خانه انجمن حوصلم سرید!کمـــــــــــــــــــــک!
١٠٥٠
٤٩
nazi jon

حوصلم سرید!کمـــــــــــــــــــــک!

حوصلم سرید!کمـــــــــــــــــــــک!

یک چند وقتی هست خیلی کم حوصله شدم اصلا دوستامم بهم زنگ میزنن علاوه بر این که حوصلشون رو ندارم عصبی هم میشم نمیدونم والا چیکار کنم!!!!!!!!حوصله آدمای پر حرفو اصلا ندارم...شما هم اینطورین یا من اینجوری شدم فقط؟چه کنم خوب شه؟

٩٢/٠٦/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٣٠
١
١
من که خودم پر حرفم؟؟؟من اصن پر حرفم؟؟؟کی میگه من پر حرفم؟؟؟
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
:)).:|
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
:/
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
@_@
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
:s....:/...:<>
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
سلام اينو ميگن دوست خوب پرحرف عاليه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
آدم پرحرف که منم حوصله شونو ندارم.اما دوستام که حوصله دارم براشون:))خیلیم دارم:)والا نمیدونم چه کنی خوب بشه!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
اهم اهم...من که میگم شاید اثرات افسردگی باشه...به خودت تلقین نکن که حوصله دوستات رو نداری...باهاشون برو بیرون و خوش بگذرون...اونا بهت زنگ نمیزنن خودت بهشون زنگ بزن...اصنم تلقین نکن که حوصله نداری...همیشه بگو که پر حوصله ای.:)
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
نمیدونم والا ..... من که پرحرفم ولی رو شما زیاد شناخت ندارم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
روانشناس خبره:منم به نظرم اول مسئله ای رو که باید مد نظر بگیرین اینه که خیلی زود از این وضعیت خودتون خلاص کنین....با این که موافق نیستین؛برین بیرون...انوقت میبینین که بهتون خیلی هم خوش میگذره.....به خودتون تلقین نکنین:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٣٠
١
٠
با تشکر از آتش نشان! پلیس! مدیر ! آبادگر ! مهندس و روان شناس حاذق! خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
متشکر مستر!!والا عناوین شما داره از حساب کتاب خارج میشه:دی
terme
terme
٩٢/٠٦/٣٠
٠
١
عزیزم از پس فردا میری مدرسه خوب میشی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
اول اينكه شايد به خودت يكم داري تلقين ميكني...فكر نكنم كسي از ادم پر حرف خوشش بياد.....سعي كن خيلي تنها نباشي....سرتو گرم كني با يه چيزي
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
فقط و فقط باید برعکسش عمل کنی پاشو با دوستات برو بیرون حسابی هم خوش بگذرون خودبه خود خوب میشی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
من این تجربه رو نداشتم ... ولی گاهی اوقات لازمه یه چند روزی آدم توی لاک تنهایی خودش باشه ... ب خودش فرصت بده تا به چیزایی ک دوس داره و کارهایی ک دوس داره انجام بده فکر کنه! یا نه ... اصلا به گذشته و کارهایی ک کرده فِک کنه ... // در هرصورت لازمه گاهی تنهایی رو تجربه کنی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
زمان درستش می کنه ..... خخخخخخخخخ ...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
خب زمان درستش میکنه قبول ، ولی چرا میخندی حمــــــید ؟!!!!
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
پدر فعال بودن بسوزهـــــــــــــــــــــــ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
ایول جناب سین!بسوووووووووووووزه پدر فعالترین بودن!!
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
میری مدرسه بعد میفهمی الان شاد نبودی چه ضرری کردی:)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
این چه معنی میده ؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
فکنم آدم پرحرف رو معمولا کسی حوصلشون رو نداره ! یعنی اگر همون پرحرفا رو بکی بیاد مث خودشون باهاشون حرف بزنه بعد اونام میزنن طرف رو ناک اوت میکنن :)))
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
اقا دیگه........................................اصن توان انجمن ب یه سریا توهین میشه....هععععععععععععععععععععععععععی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
هيچي بهش فك نكن، خودش حل ميشه :))
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من خودم استاد پرحرفام يني وقتي از جايي ميام بيرون همه احساس غريبي ميكنن،اصلا دوست ندارم كه جايي باشم و اونجا سوت و كور باشه...البته حواسم هس هرحرفو كجا بزنم...
S_14
S_14
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
فک کنم از عوارض پیری دیگه .....حل میشه غصه نخور
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخ.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
واسه همه پیش میاد که یه مدت اینطوری باشن....خوب میشی نگران نباش :)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
منم یه مدت اینجوری شده بودم...خوب میشی...بیشتر سعی کن تو جمع باشی...الان که دیگه مدرسه ها شروع میشه حوصلت سر نمیره
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
سعی کن زیاد بهچ فکر نکنی.. خودتو با یه سری کارهایی که دوست داری سرگرم کن.. پیچ اومده که منم دچار همچین حالتی بچم.... ولی خودت به پیچرفتچ کمک نکن..چاید به افسردگی تبدیل بچه
A_K
A_K
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
منم مثله شمام.برین رمان بخرینو بخونین یا تو جیم باشین.بهتر میشین.البته من که بهتر شدم شمارو ناآگاهم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
سلام نيازي نيست كاري بكنيد وقتي حوصله ير ميرود بايد سريع از روي شعله برداريدش و يا با ملاقه هم بزنيد تا كف آن بخوابد . شعله را تنظيم نماييد تا به آرامي بجوشد و آب اضافي آن بخار شود.
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من گاهی اینجوری میشم..حتی اس هم جواب نمیدم..حسش نیست..بازبه حالت عادی برمیگردم به صورت اتومات..خخخخخخخ
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٦/٣١
٢
٠
تلخ است قصه ی عادت ...
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من خیلی پر حرفم و دوست دارم همش حرف بزنم به حرفای دیگرانم با جون و دل گوش میدم :))))) اسمت منو یاد یه چیزی میندازه :(((((
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
یه نظر!یه سری به یه روانشناس بزن برات خیلی خوبه ها!منم گاهی وقتااینجوریم.گذراست.خصلت وخلق وخوی بیشتردختراست دیگه.....
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
یه چیزیم بگم اینجا!فردا مدرسه هاست ومنم تا عید دیگه نمیام اینجا!دلم برای همتون تنگ میشه....برام دعاکنید..
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
چرا آخه؟؟؟؟ای بابا...دلم ما هم برات تنگ میشه.موفق باشی
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
این تأثیر ماه مهر نیست احتمالا؟؟؟؟؟//
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
اینا نشانه اعتیاده.................معتاد به اینترنت شدین...................
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
شما دارین نشانه های گرما زدگی رو از خودتون بروز میدین:))) بنظرم شما دچار روزمرگی شدین.برین بیرون.بخندین.شاد باشین.حالا سنتونو نمیدونم ولی اگر توی سن مدرسه هستیم برین مدرسه درست میشه انشاالله.
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
خوب میشی.. ! عاشق بشی خوب میشی !!!
sin germany
sin germany
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
جان؟؟؟؟؟چی هست اصن؟؟؟؟؟
نوشا
نوشا
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
به اینترنت معتاد شدی.....شک نکن
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
اعصاب مصاب نداری ها ابجی
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
زیرشو کم کن!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
یا اگه زیرشو کم نمیکنی ، فوتش کن تا سر نره!!