خانه انجمن یک دوره ی فراموش نشدنی!
٧٩٦
٤٠
H@$$@N

یک دوره ی فراموش نشدنی!

یک دوره ی فراموش نشدنی!

بهترین دورانی که تجربه کردین تا حالا چی بوده؟یا نوستالژیک ترین گروهی که تو اون دوران خوب داشتین؟

٩٢/٠٦/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
راهیان نور دبیرستان بود با هم کلاسی ها گروه تشکیل دادیم رفتیم کل اردوگاهو به هم ریختیم ؛ چه دورانیییی بود...
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
خوشبحالت که رفتی..ما که میخواستیم بریم صبحش که رفتیم مدرسه گفتن کنسل شده!! اومدم خونه اینقد گریه کردم
maede
maede
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
سال90..اعتکاف علمی!بچه های گروهمون با حال بودن!با مربیا و مسئولای اعتکاف کلی شوخی میکردیم و واقعن جو خوبی بود.خستگیمونو کم میکرد...یادش بخیر....
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
ماهم یه بار رفتیم اعتکاف علمی! مال ما که فقط به شوخی میگذشت!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
آدمایی ک می شناسم همه باحال بودن! .... کلا همه زندگیم حال کردم! خخخ :)))))))))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
همه دوران تحصیل عالی بود
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
سالی که رفتیم اعتکاف اونقد حال داد چه کارایی بود که نکرده بودیم............:))))))))))
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
کلن که میگن دوره ی نوجوونی و جوونی از همه ی دوره ها بهتره..........چیه خوب برا منم الان همین دوره خوبه.............
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
بهترین دوران زندگیم از دو سال پیش تا الآن بوده...هم خیلی خاطره دارم هم کلی رفیق هم........کلا خیلی دوران خوبی بود این دو سالی که گذشت :)
سارا
سارا
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
همین پارسال با همه ی بچه های سرودمون رفیق بودم
آبان
آبان
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
تیمهایی که توش بودم و اردوهایی که رفتیم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
تیم؟؟؟تیم میگی یاد تیم ورزشی های مدرسه خودممون می افتم...آمادگی جسمانی دو و هفت سنگ!!!:))
آبان
آبان
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
تیم تو لیگ تو مسابقات ورزشی و علمی فافا :)
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
دوره راهنمایی عــــــــــــــــــــالی بود.....کلی خاطره دارم ازش.... :)
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
تاحالا اونقدری عمر نکردم که بتونم بهترین دورانمو بگم! این سوال مال سن 90 سالگیمه :)) ولی تاالان بهترین گروه و نوستالوژیک ترینش گروه کلاس زبان تخصصیم با استاد تشکری بود که دلم واقعا واسه اون کلاس و سختیاش تنگ شده..
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
دوره نوجوونی....گروه بچه های زیرآبی...در مدرسه.........کلا کار خراب کنا............هیییییییییییی.......حتی لحظه ای برنمیگرده.....چه زود گذشت
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
بهترین دوران من دورانی که راهنمایی بودم بود چه کارا که نمی کردم
elham_m
elham_m
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
دوران دانشجویی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
دوران دانشجویی در حال حاضر/ و دوران درس خوندن برا کنکور تو کتابخانه/
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
دوران دبیرستان گروه هگزان که بعد شد پنتان یادش بخیر زنجیره غذایی خخخخخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
والا تا سن 14سالگی اینجانب که الان توش زندگی میکنم!!بهترین دورانم دوران راهنمایی بود...سال سوم عین چی برای المپیاد و آزمون درس میخوندیم.سال دوم اینقدر درس خوندیم و خوب آزمونا رو دادیم که مدرسه گفت بهترین دومای تاریخ مدرسه رو داریم راهی سوم میکنیم!و سال اول سال آشنایی با دوستا و معلما و مدرسه جدید...خیلی خوش گذشت:))
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
سال پیش دانشگاهی...از جهت گروه خوبمون...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
وای خدا ااااااااااااااا حلقه 451 رو کی فراموش می کنه ؟؟؟ شر ترین گروه مدرسه... بچه های چهارم ریاضی ....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
همینه دیگه...چهارم ریاضی و شرترین بچه هاااا...همینه ...............
yasi
yasi
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
دوران دانشجویی بسی خوش گذشت ...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
آخرین بار حدودا 40 تا بسیجی تازه اومده بودن واسه آموزش! به یکی از بچه های خودمون که گنده بود می گفتیم جناب سروان!خلاصه ای بد بختارو تاشب بشین پاشو و سینه خیز می دادیم!خععععععععععععلی چسبید!
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
همه دوران تحصیلیم خاطره دارم راهنمایی که چه کارا که نمیکردیم دبیرستان رو که دیگه نگو وای دانشگاه چقدر خوب بود یاد همش بخیر همه اردوهایی راهنمایی و دبیرستان و دانشگاه مخصوصا که خوابگاهی هم بودیم همش واسم خاطرات شیرین زیاد داره هعییییییییی پیرشدیم رفت
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
من چندماه پیش بهترین دوران زندگیم بودش که گذشت ورفت......هعیییییییی.یادش بخیر
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
الان من نوجوونم ولی غیر از تخمه شکستن تو خونه کار دیگه ای نمیکنم .................................
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
نمیدونم..........هنوزب اون دوره نرسیدم......
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
دوره راهنماییم خیلی با حال بود... با ..7...8... 10 تا از دوستام.. همچ با هم بودیم.. یه گروه تائاتر و سرود راه انداخته بودیم... خیلی با حال بود.. آخر هم تو یه جچنواره اول چدیم :))) عالی بود
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
به به...جشنواره:)))
m_shekofte
m_shekofte
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
دوم و سوم راهنمایی عالی عالی بود،غم نداشتم
gh_mahla
gh_mahla
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
سوم راهنمایی .بهترین سال و بدترین سالم همون سال بود.اول چون بهترین دوستام باهام تو یه کلاس بودن و بدترین چون همون سال تیزهوشان قبول شدم و از همشون دور شدم. دلم براتون تنگ شده ...
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
راهنمایی ! دوم راهنمایی ! اصن در حد فاجعه با هم دوست بودیم ! 4 نفر بودیم ! همچنان تو یه مدرسه ایم .. خیلی کلاسمون کلاس خوبی بود همه با هم متحد بودیم خیلی خوب بوذ ! داستان مینوشتیم درباره خودمون 4 تا تو یه مدرسه خیالی اصن اینقد خوش یگذشت ... ! یه درخت توت هست تو حیاط پشتی ! نرده داره ح ! ما از نرده پریده بودیم اونور داشتیم توت می خوردیم :))اینقد دعوامون کردن ترسوندنمون :|خسیسیون !" ما 4 تا ! اسم گروهمون بود:))"
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
داستانتونم که ماشالله...خخخخخخخ....کرکر خنده بود!!
S_14
S_14
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
مسابقات هندبال دانشجویان اصفهان که بودیم بهترین روزهایی بود که تجربه کردم....یاد اون روز ها بخیر واقعا
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
یاد دوران خوابگاه دبیرستان هم به خیر ....
nasi
nasi
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
من هم خوابگاه دبیرستان بودم هم دوران کارشناسی حالا هم دارم میرم ارشد.دلم هوای هر دوشونو کرد:(
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
همین امسال دوران کنکور درس خوندن توی کتابخونه واقا عالی بود گروه دوستی با حال و جالبی داشتیم یکی از تجربه ها عالیم بود الانم اصلا پشیمون نیستم واس کنکور زیاد نخومندم