خانه انجمن تا حالا سر دو راهی موندین؟
٧٠٥
٥٤
m_sepehri

تا حالا سر دو راهی موندین؟

تا حالا سر دو راهی موندین؟

سلام دوستان. وقتی سر دو راهی یا حتی چند راهی زندگی قرار می گیرین چیکار می کنین. لطفا تو این انجمن نظراتتون رو بگین. چون شدیدا بهشون نیاز دارم. 

٩١/١٠/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٢
٠
این اتفاق رو زیاد تجربه کردم ... اما این دو راهی ک الان سرش قرار گرفتم علاجی جز صبر نداره .
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
١
١
سر دوراهی منم زیاد موندم ! تاس انداختم! خخخخخخخخ ! همیشه هم آینه وامیسه! کُل زندگیم الان دوراهیه!!! خخخخخخخ بعد شما میگین چرا زُل میزنی به دیوار ! خخخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
١
٠
ادامه بده ... !!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
١
٠
دارم رَدِ یه مگس رو دنبال میکنم! هیسسسسسسس صدا نده تمرکزم بهم میریزه! :))))))))
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
١
٠
چه نوع و راهی خب؟کاش توضیح بدی تا راهنماییت کنیم:)
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٣٠
٢
٠
تا دوراهیش چی باشه دوراهی داریم تا دوراهی ! ولی فک کنم اون راهی که به نفعمه انتخاب کنم
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
سلام گاهی آدم خودش با مشورت با دیگران و فکر خودش تصمیم میگیره اما اگر باز هم نشد استخاره راه خوبیه من خودم این کارو میکنم
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
استخاره واسه مواقعی خاص کاربرد داره
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
سلام کی گفته؟!از کجا میدمونید این از اون خاصا نیست؟!!!!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
سلام ازون جایی که داره میگه واسه رشته دانشگاهشه استخاره اینجا لازم نیست باید شرایطو در نظر گرفت تصمیم گرفت
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
ما ی بار سر سه راهی گیر کردیم......دو راهی یادم نمی یاد.............
Milad
Milad
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
این عکسات منو کشته!!
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٣٠
١
٠
ی مورد کشته کشف شده لطفا پزشکی قانونی(سحر ش)ب محل جنایت اعزام شود....با تشکر یگان ویژه سایت
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
٠
٠
شما آقای m-nas!احیانا تو دانشکده نیروی انتظامی درس نمی خونی؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠١
١
٠
از سحرش به ام-ناس! [خش خش بیسیم!] جنازه مورد نظر رو بذار لا دفتر خاطراتت خُشک شه پس فردا پُز بدی با این کشته مرده هات به نوه هات! خخخخخخخ
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
١
٠
دوستان راست می گن.... یه کم توضیح بده.... آخه هر دو راهی راه حل خاصه خودشو داره.... اما بهترینش این که از خدا بخوایی راهنماییت کنه....
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
١
٠
فقط شرایطو خوب بسنج ...
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٣٠
٠
٢
اره سر دو راهی بود ک پیتزا انتخاب کنم یا چلوکباب خیلی سخت بود اخرم ساندویچ گرفتم خخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٣٠
١
٠
وقتی سر دوزاهی باشم اول منطق عقلو پیش میگیرم ولی اگر واقعا ندونم چیکار باید بکنم فقط و فقط به دلم رجوع میکنم...هرچی قلبم بگه همونو انجام میدم حتی اگر راهش سخت باشه
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
ما که سر چهار راه هم موندیم چه برسه به دوراه ...! ولی کلا ریسک زیاد میکنم ...!
D_masoud74
D_masoud74
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
تو بگو چندراهی......شدیدا بهش احتیاج داری میای اینجا انجمن میزنی؟؟؟خو حداقل یه روز طول میکشه ج بدن بهت که
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
٠
٠
واسه تصمیم گیری تا آخر هفته فرصت دارم.
مجید
مجید
٩١/١٠/٣٠
٢
٠
سلام دوست عزیز تنها پیشنهاد و توصیه من به شما صبر است
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٣٠
٠
٢
تکبیر
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
١
٠
مردم تغییر قیافه می دن !
مجید
مجید
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
ما اینیم دیگه.....
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٣٠
١
٠
مشورت + صبر !
Milad
Milad
٩١/١٠/٣٠
١
٠
این صبر که میگین منظورتون چیه.چه موقع باید صبر کرد؟
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٣٠
١
٠
وقتی سر دوراهی قرار گرفتی ، یه خرده صبر کن ، زود تصمیم نگیر ، تا وقتی که مطمئن نشدی ، انتخاب نکن !
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
٠
٠
اینم حرفیه!ممنون
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
میدونین مربوط به تحصیلم میشه.بابام میگن ترم بعد رو مرخصی بگیرم از دانشگاه،تا وقتم آزاد باشه واسه کنکور.بتونم بهتر بخونم.ولی من میگم با این کار خیلی عقب میفتم.با شروع ترم جدید هم درسای دانشگاه رو می خونم،هم درسای مربوط به کنکور رو.از بیمارستانم هم عقب نمیفتم.تورو خدا کمکم کنین.
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
می خوای رشته دیگه ای قبول شی؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٣٠
١
٠
شما که دانشگاه میری چرا دوباره میخوای شرکت کنی؟؟اگر میتونی هردوتا رو باهم بخونی خوبه....ولی بازم به وقتت و تواناییت نگاه کن
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
اگه واسه ارشده که فکرم نکنم این کارو نکن اما واسه اینکه بخوای بری یه رشته دیگه یه ترم عقب موندن اونقدرا تاثیر نداره به جاش با تمرکز بیشتری میخونی!ماها آخر کنکورم میشه با زمانه امتحانا پاین ترم!
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
کنکور ارشد؟ نه این کار و نکن اگه واسه ارشد می خوای انجام بدی....وقتی بری سر کلاس تو جو درس و مشق و دانشگاه باشی بهتر می تونی واسه ارشد بخونی.... من اهر دو رو امتحان کردم که میگم.... فقط باید برنامه ریزی منظم و درستی داشته باشی. موفق باشی دوست من....
s.a
s.a
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
آره...... سر چندراهی موندم! برای انتخاب رشته دانشگاه! آخرش هم حرفی که بقیه بهم زدنو گوش کردم و پشیمونم.... نمیگم به مشورت بقیه گوش نکنیناااااا... ولی من پشیمون شدم، چون تا همین الان اگه مثلا نمرم کم شه، میندازم گردن بقیه... میگم تقصیر شماهاست، اگه میذاشتین خودم انتخاب کنم الان موفق بودم
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
من موقعه انتخاب رشته خیلی بین دندون و پزشکی و دارو مونده بودم![خخخخ سه راهی شُد!] ولی دیگه رفتم سمته دلم ... ! عقلمو قورت دادم! :))))
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
می رفتی دارو خب
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
دارو با روحیات من سازگار نبود! کُلن کنجه یه مطب و داروخونه دووم نمیارم! بیمارستان دوس دارم!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
دارو که فقط تو داروخونه کاربرد نداره!باهم یه شرکت داروسازی می زدیم توش داروی جدید کشف می کنیم
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
دِ همین! من میخوام تو دل مردم باشم ... میخوام مستقیم کمک کنم! دردشونو بفهمم! نمدونی أصن... اگه 1 درصد هم به جز این فکر میکردم شک نکن میرفتم دارو یا دندون چون واقعن آینده شون از پزشکی بهتره تا حدودی! تا لحظات آخر هی بابام میگفت پزشکی به درد زن نمیخوره بزن دارو... من با قاطعیت زدم پزشکی مشهد! دیگه بقیه شو خدا کمک کُنه! ولی 2 راهی سختی بود بین دل و عقل ! زندگیم میره... عمرم میره... ولی من حرف دلم گوش کردم! یه جوری مبحث عاشقی بود! :)
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
نشد همکار شیم پس!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠١
٠
٠
سعادت نداشتیم ما!
Milad
Milad
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
با چند نفر با تجربه مشورت میکنی بعد خودت راه درستو انتخاب میکنی
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
به نظر من اگه بارشتت حال نمیکنی مرخسی بعد بکوب برا کنکور بخون و اگر علاقه داری نکنی این کارو اگرم خیلی دودلی استخاره بگیر جواب میده حتما
imanhkt
imanhkt
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
استخاره زیاد بهش اعتماد ندارم ... نظر شما چیه بچه ها ...؟
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
من شدیدا به رشتم علاقه دارم.
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١١/٠١
٠
٠
ولی من شدید اعتقاد دارم
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
٠
٠
من که به استخاره خیلی اعتقاد دارم.ولی مشکل من الان با استخاره حل نمیشه.
faryad.taze2
faryad.taze2
٩١/١٠/٣٠
١
٠
راستش یه بار سر دوراهی نشستم. بعد یهو یه ترانه سرودم که فکر کنم شنیده باشی: سر دو راهی می شینم / خودمو تنها می بینم... :-)
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
بروبچ من فردا امتحان سیتولوژی دارم.از امتحان که اومدم،میام تو انجمن توضیحات لازمو میدم.فعلا
milad85
milad85
٩١/١١/٠٤
٠
٠
فقط مشورت و علاقه من برای انتخاب رشته بین سه رشته ریاضی فیزیک ، کامپیوتر و هنر گیر کرده بودم با بقیه مشورت کردم رفتم ریاضی فیزیک و هنر رو هم جنبی دارم ادامه می دم. برام دعا کنین که موفق بشم