خانه انجمن پارک ملت کوانتومی!
٧٧٦
٤٧
لبخند انار

پارک ملت کوانتومی!

پارک ملت کوانتومی!

اولین بار که دستگاه کوانتوم را دیدم با خودم گفتم(یا حضرت عباس)این دیگه چیه

حالا از کسانی که سوار این دستگاه فوق العاده وحشتناک سوار شده اند می خواهم که تجربیاتشان را بیان کنند

یادمه یک نفر که سوارش شده بود خیلی بلند می گفت غلط کردم  

٩٢/٠٦/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من اولا دوس ندارم!! قلبم با باتری کار میکنه سوار نمیشم! ولی اگه هم بخوام سوار شم هستن کسانی که اجازه صادر نمیکنن مثل: پدر، برادر ، مادر :))) بنابراین کسانی که میخوان سوار شن هم سوار نشن!! چون تنها چیزی که تو وسایل شهربازی های ایران پیدا نمیشه امنیته!! :))) خب با توضیحات من..حالا خاطره هاتونو تعریف کنین دل ما آب بیفته..
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
و تعریف کنین ما هم بفهمیم چیه!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خانووم شکفته!!! شوما چرا فامیلت شکفته س؟؟؟ چرا جواااااااب منووووووووو نمیدیییییییییییی خانوووووم ؟؟؟؟؟ :))))
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خیلی خوبه ب نظر من.من هر وخ ک برم میرم شهر بازی سوار میشم..عالیه.......
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خب چه شکلیه....من نویدونم
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
من تا حالا سوار نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من اگه سوار شم میمیرم ... حتی تاب ساده هم نمی تونم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخ....ولی من تاب رو خیلی دوس دارم!!تاب تند تند جوری که نتونی نفس بکشی:)))به به
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
جاااااااااااان؟؟؟دستگاه چی؟؟؟؟تا حالا سوار نشدم...
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
دستگاهش وحشتناک نیست فقط حال آدم بهم میخوره ی دختره با ما سوار شد شالش که از سرش افتاد وقتیم پیاده شد اومدن زیر بغلشو گرفتن بردنش منم خوش خرم پیاده شدم خلاصه که وسیله باحالی بود ولی پیشنهاد میکنم اگه میخواین سوار این دستگاه بشین قبلش از سفت بودن روسری و شال ویا چادرتون مطمئن باشین
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من که عاشقشم...ولی هر دفعه میرم بعدش باید 2 تا رانی بخورم تا فشارم بیاد سرجاش..وگرنه باید یه راست برم خواجه ربیع..:)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
:)
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من اسم وسایل رو بلد نیستم.. ولی دوست دارم سوار چم :) البته یه 2 سالی هست چهربازی پارک ملت نرفتم....
faeze
faeze
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخ عاشششششششقتم نیوا جان:))))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
به نظرتون این وسیله ها از نظر امنیتی مشکل نداره؟؟ همش ترس و دلهره س .. بخدا واسه قلب ضرر ایجاد میکنه.
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من قلبم خودش مشکل داره...ولی خیلی باحاله کوانتوم..:)
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
من که اصلا سوار این وسایل بازی نمیشم نه که ترسو باشم نه بابا فقط امنیت ندارن که ... تازشم هنوز کلی آرزو دارم از جونم که سیرنشدم
maede
maede
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
از اینجور وسایل اصلن خوشم نمیاد و هیچ وقت سوار نمیشم!هیجانی که واست خوشایند نباشه به درد نمیخوره:|
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
دستگاه کوانتوم دیگه چیه؟؟؟!!هه یکی برام ترجمش کنه...
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
یک دستگاهی است که 180 درجه می چرخونت ،تمام دل و روده تو می یاره در حلقت
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خدا مرگم اين كوانتوم الان فحشه ديگه؟!؟!؟!؟من كه اصلا تاحالا نديدم حتي اسمشم همين الان براي اولين بار شنيدم.. ذ
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من بعید می دونم با شما نسبتی داشته باشم ،من سبزواری هستم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خب متاسفانه این سعادت از شوما گرفته شد .... :))))) بی شوخی خوشحال میشدم فامیل باشیم که نیستیم :)) موفق باشی
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
یادم نمیاد آخرین بار کی رفتم شهر بازی.هنوزم اون قطار پارک ملت هست که اینقدر آروم میرفت که آدم خوابش میگرفت؟
T.y73
T.y73
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
آره هست دوقدم راه میخواد بره تو سیصدتا چاله میندازدت کلا خواب از سرت میپره...!!:)))
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خوبه شما رفتي و يادت نمياد من كه تاحالا نرفتم...
n_ashena
n_ashena
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من تمام مدت داشتم زور میزدم چسب کفشمو که باز شده بود محکم کنم که از پام نیفته فقط میشنیدم همه چیغ میزنن. بالاخره کفشمو که درست کردم دیدم تموم شده
mhv
mhv
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من رفتم جاتون خالی خیلی خوش گذشت ! اما بعدش یک چیز شیرین بخورین نمیرین خخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
کوانتوم کدومه یادم رفته..همون که می چرخونه؟سروته میشی دائم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
معععععععععععرکسسسسسسسسسسس... :))))))))))))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
:)
سحر
سحر
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
اصن از این بهتر بازی نداریم.....یه بار بیشتر سوار نشدم تا وقتی از شهربازی بیایم بیرون 3 بار خردم زمین از بس گیج میزدم.....عــــــــــالیه
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
یه بار خواستم سوار شم رفتم تو صف دیدم خدا بده برکت چقدر زیادن یکم که وایستدم متوجه شدم همشون دارن فقط نیگا میکنن یکم که رفتم جلوتر دیدم چهارتا زن سوارن بدون حجاب هیچی دیگه از اونجا کمربندمو سفت کردم ولی بازم جرات نکردم سوارشم!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
منم فقط یه بار سوار شدم البته هم روسریمون رو محکم کردیم هم جیبمون خوش گذشت ولی دیگه یوست ندارم سوار شم فک میکردم مغزم اومده تو دهنم
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من از اين غلتا نميكنم اقا جان..........خيـــــــــــــــــلي وقت شهربازي نرفتم
آبان
آبان
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من اصولا هیجان طلب استم ککم هم نمیگزه :|
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
:(____________________________________________) باورکنین من تا حالا فقط یه بار رفتم پارک ملت فقط هم فانفار رفتم:)))))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
نه بابا....بسیار باحال بود...!
S_14
S_14
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
خوبه که من دوست دارم ............
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
کوانتوم.....ول کن اینو قدیمی شد...یک دستگاه جدید آوردن...دقیقا روبروی چرخ و فلکه...........کنار وسایل بازی بچه ها...اسمش نمیدو.نم چیه...اون یعنی تهش دیگه...ته تهش.....پیشنهاد میکنم برید سوار شید
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
گرون شده واستا حالا قراره بریم بهت موگوم
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
چی هس اصن؟
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
من پنج ساله شهربازی نرفتم
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
خوب ما چی کار کنیم که شما نرفتی؟
faride
faride
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
من که عاشقشم.مخصوصا مال کوهستان پارک خعلی باحاله.ولی هر کسی جراتشونداره.داداشم که گفت بهت افتخار میکنم!خخخخخخخخخ
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
خب من كلا نميدونم درمورد چي صحبت ميكنين!! در اسرع وقت بايد با استاندار غير بوميمون پيشنهاد بدم برا شهر مام يه دونه از اينا بيارن! چون جووناي شهر ما به شدت دنبال هيجان هستن! طوري كه چند وقت پيش ديدم ...... نه ولش كنين من هيچي نديدم ;))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
من اسمشو نمیدونم همون تاب که هی میچرخه به شکل های مختلفونه اگه اونه که یه بار من سوار شدم اونقد عربده کشیده اونقد جیغ زدمو گریه کردم که قبل از سوار شدن هیچ کی نبود اما وقتی اومدم پایین همه جمع شده بودن اصا یه وعضی بودا