خانه انجمن زندگی در کف دستان طالع!
٦٩٧
٢٢
r_detective

زندگی در کف دستان طالع!

زندگی در کف دستان طالع!

خب طرف مقابلم متولد فلان ماهه!متولدای این ماهم از اینجور آدما خوششون میاد پس بهتره خودمو تغییربدم!

این یه مثال ساده و فراگیر در مورد تاثیر فال و طالع بینی بر روابط و نحوه زندگی کردنه،چرا تاثیر می ذاره واقعن؟ 

آدمی اطرافتون بوده به خاطر این موارد زندگیش از هم بپاشه؟

٩٢/٠٨/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٨/٠٨
١
٠
دیده شده فال های من در مواردی کور مادرزاد شفا داده :D
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
واقعا چرا کی پاسخ گوی میباشد؟:)
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
با طالع نه اما جادو و دعا میشه یه کارایی کرد ..
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
سلام ... دعا تغيير دهنده است
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
میدونم جامعه تحت تاثیر این موارد قرار داره اما از نزدیک با همچین موزوعی بر خورد نداچتم... خودم هم به طالع بینی اعتقادی ندارم :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
خوب بعضی وقتا که این طالع بینی هارو میخونم مثلا اردیبهشتیا اینجوری اند و فلان ماه اونجور واسم جالبه چون اکثر حرفایی که گفته صحت داره.اما به اون شکل اعتقادی به فال ندارم.کلا اهل خرافه نیستم دیگه.تا به حالم ندیدم که کسی واسه این چیزا از هم جدا شن.در اکثر موارد نبوده گذشت باعث اختلاف میشه که این موضوع باعث شده در اکثر موارد اگه شده از خودم کم کنم اما دل کسیو نشکنم.
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
نعععععععععععععععععععع خیلی چیز بیخودیه ... چرا اخه ...
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٠٨
١
٠
هر وقت صحبت از این مقوله است یاد آرایشگاه زیبا میوفتم رفتن خاستگاری مریم خانوم جمالی میگفت من سال موشم شما میمونی
maede
maede
٩٢/٠٨/٠٨
٠
١
نه اینکه خودمو به خاطر کسیکه متولد فلان ماهه و اخلاقش اینطوریه تغیییر بدم و روم تاثیر نمیذاره!زندگی هم ندیدم سر این مسائل از هم بپاشه!ولی متولدین ماه های مختلف واقعن یه سری ویژگی های خاصو دارن!مثلن الان شهریوریا خیلی آدمای باحالین!هرچند چه طالع بگه چه نگه دیگه همه شهریوریا رو میشناسن و میدونن چه آدمای باحال و انرژی مثبتین! :)))))
S_14
S_14
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
من کلا به این جور چیزها اعتقادی ندارم
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
نکه من بهمنییم خیلی از بهمنی ها خوب گفته سکایتی ندارم
m_sana
m_sana
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
من خیلی دوست دارم طالع بینی رو ولی فقط واسه سرگرمی همین کسی هم دور و برم نبوده به خاطر این خرافه ها زندگیش از هم بپاشه
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
نه تا حالا نبوده.............ممنون
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
خدا رو شکر نبوده....من به اینا اعتقاد ندارم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٠٩
٠
٠
من 100 در 100 اعتقاد دارم .اگه با کسی بخوام دوست واقعی بشم حتما طالع ماه تولدش رو مطالعه میکنم تا حداقل شناختی ازش پیدا کنم...خودم اردیبهشتی هستم و همه بهم گفتن رفتارت دقیقا مثل طالع بینی ماه تولدت هست///
r_detective
r_detective
٩٢/٠٨/٠٩
٠
٠
سلام بچه ها...ممنون از تظراتتون
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
گفت فلك در گوش دلم پنهاني/ حكمي كه قضابود زمن ميداني/ درگردش خويش اگر مرا دست بودي/ خودرابرهاندمي زسرگرداني.... طالع چيه باز؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
چرخ گردان را قضا گـــمره كند / صد عُطا رِد را قضا ابلـــــه كند/چون قضا آيــد نبيني غير پوست / دشمنان را باز نشناســي ز دوست/اين هــــــوا با روح آمد مقترن / چون قضا آيد وبـــا گشت و عَفن/پس قضا ابري بود خورشيد پوش / شير و اژدرها شود زو همچو موش/غير آن كه در گــريزي در قضا / هيچ حيله نَدهـَـــدَتْ از ويْ رها...
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
گر شود ذرّات عــــــالم حيله پيچ /با قضاي آسمان هيچند هيــــــــــچ / چون گريزد اين زميـــن از آسمان /چون كند او خــــويش را از وي نهان ؟/ هر چه آيد ز آسمان ســـوي زمين/ نه مفرّ دارد نه چاره نه كـــــمين / اي كه جزو اين زميني سر مـــكش / چون كه بيني حكم يزدان در مكش /افكن اين تدبير خود را پيش دوست / گرچه تدبيرت هم از تـدبير اوست/چون فراموشت شود تــدبير خويش/ يابي آن بخت جــوان از پير خويش/چون فراموش خـــودي يادت كنند / بنده گشتي آن گه آزادت كنند.... مثنوي معنوي مولوي طولاني بود بقيش باخودتون (^_^)
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
من خودم خیلی اهمیت میدم ... نه خودارو شکر تاحالا نشده
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٨/١٣
٠
٠
شاید بعضی از حرفای فال درست در بیاد ولی نباید تو واقعیت زندگی تاثیر بدیمشون
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/٠٢/٠٥
٠
٠
سلام:از نزدیکان که نه،ولی یک نفرازاهالی محل به خاطر مراجعه به یک به اصطلاح دعانویس زندگی اش متلاشی شد.متشکرم