خانه انجمن با رادیو...
٥٠٤
٣٠
اشکمهر آتشروان

با رادیو...

با رادیو...

با وجود وسایل مختلف و پیشرفته ارتباط جمعی باز هم هستند کسانی که گاه و بی گاه از رادیو هم استفاده میکنند..

آیا به رادیو گوش میکنید؟ معمولا چه زمان های و چه نوع برنامه های؟ بهترین برنامه رادیوی از نظر شما چه برنامه ای هستش؟

٩٢/٠٧/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
ati200
ati200
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
خب وقتی درسفر هستیم تو ی ماشین ..به رادیو گوش میدیم ..وقتی دیگه ازگوش دادن اهنگ خسته شیم...برنامه ی جمعه ی ایرانی خیلی باحاله....برنامه های رادیو جوان هم خوبن..مثل برنامه هفت یا سه شنبه خط خطی ..یا هفت ترانه ش..نمی دونم هنوزم هست یانه....وگاهی یم رادیوی شهرهای دیگه رو گوش میدیم ..شهرهایی که اون موقع درش هستیم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
اتی خانوم برنامه ای که روی موج 7101 هم هست گوش بدین تورو خدا جالبه...!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من زمانی که سوار تاکسی ..یا ماشن میشیم میریم مسافرت....اون موقع اکثرا رادیو.........همین دیگه فقط
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
وقتی تو ماشینم فوتبال پرسپولیس داره از رادیو گوش میدم فقط همین
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
بعضی از انجمن ها اصلا جالب نی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
انجمنهای باحال دادیم ولی به دلایلی پخش نشدن خانوم شیعه زاده...(در ضمن به قول معروف کر تو بهتر ساز میزنی، بستان بزن)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
اخ جون دعوا.............اشکمهر بزن من سمت تویم:))خخخخخخخخ
t.m
t.m
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من شبایی که بابام نمیذاره فوتبال ببینم با رادیوی گوشیم بازیهارو دنبال میکنم:|
maede
maede
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من اگه رادیو گوش کنم فقط رادیو جوان گوش میکنم!قلنا ساعت 12تا 2اینجا شب نیستو گوش میکردم ولی از وقتی گوینده ها کلن عوض شدن دیگه گوش نمیکنم!ولی صیح زود برنامه های رادیو جوان خوبه..انرژی بخش و شاده!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
من...اممم...رادیو ایران(جمعه ایرانی) با رادیو جوان :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
جمعه ایرانی به نظرم مال رادیو جوانه
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
نه من معمولا رادیو گوش نمیکنم.ممنون
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
بله (^_^) هروقت حسش باشه، هر برنامه اي، بيشتر جمعه ي ايراني (^_^) راديو استاني :)))) راديو جوان :))) طنز :)))
N_k
N_k
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
تو دوران امتحانات گوش میدم چون تا صبح برنامه داره ومن دیگه خوابم نمیبره با وجود اینکه از رادیو چیزی نمیفهمیدم!!معمولا رادیو جوان این جا شب نیست!
آبان
آبان
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
رادیو جوان و رادیو پیام برخی اوقات ولی یه برنامه به نام رادیو7 هست که وقتی بابام بذاره نیگاهش میکنم هر شب به جز جمعه ها ساعت 11 شب از شبکه آموزش :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
بعضی اوقات...مثلا تا پارسال که علی ضیا گوینده پنجشنبه شبای اینجا شب نیس...حتما برنامش رو گوش میدادم ولی الآن رادو گوش دادنم کمتر شده...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
بعضی وقتا...جمعه ایرانی فک کنم اسمشه!!!!:)به درد گوش دادن والیبال موقعی که تو مدرسه ای از سرویس یکی از دوستات هم میخوره:دی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/٠٧
١
٠
متاسفانه چند سالی میشه که اصلا گوش نکردم :(((
سحر
سحر
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
خیلی وقته اصن استفاده نکردم :)
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
اره معمولا شبها 12 تا 2 گوش ميكنم راديو جوان *اينــجا شب نيست* و جمعه ها هم كه *جمعه ايراني*
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
موقع هایی که سوار ماشین هستم اونم نه همیشه بیشتر رادیو جوان گوش میدم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/٠٧
٠
٠
نه من اصلا از صدای رادیو خوشم نمیاد یاد خاطراتی میفتم که اصلا دوست ندارم
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
من خواهر م رادیو گوش میده گاهییییییییییییی ولی من دوس ندارم وقتی بهش گوش میدم نمیدونم چرا حس غریبی میکنم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
من از ساعت 3 بامداد تا 6 صبح (زمان سحر و اذان) رادیو گوش میدم ( هر شب) برای اینکه خب برام مثل لالای میمونه تا خوابم بگیره . و معمولا آنگهای سنتی و موزیکهای آرامش بخشی که پخش میشه گوش میدم/و برنامه شب قصه/اینجا شب نیست/عابران سپیده/ قول و غزل/دلنوازان/قند پارسی رو هم هر شب گوش میدم (اینا برنامه های زمان سحر هستند) ولی یه چیزی هم بگم من از رادیو به غیر برنامه های سحرگاهیش از بقیه برنامه هاش واقعا متنفرم!!!!!!!!! یعنی دیونه کننده است برنامه های که در طول روز پخش میش (آح زندگی زیباست اح تو زیبای .خورشید تابانه ماه مهتابیه!!! همش پر از همین جمله های امید بخش و الکیه!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
من بعضی وقتا اگه تو ماشین باشم و جمعه هم باشه جمعه ایرانی گوش میکنم/ در بقیه اوقات وقتی میشینم فلش خودمو میزنم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
تو فلشت چیا داری:))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
همه چیز / هر چی دوست دارم:)))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/٠٨
٠
٠
آآآره بوخودا بابا من کلافم کرده هرچی من از رادیو بدم میاد تو ماشین رادیو میذاره منم میگم خاموش کن خودم آهنگ بذارم بنده خدا میگه خب رادیو فقط رادیو هفت و مخصوصا قوم خودمون جناب منصور ضابطیان
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/٠٩
٠
٠
قبلاها گوش می کردم..................رادیو جوان..................برنامه نشانی که بعدا اسمش شد عصر پرتقالی.......یک برنامه فرهنگی زیبا با صدای گرم مهران دوستی............خیلی دلم براش تنگ شده:((
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٠
٠
٠
سلام ... قصه ظهر جمعه