خانه انجمن میگه اشتباه گرفته قطع میکنن!
١٣٦٣
١١٥
آرش قلی زاده

میگه اشتباه گرفته قطع میکنن!

میگه اشتباه گرفته قطع میکنن!

گوشی زنگ میخوره گوشی رو برمیداری میبینی یه خانومه میگه "ببخشید فلانی ؟ میگی نه اشتباه گرفتید قطع میکنه بدون معذرت خواهی یا هر حرف دیگه ای! اکثرا هم خانوما اینجورینا ، برای شمام اتفاق افتاده؟

٩٢/٠٦/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
admin
admin
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
من یکبار سر همین اشتباه زنگ زدند دو هفته تمام سر کار رفتم ... توی عمرم هیچ وقت به اندازه اون دوران حالم گرفته نشد ... از همه بدتر این ویزیتورها هستند، زنگ می زنن فلان چیز رو می خوای، وقتی می گی نه! تپ گوشی رو می ذارند
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٠
من یک بار یکی از این بازاریاب ها بهم زنگ زد خانوم هم بود هرچی میگم نمیخوام ، داشت برای خودش توضیح میداد از آخرم گفتم "نمیخوام ممنون" ورداش جواب داد : خب شما که نمی خوای چرا وقت من رو میگیری !!!!!!!!!! میخواست من رو بزنه پشت تلفن :خخخخخخخخخ /یعنی تا این حد داغونن بعضی ها
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
:))) خوشبحالتون:| ویزیتورای تلفن ما یه سمجااایین ! هی میگی نمی خوام هی تعریف می کنن !
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
..........یه دفه من کوچیک بودم کس دیگه ای هم خونمون نبود هی این خانومه توضیح می داد من می گفتم ممنون نمی خوایم، لازم نداریم و اینا آخرش دیدم این ول کن ماجرا نیست....گوشی رو گذاشتم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
معمولا حول ميكنن كه اينجوري رفتار ميكنن كه نميدونم چه دليلي داره....اما من هروقت اين كارو كردم سريعالسير معذرت خواهي كردم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
منم...گفتم:ببخشید اشتباه گرفتم...چه قدر گفتن همین جمله کار داره مگه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
منم همیشه میگم ببخشید...اشتباه شد...خدانگهدارتون...بعد تق..گوشی رو میزارم...:)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
یک خاطره یادمه یک خانومه زنگ زده بود از کی تا کی داشت با ما احوال پرسی میکرد ، منم هی میگفتم شما؟! میگفت نشناختی ! یکم دیگه فکن ! فکنم نزدیک 2 دقیقه فقط داشت احوال پرسی میکرد فکنم شهرستانی هم بود لهجه داشت چون، از آخرم گفت من فلانی ام ! گفتم من نمیشناسم بعد گفت شما مگه آقای فلانی نیستی گفتم نه ! تق گوشی رو قطع کرد ! اصن اوضاع خیلی داغونه :))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خیلی...تازه بدترم هستن.این پسرا که زنگ میزنن واویلا دارن.میگه ببخشید فلانی؟میگم نه اشتباه گرفتین .میگه اِ..خب بیخیال بعدا بهش زنگ میزنم خودت چی طوری؟؟!؟ افتضاح افتضاح
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ..خوب من چی بگم به تو دختر؟
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
جان من؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ایششش...اصن اینا رو مخن...:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
جان شما کاربر ناشناس....
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
هوم ! فک کنم اکثرا هول میشن ! من مغمولا عذر خواهی می کنم ! ولی اعتراف می کنم یبار اشتباهی شماره دوم خونمون رو ک واگذار کردیم و تو گوشیم سیو بود رو گرفتم ! یه بچه هه برداشت فک کردم خط رو خط افتاده و اینا قط کردم ! نگوووو که ... ! من همین جا عذر میخوام ازشون خخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
کلا اینا دیگه نوبرن
S_14
S_14
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
تازه پسرا یه دفعه زنگ میزنن حرف نمیزنن.............بار دوم دوباره به بهانه اینکه خط رو خط میفته زنگ میزنن بار سوم دیگه چایی نخورده پسر خاله میشن ایییییییییششششششششششششششش....
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٣
و شما دخترا هم که چقد بدتون میاد! :) البته ببخشیدا
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اره برامنم خیلی پیش اومده.....ولی بهم برنمیخوره..میخندم...چون بعضی هاشون یا هول میشن...یا کلا هویجورین... : )
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
ینی چی که بیشتر خانوما اینجورین؟؟ چرا انقد همه چیزو مطلق میبینین؟؟ تو هر قشری بد و خوب داریم!! نه که بخاطر حرف شما اینو بگم ، نه!! اما متاسفانه از هر ده تا تلفن خونه ما که اینجوری میشه یه دونه ش خانومه! 9 تا دیگه مردن !! مزاحم تلفنی واسه خودم که پیش اومده هم مرد بوده که اینجوری میکرده یا اینکه حرفشو ادامه میداده تا شاید به یه جایی برسه اونوقت جاش بده که من تپ گوشی رو بذارم :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
شما کنترل کن خودتو شکفته جان...منظوری نداشتن از این حرفشون..حتما مردا بهشون زنگ نزدن اشتباهی!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٠
اگه خانوما هم زنگ بزنن قط کنن آقایون زنگ میزنن اگه دختر باشی گیر سه پیچ میدن ! :| منم اعتراض خودمو اعلام می کنم :|
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یکی یه لیوان آب یخ بده بــــه مــــــــــن.... :)))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
١
راست میگه غزاله...آقایون بدترن.واقعا گیر میدن...
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٩
١
٠
اصلاازهمین وقاروخجالت خانوم هاست که فقط قطع میکنن وحرفی نمیزنن که طرف پررونشه....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یه بار یکی از همکارای بابام زنگ زد به گوشیش...بابام نبود من گوشیش رو جواب دادم...من که گفتم سلام بفرمائید...برگشت گفت شما...منم گفتم دخترشونم ..یهو صدای بوق شنیدم...گوشی رو قطع کرده بود..:|..و من موندم که کار همکار بابام با بابام چی بوده..:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخخخ...بنده خدا فکر کرده شماره کیو گرفته!!!!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخ....حالش خوب نبوده!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٠
بیشتر اقایون زنگ میزنن بلهههههههههههههههه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
دیروزم یه خانومه زنگ زده بود میگفت یه خط دارم مثه شماره ی خودت...40% هزینه هات کم میشه...گفتم ببخشید چجوری 40% کم میشه؟؟؟گفت چون اعتباریه...منم گفتم خوب عزیزم خط خودم اعتباریه...هیچی دیگه...یهو این صدای بــــــــــــــــوق بود که من میشنیدم....
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اووووووووووووووووم نظر خاصی ندارم خخخخخخخخخخخخخخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٩
بــــــــــــــــله...اصلا خانوما تحت هیچ شرایطی معذرت خواهی بلد نیستن....خیـــــلی زشته :)))))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٠
عاقا دیگه ... ! میرم خودکشی میکنماااااااااااااااااا !
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٣
٠
معذررت خواهی نکردن می ارزه به بعضی آقایونی که گیر سه پیچ میدن
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٢
راس میگم دیگه...برمیداری میبینی دختره...میگی بفرمایین...میگه ساسان عزیزم خودتی؟؟...میگی نه اشتباه گرفتین...بدون هیچ حرفی قطع میکنه...انگار طلب کاره :)
سحر
سحر
٩٢/٠٦/٢٨
٣
٠
وانیا راس میگه معذرت خواهی پیش کش اصن نخواستیم ولی کاش گیر سه پیچ ندن
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٠
شما آقا پرا همتون اعتماد به سقفتون یه روز روی سرتون خراب میشه ها......از ما گفتن بود حالا
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
عجب!!خانوما تحت هیچ شرایطی عذرخواهی بلد نیستن!؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٢
تا حالا که عذر خواهی ندیدیم ازشون :))....
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٩
٣
٠
این تعدادخانوماخیلی کمن!بقیه خانوما گلن.وباادب......به به به...مثله خودم
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٢
ای بابا چن به چن؟چهار تا منفی؟داداش فقط من مثبت دادم....اقایون جیم مثبت بدن..
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٢
محمد تنها موندم قاطی اینا....کــــــــــمــــــــــــک :))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
بستگی داره شما چجوری جواب دادین که اونا قط کردن!!
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یه بار یکی زنگ زد خونه ما .بچه بود سلام کرده نکرده گفت شام نمیخوری؟ گغتم چی داری؟ هنگ کرد یهو/بعد گفتم با کی کار داری ؟گفت با مامانم.گفتم اشتباه گرفتی بعدش...تق قطع شد
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
خب استرس داره دیگه ... نمی دونه چی بگه سریع قطع می کنه !!!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
استرس؟! ... :|
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
خانوما و استرس؟؟؟! ادبشون اجازه نمیده البته بعضیاشون
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یکی زنگ زد منزل ما ... میگفت : از سازمان آب و فاضلاب زنگ میزنم لطفا شیر آبتون رو باز کنید ببینید آب میاد ازش ... منم اعصاب نداشتم گفتم نه داداش داره نوشابه میاد ازش ... قطع کرد ... منم بهت زده ... :|
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
کو عکستون مستر ایمانهکط؟ خخخخخخخخ
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
خخخخخ.جوابت خیلی دندان شکن بود..ایول
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
الان ینی چی این حرفتون؟؟؟؟؟؟؟؟برا منم اتفاق افتاده اما پشت خط اقا بوده.........
maryam
maryam
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ولي بعضي ها هم واقعا مزاحمن..
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اتفاق افتاده ولی یکیش از همه جالب تر بود زنگ زده اسمم رو گفته میگم خودمم میگه از کجا بدونم یعنی میخواستم گوشی رو قورت بدم...
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
s_a
s_a
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
الان من نفهمیدم منظور چیه! منظور اینایی هستن که زنگ میزنن اشتباهی بعد بدون معذرت خواهی قطع میکنن؟ خب منم گاهی اینجوری میشم، مثلا میگم سلام چطوری تو، طرف میگه اشتباهه، خب هول(حول؟) میشم قطع میکنم! اگه منظور مزاحمتای ویزیتوریه، که خب همون اول میگم نه و نمیخوام و قطع میکنم! :| اگه منظور اینه که خانوما بَدَن و اینا، خب اون وقت دیگه باید اشهدشو بخونه صاحاب انجمن! :| :| :|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
شما خوب میشین حتما گرسنتونه الان:))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
دقیقا باهات موافقم :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
داینی جان برو یه پاستیل بخور برگرد....بدو
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اولا که یعنی چی که هر چیز بدی رو به خانوما نسبت می دین؟؟/آقایون هم اینجورین.........مثلا یه دفه یه آقاهه ای زنگ زده بود بعد که به گفتم اشتباهه داشته قورتم میداده که تو از کجا میدونی من اشتباه گرفتم...........بعدشم تو اون وضعیت آدم هول میشه سریع قط می کنه ولی من خودم همیشه معذرت خواهی می کنم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
چه پررو!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
حول شدن شما خانومام مساله ایه ها :)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
عذرخاهی میکنیم! .... :)
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یادم نمیادعذرخواهی نکرده باشم!!اصن بذاریدبرم اشتباهی زنگ بزنم ببینم چی میشه!!!خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
فکر خوبیه....منم برم امتحان کنم:دی
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٣
٠
ميگم خوبه خانوما بدون عذرخاهي قطع ميكنن اما اقايون كه بدون عذرخاهي قطع ميكنن هيچ بعدش تبديل به سيريش ميشن...
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
دقیقا
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٩
١
٠
لایک!اونم چه سیریشی!!اوه اوه اوه
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من خودم شخصا اشتباه نمیگیرم اگرم بگیرم عذر خواهی مخیکنم
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
باریک
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من یه بار تو عمرم اشتباه گرفتم....یه خانومه برداشت؛گفتم:آقای فلانی(حالا منو باش!)با تعجب گف نه!منم گفتم:ببخشید.....قطع کردم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخ:))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
حالا تکلیف ما با اینایی که نصف شب زنگ میزنن و حرف نمیزنن چیه؟!(شده ها!از بس پسر پاکیم:))))
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
حتما دختر هم بوده؟!!آره خخخخخخ
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
کلا ما خانومها همه چیمون بده ..کلا بدیم ها..ذاتیه ..ولی گذشته از شوخی خیلی جدی نگیرین از این اتفاق ها زیاد میفته..مهم نیست برادر..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یعنی چی راستی گیر میدن؟ میشه یکی توضیح بده ؟!!!!!؟؟؟واقعا برام سواله یعنی وقتی تورو نمیشناسن چطوری گیر میدن؟یعنی چه نفعی براشون داره؟میشه یه خانوم بگه من بفهمم برای چی گیر میدن؟یعنی چطوری چی میگن؟!!!!!!!!!!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
چجوری بعضیا که یکیو تو خیابون نمیشناسن بهش گیر میدن....اینم مثل همونه دیگه....عقده روحی روانی فوران کرده تو بعضیا!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
اینو برین از پسرا بپرسین :|
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
خونه ما زنگ میزنن میگن شما خونه واسه اجاره یا فروش ندارید؟؟من:ll ..انقد تو فاز سوالشون رفتم که اصلا به خدافظی کردنش دقت نکردم...خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
آخرش میگن ممنون:))
jalal
jalal
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
نه .برای من تاکنون این اتفاق رخ نداده
پگاه
پگاه
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
نچ نچ
terme
terme
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
کی گفته اکثرا خانومان؟؟پسراهم میکنن...دور جون شما البته
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
وا یعنی چی ..من همیشه خداحافظی میکنم علاوه بر عذرخواهی...اقایون چی که یه بار اشتباه میزنن میبین خانومه..دیگه ول نمی کنن ...
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
خخخخ چه جالبه خلقت این آقایون
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
الان شما پشیمون شدین از این انجمن یا نه؟؟؟ :))))))))
Paeez
Paeez
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
اون قدر جدی پیش نیومده:|
blue girl
blue girl
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
نه بابا
blue girl
blue girl
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
کی به مما میزنگه؟؟؟؟؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
برا منکه اینجوری اتفاق نیفتاده ولی من برا کسی اتفاق انداختم ولی معذرت خواهی کردم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
برا منم پيش اومده! اتفاقا اين آخريش خيلي هم جوك بود! يه خانومه زنگ زده بود به گوشيم، يه لهجه غليظي هم داشت، بعضي از كلماتش رو متوجه نميشدم. سلام كه داد بدون اينكه به من اجازه بده بپرسم شما واين حرفا، گفت چند تا تخته و ميله واين چيزا برا داربست ميخواد! گفتم فك كنم اشتباه گرفتين! گفت شماره شمارو فلاني داده برا آلمتر بندي ساختمونمون داربست .اين چيزا ميخواييم! كه من گفتم :‌عرض كردم كه اشتباه گرفتين! بعد يه چيزايي گفت من نفهميدم، بهش گفتم : اصلا به من مياد آلمتر بند باشم، گفتم رو تصيحيح ميكنم، مثل اينكه شماره رو بهتون اشتباه دادن!! بعد گفت شما خانم فلاني نيستي مگه؟؟ من كه تعجب كرده بودم كه خانووم آلمتر بند دارريم گفتم: خيـــــــــــــر!! اونم بدون خدافظي گوشي رو گداشت به همين راحتي :|
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
آرماتوربند :)))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
نگو اشتباه نوشتم كه عمرم بر فناست(@_@)
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
آره آرماتور درسته عمرتون بر فناست ببخشیدا
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
به نظرمن که اکثر کسایی که اشتباهی زنگ میزنن آقان... ای بابا دیدم که میگم
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
من که یه بار اچتباهی میخواستم به دوستم زنگ بزنم ..زنگ زدم به یکی آقا بود.... هر چی قسم و آیه خوردم آقا اچتباه گرفتم.. هی اس میداد میگفت من که میدونم تو از طرف کی زنگ زدی .. بهچ بگو دست از سرم برداره .. 2 روز بعد اس میداد میگفت خب بگو خودچ زنگ بزنه .. اصن کچل کرده بود منو...
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
خب اینجوریچم پیدا میچه! دیگه :) شقدر چما ش رو چ میگی خانوم نیوا خخخخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٦/٣١
١
١
سلام براي من اشتباه گرفتن عادي است و وقتي اشتباه ميگيرم ميگويم ببخشيد كار هميشه منه ممنونم . وقتي درست ميگيرم پشت خطي ميگويد اشتباه گرفته ايد. من هم ميگيوم كار هميشه منه ممنونم .
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
یه بازی خوبم هست اشتب بزنگی به ادما!!خخخخخخخخخ هه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
والا برای من زیاد اتفاق نیفتاده چون کلا خط غریبه جواب نمیدم معمولا(کلاسم بالاس از بس که) ولی خب معمولا تا جایی که یادم میاد عذرخواهی کردن.اما آرش جان کسی همینجوری قط کرد شمارشو بده به رفیقات ساعت 2 شب بهش بزنگن همینجوری بره با گربه توی بارون مونده حالش یکی بشه:))))
maryam
maryam
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
سيد ....اَو از شما بعيده اين چه پيشنهاداتيه كه ميدين...:)
r_detective
r_detective
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
اووووپسسس...
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
باشه سید جان ، ایندفه شمارشو میدم به شما :))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
چقد خشــــــــــن.....
r_detective
r_detective
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
ببخشیدا!ولی حالا نه اینکه دخترا از پسر خاله شدن پسرا بدشون میاد و بالعکس!!!
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
لایک
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
همه اینجوری نیستن!
نوشا
نوشا
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
نه اقاهام اینجوری هستن تازه اقا ها میخوان ادمو بخورن ....
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٨/٣٠
٠
٠
منم پدر گرامم بدون خدافظي قطع ميكنه گوشيو:)))