خانه انجمن گاردتان را باز کنید!
٥٢٩
٣٥
افسانه بانو

گاردتان را باز کنید!

گاردتان را باز کنید!

هر ازچند گاهی که مطلب یا انجمنی گذاشته میشه،گاهی اوقات با میدون جنگ اشتباهی می گیرن و هرکسی به فکر تحمیل عقیده ی خودشه؛

به نظر شما چه جوری با هم گفت و گو کنیم که به کسی برنخوره و درعین احترام نظرات همدیگرو بخونیم و نقدشون کنیم؟

٩٢/٠٧/٢٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اول اینکه باور کنیم همه اینجا با هم دوستیم و قراره به نتیجه ای برسیم و بعد اینکه بتونیم کاملا منطقی باشیم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
من تاحالا ندیدم کسی با هم دعوا کنه نمیدونم والا هر کسی باید خودش توانایی شنیدن حرف مخالفو داشته باشه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
راستش منم خیلی ناراحت میشم از نظرات بعضی ها....طرف کلی زحمت کشیده مطلب نوشته و کلی منتظر مونده تا چاپ شه...اونوقت یکی میاد مینویسه (مطلبت چرت و پرت محض بود)...یا خیلی جاها که دعوا راه میفته...امیدوارم به مطالب و به نظر هم احترام بزاریم...:) :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
لایک
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... خوب احترام بگذاريد نظرش اين بوده
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
کلا گفتگو نکنیم خوبه ولی من ندیدیم کسی دعوا بکنه که...کجا دعوا کردن؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
دعوا نمیکنن ولی وقتی 14 تا منفی به نظرت میدن! .دیگه بدتره از دعوا /:
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
هر کس نظر شخصی خودشو داره باید بقیه به نظرش احترام بذارن حتی اگه از اون نظر خوششون نیاد ... اینو باید یاد بگیریم ...
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
خب ..هرکس ازموضع برتر بودن به قضیه نگاه میکنه و فکر میکنه خودش درست میگه..بقیه اشتباه می کنن...و این باعث بحث شدید میشه..خب بعضی وقتام بیان نظرات تند هست..
neyosha
neyosha
٩٢/٠٧/٢٤
١
٠
..........نظر خاصی ندارم:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
دعواهای اینجا رو نباید جدی گرفت به نظر من اینجا هیشکی از دست کسی ناراحت نمی شه من مطمئنم
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
همون بزنیم لهش کنیم حسابی بهش احترام گذاشته میشه:))))
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
آخ گفتی جنگ و داغ دلمو تازه کردی..چند روز پیش به یکی از هم اتاقیام گفتم glxمارک مسخره ایه..و به درد نمیخوره...انقد بهش برخورد و سه ساعت دعوا که خیلیم خوبه..آخه گوشیه اونم جی ال ایکس بود ولی من گوشیه اون منظورم نبود..خیلی کلی گفتم..حالا به من میگه سامسونگ مارم بدیه منم از گوشیه زشته تو خوشم نمیاد..آخه خوداییgalaxy551گوشیه بدیه؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٥
٠
١
آها شما خانوم هستین و اونهم خانوم بوده/خب خیالم راحت شد/راستش اول خیال کردم این حسادت عجیب و دعوا بین آقایون بوده برای همین اولش شاخ در آوردم.
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
الان دقیقا از کجای حرف من به این نتیجه رسیدید که من خانومم؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
حدس زدم.مگه آقا هستین>؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
ببخشید من منظور خاصی نداشتم.همین ): لزومی نداشت منفی بدین
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
سلام ... براي من كه آيفون دارم بله گوشي شما تعريفي ندارد ولي دعوا ندارم
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
بوخودا من منفی ندادم...شرمنده
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
بابا آیــــــــــــــــــــفون....من که نگفتم گوشیم عالیه ولی خودایی از جی ال ایکس که بهتره...ایشا...گلکسی اس4 شو میخرم..
jalal
jalal
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
فقط بیان نظر شخصی همین
سحر بانو
سحر بانو
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
اون اوایل...منظورم دوماه اول عضویتم بود....بحث های داغ مذهبی خییییییلی تو انجمن ها گذاشته میشد....خیلی بحث میشد...و به قول شما گاهی اوقات میدون جنگ. که البته به نظرم خاصیت اینجور موضوع ها برای بحث همینه..ولی درهرصورت من فقط نظرمو میگفتم... بدون هیچ بی احترامی....و تا حالا مشکلی هم پیدا نکردم در این زمینه.
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
باهم دعوا نداشته باشیم:)خیلی خوب میشه نظرای هم دیگرو بخونیم درعین احترام نظر شخصی مونو بیان کنیم:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
هرکسی نظرشو بگه و بگذره .....
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٢٤
٠
٠
خب احترام گذاشتن به عقاید بقیه یه فرهنگه که باید جا بیافته ... دعوا . دوشواری نداریم که هر کسی نظری داره یکی قرمزه یکی آبی ... یکی چپه یکی راست ... یکی سرخابی یکی ارغوانی ( خخخ ) ...هر کسی عقیده ای داره که قابل احترامه
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
ما که دعوا نداریم ... داریم؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
جو نگیرتمون
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
من که نظرمو میگم...دیگه نیدونم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
:))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
با منطق به نظرم درست میشه!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
چه جدی میگیرین حرف بچه هارو!!!بی خیال...دعوا نداریم با کسی که!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٢٥
٠
٠
به نظر من مهمتر از همه اینه که بدونیم هر کسی نظرش مهمه و به اصطلاح به عقاید همدیگه احترام بذاریم ولی در این بین اگر کسی هم اشتباه فکر میکنه نباید با نقد تند و سخت باعث ایجاد درگیری بشیم.
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٢٥
١
٠
منکه با نظر کسی کار ندارم نظر خودمو میگم رد میشم....حتی اگه تو مطلب خودم هم کسی چرت گفته باشه بازم باهاش کار ندارم خب نظر شخصی خودشه کاریش نمیشه کرد دعوا کنم باهاش که کاری درست نمیشه :)
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٢٨
٠
٠
نظرمونو دیم.نظر بقیه رو هم بخونیم و درصورت موافقت حمایت کنیم.اگرم مخالفیم خب با دلیل حرفمونو و دلیل مخالفتمونو بگیم.چرا دعوا؟؟