خانه انجمن دلهــــــــــــــره آورترین!
٧٩٧
٧٧
korosh

دلهــــــــــــــره آورترین!

دلهــــــــــــــره آورترین!

دلهره اور ترین لحظه زندگیتون چه  موقع هاییه ؟!

من خودم مثلا وقتی تلوزیون شعر (( باز امد بوی ماه مدرسه)) رو میخوند تا دو  تو شوک بودم.... ! 

شما چه زمان هایی استرس پیدا می کنین ؟

٩٢/٠٧/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی بهم زنگ میزنن میگن وقت داری صحبت کنیم یا مثلا سر کارم مامانم زنگ میزنه میگه زودتر بیا خونه کارت دارم.ینی هرچی کار بد کردم تو عمرم میاد جلو چشام.وقتایی هم که تو رانندگی یه موتوری یا عابر پیاده یهو سبز میشه جلو ماشین میخوام بمیرم ینی :|
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
این مورد مامانتو خوب اومدی...منم دقیقا همینطورم...تا میگه زودتر بیا..اصن یک وضعی دیگه
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ عالیه خخخخخخخخخخخخخخخخ منم یجورایی همینجوری خخخخخخخخخخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی بهم زنگ میزنن میگن وقت داری صحبت کنی!!!!یاین حرف چیش استرس داره؟ مگه اون فرد کیه که باعث استرس میشه؟!!!!! شفاق سازی لطفا(:
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
برا تیزهوشان داشتم میمردم دیگه اب شده بودم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
موقع رفتن سر کنکور.......موقعی که مهمون خاصی داریم.......موقعی که یکی و بعد سالها میخوام ببینم.....دندان پزشکی........
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
.موقعی که مهمون خاصی داریم؟ منظورتون از مهمون خاص چه مهمونیه دقیقا؟!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
خاستگار .......
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اصن استرس چی هست؟؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
واقعا....استرس داریم اصن؟؟؟خخخخخخ
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخ
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
برا کنکورم که شاید سرنوشت ساز ترین مقطع زندگیم بود یه ذره هم استرس نداشتم.:|......دیگه واسه قسمتای دیگه ی زندگیم اصلا دلهره نداشتم و ندارم و نخواهم داشت....کلا بیخیااااااااااال .......خب زیاد پیش اومده که از همه چی خسته میشم و کلافه..مثل الان...ولی دلهره.هرگز.....
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
مگه میشه !!! مثلا وقتی یه دفعه ای زدین یه چیزی رو شکستین بعد مامانتون یه دفعه ای بیاد دلهره ندارین ؟!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی یه حشره میبینم طوری که فلج میشم ونمیتونم تا مردن حشره تکون بخورم
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خیلی خوب بود
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتایی که میخوام با افرادی که نمیشناسم صحبت کنم ... یا برا انجام کاری که قبلا نکردم تنهایی اقدام کنم از استرس قلبم میاد تو دهنم ....یادم نمیاد برا درسو امتحان و این چیزا استرس داشتم
m_sana
m_sana
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
وای از همه استرس آور کنکور بود بعدشم که هروقت یک نفر زنگ میزنه میگه باید ببینمت کارت دارم خوب اگه کار داری بگو دیگه تا وقتی ببینمش که دق مرگ میشم خو
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
احساس می کنم همه لحظاتم پر از استرس و اضطراب است و انچه که شاید از نظر خیلی از این جماعت خوب و جذاب باشه برای من هیچ جذبه ای نداره دوس دارم یه جایی باشم دور از همه آدما دور از همه سر و صداها دور از تکنولوژی یه جایی مثل یه روستای دور افتاده یه خونه اونجا بسازم به سلیقه خودم با معماری ستنی ایرانی سقفش هم به رنگ ارغوانی زمینش هم قرمز بدون روزنه ای نور اصلا همه چیز تو تاریکی زیباست و معنا پیدا می کنه مثلا چشمای گربه ها تو تاریکی برق میزنه زیباترین عکس ها تو تاریکی به وجود میان گلای بی نظیر محبوبه شب فقط شبا روح میگیره ستاره ها تو تاریکی نمایان میشن .
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
امتحان علوم
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
وقتی یکی بهم میگه : عماد میدونی چی شده ؟!؟!؟!؟!
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
^_*
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
در کل زیاد دلهره سراغ من نمیاد ... بیشتر از مرگ نزدیکانم این حالت برام پیش میاد ... چند سال قبل رفیقم تو دریا غرق شد :| خیلی بد بود ... هیییییییی ... همیشه میخوام که من نباشم و این خبرها رو نشونم ... :|
faride
faride
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وای خدا رحمتشون کنه:(
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اخی ! خدا بیامرزتش !:(
admincheh
admincheh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
تلفن که نصف شب زنگ بخوره:(خاطره ی بدی دارم ازین ..:(
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
منم :|....برا همین وقتی میخوام بخوابم گوشیم رو یا خاموش میکنم یا در حالت سکوت مطلق میزارم..:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من گوشیمو موقعی که میخوام بخوابم خاموش میکنم....خیلی خوبه شارژ اضافی هم مصرف نمیشه:دی
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
چی میشه مگه ؟!! اتفاقا من از ساعت 12 به بعد گوشیم پر کار میشه !! هعی زنگ میخوره هعی زنگ میخوره
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی منتظر لود شدن صفحه رتبه کنکور و نتیجه انتخاب رشته ام بودم!کلن وقتایی که منتظرم!
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
معمولا میخوام تو یه موقعیت جدید قرار بگیرم دلهره دارم ولی جدیدترین و بدترینش دیروز بود که میخواستم با یه بنده خدایی صحبت کنم آنقدر دلهره داشتم صدای قلبم رو میشنیدم خیلی بد بود اصلا
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
مگه با کی صحبت می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
هاااااااااا؟!چی میگین؟!فرد خاصی نبود ولی چون برای اولین بار تو مسائل کاری میخواستم ازش مشورت بگیرم و اون طرفم یکم قیافه وحشتناکی داره طفلک ،ترسیدیم دیگه یک مقدار دیگه خب
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٧/٠٣
٢
٠
وقتی سر کلاس نشستم میان در کلاس اسممو صدا میزنن میگن برو دفتر ناظم کارت داره و یا وقتی از میکروفن مدرسه پیج میکنن اسممو بعدشم میگن بیا دفتر تا میرسم در دفتر نصف عمرم میره حداقل...
faride
faride
٩٢/٠٧/٠٣
٠
١
نمیدونم!زیاد استرسی نیستم.خیلی کم پیش میاد.ولی موقع انتخاب واحد... :| :| :| :|
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من موقعی که گربه می بینم و تنها باشم استرس می گیرم،با نظر مهناز خانم هم موافقم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
دلهره آور ترین اتفاقی که تا الآن برا من افتاده این بود که یه بار داداشم گوشیم رو انداخت تو کیف مدرسم...وسط ساعت فهمیدم وقتی که زنگ خورد...تا تموم شدن مدرسه مردم و زنده شدم..چون گه گوشی ازم میگرفتن 2 روز اخراج بودم...:|
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وایی اره منم همچین اتفاقی واسم افتاده !! البته دیگه داداشم ننداخته تو کیفم خودم اندختم تو کیفم ولی یادم رف خاموشش کنم !!
سارا
سارا
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
موقع نتایج امتحانا قبولیا یا هر چیز دیگه که مربو به مدرسه باشه کسی که نتیجه رو میخونه انگار میخواد استرسیش کنه :((((((
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی به هردلیلی باید درسی رو بخونم یا جواب بدم که دوس ندارم........وقتی دل خوشی از یه حادثه ندارم و اون حادثه دوباره برام اتفاق بیفته............وقتی بترسم ........وقتی کسی کاری شده باشه خدا نکرده................کلن من 75 درصد زندگیم رو استرس دارم
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اینده ی خوبی ندارین پس !! تمرین کنید همیشه شجاع باشید :))) ( این رو یکی به منم گفته از اون یاد گرفتم ) :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
موقعی که اس اس و بایرن و رئال میبازن مخصوصا بایرن.موقعی که تو مسابقات ورزشی شرکت می کنم.....موقعی که میخوام برم سر کلاسی که هیچی نخوندم....واییییییی بدترین لحظه اس!
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من که والا هیچوخ چیزی نمیخونم رفیق رفقا هستن :)))) استرس اصلا میگیرم :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
داداش مهر و مدرسه خوبه که!!!!استرس نداره:)
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخ شعرش خیلی دلهره داره :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
وقتی با دوستام میرم بیرون و حواسم به گوشی نیست....شب که میخوایم برگردیم میبینم مامان 20بار زنگ زده...اونجا میخوام سکته کنم :)
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی به امتحان نهایی و کنکور فک میکنم اصن دوس دارم بمیرم....استرسی میگیرم که میخوام سکته کنم :(
Z_M
Z_M
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی دارم از یکی حرف می زنم بر می گردم می بینم پشتم واستاده گوش میده تا حالاهم خیییییییییییییییلی برام پیش اومده
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخ اره ولی کم پیش میاد
Z_M
Z_M
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
خوش به حالت من بد بخت که کلا تصمیم گرفتم حرف نزنم اینقدر که بد شانسم
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
از الان واسه عروسی دخترم استرس دارم... دوستان جیمی..... آقا داماد های ...خوب.... با ایمان.. متعهد.. با ادب . خانواده دار.. با اخلاق ... جهت چرکت در مصاحبه از الان ثبت نام کنن .. از طرف یه مادر خانوم مهربون خخخخخخخخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
داداش من هستا؟؟؟میخوای؟؟؟7 سالشه..:)
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من همه ی اینها رو دارم ولی فعلا قصد ازدواج ندارم :))))) میخوام درس بخونم :))) خخخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
یکی بیا این دوتا اعتماد به نفس و ببیره..کمی دیگه تعریف کنید......
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
یه چیز دیگه هم دلهره میآره واسم...شب تو خونه باشم...تنها...همش برقا بره...یکی هم زنگ آیفون رو همش بزنه..پیش اومده که میگم..وحشتناکه..:|
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
چرا همه چیز اون موقع تناقض داره خب !!! وقتی که برق ها رفته چجوری یکی هعی ff رو بزنه !!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من موقع 2 دقیقه مونده به امتحان یک استرسی میگیرم که نگو و نپرس خیلی بد استرس میگیرم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
منم هم:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
الان كه هيچي، جووونيام سايت دانشگاه(ه_ه) يعني استرسي كه اونموقع به ما دست ميداد به تروريست هاي القاعده موقع عمليات هاي انتحاري دست نميداد ('^_^) واللا
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخ تشبیه عالی بود
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
البته همون جووونيام موقع مسابقه هم دلهره داشتم، نيست گاردم هميشه چپ بود، اولش خودم ترسناك بودم بعدش ضربه هايي كه نوش جان ميكردم (ه_ه) الان ولي دلهره مسابقه ندارم چون كلا باشگاه رو كنار گذاشتم :(
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
باز امد بوی گند مدرسه :)))) خو حق داری خیلی بو بدی میده
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
بالاخره ما دوتا تو یه چیز به تفاهم رسیدیم :))))
n_zohouryan
n_zohouryan
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
تفاهم ؟نه اصلا مدرسه خیلی خوبه
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من زیاد استرسی نیستم ولی واسه امتحانایی که نخوندم استرس میگیرم از الانم واسه کنکور ارشدم استرس دارم!! کلا راجع به آینده م میترسم... چون غیر قابل پیش بینیه...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
وقتی که بابام با یه صدایی خوف و مرموز میگه:مــیـــلاد بیا پایین!
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخ بیشتریا همین رو گفتن !! نشون میده جیمیا خیلی حرف گوش کنن :)
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ارهههههههه.میفهمی بازیه دسته گلی اب دادیو همه فهمیدن1!هههه وای چه لحظه بدیه
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
روز 12 فروردین +13 // وقتی هم خوابم یکی یک دفعه صدام میزنه ، دلم میریززه یک دفعههه
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
پس از اون لحظه واسه ما یه عکس بگیر بذار تو سایت بخندیم :)))))
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
همین بوی گند مدرسه دیگه.............
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
اون که بد تر
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من کلا استرس نمیگیرم.....................................................
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من کلااسترسیم1باهاش زندگی میکنم.مهساواسترس.توهمه مراحلم اونم هس.باهام رفیق شده دیگه!هههههههههههه
mahsa.a
mahsa.a
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من دایم در حال استرسم....