خانه انجمن forever alone
٧٨٣
٦٩
hoda

forever alone

forever alone

دوستای صمیمی زیادی دارم و خیلی بهشون اهمیت می دم ولی وقتی میبینم اونا ارزش دوستی با من رو درک نمیکنن، بیشتر به این جمله علاقه  و گرایش پیدا میکنم که شاعر میگه:forever alone

شما دوستانی دارین که بهشون اهمیت بدین اما بازم احساس تنهایی کنین؟

٩٢/٠٧/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
نع:)راستش دوستای مدرسه ام که بهشون اهمیت میدم اونا هم بهم اهمیت میدن...دوستای جیمی هم که جای خود!نه تا حالا همچین حسی نداشتم
نوشا
نوشا
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
نه من واقعا از همگی شون راضی ام
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
هعییییی...آره...:|...بهشون اهمیت میدم ولی بعد یه مدت نمیدونم چی میشه که خودم احساس تنهایی میکنم...چون دوستای قابل اعتمادی نیستن...ولی دوستایی هم دارم که بهترن از آب روان.:)..صاف و صادق..:)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
و دوستانی که در این نزدیکی است!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
:))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
حامد خودتی؟؟؟ :))))
terme
terme
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
اووووف مدل موهارو...مال عروسیه ها...
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
این الان حامده؟؟؟؟ :||||
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
با اجازه!
terme
terme
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
هییییییییییییی خدامرگم اون شراره های آتشو بکن تو...خخخخ(تیکه کلام ناظم پارسالمون)
پگاه
پگاه
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
منم دوستام خعلیییییییی خوبن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
راستش دوستامو خیلی دوست دارم...از اون رفاقتای باحال باهم داریم...باهم خوشیم...ولی از یکی یک پای بد خوردم :((((...ای خدااااا :((((
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
پا؟ فک کنم پاشو فهمیدم در چه مورد بوده! :)) خخخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
مورد خاصی نبود...از اون پاهای ناجور بود :((...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
منم فهمیدم چی بوده:))
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
نع خیلی کم اتفاق افتاده....دوستامو خیلی دوس دارم......ولی خب بعضی موقع ها پیش اومده :)
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
راستش خیلی وقته این احساس بهم دس نداده ولی قبلنا گاهی احساس تنهایی میکردم گاهی از گاهی هم بیشتر
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
کم کم فهمیدم چه دوستایی انتخاب کنم
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
اره خب..اونام متاهلن بچه دارن درگیر زندگی شونن ..اما برسن زنگ میزنن یاسا میدن..چه میشه کرد
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
یاسا چیه................نکنه یک سازمان جدیده:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
آره...یه سازمان جدیده بر وزن ناسا :)))))
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخ یا اس میدن
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
آره زیاد این اتفاق افتاده... بیشتر دوستای دبیرستانم ( جز سحر و مهدیس :))) ) اینجوری بودن! من دوستشون بودم اما فقط وقتایی که کارم داشتن! و من میوندم و تنهاییام... دنیا همینه دیگه! حالا به امید دوستای دانشگاه!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
الان شرط می بندم اگه این دو نفر اینجا نبودن نظرتون یه چیز دیگه بود:)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
نه نظرم دقیقا همین بود :) چون واقعا باهاشون راحتم :)
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
نه رفیق باز نیستم ... بیشتر تو خونه ام ... در کل Just alone
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
رفیق بسته هم نیستی:))
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
ااره دقيقا،منم به دوستام خيلللي اهميت ميدم اما اونا فقط روزاي خوشي هستن تازه بعد از اينهمه سال امسال يه نفرو پيدا كردم كه بهش ميشه واقعا گفت دوست،الان بيشتر دوستا شدن مخصوص روزاي خوشي!!!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
رفاقتم،رفاقتای قدیم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
اره اهميت ميدادم و چند بارم نتيجشو ديدم متاسفانه...امسال فهميدم چكتر بايد بكنم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
ببخشید...............چکتر چیه؟؟:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
آره...من همیشه احساس تنهایی میکنم...درد بدیه!کنار یکی هستی ولی انگار نیستی!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
اگر هستین بس چرا نیستین..................من دچار یاس فلسفی شدم:)
آبان
آبان
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
من با همه دوستم ولی بهترین دوستم فقط خودم هستم :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
من که چند سالی میشه که دیگه با کسی رفاقتی ندارم................
s_a
s_a
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
دو سه تا از دوستام این مدلی بودن! دورشونو خط کشیدم! :| :| :| خط ممتد! :| در این حد! :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
با چی خط کشیدین:))گچ،مداد،خودکار،رنگ و...
jalal
jalal
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
نه نداشتم و ندارم
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
آره...منم دارم کسی که اینجوری باشه دوروبرم...زیاد محلش نمیدم ولی...دوست بقول فاطمه بهتر از آب روان هم دارم...یکی هم هس تکلیفش با خودش مشخص نیس...یه بار هس یه بار نیس..!!! :|
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
به هر آدمی باید اندازه ی خودش اهمیت بدی!چون گاهی قدر نمیدونه!
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اره ولی انقدر زیاد نبوده
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
دوستی....عجب واژه آشنایی.هعیییییی.آره دارم بیشترشون خوبن..خیلی هم باهاشون جورم..اما هیچکدومشون نمیتونه جای تنهاییمو پر کنه....هیجکی جای خواهر برادر آدمو نمیگیره....
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
نه بابا ....دوستای واقعی برا خودت پیدا کن تنهایی خیلی بده ... من و دوستام با اینکه ازدواج کردیم و بچه داریم اما از هم بیخبر نیستیم
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
نه فکر نمی کنم داشته باشم
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
من کلا 3 تا دوست صمیمی از 16 سال دوران تحصیلیم دارم که هر هفته با یکی به صورت تلفنی ملاقات دارم :))
m_sana
m_sana
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
دوستای زیادی دارم ولی خوب اصلا به کسی نمیشه اعتماد کرد من از اعتماد بی جای خودم ضربه خوردم تا حالا
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
من چند سال پیش با یکی از بهترین دوستام رابطمون تممومید ..اما بعد این همه سال باز هم احساس تنهایی میکنم گرچه افرادی دیگری هم به عنوان دوست پیدا کردم ولی اون اطمینان سابق در من نیست..........
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٢
١
٠
بهترین و فابریکترین دوستم تو کل دنیا ، داداشمه ...! دیگه از اهمیت دادن و اینا چیزی نگم بهتره !!! ^_^ فداتم خان داداش ...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
کـدوم شـاعر ایـن حـرف نـسبـتا بـی پـایـه رو زده؟
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
من تا جایی که یادم میاد تنها بودم :( !! مثلا یه دوستی داشتم که از 24 ساعت شبانه روز 20 ساعتش رو باهم بودیم ولی اخر خودم واسه یه چیز الکی یه دعوای ناجور باهش کردم الان دیگه سایه هم رو با تیر میزنیم !!! (فک نکنین من لات هستم ها اون چیزی که واسش دعوا کردم خیلیم الکی نبود )
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
بالاخره الکی بود یا نبود؟؟؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اگه الکی بود چرا دعوا کردین و اگه الکی نبود چرا میگین الکی بود؟؟؟؟آدم رو تو چه وضعیتی قرار میدین داداش خان!!!
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخ ... نه خب ناموسی بود بعد منم که غیرتی داغونش کردم ! ولی خب بعدش که فک کردم دیدم میشد با حرف زدن هم مشکل رو حل کرد :))) گرفتید الان ؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
:)))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
نع....من یه دوست عالی دارم..........تازه با دوستم تو حرم هم دست رفاقت دادیم.........اما دوستایی رو که واقعا دوسشون داری، به هر قیمتی که شده نگهشون دار
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
طبیعیه .. این حس و حالت رو گفتم.. با سن من پیرمرد که برسی متوجه میشی که منظورم چیه..
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
دوست مشمار آن که در نعمت زند /لاف یاری و برادر خواندگی/دوست آن دانم که گیرد دست دوست/در پریشان حالی و درماندگی/سعدی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
باغی که در آن آب هوا روشن نیست /هرگز گل یکرنگ در آن گلشن نیست/هر دوست که راستگوی و یکرو نبود/در عالم دوستی کم از دشمن نیست/محمد فرخی یزدی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
چشمی دارم همه پر از صورت دوست/با دیده مرا خوشست چون دوست در اوست/از دیده دوست فرق کردن نه نکوست//یا دوست به جای دیده یا دیده خود اوست/مولوی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
قحطی رفیق می آید نه هفت سال بلکه هفتصد سال ! در سیلوی قلبم ذخیره و پنهانت می کنم ، بگو کنعانیان منتظر نباشند ! تقسیم شدنی نیستی حتی اگر یعقوب بیاید ! (^_^) بهــــــــــله
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
گفت رها کن رفیق را تا به تو دنیا دهم /گفتم که یک موی رفیق را به کل دنیا ندهم/گفت در عوض او ، تو دنیا داری/گفتم که با عشق رفیق است که دنیا دارم (^_^)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
میگن دوره اربابی تموم شده!!! پس تو اهل کدوم تباری که ما هنوزم كه هنوزه غلامتیم !؟ زندگي بدون دوست كه نميشه! من كه هم خوبشو داشتم هم بدشو! بداش كه رفتن هم خودشون هم خاطراتشون، ولي خوبا تا عمر دارم هستنو ، هستم براشون (^_^)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
تا دو ماه پیش میگفتم نه.الان میگم آره.و این باعث شده به یه نفر که حتی از بودنش برای فردا هم مطمئن نیستم شدیدا وابسته بشم.و این خییییییییییییلی بده
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
نمیدونم به کی.......... بابا نمیدونم دیگه..خخخخخخ
SE7EN
SE7EN
٩٢/٠٧/١٣
٠
٠
مسلما دوستی باشه که بعدش احساس تنهایی کنی دوست نیس.. ولی بالاخره یه موقع هایی آدم باید تنها باشه...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
٠
٠
سلام ... انتخاب دوست از انتخاب همسر سخت تر است همسر رو دقت میکنی چون اول اخری در نظر میگیری ولی. دوست رو میشود هر دقیقه تغیر داد