خانه انجمن این همه جا تو جیم،چرا تخته؟!؟!
٧٠٣
٥٣
مستر

این همه جا تو جیم،چرا تخته؟!؟!

این همه جا تو جیم،چرا تخته؟!؟!

جیم این همه قسمت ای مختلف ،انجمن و اینا داره.اخه چرا همه میان تو تخته ای که فقط دارن سر لواشک و پاستیل بحثای آبکی میکنیم.

شده تا حالا فکر کنین چرا میاین تخته؟؟واقعا چرا؟!

٩٢/٠٧/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٤
١
٠
اولا ک ما از همه قسمت های جیم استفاده میکنیم! ... دوما توقع دارین توی هر انجمن 40 تا نظر بذاریم! :| :| اگه انجمن ها هم مث تخته باشه و همون جا ک بحث میکنیم و نظر میذاریم ، پاسخ افراد رو ببینیم دیگه لازم نیس بریم تخته درمورد پاستیل حرف بزنیم!! :| :| /// جدا از این بحث! تخته خوش میگذره! ... میخندیم! ... :)))))))))))))))))))))
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
وازم مبافقم:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
موافقم شدید دریا:))
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
بعدشم دایی به هر چی نباید به دید سود و ضرر و منفعت و این جور چیزا نگاه کرد
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
مهم اینه که دلت چی میگه دایی!!
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٤
١
٠
بچه ها میان تخته چون همونجا سریع جواب حرفاشونو میگیرن و نمیخواد زیاد منتظر تایید باشن!من خودم زیاد نمیام تخته چون به قول خودتون همش بحث بین یه عده خاص درباره یه مسئله ساده و همین شوخیاس!که این اصلن خوب نیس!فکر میکنم بنا به صلاحدید سایت رو تخته زیاد نمیشه بحثای جدی کرد.
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
البته همیشه هم بحث سره مسائل پیش پا افتاده نیس! .... بحث های جدی هم داشتیم!
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
آره همیشه هم نه!ولی خیلییییی کم پیش میاد یه بحث درست و حسابی بیاد وسط و همه اظهار نظر کنن!
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چون خیی خوش میگذره اصلانم ابکی نیست خیلی باحاله ..... تازه سر موضوهای خوب بحث میکنیم منکه عاشق تخته ام
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من که زیاد نمیرم تخته..کم میرم...بیشتر تو قسمتای دیگه ی جیمم...تو همه انجمنا و مطالب هم نظر میدم...تخته هم خوبه ولی نه صبح تا شب :)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
lمنکه زیاد نمیرم... اگه بخوام برم اول میرم تو مطالب بعد انجمن بعد هم کارو زندگیم.. و اگه شد تخته!
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
واسه اینکه ............... نمیتدونم تازگیا زیاد میرم تخته ولی اونجا بحث های خوبی داره .من هم تخته رو دوست دارم.
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
١
٠
کجای بحث پاستیل یه بحث آبکیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ نَ واقن ؟؟؟؟؟؟؟ قره قوروت و پاستیل خعلیم بحثای مهمی استند ! بعله:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
١
نامردا لواشک چی پس؟؟؟:دی
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من که اصن زیاد نمیرم تخته....بیشتر بحثا شون بین یه عده خاصیه....واسه همینم بیشتر تو قسمتای دیگه کامنت میذارم....تخته هم خوبه ولی نه اینکه همیشه بری :)
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
کلن یه جذبه ی خاصی داره این تخته:) اگه تخته ی دبیرستان ما هم این جذبه رو داشت قول میدم تا الان 3 تا مقاله ی بین المللی ازم منتشر شده بود+2تا اختراع:|
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
شما همینجوری ادامه بده... جایزه تم یه پاستیل... :)))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چند تا مدال المپیاد؟! ... :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
منم قول میدم تو کل المپادا رتبه ی یک جهان بشم...خخخخ
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
:))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
و چند تا توپ طلا و نوبل!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
آخا اجازه..ما که تو همه قسمتا هم میریم و سر میزنیم...نظرم میدیم تازشم...ولی این تخته جذبش بیشتره...آدم به سمتش کشیده میشه...چون اونجاس که میتونی با دوستات حرف بزنی و خالی شی..:)
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
اوهوم:)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
منم معمولا همه جا میرم سر میزنم،،،، نظرم میدم ولی خو تخته یه چیز دیگس....خوش میگذره...... بقول دریا وقتی میریم از اول تا آخر نیشمون بازه:):)
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
دایی حالا نشد تو تخته برات زن بگیریم باید بیای اینجا انجمن بذاری در مورد تخته ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
:):):):):):):):):):):):)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
:):):):):):):):):):):):):)
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
:|
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
:))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چون تو تخته میتونی به راحتی با کسایی مثل خواهر و برادرت دوسشون داری صحبت کنی و از بودن در کنارشون لذت ببری:)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
خب بیشتر رابطه ها کوتاه مدته...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من از دنیای حقیقی فرار میکنم میام تو دنیای مجازی...میام تو تخته چون اونجا کسایی هستن که حاضرن حرف دل آدمو گوش بدن.نمی بینیشون ولی آروم میشی/وقت و اعصاب داشته باشم تو انجمنا و مطالبم میرم.
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چرا فرار؟؟!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
هعییییی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
:(
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ماهمه جا میریم..تخته م میریم باهم درتعامل باشیم..خوب شما بحث فلسفی بکن تو تخته..اگه کسی مانع شد ..والا
دایی جان
دایی جان
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
عاغا من خبر نداشتم انجمنم منتشر شده ! ولی از همتون بابت نظرات سازندتون ممنونم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
الانم دير نشده كه! شاعر ميفرماين تا تواني دلي بدست آور كه دل شكستن هنر نيست؟! اينايي كه من ميبينم من بعد پاي تخته پيداتون شه حلق آوريزتو ميكنن (ه_ه) تا دير نشده حرفتون رو پس بگيرين، از ما گفتن بود ;)
n_zohouryan
n_zohouryan
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
واسه این میایم تخته که سر گرم شیم و بخندیم شما واسه کار دیگه ای میاین؟
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چون دلمون میخواد.................................................
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من اصلاتخته نمیرم.گه گاهی میرم.بیشترتومتنا میگردم تاتخته...........
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
منم زیاد تخته نمیرم امروز اولین بار بود رفتم ولی کلا هیچکس بهم محل نداد منم ناراحت شدم دیگهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه ولی بیشتر بقیه جاها مطلب میزارم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
خب اينو اونايي كه تو تخته بحث آبكي ميكنن بيان جواب بدن(اوييي با من دعوا نكينين ها اين صاحب تاپيك گفته به من چه) من كه كلا سروتهم رو بزنن تو انجمنا ولم :)))) البته مطالب ارسالي دوستان رو هم سعي ميكنم حدالامكان از دست ندم؟! اينجانب كه يه چندباري رفدم، دعوام شد، به همين خاطر گه گاه فقط ميرم سلامي ميدم محض عرض ارادت. همين وبس :)
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
آدم بحث و صحبت کردن رو دوست داره !
terme
terme
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
اووووووووف دایی تخمه شکن...خخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
تخته خب برای اینکه یه کم میتونی با بقیه ی جیمیا مستقیما صحبت کنی و از احوالاتشون با خبر بشی............بعدم دایی جان شما که خودت تخته زیاد میری که....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
اخه تو تخته میشه با ادمای متفاوت و خوبی گفتوگو کرد من خیلی خوشم میاد
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
من که زیاد مشارکت نمیکنم تو بحثا / اصلا کلا زیاد نمیام
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
خدايي واسه چي ميام تخته ؟؟؟ واسه چي ؟؟؟
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
خب همه قسمتا خوبن اما تخته بهتره با اینکه من تو تخته هم تنهام و حوصلم سر میره اما خب از خونه تنه بودنو در دیوارو نیگا کردن بهتره
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/١٥
٠
٠
همه بخشاش خوبه تخته هم خوبه دیگه:)))