خانه انجمن max & min
٥٥٨
٥٢
اکرم انتصاری

max & min

max & min

اگه قرار باشه زندگیتونو ببرین رو نمودار و یه نمودار رسم کنین

ماکسیمم زندگیتون کجا بود؟

مینیمم زندگیتون کی بوده؟

نقطه ی عطفی که جهت زندگیتونو تغییر داده کی وکجا بوده؟

٩١/١١/٠١
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠١
١
١
اوووووووووووووووووووولللللللللللللللللللللل !اول اول اول اول
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠١
٠
٠
والا ماکسیمُم زندگیم جایی بود ک تکلیف آینده م مشخص شد... و رشته ای ک دوست داشتم قبول شدم... مینیمم زندگیم وقتیه ک زندگیم همش تکراره و من مثه مرده متحرک میشم و به اون چیزی ک میخوام میسر نمیشه! عطف زندگیمم معلمم توی دپارتمان زیست مشهد بود! در عین صمیمیت با هم رقابت میکردیم یه جورایی... خیلی چیزا ازش یاد گرفتم! نقطه عطف زندگیم وختاییه ک یه یکی میاد تو زندگیم ک مسیرمو تغییر میده!
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠١
٠
٠
سحر باورت میشه دبیر شیمی پیش باعث شد به شیمی علاقه پیدا کنمو بالاترین درصد کنکورم باشه!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠١
٠
٠
آره! منم همین معلمم باعث شُد تو زیست جزو نفرات اول کشوری تقریباً بشم! ریا نباشه یه وخت :)))) ... یه آدمایی یا یه اتفاقایی حالا ممکنه خوب یا بد ییهو میپرن وسط زندگیت! ییهو مسیرو عوض میکنن! طرز فکرتو عوض میکنن...طبق تعریف نقطه ی عطف! به نظر من اینا عطفن!
٩١/١١/٠١
٠
٠
اسم معلماتون چیه ؟
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٢
٠
٠
ای بابا ... سحر باز یادت رف اسمه منو توی نقطه عطف زندگیت بینیویسی!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
٠
٠
خخخخخخ ! اسم معلمم اميره! کچله! 25 سالش بود!سال به 12 ماه شوخ از چهره برنميکَند يا به عبارتي حموم نميطلبيدش! ميشناسيش؟؟؟؟
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٢
٠
٠
ماکزیمم زندگیم دو سال پیش.....مینیمم زندگیم یکسال و ده ماه و چهار روز پیش..............
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
٠
٠
در این سالها اگه شُله دادن به من بگو .... من طاقتشو دارم! خخخخخ :)))))))))) بعدم آقای ناس چرا همش نظراتونو میچسبونین به نظر من ؟؟؟؟
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠٢
٠
٠
باشه از این ب بعد نظرم رو میچسبونم ب یکی دیگه
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
٠
٠
قَر نکن ! باشه بچسبون به نظر من! فقط پولِ ارزشی ک رو نظرت میره رو باس بدی! خخخخخخخخخ با مدیر برنامه هام هماهنگ کُن! خخخخخخخخخخخخخخ
s.a
s.a
٩١/١١/٠١
٠
٠
واللا زندگی من یکی که یه خط با شیب صفره...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠١
٠
٠
مگه میشه؟
s.a
s.a
٩١/١١/٠١
٠
٠
هوووووووم میشه.... خیلی دلم یه نقطه عطف می خواد... دعا کنین زودتر اون نقطه عطف خودشو بنمایانه!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
٠
٠
نمدونم عزیزم.باید فکر کنم راجع بهش.فعلا تو صف یه سبد میذارم بعد اگه عمری بود میام میگم.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠١
٠
٠
ببین خانومی این که می خوای کنکور بدی دوباره درست،اما تفریح هم می تونی داشته باشی خب!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
٠
٠
نمدونم دوس جونم.گذشت زمان معلوم میکنه که وضعیت چجوریه.اگه تو اون دوراهی بتونم راهی رو که می خوام انتخاب کنم،دوباره میام تو جیم.
maryam
maryam
٩١/١١/٠١
٠
٠
واقعا مي خواي دوباره كنكور بدي چرا؟!!!!!!
٩١/١١/٠١
٢
١
اه تو هم ما رو کشتی با دوراهیت
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
١
٠
کاربر ناشناس،تو شرایط من نیستی که این حرفو میزنی!
maryam
maryam
٩١/١١/٠١
٠
٠
زندگي منم يك خط راسته ..حالا اگه maxوmin نشو پيداكردم خبر ميدم.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠١
٠
٠
بابا مگه میشه!خوشایندترین اتفاق زندگیتون باید ماکسش باشه دیگه!ناخوشایندترینش مینش!
maryam
maryam
٩١/١١/٠١
٠
٠
شايد باشه ولي الان يادم نمياد....
٩١/١١/٠١
٠
٠
معلماتون کیا بودن ؟
maryam
maryam
٩١/١١/٠١
٠
٠
چطور مگه!!!
m-kian
m-kian
٩١/١١/٠١
٠
٠
چه سوال سختی...کلی باید بفکریم
e_madhfarimani
e_madhfarimani
٩١/١١/٠١
٠
٠
اینا ینی چی الان؟
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠١
٠
٠
ماکس یعنی بالاترین نقطه ی زندگیتون.مین یعنی پایین ترین سطح زندگیتون عطفم که واضحه!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١١/٠١
٠
٠
منم زندگیم تکراری شده یعنی خط راست که من min در نظر میگیریم ولی قبلنا کاملا max بودم نقطه ی عطف زندگیم کلی امید و آرزو های تو ذهنم بود که مجبور شدم همشو delete کنم
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠١
١
٠
چرا همه مایوس اند
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١١/٠١
٠
٠
واقعن نمیشه بگم
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠١
٠
٠
چرا خب؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١١/٠١
٠
٠
والا من از این چیزایی که گفتی سردر نمیارم..... از همون اول با ریاضی رابطه خوبی نداشتم....... بالاخره هر زندگی پستی و بلندی خاص خودشو داشته..... ولی اینکه چه کسی جهت زندگیمو عوض کرده میتونم بگم همسرم .....
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠١
١
٠
نداشتم تا بحال ! نه مینیمم و نه ماکسیمم ! همیشه روی خط صاف بوده ، یه خرده بالا پایین داشته ولی اسمش رو نمیشه max و min گذاشت ...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
١
٠
خط راستن همه چرا!
Em Ad
Em Ad
٩١/١١/٠٢
١
٠
چون تا بحال به نقطه max و min زندگی فک نکردیم !!!!
نگارا
نگارا
٩١/١١/٠٢
٠
٠
اینا که میگی چی هست؟ماکسیمم به دنیا امدنم مینیمم از دنیا رفتنم!عطف نمیدونم کجا میوفته خخخ!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١١/٠٢
٠
٠
ماکسیمم زندگی من زمانی بود که کار کردنو شروع کردم و خودکفاشدن و استقلال یافتن و فهمیدم....مینیمم هم زمانی بود که برای همیشه دوستای صمیمی دوران 12 سال تحصیلیمو مجبورشدم ترک کنم......و نقطه عطف هم دوران دانشگاهم بود که کمی مسیر جدیدی به زندگیم داد
مجید
مجید
٩١/١١/٠٢
٠
٠
نقطه عطف.... متاسفانه نتونستم پیداش کنم
Milad
Milad
٩١/١١/٠٢
٠
٠
دلم نمیخواد اینو بگم ولی خط راست بوده ولی در کل به خاطر اتفاق های خوبی که زنگیم افتاده خدا رو شکر میکنم ولی اون ماکسیممی که تو نظرمه اتفاق نیفتاده!شاید باورتون نشه ولی نقطه ی عطف زندگیم شناخت خودمه که روز به روز بیشتر میشه(خدارو شکر)
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
جالبه خب!
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
١
٠
ماشا...همه زندگی شون یه خط راسته.دوست خوبمa_entesari،راست گفتی.همه یه شوک اساسی نیاز دارن.
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٢
٠
٠
الان همه رو شوک می دم بانو تا به خودشون بیان بانو
imanhkt
imanhkt
٩١/١١/٠٢
٠
٠
ماکسیمم زندگیم وقتیه که هنوز به دنیا نیومده بودم و پاک پاک بودم بدون هیچ گناهی ... نقطه ی عطف من همون لحظه ی تولد من بود و مشخصه مینیمم زندگیم از نقطه ی عطف به بعدش همش مینیمم هستش ...
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
لایک
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠٢
٠
٠
زندگی من نمودارش سینوسیه کلی ماکسیمم و مینیمم داره!! جاتون خالی یه دو جین هم نقطه عطف خورده تنگش!! خخخخخخخ :)))
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠٢
٠
٠
تانجانتي کوتانجانتي! خخخخخخخخ
a_entesari
a_entesari
٩١/١١/٠٣
٠
٠
سحر تانژانت مال منه!