خانه انجمن من وقتی پولدار شدم....!
١٠٢٣
٥٧
لبخند انار

من وقتی پولدار شدم....!

من وقتی پولدار شدم....!

شما دوست دارین به سن بالاتری که رسیدین و تمکن مالی خوبی برخودار بودین چه کار خوبی انجام بدین؟
وقف؟مدرسه سازی؟ازاد کردن زندانیای بی گناه؟بگین...

٩٢/٠٦/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
من شاید به بیمارانی که پولی ندارن که خودشون رو معالجه کنن کمک میکنم بیمارایی که دارن جون خودشون رو میدن و تا پولی دست و بالشونو بگیره تاجلوی بیماری را بگیرند خوانواده هایی که بچه های زیادی دارند اما پولی برای یک نون ندارند بیایم واقعا از ته دل به اینجور ادما که روی تخت بیمارستان یا..... کمک کنیم وقتی سحر داشت برام توضیح میداد در مورد اینجور بیمارا دلم یه جوری شد میگفتم اگه پولی به دستم برسه حتما از ته دل کمک میکنم .......
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٣١
٢
٠
همیشه دوست داشتم یه شیرخوارگاه بسازم...واسه بچه های یتیم...ولی خوب اگه پولم بیشتر از این حرفا باشه و زیاد داشته باشم درکنارش همه کاری میکنم...آزاد کردن زندانیای بی گناه ،کمک به اونایی که بی خانمانن...ایشالا اگه خدا بهم بده همه این کارا رو میکنم :)))))
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
من دوست دارم به بیمارای ام اس کمک کنم و مدرسه سازی هم فکر خوبیه...
سحر
سحر
٩٢/٠٦/٣١
٠
١
من دوس دارم به بیمارایی که هزینه درمانشونو ندارن بدن کمک کنم....آزاد کردن زندانیا هم فکر خوبیه....ایشالا خدا بهم بده همه این کارا رو انجام میدم.... :)))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
اول دوس دارم به بچه های بی سرپرست و کم بضاعت کمک کنم...بعدشم وقف..:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
بچه های بی سرپرست خیلی به کمک احتیاج دارن
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
همهی ایناییک گفتی و دوس دارم................ولی من سرپرستی بچه های یتیم و ازاد کردن زندانیا رو دوس دارم.............................
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من هم با شما هم عقیده ام خصوصأدر مورد سرپرست بچه های یتیم ،دوست دارم نیاز های مادی و معنوی اون هارو براورده کنم مثل بچه خودم
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
کمک به یتیمان...تامین جهیزیه دخترا....
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
به نظرم داشتن کلی داداش و آبجی بهترین راه باشه ! بچه های بی سرپرستو میگم ...! مظلوم ترین و معصوم ترین بچه های روی زمین اند ! جاشونم دربست بهشته ...
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
ایول ایول داش عمادو ایول:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
:)
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
فناتم داداش ولف عزیزم ...
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
بانو سپهزی عزیز ^_^
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
سلام em Ad عزيز اگر روزي با يكديگر آشنا شديم خيلي دوست دارم تصويري‌هايي رو نشانت دهم كه بدونيد بي سرپرستها مظلوم نيستند . بلكه مورد بي مهري والدين قرار گرفته‌اند
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
دوست عزیزم ، سلام . بی سرپرست منظورم کسایی بود که خانوادشون رو از دست دادن ! اصولا به بچه های سر راهی میگن بد سرپرست ! اما اگرم بی سرپرستی پیدا بشه که مورد بی مهری والدینش قرارا گرفته باشه ، تعجبی نداره . چون همه جا استثنا وجود داره ! مهم این نیست که چطوری بی سرپرست شده ، مهم اینه که الان بی سرپرسته و نیاز به کمک داره ...
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
ایول
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
^_*
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
بریم گنبد طلا بسازیم برای اماما و وقف اونا کنیم اونوقت کنار گوشمون جوونا دست به هرکاری بزنن تا یه روزه دیگه از زندگیشون رو به هرشکلی که میشه بگذرونن...اره باید همین کارو بکنیم...نمیدونم اماما چقد راضین به این کار
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
یعنی شما می خواهید یک کارآفرین بشید،امیدوارم این اتفاق براتون بیفته
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
حق با مستر رادمهره...تا کی این وضع میخواد ادامه پیدا کنه خدا میدونه..
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
سلام دوست عزيز آيا طلا براي امامان نميخريدند تا حالا براي چه كساني خريده بودند
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
دست ایمان رو میگیرم ... بیچاره الان نیازمند کمک سبز شماست ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
چرا؟؟؟چیزی شده؟؟؟
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من...اممم...یه بیمارستان با تجهیزات کامل میسازم و مریضا رو توش رایگان درمان میکنم.
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
پول میدادم برای اون دسته از بیماری ها که خرج زیادی دارن و بعضیا نمیتونن تهیش کنن مدرسه به حده کافی هست به نظرم شاید زنداتنی های بی گناه رو هم ازاد کردم :))))
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
از بچه های بی سرپرست هم مراقبت میکنم مثل یه مامان براشون میشم :)
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من اول از چند تا از بیمارام پول نمی گیرم بعد یه پرورشگاه و یه خانه سالمندان و یه خانه بی سرپرستان میزنم بعد با مامان و بابام که خواهرم برد ه مکه برگردونده همگی باهم میریم ونیز
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
من اول از چند تا از بیمارام پول نمی گیرم بعد یه پرورشگاه و یه خانه سالمندان و یه خانه بی سرپرستان میزنم بعد با مامان و بابام که خواهرم برد ه مکه برگردونده همگی باهم میریم ونیز
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
ههههههههههههه باباخیر!نکشی یه وقت خودتو!!خخخخخ
Z_M
Z_M
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
باشه حتما مرسی از تذکرتون حتما شما رم می برم ونیز
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
تهیه جهیزیه هم واسه عروس دومادا خوبه :)) ولی اول واسه خودم یه کیبورد و موس و کلا یه پی سی دیگه میخرم :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
کیبورد رو خوب اومدی!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
چون میخام پزشک شم دوس دارم یه بیمارستانبرا بچه های مشکلات قلبی بسازم انشاا..........
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
بلند بگو ایشالله:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
مدرسه سازی:))کمک به بچه های بی سرپرست:)))خدایا میشه؟؟
mahsa.a
mahsa.a
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
یه مدرسه با حال درست خواهم کرد
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من....نمی دونم ولی ترجیح میدم پرورشگاه ها رو تجهیز کنم......دلم واقعا برای بچه های اونجا میسوزه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
کمک به بچه های بی سرپرست.خیلی کیف میکنم میبینم یه بچه بی سرپرست خودشو کشیده بالا و مدرک تحصیلی خوب و شغل خوبی داره.بعدش ساختن مسجد و حسینه و مدرسه و بیمارستان.
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
خدا کنه واقعا اگر اینطور شد بتونیم این کارهای خوب رو بکنیم حالا هر کدوم فرقی نمیکنه ، چون من شنیدم مال زیاد بخل میاره ...
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
خودمو میفرستم یه سفر دور اروپا...
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٠١
١
٠
منم با خودت ببر...ثواب داره
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
سلام . خدايا متشكرم بخاطر اينكه مواقعي پيش مي‌آيد كه بر نفسم پيروز مي‌شوم و كار دوستانم را راه مي‌اندازم.
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
مدرسه سازی...
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
مدرسه سازی رو خیلی دوس داشتم ولی شاید تنها چیزی که همیشه دغدغه انجامش رو داشتم این بود که هر وقت یه کار ثابت پیدا کردم یه بچه رو به سر پرستی قبول کنم نمیدونم چرا ولی واقعا دوس دارم لطفا دعا کنید بتونم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
يعني پول برامون اينكارو بكنه!! به نظرم اونايي كه تو ندارياشون بازم دست ديگران وميگيرن وياري رسونن اجر وغربشون بيشتره! كاش از خدا همت بخواييم! كاش بخوايمم اين دنيا كمتر روي پول بچرخه :/ نميدونم! تاحالا هيچ وقت راجع به اين موضوع فكر نكرده بودم! اگه پول داشتم......اوممممم خيلي سخته يكي رو بر ديگري ارجح بدوني؟! سخته اينكه بخواي تصميم بگيري كدوم واجب تره؟! اوه اوه خدا چي ميكشه....
آبان
آبان
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
امکان تحصیل برا بچه ها و ایجاد شغل برا جوونا/تاسیس بیمارستان/مرکز آموزشی و تفریحی برا بچه های استثنایی و اوتیسمی/و ............................. اوووووووووووووو این قدر فکر دارم در مورد اینا :/
نوشا
نوشا
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
ازاد کردن زندانی های بیگناه رو ترجیح میدم....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
ساختن روستاهای ایران......................حمله به اسراعیل
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اعصاب نداریا.....حمله به اسرائیل آخه؟!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اره..................اسراعیل باید نابود بشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
اوف یعنی بشه اونقدر پول داشته باشم که یه سپاه بزرگ بسازم
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اطعام و غذا دادن در مراسمات مذهبی مثل محرم و صفر و ... سفره داری ائمه اطهار (ع) یکی از آرزوهای منه.. (ریشه ریا بسوزه ایشالله!)
کاربر
کاربر
٩٢/٠٨/١٩
٠
٠
سلام به وبلاگ زیر برید و فایل چگونه میلیونر شوم رو دانلود کنید واقعا عاااالیه!!! http://dl-payanname.mihanblog.com/
قیمت
قیمت
٩٤/٠٣/١٤
٠
٠
ممنون بابت مقاله خیلی خوبتون مرسی