خانه انجمن آرزو،لودینگ!
٦٤٨
٣٤
asadzadeh_s

آرزو،لودینگ!

آرزو،لودینگ!

حتما هر کدوممون یه آرزویی داشتیم تو زندگیمون،آرزویی که گاهی تنها دغدغه مون میشد واسه زندگی وبا از دست رفتنش کلی حسرت میموند واسمون....

چقدر به ارزوهاتون رسیدین؟اصلا تونستین برسین؟!

٩٢/٠٨/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
آبان
آبان
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خب تا الان میشه گفت تا حدودی تحقق بخشیده شدن ولی هنو من کلی آرزو دارم اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو خیلی هستن
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٠
١
٠
ممنون......من تا حالا ...اره شدهبه خیلی از ارزوهام رسدم.....ولی هنوز خیلی هاش مونده!!!!!!!!!!!امیدوارم همه به ارزوشون برسن!!!!!!!
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
*شده به..........چرا امروز اینقدر سوتی میدم!!!!!!!!!!
Paeez
Paeez
٩٢/٠٨/٢٠
١
٠
به قول شاعر!سقف آرزوهای ما،کف خاطرات آن هاست!:|
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
هیییییییییییییییییییییییییی
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
چقدرررررررررررررررر قشنگ...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
آرزو ! ! ! ! ! !.............. سلامتی سه تن! امام زمان! رهبر ! خانوادم!
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
نه من هنو به آرزوهام نرسیدم یعنی میشه منم یه روز خوشحال بیام بگم یکی از مهمترین آرزوهام برآورده شده؟
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
بله که میشه چرا نشه؟!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
به امیداون روز......
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٨/٢٠
١
٠
اره فعلا به یکی از ارزوهام که قبول شدن توی یه رشته ای که دوست دارم رسیدم ولی هنوز خیلی آرزو دارم تا بهشون برسم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
بله من به همه آرزوهام رسیدم ! ینی به آرزوهایی که تا الان داشتم رسیدم :) ولی بازم میخوام !! به قول مادر بزرگم همیشه آرزوهای بزرگ بکن خدا چیزای بزرگ میده بهت :)
maede
maede
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
نمیدونم...واسه بعضیاشون هنوز فرصت دارم بعضیا رو هم از دست دادم شاید!به قول یه دیالوگی تو سریال زمانه نرسیدن به آرزوها با از دست دادن آرزوها خیلی فرق میکنه...
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
به بعضیاش آره رسیدم(:.....ولی هنوز خیلی دیگه مونده تا برسم به بقیش(:
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
ب طرز عجیبی خوش شانس ترین و خوشبخت ترین آدم روی زمینم .... ب خیلی هاش رسیدم! ... :)))))))))))))))
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خوش بحالتون
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خوب بستگی داره آرزوت بزرگ باشه یا کوچک..آرزو های بزرگم در آینده انشالله تحقق پیدا میکنه اما خوب الان به آرزوهای کوچیکم رسیدم تا حد زیادی ..شکر خدای مهربون
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
آرزو......آرزو.....نه فکر نکنم..نمیدونم....هنوز که به چشمم نیومده........ولی خوب آدم با آرزو و امید زندست...خداکنه براورده بشه آرزوی همه
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/٢٠
٠
٠
خیلی شده به آرزوهام برسم... اما یه آرزو بزرگ داشتم و دارم و خواهم داشت که بش نرسیدم و بد جوری خدا در امپاس قرارم داده :((((... هرچیم دعا میکنم انگار نه انگار :((((
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٢٠
١
٠
امیدوارم اگه به صلاحتون است بهش برسین
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
به خیلیاش آره. دو سه تاش مونئه.صبر میکنیم ببینیم چی میشه
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
آرزو كه دارم ولي زياد نيست/ به چنتا شم رسيدم خدا رو شكر/ جايي هم شنيدم كه ميگفت: اندازه هر انسان به اندازه آرزو هاش هست/ حالا اندازه اوني كه آرزوش نماز خوندن پشت امام زمانشه با اوني كه ارزو پيش پا افتاده اي داره مقايسه كنيد.
ati200
ati200
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
هیییییییییییییییییییییییییی فقط همین و میتونم بگم الان
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
نرسيدم :(
ghazale
ghazale
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
آقا این انجمن ب سن من قد نمیده :))) فقد امیدوارم برسم :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
به خیلیاش نرسیدم :((((....ولی خوب به خیلی هاشم رسیدم... :)
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
سلام ... به آرزوهاي مادي و جدي‌ام رسيده ام . ولي آرزوي ظهور مهدي ع بر دل مانده است.
jalal
jalal
٩٢/٠٨/٢١
٠
٠
آرزوها عموما دست نیافتنی هستند
ف-گ
ف-گ
٩٢/٠٨/٢١
١
٠
میگن آرزوهاتون رو بنویسین، چند سال بعد که برمیگردین می بینین به خیلی هاش رسیدین ولی فراموشتون شده!... به بعضی خواسته هام رسیدم و به بعضی هاش هم نرسیدم! خیلی هم سوز داره واقعا
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٨/٢٢
٠
٠
من برارسیدن به یه ارزوم زندگیمودادم ولی وقتی بهش رسیدم دیدم اصلااشتباه کردم که براش تلاش کردم................هعیییییییییییییییییییییییی
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٢٥
٠
٠
روز به روز که روزا پیش میرن ارزو هام بزرگتر میشن و شاید به بسیاری از ارزوهامم رسیده باشم ولی متوجه نشدم