خانه انجمن دو سال علافی پسرونه (دخترها حمایت حمایت)
٩٦٩
١١٧
Z_M

دو سال علافی پسرونه (دخترها حمایت حمایت)

دو سال علافی پسرونه (دخترها حمایت حمایت)

من از این آقا پسرهای محترم یک سؤال دارم؛ شما مگر توی این دو سال سربازی چه کار خاصی جز علافی می کنید که اینقدر بهش می نازید؟ 

به نظر من که فقط پسرها این دو سال علاف اند، مرد هم نمی شن :|

٩٢/٠٦/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٦
٠
با عرض پوزش از شوما :) من ازشون طرفداری میکنم! چون خیلیارو میشناسم که شدیدا هم مرد شدن!! ببینید هیچ چیز مطلق نیست! یکی هست هرچقدرم بهش سختی بدی بازم همونیه که هست و مرد نیشه! ولی خیلیا هستن یه ذره شنا کنن غواص میشن! مثلا خود ما دخترا! تا یه ذره آشپزی نکنیم که نمیتونیم غذا درست کردن یاد بگیریم!! پس پسرا هم خیلیاشون بارفتن به سربازی مرد میشن :) یه مرد واقعی :)
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/٢٢
١
٢
بعله.تازه کلیم کیف میکنن و کلی خاطره جمع میکنن از همین دوسال..........
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٢
٣
٠
می ریم مرد میشیم گرچه قبلشم مردیم ... علافی نیست ... من میام بالاسرتون وایمیستم 2 سال دستور میدم به شما ببینم خوش میگذره ؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
راست میگن....شما خودت حاضری دوسال بالا سرت امرونهی کنن و هی کلاغ پر بری؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
منظورم با Z_Mبود
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
مرسی حمایت
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
همچین میگید امر و نهی انگار چیکار می کنن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
پس شما خودت به جای آقایون برو سربازی متوجه امرونهی میشی!موقعی که کلاغ پر رفتی رو زمین و سینه خیز و اینا میفهمی!
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
زود اعتراف کنین؟؟؟؟؟؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
اوههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه برو بابا ما زنا بیشتر زنییییییییییییییییییم تا شما
...
...
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
ههههههههههههههههههه
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٢٢
٢
١
واقعانم که علافیه پسر خالیه من تازه رفته آموزشی 4 روز رفت بهشون مرخصی دادن 5 روزه میگه توی اون 4روزم همش علاف بودن بعد میگن پسرا میرن سربازی که مـــــــــــــــــــرد شن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٢
٢
٠
من که پسر نیستم نظر بدم...ولی پسر عمه ام از وقتی از سربازی اومد خیلی بهتر شد...البته بعد 2 سال باز مثه قدیماش شد...:|
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٣
٠
بدون هیچ منظور و توهینی به هیچ کس!! میگم این چیزا مث مکه رفتن بعضی آدما میمونه... هعییییی.. تا چندوقت خوبن بعد دوباره همون آش و همون کاسه... متاسفانه
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
اره اين مكه رو خوب اومدي اوريننننننن
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
بابا من میگم یه سربازی میرن قرار نیست بکشنشون که اینقدر بزرگنمایی می کنن و های بهش می نازنمن نمی گم سخت نیست اما اینجورا هم که میگن نیست
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
خب بعضیا بزرگنمایی میکنن بعضیام واقعیتو میگن دیگه :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
حالا فرض کنین همون دو سال سربازی نبود....اونوخ دیگه چی بودن!!!خخخخخخ...نه به شوخی گفتم.من میگم واجبه اون دو سال...مرد هم میشن..مطمئن باشین
محمدرضا
محمدرضا
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
ای بابا باز تو از سربازی گذاشتی الان سید هاشم میاد ازخاطرات غلتیدن رو خارا وخاکا و......میگه......
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
آخ جون خاطره :))) من دوس میدارم :)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
:)))))))))))) خوشم میاد محمدرضا میدونه دیگه:))))))))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
محمدرضا چیزای جدید گفتم ایندفه:))))))))9
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
ما منتظریم سیدجان.........
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
ببخشيد منم از پسرها طرفداري ميكنم اونقدر سختي داره كه ماها فقط از دور ميبينيم انقدر همون سه ماه اموزشي سخته كه خدا ميدونه واقعا كسايي كه ميرن و برميگردن واقعا دست مريزاد دارن من اگه پسربودم هيچ وقت سربازي نميرفتم!!!!!!اما براي مرد شدن درجريان زندگي اونقدر بالا و پاييني هست كه ميتونه باعث مرد شدننن بشه،فقط سربازي نيس خيليا هستن كه سربازي رفتن اما.....خودتون جلوي اما رو بذاريد ديگه....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
آره بالا و پایین که زیاده.. همین سر کار رفتنشون! بعضی مردا واسه حفظ خانواده و زندگیشون خیلی کارای با آبرویی میکنن که واقعا سخته... سربازی هم اگه الکی بود که نمیذاشتنش.. خیلیا هستن که سربازی رفتن اما .. کارت پایان خدمتشون هنوز نیومده؟؟‌:)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
موافقم....باید واقعیتارودید
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
سربازی دوست ندارم
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
پس خوب بود پسر نشدی :)
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٢٢
٠
١
اوه اوه تازه واسه تمام عمرشون خاطره دارن خداروشکرمیرن سربازی هم مرد میشن هم حرف واسه گفتن دارن خخخخخخ
maede
maede
٩٢/٠٦/٢٢
٢
١
خداییش از حق نگذریم پسرایی که ظرفیت فعال شدن و مسئولیت پذیر بودنو داشته باشن بعد از سربازی کلی تغییر میکنن!تازه اونایی هم که از این ظرفیتا ندارن!یه تغییرات نامحسوسی میکنن!!!
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
والا ما یه روز بردنمون میدون تیر تا شیش ماه خاطراتشو برای همه با افتخار تعریف میکردیم دیگه حالا سربازی که دو ساله جای خود دارد...
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
بذار يه چندتا قند هم به ليوان اب اضافه كنم....اره خب بعضي هاشون واقعا....
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
اااااا؟!؟اشتباه دادم اين جواب مهسا جون بود
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
چه فرقی میکنه حالا جواب چراغعلی جون رو میدادی!!!
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
اوه چراغعلي جون؟!؟!؟!؟باشه حتمااااااااا
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٢
٢
٠
صبرکن صبرکن!بستگی به پسرجماعت داره.به پسرا بر نخوره ها ولی بعضی ازپسرای این روروزمونه خیلی لوس ومسخره شدن دیگه!پسر اگه ادم باشه اگه سربه راه باشه سربازی بره مردمیشه.ولی برا بعضی ازپسرای خنک جهنمم برن هیچ تکونی نمیخورن اصلا!(این جوری هم حق دخترا شد هم پسرا!)....
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
مهسا جون عزيزم اروم باش
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
ارومم!یه لیوان با برام بیارید!!فقط لجم میگیره ازبعضی پسرای این دوروزمونه....
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
بذار يه چندتا قند هم به ليوان اضافه كنم....اره خب بعضي هاشون واقعا....
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٦
٠
از جمله چیزایی که بهش مینازیم اینه که در هفته بالای 20 کیلومتر تو یه روز فقط با تمام تجهیزات توی بیابونای پرندک راهپیمایی داشتیم.و ماسکایی روی صورتمون بود که اگه خیلی از خانوما میزدن همون 100متر اول بوی حلواشون تا آسمون هفتمم میرفت.اینکه اونقدری بشین پاشو میرفتیم که شیشه های آسایشگاه عرق میکرد و از عرق میریخت.اونقدری دور میل پرچم میرفتیم که لباسامون از عرق جوری میشد که انگار از زیر دوش اومدیم بیرون.اینکه کل حموم رفتنمون 5 مین هم نمیشد.اینکه توی غذامون کرم بود ولی نمک ضدعفونی میشد به قول افسرنگهبان.اینکه ساعت 5 صب اینقدر سرد بود کنار فنسا با اسلحه میدویدم که لازم نشه انگشتای پام قط شه بخاطر سرما زدگی.اینکه در روز کلا 2-3 ساعت بیشتر آب نداشتیم.اینکه 4 روز پشت هم میشد که نمیخوابیدیم درست و نهایت 8-9 ساعت میشد جمع خوابمون.و اینکه امیدوارم یروز مسیرتون بخوره توی بیابون علی آباد غم و بخواین یروزو با یه قمقمه آب سرکنین.فقط امیدوارم زمینو نکنین دنبال آب!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
آقا ما تسلیییییییییییم (آیکن پرچم سفید ) !! :) وقتی میگم بعضیااااااااا مــــــــــــرد میشن نگین نه :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
وای دایی واقعا؟؟؟؟چه جالب...
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
شما رو برده بودن سربازي يا ميدون شكنجه؟!؟!؟
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
چیه مگه خو؟ اینا که چیزی نی:P
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
منم دوس دارم برم سربازی ..:))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
مشکل ما اینه که قدر راحتی و نعمتو نمیدونیم!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خیل خوب بابا......ما قببول کردیم....منتها اینا شرایطیه که اگه خدایی نکرده جنگ بشه هستش.....شما هم واسه همین تو این شرایط بودین دیگه
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
مرسی سید که خاطره ی جدید گفتی .ادم با خاطرهات حال میکنه...ولی چه سختیایی کشیدیا. مثبت
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
دهنم کف کرد :))) ن خیلی سخته:))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
*علی آباد قم _تازه من خاطرات تمیز کردن سرویس توی آموزشی رو نگفتم براتون که حالتون بد نشه:)))))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
ممنون که به فکر هستین ما داشتیم خربزه میخوردیم :))))
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
نه تا همينجا كافيه،ما همه متوجه اوج ازار شما شديم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
نه دیگه دایی سید بسه همینقدر ....:)))
n_ashena
n_ashena
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
البته وقت ادم خیلی تلف مشه ولی خوب اونقد هم به شما پسرا بد نمیگذره حداقل نه اینقد که شما بزرگنمایی میکنید
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
اگه منظورتون با منه که میتونین یه سر تشریف ببرین لشکر 23 پرندک و یه ماه زندگیشونو از نزدیک ببینین.نگفتم که تو آمریکا خدمت میکردم که نتونین برین تحقیق!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
حرف شوما سنده آقا سید :))
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
ای دمت گرمn_ashen....منم منظورم همینه میگم به این بزرگی که میگن نیست
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٦/٢٢
١
١
پـسـرا در هـیـچ صـورتی نـمیـذارن بـه خـودشـون بـد بـگذره دیگه سـربـازی که جای خود داره :P
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
این رو خوب اومدی متین جوووونم...ایول داری..:)
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٣
٠
بد که نمیگذره.سخت میگذره:)))اونا هی سخت میگرفتن ما هی میرفتیم قبل خاموشی دلستر میخوردیم کیف میکردیم:)))))))))))))
mhv
mhv
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
من معافم پس حرفی ندارم خخخخخ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
سعادت بزرگی رو از دست دادین مستر وکیلی...خخخخ
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
کف پات صافه؟ :D
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
ولی میرفتی محمدحسین.کیفم میده هاااا.وقتی جشن ترخیصی میگیری برا خودت و 2ساعت قر میدی خستگی کل خدمت از تنت میریزه:)))))))))))))))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٢
١
٥
کلا پسرای امروزی مرد نمی شن....حالا چه برن سربازی چه نرن سربازی البته به جز داداش خودم که از همون بدو تولد مرد بود ه ها.....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
و به جز پسر آینده ی من... :)))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٣
٢
دخترای مامانی امروزم زن نمیشن:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
حالا چون شمایی باشه...........میگم کی منفی داده الان؟؟؟
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
اقا سید استثناهم دارن دیگه نه؟
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
بلی.صد در صد استثنا هم هست.همیشه هست
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٣
١
٠
استثنا من میباشم و دختران جیمی :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
دایی سید؟؟؟؟:((
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
ولی خب سربازی برای اینه که اگه خدایی نکرده جنگ شد بتونیم دفاع کنیم از خودمون.......آیا پسرایی که میرن سربازی ، بعد از گذروندن این دوره می تونن یه همچین کاری بکنن؟؟؟؟
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
راستشو بخواین هیچی مث اون 8 سال دفاع مقدس نمیشه و هیچکسم اونهمه جراتی که اون زمان داشتنو ندارن... ولی اولا انشالله جنگ نمیشه و دوما اگه بشه جنگ ، جنگ نرمه که الان هم اتفاق افتاده و دارن رو مغز همین جوونایی که چه سربازی رفتن و چه نرفتن ، کار میکنن!!
سحر
سحر
٩٢/٠٦/٢٢
٦
٠
من ازشون حمایت میکنم اصن هم علافی نیس خیــــــلی هم سخته.....خود شما حاضری یکی همش بهت دستور بده؟؟قطعا نه....تازه2سال از زندگی عقب میوفتن این خیلی بده....
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
البته عقب که نمیفتن، جلو میفتن واسه استخدام کار و ازدواجشونم لازمه :)))
سحر
سحر
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
فک نکنم جلو بیفتن هااا.....تو این 2سال خیلی کارای دیگه میتونن بکنن!!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
موافقم بد جور!
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
چیکار مثلا؟؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
علافی؟؟؟؟؟....مثل اینکه تو فامیلتون پسری سربازی نرفته تا حالا....
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
والا همه رفتن با اجازتون ما معافی نداشتیم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
ن خوب سخته!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
شما که ساعت 9 از خواب بیدار میشین چه جوری میتونین درک کنین سربازی چیه؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
من شده ساعت 4 صبح هم بیدار شدم...بـــــعــــــله...
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
نه صبح ؟؟؟؟؟شما به نه میگین صبح ؟؟؟؟؟؟؟
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
من میگم شاید بعضی ها با رفتن به سربازی مرد شن اما کسی که نخواد، تو سربازی هم مرد نمیشه : )
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/٢٢
١
٠
می دونی یه لشکر بره خط یه گردان برگرده یعنی چی؟می فهمی یه گردان بره خط یه گروهان برگرده یعنی چی؟می فهمی اگه یه گروهان بره خط یه دسته برگرده یعنی چی؟می دونی اگه یه دسته بره خط یه نفر برگردی یعنی چی؟ سربازی یعنی این!باس مرد باشی تا بفهمی ! حالا شما هرچی دوستاری اسمش رو بزار،ولی می فهمی که یه مرد روز اول آموزشی زار زار گریه می کنه یعنی چی؟می فهمی دوره ی جنگ خونی تو ارتش چیه ای حرف رو می زنی؟ می دونی اگه گلنگدن تیر بار دوشیکا رو بد بکشی چی میشه؟ می دونی اگه ضامن نارنجک رو تا نصفه بکشی قلابش کنده بشه یعنی چی؟ می فهمی موج گرفتگی آخرش چی می شه؟ می دونی خم وراست شدن جلو درجدار چه حالی می ده؟می دونی اس پی جی زن وقتی می خواد گلوله بزنه چه حالی داره؟ .... نچ نچ نچ اخه اگه می فهمیدین ای انجمن رو درست نمی کردی!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
چی همه افتخارات... ما که منکرش نیستیم...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
اوه اوه بهمنی از اس پی جی نگو که آتیش عقبش زده بود پاهای یه سربازو از بالای زانو کنده بود
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
ایییییییی....بدبخت سربازه که پاش کنده شده بود...نه مستر بهمنی ما که مشکلی نداریم...
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
خوب همین دیگه سید!اینا معنی کتلت شدن رو نمی دونن!
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
تازه کتلت شدن آتیش عقب آر پی جی که خودش یه حکایتی داره!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
معنی کتلت درست کردنو ولی میدونیم باز اینو شوماها نمدونین :)))
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
من که همه مردا رو نگفتم منظورم اوناییه که تا ناخونشون برمیگرده مگن وای مامان اوخ شدم
آبان
آبان
٩٢/٠٦/٢٢
٠
٠
خب واقعا ما چند نمونه بارز داریم از این جور پسرها! نماد تاسف نچ نچ نچ!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٣
١
٠
کی گفته....بسیار دوران سخت و طاقت فرسا و فرسایشی میباشد....دو سال از زندگیه آدم حروم میشه!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
حروم نمیشه باعث میشه مردتر بشین...
سحر
سحر
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
چرا به نظر منم حروم میشه...
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
حالا شما رفتي اقا ميلاد؟!؟!؟!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٢
من نخوردم نون گندم ولی دیدم اون بدبختایی که رفتن و یا کچل شدن یا بد ریخت!خخخ(شوخی کردم)
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
الان کچلی بد بختیه؟؟؟؟؟؟؟ایا
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
والا.....من تو فامیل همه معاف شدن...حالا به حردلیلی......اماعمو کوچیکم رفت........من که تغییری احساس نکردم....البته....... بعضی موقعا ما اذیتش میکردیم.... زود تر ناراحت مشد..........ولی.......... وقتیموهاش در اومد........هیچی دیگه.تلافی کرد
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
درود بر شرفت این نامردا که منو تیر بارون کردن یکی هم نیست بگه بابا چرا رگباری میاین جلو گناه دارم
S_14
S_14
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
بستگی به طرف داره دیگه...بعضی ها آموزش پذیرن بعضی ها هم نه دیگه ؟!!!!!!!!!!!ولی بیشترشون جزو دسته دومند اگه جزوه دسته اول بودن که ما مشکلی نداشتیم!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
اول از مرد شدن یا نشدن بگم..ببینید هر کسی اصل و خمیر مایش هر چی باشه همونه و با این چیزا یعنی 2 سال سربازی تغییر زیادی پیدا نمیکنه اگه هم بکنه جزئی .همین داداشای من 3 تاشون سربازی رفتن بعد که برگشتن هیچ تغیری نکردن همون آدامی قبل بودن (البته نکه فک کنید بد بودن نه خوب بودن برگشتنم همونطوری خوب موندن) ولی تغیراتی توشون ایجاد نشد که بگیم اینا به خاطر سربازیشون بود (جاهای راحتی هم نیفتاده بودن )ولی عارف و عباد و عادل ما که به سه تفنگ دار تو خونه مشهورن هیچ فرقی نکردند /////وحالا بریم سر سربازی خودم که چرا من جزو این سه تفنگدار نبودم....من خیلی برای معافیتم تلاش کردم به خاطر مشکلات روحی که داشتم ولی در کمسون پزشکی گفتن تو با خوردن قرصات میتونی خدمت کنی پس باید بری...اعذام شدم به 4 بیرجند که به (جهنم سبز!) مشهوره /اول از همه بگم همون دم در همه قرصامو گرفتن و نزاشتن بخورم و من تا 48 ساعت بیداری کشیدم و داشت مغزم منفجر میشد برای همین روز دوم تصمیم گرفتم فرار کنم! آخه اگه هم میخواستم نمیتونستم بدون داروهام بمونم//سرتونو درد نیارم شب دوم دست به فرار زدم و به سختی تونستم فرار کنم و تا چندین کیلو متر پیادروی کردم تا به جاده اصلی برسم ...خلاصه سربازی 2 ساله من شد 2 روزه! البته گاهی پیش میاد پشیمون بشم از کاری که کردم ..ولی واقعا نمیتونستم تحمل کنم به خاطر شرایط روحی که داشتم..............
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
بعد يني دنبالتون نيومدن و اينطور چيزا؟!؟!؟
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
faride
faride
٩٢/٠٦/٢٣
٠
٠
همچینم بی تاثیر نیست!ولی گذراست!!!تا 2 سال خوبن بعد باز مثل قبل:))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
:| خوب اگر ما نریم سربازی شما میخواید برید !؟ نه شما همین سوال منو جواب بدید حرف دیگه ای ندارم من ...
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
چرادعواداری؟!!نه ماهام نمیریم.چون نیازی به مردشدن نداریم!خخخخخخ
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٤
٠
٠
نه زحمتش پای شما :)) قانونه دیگه... ولی خداییش اگه من پسر بودم با گریه و زور باید میرفتم سربازی..:)))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
آخرشم نديدم يكي از خاطرات سربازيش كه تعريف ميكنه ، قيافه گوجه له شده به خودش نگيره؟! تا ميتونين از سختي هايي كه توي دوران سربازي كشيدين تعريف كنين! با كمال شرمندگي من يكي كه بيشتر كيف ميكنم :))) اصلا از كليه آقايوني كه موجبات شادي روح ما رو در اين لحظات فراهم كردن كمال تشكر رو دارريم :)
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
اگه انجمني باشه كه من از تكراري بودنش حرص نخورم همين انجمنه :)))))) بازم ميگم در نهايت شرمساري آيـــــــــــــــــــــي كيف ميكنم بعضيا ميان اينجا از فلاكت هاي كه متحمل شدن گلايه ميكنن :) يه نصيحتي رو هم من باب دنياديدگيم برا اين افراد دارم، هرچي دوران سربازيتون رو سخت تر جلوه بدين، برداشت ها كاملا معكوس جلوه ميكنه!!! يهني برخلاف اينكه مخاطبتون فكر كنه چقدر شما سختي كشيدين، وچقدر هم درحقتون اجحاف شده، اولش باخودش ميگه :‌اي بابا معلومه اينم يكي از اون صفر كيلومتر هاي روزگار بوده ها :))))
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
راستش من الان میخواستم اسم یه بیماری رو بیارم در جواب شما ولی خب دیدم درست نیست.این چیزایی که شما میگین از علائم یه بیماری روانیه.خیلی هم عذر میخوام.
korosh
korosh
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
من پسر همسایمون تو سربازی تیر خرده به پاش الان فلج شده ! داداشم رفته بود اموزشی 8 کیلومتر پیاده روی کرده بعد هم رفتن تو پادگان گل میکاشتن !!! شما هم وقتی بری شب خواب باشی خشم شب بزنن بازم این حرف رو میزنی ؟!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/٢٦
٠
٠
شرمنده منم باید در این مورد از آقایون حمایت کنم چون واقا وقتی میرن سربازی مممممممرررررررررررررررررد میشن