خانه انجمن ?!pass or fail
٧٤٩
٤٨
mahdieh.t

?!pass or fail

?!pass or fail

ميدونم كه خيلي از دوستان كلاس زبان ميرن،تاحالا شده فاينال یا یه امتحان دیگه  رو بدين و بعد جلو اسمتون بزننfail؟ چه حسي داشتين اون موقع؟!
کلن شکست خوردن تو امتحانات مایوستون می کنه یا پایدارتر؟

٩٢/٠٩/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نُچ ... نشده.. فقط این بار تعیین سطح کردم یه ترم عقب افتادم!! خععععلی بد بود.. خعععلی!! البته بعد یک ســــــــااال بود ها!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نه نا امید نمیشم
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
نا امید شدن نداره...خب حتما هنوز به سطح بالاتر نباید بری...همین طور الکی سطحارو بری بالا خوبه...؟نمی خوایم خودمون رو گول بزنیم که
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
کلاس زبان؟؟...کلاس کدوم زبان؟؟؟ :)))))))
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخ
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
کلا تو دوران کلاس زبان رفتنم یه بار fail شدم فقط اونم به خاطر یکی دو نمره کمتر ... از طرفی استاده هم باهام لج کرده بود فقط هدفش انداختن من بود ولی ترم بعدی انگیزم بالا رفته بود که تا تهش برم که یهو خورد به کنکور و تا الان بیخیالش شدم :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
بیااااااااااااااا فیفا بازی کنیم فیلو بیخیاااااااااااااال خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
تا حالا کلاس زبان نرفتم.........فقط زبان فرانسه.........خیلی دوس دارم برم کلاس فرانسوی:))))))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
ایوووووووووووول ، بن ژوق *:) ...فرانسه ، ناپلئون ، دزیره ....
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
اره دقیقا:)))))
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
آخ آخ نه بابا من که همیشه لب ِ مرزی رد میکنم همه عمر *:) ... همیشه هم مدیون نمره کلاسی ام هستم ...اما اگه بیفتم می خوانم برا ترم بعد ، که دوباره ضایع نشم ...*:)
maede
maede
٩٢/٠٩/٢٩
٠
٠
وقتی تو امتحانی شکست میخورم از طرفی تلاشم بیشتر میشه از طرفیم نگرانی و استرس و انرژی منفی دادنم به اون درس بیشتر میشه!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
سلام ... ای که گفتی یعنی چه؟
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
آواتارتون تو دریچه آئورتم آقا روشناوند خخخخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
نه برا من پیش نیومده با تشکر :)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خخخخخخخ از اینجور امتحانا تا دلت بخواد دارم مثلا ترم پیش یه درسو سفی دادم افتادم این ترم18 گرفتمش بله دیگه ما اینیم
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
بعـــــــــله :)))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
آرررررررررررررررررررررررررررررره:))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
آجر پاره ! این چه طرزشه دیگه !!!!!!!!!!! خخخخخخخخ
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
من وقی نمره ی کمی تو امتحاناتم بگیرم...ناراحت میشم ولی بعدش جبران میکنم......هر قدر که بتونم!!! کلاس زبان هم چندترم رفتم...امتحانم هم قبول شدم....ولی خب ادامه ندادم....بخاطره یک سری چیزهای دیگه....ولی دوس دارم بازم ادامه بدم اگه فرصتش دوباره پیش بیاد....!!
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
آورین جببببببببببببران خوبه .. اگه واقعا بشه جبران کرد!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
تا حالا که فیل نشدمم ! ولی این ترم رو دلم نمیاد برم کارنامه مو بگیرمم ! عااااقاااا برگه سوالاش خعلی خوف بود ! :-S
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
نچ نچ نچ !!!!!! مگه آدم میتونه فیل بشه ؟؟؟ اصلا روحیات پاک و لطیف یک فیلو درک میکنید شوما ؟؟؟ خخخخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خخ ایشش :))) فـِیل !:)))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٤
٠
٠
نه که الان جدی گفتم واس همین!!!! خخخخخخ
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
نه تا به حال نشده ولی اگه بشه باید سرمو بکوبم به دیفال
M_BARF
M_BARF
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
کلاس زبان می خواهید کلاس زبان های فــــــــــــــــرانـــــــــــــــــس خخخخخخخخخ نه تا حالا نشده :)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
تبلیغ رو بده تو جیم چاپ کنن *:) هار هااا رهااااااااار
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
وااااااااااااااااااااااااز کلاس .... خخخخخخخخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
تا حالا که نه خدارو شکر :) اگه هم پیش بیاد سعیِ بیشتری میکنم که قبول شم هیچوقت نمیذارم مشکلات شکستم بدن :)) ینی سعی میکنم!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
خدابیامرزش یک زمانی میرفتیم :) ولی خب ما همش اکسلنت و اینا بودیم :خخخخخ
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
علیرضا تو کتاب میخونی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خخخ
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
I am blackboard همه عمر *:)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٣٠
٠
٠
ما اهل این قرتی بازیا نیستیم زبان را در خانه با خانواده جان آموزیدیم خخخخخخخ
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
خوانوادگی با کلاسسسسسسس :))))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
اما شما نمره ی همرو ..... خخخخخخخخخ ( وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای کوچه پس کوچه های آفریقا )
M_BARF
M_BARF
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ نـــــــــــــــــــــــخــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــر نمیشه :))
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٥
٠
٠
با تشکر از این که روی منو زمین ننداختید ... واقعا ممنون ... خخخ... :))))))
ف.ش
ف.ش
٩٢/١٠/٠١
٠
٠
من زبان رو تو کانون زبان ایران دنبال و تموم کردم. سوم دبیرستان که تموم شد، اونم تموم شد. یکی از افتخاراتم اینه که با وجود فاینال های سخت کانون خصوصا در ترمهای آخر و کلا سیستم سختشون من هیچ وقت fail نشدم! :)) ولی حقیقتا بعضی ترمها خصوصا ترمهای high و بعضی advancedها خیلی اذیتم کرد. اون دوسه ترم فکر میکردم می افتم. لحظه ای که به سایت کانون مراجعه میکردم برای نتیجه، دل تو دلم نبود! فشار و استرس زیادی تا بالا اومدن صفحه تحمل میکردم. اول از همه هم به کلمه قبول یا مردود نگاه میکردم و بعد به نمره / آخی. قدیم هارو برام زنده کردین:)
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/١٠/٠٢
١
٠
خوش به حالت *:) من البته هنوز نیفتادم خدا رو شکر به لطف خدا و امدادهای غیبی ولی الان Inter رو دیگه دارم پشیمون میشم آخه خعیعیعلی فاینال کانون سخته ...
عاشق فسنجان
عاشق فسنجان
٩٢/١٠/٠١
١
٠
نه تابه حالا اين اتفاق نيفتاده........
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠١
٢
٠
نه نشده....
mr_khas
mr_khas
٩٢/١٠/٠٢
١
٠
خیلی جواب کاملی بود واقعا ... من که اصلا از این نظر زبونم بند اومد ..هیچ حرفی واسه گفتن ندارم الان خخخخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/١٠/٠٢
١
٠
بله ما همیشه همین طوری جواب های قانع کننده میدیم.........خخخخخخخخخخخخخ