خانه انجمن مبصرا دستا بالا..
٥٦٦
٤٣
mab3740

مبصرا دستا بالا..

مبصرا دستا بالا..

یادش به خیر روزای اول مدرسه به هم می سپردیم که مبصر کلاس ما باشیم،اگه مبصر بودین بگین جنایتایی رو که انجام دادین؟

اونایی که نبودن و درحسرت مبصری بگن مبصر کلاسشون چه جور آدمی بود؟آنتن؟بدخلاق؟پایه؟

٩٢/٠٧/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
:دی..در کل من مبصر خوبی ام...همیشه هم به خاطر این که شرم میگن تو مبصر باش کاس آروم شه...منم هر زنگ تفریح بچه ها رو تو کلاس نگه میدارم گروه موسیقی تشکلیم میدیم..:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
مبصر بودم ولی از اون مبصر خوبااااا:)فقط موقعی که سر و صدا بود یه داااااد میزدم همه ساکت میشدن:)))...موقعی هم که بقیه مبصر بودن وااااویلا:)تو دبستان آنتن بودن و تو راهنمایی پایه:)کیف میکردیم کلا!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٧
١
٠
من تو ابتدایی همش مبصر بودم...دیگه بعدش دنبال اینجور کارا نبودم ولی همیشه مبصرامون باحال بودن :)
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
بچه ها کلن از خداشون بود من مبصرشون باشم :)) بعله :)
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
اومممممم کاره خاصی من نمیکردم, کلن بچه ها آزاد بودند؛اصن انگار نه انگار مبصر دارن , اصن یادم نمیاد اسم برده باشم دفتر مدرسه...
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
مبصر نبودم...شرکلاس بشه مبصر کلاس داریم همچین چیزی واقعا؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من خودم دوست نداشتم برم مبصر بشم ولی هر که مبصر میشد باهاش طرح رفاقت میریختم و ابصارشو دست حودم میگرفتم
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
افسار دیگه؟؟؟؟ خخخخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
حالا هر چی
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
خیلی باحالی کلا بی اعصابم هستی آره
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
آرررررررررررررررررررررررررره
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
يكسال مبصر بودم بين بچه ها و ناظما مونده بودم حرف كيو گوش كنم كه ديگه به انصراف ختم شد و با بچه هماهنگ شديم.....ولي وقتي از كسي بدم ميومد امارشو ميدادم شديد....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
از دوران مدرسه واينا كه چيزي از مبصري خاطرم نيست! دانشگاه نماينده كلاس بودم يكي 2بار (^_^) اونم اتفاق خاصي نيافتد! از بس من بچه خوب و سربراهي بودم!
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
درضمن بابقيه مبصرام مشكلي نداشتم ;) نيست دستم بابچه هاي بالا تويه كاسه بود، اغلب موارد با معلم وارد كلاس ميشدم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
البته الان كه دفت ميكنم يادم مياد اون زمان مبصرا وظيفه خط زدن(چك كردن) دفتر مشقاي بچه هارو داشتن كه اينجانب در اين مورد كاملا رعوف القلب بودم ;) مشق بعضيارو ميشستم تو زنگ تفريحا مينوشتم كه بعدش مجبور نشم گزارششونو به معلم بدم ('^_^) اصلن يه همچين بچه اي بودم مــــــــــن ....
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
یادمه فقط توی ابتدایی مبصر داشتیم من مبصر کلاس دومی ها بودم چون ازشون بزرگتر بودم ازم حساب میبردن و به حرفم گوش میدادن
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
تو دبستان یه بار منو مبصر کلاس کردن ... فرداش منو از مدرسه بیرون انداختن :|
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
اصن همون اول چرا همچین اشتباهی کردن؟؟
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
کل 5 سال دبستان مُصوِر کلاس بودم:)) بچه خوفی بودم...زیاد کسی رو ادیت نمیکردم....ولی پارتی بازی زیاد میکردم...دوستای صمیمیم آزادی کامل داشتن:))) اومدم راهنمایی یه 2/3 ماهی فقط... دبیرستانم که هیچی کلا... تبدیل به ارادل شده بودم خودم:))).... البته اصن دبیرستان مصور نداشتیم کلن:))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من تو کارنامه درخشانم تجربه 5 سال مبصری رو دارم:))) همچی آدمی بودم من :))))
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
از ابتدا تا ینی اول دبستان تا همین انتهای دبیرستان بودم...کلا آدم پایه ای بودم به نظر خودم و جنایاتی که انجام دادم در جهت رفاه حال بچه های کلاس و چزاندن معلم ها بوده فقط...
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من تمام سالای تحصیلم مبصرنماینده بهداشت شورای دانش آموزی هلال احمر فرزانگان وکتابدار و...بودم ،پایه بودم کلی آتیش می سوزوندیم بعد همه رو ماستمالی می کردیم:)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من همیشه بدترین مبسر بودم.........چون برای خودم خوب بود...الانم همینطورم...کلا سرکارم حرف ..حرف منه....ازم میترسن...حس خوبیه....
آبان
آبان
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من که از اونجایی که شر محافظه کار بودم و الانم شر هستم وقتی مبصر میشدم یا انتظانات ینی اینقدر با بچه ها کیف میکردیم :)
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
من هیچ وقت نه قبول میکردم نه داوطلب میشدم!خوشم نمیومد!ولی یادمه دوس داشتم دفتر حضور غیاب ببرم کلاسا:)مبصرا که معمولن جوگیر و آنتنن دیگه!
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
تودبستان و راهنمایی مبصر بودم .....خیلیم بی اعصاب بودم البته انتن نبودم چون دوستامو دوس میداشتم من الانم اگه اسونترین کار دنیا رو به من بدین که انجامش بدم بد اخلاق میشم و شوخی با کسی ندارم
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
یادمه اون دوران هرکی می خواست مبصربشه باید شاگرد اول هم بود . اما من با اینکه درسم خوب بود اول نمیشدم یه بار که جانشین مبصر بودم گچای کلاسو برداشتم با یکی از بچه ها قسمت کردیم اون روز احساس خوبی داشتم یادمه از این کارم اصلا پشیمون نشدم وای انگار بچه شدم رفتم اون دوران خیلی دوس دارم بدونم مدیرمون کجاست آخه خیلی اذیتمون میکرد معلم اول ابتدایی یادش بخیر معلم کلاس پنجم چه عذابی بود قبول نشدن تو تیزهوشان . ده بیست سه پونزده هزارو شصت و شونزده هرکی میگه شونزده نیست هیفده هیجده نوزده بیست... گل یا پوچ- اسم و فامیل- فوتبال تو کوچه- وسطی ها - از درخت بالا رفتنا - من از اون روزا یه عالمه خاطره دارم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
ما تو راهنمایی فقط از این چیزا داشتیم یه سال بود از ناظم میومد هر هفته عوض میکرد هر کدومونم بد تر از قبلی اصلا عجیب کلاسی بودیم:))/ دبستان هم فقط خوبان بدان مینوشتیم
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
منم همینجا از مبصرهای دبیرستانمون (سعدی) هر چهار سال تشکر میکنم پایه همه جور شلوغ کاری بودن خفن تازه اگه یکی غیبت داشت یا میخواست یه زنگ رو بپیچونه از اونا کمک میخواست دمشون گرم تکتم و رزیتا هر جا هستین کانادا وایران تازه با همکاری همه کلاس هر چهار سال همین دوتا مبصر بودن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
من هم مبصر بودم...هم مامور اب خوری..مامور سالن.............پلیس مدرسه:))بسکه بچه خوبی بود
سارا
سارا
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
من سال دوم دبستان بودم :) بچه ها این قده دوسم داشتن چون میگفتم ساکت باشین عکس برگردون بهتون میدم :)
سارا
سارا
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
خدارو شکر که دیگه از مبصر خبری نیست :)
s.2
s.2
٩٢/٠٧/٠٨
١
١
من سوگولی مدیر بودم یپا معاون بودم تو دبستان کلاسایی که معلم نداشتن منو میبردن تو اون کلاس پلیس مدرسه بودم سر خیابون وا میستادم ماشینارو نگه میداشتم فوش میشنیدم 3سالم مصبر کلاس خودمون بودم بهداشتیارم بودم سر صفم برنامه رو من اجرا میکردم مامور حیاط پشتیه مدرسم بودم خیلیم دوا میکردم بچه هارو همه ازم میترسیدن :))
٩٢/٠٧/٠٩
٠
١
اون منفی نوش جانت..
s.2
s.2
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
خو چرا ناشناس؟ میترسی؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
خوش به حالت/ میدونی که اون زمان بچه های کلاستون چی میگفتن بهت
s.2
s.2
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
نع چی میگفتن؟
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
من فقط یه بار مبصر شدم اونم سال چهارم بود که اون موقع خیلی سخت میگرفتم.
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
نه نبودم خوشمم نمیاد از مبصرا ایییشششش اما سال آخر مبصرمون یکی از دوستا باحالمون بود دمش قیژژژ واقا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
مبصرا بهترین قشر بودن:)
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
سلام ... من اصلا مبصر نبودم . و هيچ مبصري تا حالا جرات نكرد اسمم را بنويسد.
n_zohouryan
n_zohouryan
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
من خودم انتضاماتم چی میگی؟موهات رو بکن تو خانم