خانه انجمن آیا ارزشش را خواهد داشت؟؟؟؟
٨٥٤
٦٧
سحر نیکوعقیده

آیا ارزشش را خواهد داشت؟؟؟؟

آیا ارزشش را خواهد داشت؟؟؟؟

من به شخصه از فوتبال خوشم نمیاد و طرفدار هیچ تیمی نیستم.اما تعصبات شدید بقیه رو درمورد تیم محبوبشون دیدم...دیدم خیلی ها جوری طرفدار تیمشون بودن که باعث شده به خاطرش با بقیه درگیر بشن..که چند نمونش رو توی خود جیم هم دیدم و به نظرم واقعا ناراحت کننده بود.

ولی آیا واقعا ارزش این همه حرص خوردن و کل کل و بحث و دعوا رو داره؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا ارزششو داره از تیم محبوبمون یک بت بسازیم؟؟؟؟؟

نظر شما دراین مورد چیه؟؟ این جور تعصب ها رو قبول دارین؟؟ آیا دچار این تعصبات شدید؟؟ درگیری هایی از این دست داشتید؟

٩٢/٠٧/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٣
١
١
کلکل خوبه! خوش میگذره! .... اما درگیری نه!
سارا
سارا
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
مبافقم :))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
درگیری نه....منم موافقم:)
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
یکی بیاد این تماشاگرنماها رو جمع کنه؛ تا نزنی دل و جیگر و طرفدار طرفتو در نیاری اصلا نمیتونی ادعای طرفداری تیمت رو بکنی، ابــــــــدا...
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آبرین :)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خب در حد شوخی عیبی نداره.....
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
نه در اون حد که اون کارا رو بکنند ولی راستش از یه طرف خوش میگذره ولی سحر جون ممنون که این مطلب و گذاشته
zahra
zahra
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
نه در اون حد بعضیا خودشون و میکشن دیگه اونا دیوانه ان سحر جون شما کار درست میکنی ولیت جیم کل کلاش دوستانه است
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
کل کل خوبه...البته کل کلی که توش توهینی در کار نباشه...ولی درگیری و کشت و کشتار لازم نداره این فوتبال که..:)..من خودم استقلالیم و تا حدودی رو تیمم تعصب دارم ولی هیچ وقت نشده به خاطر تیم مورد علاقم کسی رو ناراحت کنم...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آره منم دوس ندارم کسی رو ناراحت کنم اما اونی که منو ناراحت کنه.....دیگه خودش میدونه..
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اومممممم من ... خب خعلی وختا شده ولی بعدش واقن معذرت خاهی کردما:)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خب احسنت بر شما :).....ولی به نظرت یک تیم فوتبال.اونم در سطح تیم هاتی ایرانی.ارزش همون کل کل رو هم داره؟؟؟؟؟ :|...حیف وقت و انرژی آدم نیست آخه؟؟ :|
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اره باحاله اما با درگیری و خشونت مخالفم.
A.M
A.M
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من برا اذیت کردن داداشم وشوخی و خنده طرفدار همه ی تیمهای مخالفم. ولی واقعععععا ارزش نداره اگه با جنجال همراه بشه.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
درگیری به هیچ وجه موافق نیستم.کل کل دوست میدارم.اما تعصب شدید...آره من خودم یه آدمم که متعصبم شدید.رو اس اس رو بایرن و رو رئال.رو تیم ملی آلمان هم همین طور.حرص و جوش میخوری و نصف عمرت انگار رفته زیر دسته تیغ و اون استرسی که داره.ارزششو داره بت بسازی بعد بری جلوی اونایی که حتی حد و مرز خودشونم نمیدونن و هرچی از دهنشون در میاد به تیمت میگن خبر قهرمانی یا پیروزی تیمتو بدی و قیافه شونو ببینی که عین چی له شدن....آره ارزش اینو داره که کل کل و بحث راه بندازی مخصوصا واسه لیگ ایران که یه کم جذابیت داشته باشه!!!!دوس دارم اینجور تعصبارو....دوس دارم تعصبی رو که باعث بشه به خاطر چیزی که عاااااااشقشم-تیم یا کشورم یا هر چیزی دیگه-با بقیه بحث کنم...در این مورد دوس ندارم دعوا رو ولی اگه بحث کشورم باشه جفت پا میرم تو دهن اونی که توهین میکنه:|من این تعصب رو دوس میدارم...من با این تعصب زندگی میکنم.....
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اگه بحث تیم ملی باشه تعصب میتونه خوب باشه.ولی این سوالی که من الان مطرح کردم درمورد تیم های داخلی بود.به خصوص استقلال و پرسپولیس....نظر شما محترمه ولی من نظری کاملا مخالف دارم....میخوام بدونم این وسط به جز حرص و جوش و وقت تلف شده و انرژی جوونیت.میون این کل کل های بی پایه و اساس و بی منطق چی عاید آدم میشه؟؟؟ تعصب داریم تا تعصب.....این تعصبات بی جا تهش به کدورت ختم میشه.کدورت برای چی؟؟؟ برای دو تا تیم فوتبال؟؟ به خدا ارزش نداره....اصلا معنی و مفهوم خود کلمه ورزش با نشاط و سلامت و تندرستی روح و جسم آمیخته شده...حالا ببینید ما چی ساختیم ازش؟؟؟؟ فقط داریم روحمون رو آلوده میکنیم.....بیاین با یک دید دیگه نگاه کنیم به این موضوع...به خاطر همین تعصبات و حواشی و کل کل هاست که از فوتبال خوشم نمیاد........
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٣
١
٣
پـــــــرســــــپولیــــــــس :))))...استقلالم که باخت داد :).....کل کل خوبه ولی خوب نباید به درگیری بکشه...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
مستر کلد بوی ؟؟//خوشحالین الان؟؟؟:|:|:|:|:|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٣
٠
١
حداقل دیگه نمیتونین بردتونو بزنین تو سرمون!!! خخخخ
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
:| :| :|
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
سحر خانوم ببخشین...:|
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
بار آخرتون باشه خخخخخخخخ
Niva
Niva
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
به نام خدا .. بعله :)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
ممنون از توضیح کاملتون :)
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
کری خوندن خوبه اما حدی داره تا جایی که درگیری پیش نیاد خوبه :)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
کری خوندن کجاش خوبه؟؟؟ :| بیشتر مواقع هم باعث درگیری میشه....
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خب سحر جان منم گفتم تا وقتی که موجب درگیری نشه خوبه...من خودمم با توهین و دعوا مخالفم :)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
آورین :)
terme
terme
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
نه بابا همش محض شوخی وخندس...
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خب اینجوری بهتر شد :)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
نچ...اصلن:)
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
بااجازه بزرگترا ببببببببببللللللللللللله
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من تیممو نمی پرستم حمایتش میکنم بهش تعصب دارم و تا حد مرگ از تیمم دفاع میکنم و نمی زارم کسی بهش بد بگه آررررررررررررره
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
دوس دارم سرمو بکوبم تو دیوار .....:|
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
چرا؟؟؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اصلــــــــــــا فوتبال چي هست (ه_ه)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
لایک
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
:)))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
دقیقا باهات موافقم سحر جون :) به نظر من (البته بدون توهین به فوتبال دوستان محترم!) فوتبال یک ورزش مزخرفه که یک عده آدم بیکار دنبال توپ میرن و میان و الکی هم گل میزنن! اصلا تعصب به کنار ! خیلی از زندگیا بر اساس همین علاقه به دیدن فوتبال رو به سردی میره ! چرا؟ چونکه خیلی وقتا میخوای بری بیرون ولی بزرگ خانواده ( مثلا پدر یا برادر) مخالفت میکنن و تا فوتبالو نبینن از جاشون تکون نمیخورن!!! دیگه تعصب که به کنار.. اصن کهیر میزنم اسم فوتبال میـــــــــاد...!
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آخیییییییییش...بالاخره یکی منو درک کرد اینجا :)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
منم دقیقا از فوتبال متنفرم اسمش که میاد حالم به هم میخوره بحثش که بشه پا میشم میرم اصلا خیلی بازی کسل کننده ایه دیدنش واقا خسته کنندست په برسه به طرف داریش ایییش
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٣
١
٠
من استقلالیم...و تعصب دارم..اگه پای کل برسه هستم تا آخر....ولی اگه ببینم دارن بی احترامی بهم میکنن دیگه حرفی ندارم....
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
خب این دقیقا اسمش تعصبه.اونم از نوع بی جا :|
میلاد
میلاد
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اصلا باید همو بکشن تا راحت بشن!
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آفرین....چه پیشنهاد توپی :)))))
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
اصلنننننننننننننننن ارزش نداره!مخصوصن واسه فوتبالیستای ایرانی که کلن هواداراشونو تحویل نمیگیرن و کلی خودشونو میگیرن!خودمم اصلن با کسی بحث نمیکنم!
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آره واقعا...فوتبالیستای ما به نظرم واقعا ارزششو ندارن .....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
واقعا ارزش نداره...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٧/٠٣
١
١
من ایمان هستم ... یه پرسپولیسی متعصب ! ... ولی در کل هرکی بهم شیر انبه بده طرفدار هر تیمی که بخواد میشم :|
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
ینی اون تعصبتون تو حلقم :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
بیاین من خودم 3تا شیر انبه میدم:))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من که بت نمی شازم به عنوان یه هیجان طرفداری خوب می کنم از بارسا)حداقل از تیمی طرفداری کنیم که بار فنی داشته باشه :)
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
باز این بهتره حداقل :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
خخخخخخخخخخ بارسا...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
من که اصلا حرص خاصی نمیخورم در حد هیجانش فقط ... و به نظر من هم اصلا ارزش حرص خوردن رو نداره.
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
آورین :)
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٣
٠
٠
روزایی که پرسپولیس بازی داره ، همه تو خونه میدونن که نباید چیزی بهم بگن موقع تماشای بازی ! ی روز بس که داد زدم پای تی وی ، همسایم فک کرده بود داریم دعوا میکنیم !!!!!!!! ارزش از نظر هر کسی متفاوته ! یکی عشقش پرسپولیسه ، 1000 کیلومتر راه میاد ، با چشمای نابیناش ، بازیای پرسپولیسو میره استادیوم نگاه میکنه!
sahar
sahar
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
شاید ارزش از نظر هرفردی متفاوت باشه.ولی آیا این ارزش ها.ارزشش رو خواهند داشت؟؟؟ به نظرتون خیلی پوچ و غیرمنطقی نیست؟؟؟؟؟
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
نه ، چرا غیر منطقی ؟ همین اختلاف سلیقه هاست که زندگیارو قشنگ کرده ! یکی عاشق فوتباله ، یکی بیزاره ازش ! قرار نیس همه یجور باشن ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
من این تعصب رو دوس دارم.من با این تعصب زندگی میکنم.هیچی به من نمیدن جز این که اون یارو رو که میاد هرچی از دهنش درمیاد به من و تیمم میگه رو ضایع میکنم و دلم خنک میشه.من از اول اینجوری متعصب نبودم رفتار وحرفای این پرسپولیسیا منو اینجوری کرد.تازه همن تعصبه که جذابیت به لیگمون میده.ورزش و نشاط و سلامتی؟؟؟خخخخخخ.اصن معنی میده تو این دوره زمونه؟؟؟هیشکی توجه نمیکنه بهش .همه به خاطر موضوعات دیگه ورزش میکنن.به خاطر حسادت یا خیلی موضوعات دیگه.عده ی کمی پیدا میشن که نشاط و سلامتی رو در صدر قرار بدن.نظر شما هم قابل احترامه ولی این تعصب ینی من میزنم تو دهن هرکی بدجور به تیمم توهین کنه...کل کل رو قبول دارم ولی نه توووووههههههیییییییننننننن...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
در جواب سحر که در جواب من گفته بود:)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
بعله آدم باید انقد تعصب داشته باشه باشه که به خاطرش با رفیقشم قهر کنه..من اگه بای المان وسط باشعه همه کاری میکنم.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
ها منم هستم:))
korosh
korosh
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
:|
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٠٤
٠
٠
اصلا من فوتبال و به خاطر همین عصبانیتاش دوس ندارم......
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٠٦
١
٠
در کل استقلال سروره
F-jafari
F-jafari
٩٢/٠٧/١١
٠
٠
مزه ی فوتبال به همین چیزاست اما بدون درگیری و توهین .در ضمن فقط استقلال