خانه انجمن اینجا،پنج سال دیگه ،اولّین روز پــــــــــــــــــــــــآییز
٨٦٤
١١١
n-rezapour

اینجا،پنج سال دیگه ،اولّین روز پــــــــــــــــــــــــآییز

اینجا،پنج سال دیگه ،اولّین روز پــــــــــــــــــــــــآییز

بیاین به بحث بگذاریم بچه ها که 5سال دیگه اول پاییزکجایی اید؟ و چکار میکنید؟ البته بر شرط زنده بودن! نه اصن چرا به شرط زنده بودن بلاخره مردن هم جز زندگی.. حتی اگر پیش بینیتون واسه 5سال بعد مردن بگید در چه وضعیتی هستین؟! چطوره؟ :)))

٩٢/٠٧/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اول!!خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٢
١
٠
امیررضای تکتم نما؟؟؟؟اول اول میکنی/؟؟؟تو هم؟؟؟
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
دارم گریه میکنم!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
واسه چی آخه؟؟؟خنده داره!!!خخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
١
٠
درمقابل تقدیرخدا ، چون کودکی ۱ساله باش که وقتی او را به هوا می اندازی ، میخندد ! !! چون ایمان دارد که تو او راخواهی گرفت :) هيچ چيز آينده گريه دار نيست؛ مادامي كه به خدا ايمان داشته باشي :) و اينكه خداوند به هر پرنده ای دانه ای می دهد ، ولی آنرا داخل لانه اش نمی اندازد....
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خب 18سالمه و احتمالا تازه کنکور دادم واسه اینم گریه میکنم که اون رشته و دانشگاهی که میخواستم قبول نشدم،میدونمممممممممممممممممم
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
ایشاالله تو دانشگاهم برا گرفتن لیسانسم:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
آرزو می کنم هیچ راه نجاتی نداشته باشی وقتی غرق خوشبختی هستی . . . (^_^) انشاالله همونطوري ميشه كه دوست داري :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
5سال دیگه اول پاییز ایشالله ایشالله تو دانشگاه هستم...ترم دوم دیگه فک کنم:|ایشالله همون رشته ای و همون دانشگاهی که میخوام....آمممممممیییییییییین
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
روزگارت بر مراد / روزهایت شاد شاد / آسمانت بی غبار/سهم چشمانت بهار / قلبت از هر غصه دور / بزم عشقت پر سرور/بخت و تقدیرت قشنگ / عمر شیرینت بلند / سرنوشتت تابناک جسم و روحت پاک پاک (^_^) انشاالله همينطور ميشه كه ميخوايي :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
:))))ممنان دنیادیده
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
5 سال دیپگه این موقع به قول بانو سپهری یک پرستار نمونه ام آرررررررررررره
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
آرررررررررره:)))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررره
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
زیبایی زندگی اینه که: بی خبر دعات کنن ، نبینی و نگات کنن ، ندونی و یادت کنن :) من شخصا به پرستارا ارادت خاصي دارم، هميشه دعاگوشون هستم، خواستم بگم آينده قشنگي براي خودتون تصور كردين :) انشاالله هميشه موفق باشيدومويد (^_^)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
این هندونه ی بزرگو چی جوری حملش کنم حالا خیلی بزرگه خخخ
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٢
١
٠
5 سال دیگه ، اول پاییز ، دفاعیه ارشد !
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
مردمی که رؤیا دارند، تهیدستی را نمی‌شناسند؛ چرا که دارایی هر کس به اندازه‌ی رؤیاهایی‌ست که در سر دارد. واينكه زندگی قانون باورها ولیاقت هاست ، همیشه باور داشته باش لایق بهترین هایی (^_^) اينجوري به اون چيزي كه ميخوايي ميرسي :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
5 سال دیگه....ایشالا مهندسی شدم واسه خودم و مشغول کار و بارم...خیلی هم وضعم خوبه...دیگه مثل الآن نیستم...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اون موقع من بهتون میگم مهندس کسی دیگه چیزی نمیگه:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
از روزی که گفتین بچه ها واسم دست گرفتن :))) خخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
صبورانه در انتظار زمان بمان! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد. باغبان حتی اگر باغش را غرق آب کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند!!! (^_^) خوشبين باش وبدون خواستت دور از انتظار نيست :) انشالله هموني ميشه كه دوست داري (^_^)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
بسیار سپاس گذارم :)...ممنون
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
5 سال دیگه ، اول پاییز ،دانشجوی ارشد مامایی دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم...ایشاا...آقا هم دارم با بچه:)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
خواهم ز خدا خسته و درمانده نباشی / محبوب خدا باشی و شرمنده نباشی / ای دوست الهی در این عالم هستی / سرزنده بمانی و سرافکنده نباشی (^_^) ان شاالله هموني ميشه كه ميخوايي :)
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/٠٢
١
٠
5 سال دیگه اگه زنده باشم که مطمئنا (یعنی به احتمال زیاد ایران نیستم و ...) و اگه هم مرده باشم که باید مراجعه کنید به کتاب و نوار سیاحت غرب و سیاحت شرق علامه قوچانی اگه اسمش رو اشتباه نکرده باشم...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
سياحت غرب، فيلمشم ترسناك بود (@_@)
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/٠٢
١
٠
5 سال دیگه حتما یا دکترا رو گرفتم یا دانشجوی دکترام. از نظر شغلی هم .... بماند...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
رو به پیشرفت، یعنی دگرگونی، رو به تكامل، یعنی دگرگونی های بسیار. انشالله به كمال هرآنچه كه ميپسندين برسين (^_^)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
من پنج سال دیگه این موقع یه خبرنگار خوب ام ک دارم توی یه روزنامه یا مجله ورزشی توی تهران می نویسم! :)))))))))))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
ايشـــــــــــاالله (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
جديت و پشتکار مقصد را نزديکتر مي کند، راز موفقيت هم كه در ثبات قدم نهفته است، آرزومندم موفق باشي وثابت قدم (^_^)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اگه مرده باشم ک یحتمل در خدمت دوستان بزرگوار نکیر و منکر عزیز هستم همچـــــــــــنان! .... چون فِک نکنم شب اول قبره خوب و کوتاهی داشته باشم!!! :| :| :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
وايضا ما هم :|
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
+ من
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٢
١
٠
5سال دیگه حتما ازادواج کردم دیگه...بچه دارم...درکارم پیشرفت کردم ایشالا ...همه بگین امییییین
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
انشالله امین
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
آمــــــــــــــــــــــــين (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
بلــــــــــــــه زلالترین شبنم شادی را بر لبانتان آرزو منديم ، نه برای امروزتان ، برای فردای هر روزتان (^_^)
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
نه بیا پنج سال دیگه هم ازدواج نکن ... :))))))))
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
امين
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
خوبه که میگی حتما ازدواج کردم و انقدر امید داری////والا منکه برای خودم اصلا امیدوار نیستم که منم ازدواج کنم)))))):
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
آمین :)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آمیـــــــــــــــــــــــــــــــن عزیزم...به حرف بعضی ها هم که همچنان الاف میخوان بمونن...توجه نکن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آمییییییییییییییییییییییییین!
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
باتشکر ازدوستا ن گل
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
5 سال دیگه انشالله افسونمون به دنیا اومده ، تمام رمانهام چاپ شده و یه خانواده خوشبخت هستیم که تو شیراز داریم زندگی میکنیم . انشالله آمـــــــــــــــــــین
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
مشکلات به سبکی هوا / عشق به عمق اقیانوس / دوستی به محکمی الماس / موفقیت به درخشانی طلا .... اینها آرزوهای من برای شما . . . انشاالله هموني ميشه كه ميخوايي :)
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
شیراز چراحالا
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
عاشق شیرازم اتی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
من حتما از بيكاري مردم :|
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
شما که این قدر به دوستان امید میدی چرا خودت ناامیدی.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
با شور و انگیزه زندگی شورانگیزه .
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
كـــــــــي من نا اميدم؟؟ من تو عمرم يه بارم حرف نااميد كننده نزدم(ه_ه) اين وضع الانمه، من الان بميرم خب 5سال ديگه م مرده هستم ديگه (فقط فعل ببين حال كن) جملم اتفاقا خيلي زير پوستي شاد ميزنه دقت كن ;) منتهي خطاب به كسي نوشتم خودش گرفت من چي گفتم ;) به هر حال از لطف وتوجهت ممنون :)
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/٠٢
٢
٠
پنج سال دیگه اول پاییز همچین ساعتی در حالی که انگشتم توی دماغم هست نشستم روی صندلی و دارم سایت جیم رو برانداز میکنم ... :|
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
نبوغ را مي توان به عبارت ديگر،پشتکارو بردباري و شکيبايي گفت. اگه بخوايي چرا كه نه :))))
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
ميگم خسته ميشي ها،مراقب خودت باش
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
حتما دستت باید تو دماغت باشه؟! ... خخخ
firuze
firuze
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
خب من تا اون موقع عکاس حرفه ای شدم دارم کارای سفرم به تبت رو آماده میکنم سرمم خیلی شلوغه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اين عشق است كه حيات عاشق را تشكيل مي دهد، و گرنه معشوق بهانه است (^_^) اميدوارم به خواستت برسي عشق عكاسي :)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
منم اخيرا احساس ميكنم به عكاسي خيلي علاقه مند شدم، يعني معطله يه دوربينم ها :))))
jalal
jalal
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
5 سال دیگر 5 سال پیرتر شده ام و دارم به 5 سال قبل فکر می کنم اگر هم مرده باشم مورد مواخذه هستم دائما
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
میرم دانشگاه
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
ايشا... پنج سال ديگه مثل امروز تهران هستم مشغول تحصيل توي دانشگاه اميركبير
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
ممکنه دخترم رو فرستاده باشم خونه بخت و به فکر آوردن عروس باشم پسرم پنج سال دیگه درسش تموم شده انشالله یا در تهیه وتدارک یه سفرم خخخخخ
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
5سال دیگه اگه مثل امروز همینقدر منفعل ومزخرف و بدون اعتماد به نفس باشم که بدرد لای جرز دیوارم نمیخورم پس همون بهتر که نباشم!!!!!!!!!!!!!!!!!! ولی اگه ادم شده باشم قطعا دانشجوی دکترام و یه کار خوب دارم با درآمد نسبتا خوب.............
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
هیچ ایده ای ندارم که آیندم قرار چی بشه ... باید ببینم خدا باز به کجا میکشوندم.........فقط امیدوارم از این مجردی و تنهای خلاص بشم و یه یار پیدا کنم برای خودم/
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
بادا بادا مبارک بادا .... خخخ :)))))))))))))))))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
دارم واسه دکتری می خونم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٢
٣
٠
آقای دکتر م_نص به بخش پنچرگیری :))))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
پنچرگیری مال شما بچه های منتظری هست نه مال ما:))
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خیلی از زمین شناسی خوشم میاد!موفق باشین!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اول ازهمه ازدواج کردم سر خونه زندگیمم به به عچب زندگــــــی :)))) انشالله دانشجوی ارشدم یه سالمم گذشته... چندین سالم میگذره که دارم تدریس زبان میکنم تو آموزشگاها.. دیگه خسته شدم از اینهمه مشغله کاری... ای خدااااااااا یکی منو بیاره به امسال.... :))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
همــــــــــــــــــه چـــــــــــــی آرووووووووووووووووووووووووومـــــــــــــــــه :)))))))))))))))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
من امیدوارم یک کار خوب برای خودم گیر اورده باشم با حقوق خوب و اینا حداقل یک چیزی تو مایه های مهندس پروژه و اینا :)) البته از کارآفرینی هم خیلی خوشم میاد اگر شد که باز بهتره یک کاری برای خودم دست پا کنم مشتی :))) این یک طرفشه / یک طرف دیگشم که دیگه :خخخخخخخخخخخخخ
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
:)
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
طرف دیگشم که معلومه دیگه مزدوج شدین!
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
5 سال دیگه اگه زنده باشم انشاءالله اول پاییز منتظر یازدهمم.
faeze
faeze
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخ جرا یازدهم؟؟؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
پیش پیش تفلدت مبارک خاله جوونم.:)
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
5سال دیگه اگه زنده و سلامت باشم انشالله دانشجوی ارشدم!
admincheh
admincheh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
پنج سآل دیگه اول پآییز دانشجوی دکترا هستم ایشالا:)دربه در دنبال سرمایه واسه شروع یه داروسازی جمع و جور:)امیدوارم آقامون هم همراهیم کنه:)یه نی نی کوچولو هم تو راه باشه:دی:) شاید پایان نامه نویس جیم شم خدا رو چه دیدین:دی...:)اگه هم که مرده باشم کنار پدرم مدفونم بالای آبادی دور ازهمه مردم شهر...
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
انشاءالله هستی ما هم منتظر شیرینی :) آخی نی نی !حالا دختر یا پسر؟ خب پس منم 5 سال دیگه میشم خاله دوباره! پایان نامه نویس خوبه!بشو حتما...انشاءالله زنده ای
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آخ جووونم یه نی نی...ای جان...پایان نامه نویس که خیلی هم خوبه..:))..مامانم میشه پایان نامه نویس جیم..:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
زنده ای ایشالله :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
5 ساااال دیگه.ارشد خوندم تموم شده.دارم دنبال یه دانشگاه خوب واسه تدریس میگردم.امیدوارم اونی که میخوام کنارم باشه در غیر این صورت مجردم :D
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
عمرا که نمیشه حدس زد...ولی خوب فکر خوب میکنیم..من 5سال دیگه در حال کدبانو بودنم..و کارمندم همچنان...شاید مامان هم شده باشم....خلاصه میخوایم بریم خانوادگی مسافرت...........و من در حال زور زدن برای مرخصی....بله
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
چه اینده نگر:))
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
فکر نمیکنم تا 5 سال دیگه اتفاق خاصی واسم بی افته..... احتمالا همچنان در کنار خانواده باچم و یه نی نی دیگه هم داچته باچم... از ارچد و کار هم فکر نمیکنم خبری باچه.... ولی دوست دارم یه اتفاق خوب که منتزرچ هستم تا 5 سال دیگه واسم افتاده باچه :) امیدوارم بازم هرچی صلاح خداست :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
انشاا... تا اون موقع یه کیبور تازه خردین:)
s_a
s_a
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
چه میدونم واللا! بذارین فکر کنممممممممممممممممم.................. اممممممممممممم ارشدمو گرفتم، دارم کار میکنم، به فکر دکترا هم نیستمممممم :دیییییی بقیشم خصوصیه! آهان یه چیزی....... فکر نکنم اون موقع دیگه سایت جیم بیام! :| :| :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
چرا سایت نمیایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
m_sana
m_sana
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
فکر کنم ثنا رو دارم واسه کلاس سوم میبرمش البته یه مدرسه جدید خیلی هم خوشحال و شادانم
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من فارغ التحصیل رشته روان شناسی بالینی یک دانشگاه معتبر هستم و با معدل الف ان شا اللّه می رم برای فوق لیسانس
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
پنج سال دیگه...مطمئنم زندگیم تغییرات چشمگیری میکنه...اگه زنده باشم ..که امید دارم که زندم...:)...شدم یه خانوم مهندس که زندگی داره بهش لبخند میزنه..:)...یه خانوم مهندس که ساختموناش تکن تو خاورمیانه..:)..بــــــــــــهله...:)
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
حتما همینطوره عزیزم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
تکه توی ریختن دیگه:))
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
پنج سال دیگه من وارد دانشگاه شدم و ترم یک داروسازی رو پاس کردم :)))))
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
روز اول دانشگامه... : )) ترمک
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
پس کلن همه دکترن اینجا پن سال دیگه ها؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
بله.توانایی ماها خیلی بالاست:)
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
5 سال دیگه اگه زنده باشم انشاءالله درسمو تموم کردم..کار میکنم..خدا بخواد و همچنین بنده ی خدا سر خونه زندگیمم..صبا پا میشم بچه ها رو میفرستم مهد :دی . دیگه فعلا همینا.باقیش دیگه خدا میدونه
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
اشتباه شد حنانه رو بغلم دارم..اون یکی هم تو راهه :ددددیییییی
aaasaeid
aaasaeid
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ایشالله اگه زنده باشم سال آخر ارشدم و بالای ساختمون دارم به کارگرا میگم :بجنبین باید ساختمون رو زودتر تموم کنیم تا سرما از راه نرسیده. قطعا انشالله ازدواج کردم و همینجور که دارم به کارگرا دستور میدم دارم تلفنی با همسرم صحبت میکنم و در مورد برنامه جشن عروسیمون برنامه میریزم که پام به بیل گیر میکنه و از ساختون پرت میشم پایین و میفتم روی کارگر در حال ساخت ملات و دوتایی فاتحه.
Vania
Vania
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
کارگر بیچاره!چرا باید جور بی احتیاطی شمارو بکشه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
عاقبت بساز بفروشی اینه دیگه.....................ایش...................توبه کنین دیگه:))
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
5 سال دیگه سال اخر دانشگامه.............................................(ایشالا گه زنده باشم)...اگرم مرده باشم که............
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٤
١
٠
وبلاگ جلف هم جمع شده:))
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من پنج سال دیگه اول پاییزتودانشگاه تهرانم شبش بادوستام تو یه خونه اجاره ای!همیییییییییین!