بپزی؟؟ آورین بابا...ایول..بهت افتخاریدم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
خیلی اهل فست فودم....زیاد میرم....تا حالا نشده.....
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
فست فود نروووووووووو ضرره همش :)))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
کی به ضررش فک میکنه بابا :))...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢١
١
٠
اوخ چشتون روز بد نبینه رفتیم غذای دریایی گفتم همش چیزای روتینو معمول رو نخوریم .....وااااااااییی خدا ظرف غذا اومد...... به گارسونه گفتم الان با این جمله بسازم همی؟؟؟؟؟ کار دیگه نمیشد بکنی آخه :))))) گفت این همینه دیگه :))))))))))))))
maede
maede
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
زیاد فست فود و رستوران نمیرم هروقتم برم غذای ناشناخته سفارش نمیدم!کافی شاپم همینطور!همون چیزای همیشگی رو سفارش میدم!مگه محتویاتشو جلوش نوشته باشه و متوجه بشم چیز جالبه!
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
سلام ... يك بار با دوستان شيراز رفتيم رستوران دو نفر از دوستان گوشت نميخوردند و من پيشنهاد كردم بيف استرگانف بگيريم جاتون خالي من كه خيلي حال كردم عالي بود.
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
گاهی فست فود می خورم. تنوع ذائقه! ولی در مورد سفارش غذا خیلی ماجراجویی نکردم تا حالا! پس پشیمون هم یادم نمیاد شده باشم :)
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
خیلی اهل فست فود نیستم ....دوست دارما ولی خوب چون ضرر داره زیادیش خوب نیست.....اممممم خاطره خاصی یادم نیست
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٨/٢٢
١
٠
بیفستراگانوف شاید :())))))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
خوبه کهههههههههههه
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
من اهل رستوران و اینا نیستم فقط غذای خونه رو دوس دارم!!!!!!!!!ممنون جلال جان:)
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
من عاشق رستوران رفتنم!!!این اتفاقم برام افتاده گلاب به روتون حالمم بدشده ولی خاطره خاصی ندارم!!!
sin germany
sin germany
٩٢/٠٨/٢٣
٠
٠
معمولا همون غذاهایی که قبلا خوردمو سفارش میدم..مگه اینکه بدونم تو غذای جدیدی که میخوام بخورم چه موادی هست که بعدش پشیمون نشم...رستوران و فست فود ماهی2بار..اما کار هرروزمون سلف دانشگاه رفتنه با کافور نوش جان کردن...
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
نه پیش نیومده
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
زیاد غذای بیرون میخورم ولی هیچ وقت مزه جدید امتحان نمیکنم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/٢٦
٠
٠
هيچـــــــــــــي (^_^) پس خاطره اين مدلي هم نداريم :) اينجانب خودم استاد خلق غذاهاي اين مدلي هستم :) همينايي كه آه از نهاد خيليا بلند ميكنه ;) دوران دبيرستان ، دوستان همش اين ساندويچاي بنده رو قروت ميكردن، منم براي اينكه جلوي اين عمل زشتشونو بگيرم درضمن گرسنه هم نمونم، چندباري توي ساندويچا دست بردم، شورش كردم، تندشون كردم؛ يه بارم جاتون خالي با آرد برنج كيك درست كردم بردم براشون، حالشون جا بياد، بعد از اون ديگه با منو خوراكيهام كاري نداشتن :))