خانه انجمن هنوز هم دکه های تلفن؟
٦٤٥
٥٢
آرش قلی زاده

هنوز هم دکه های تلفن؟

هنوز هم دکه های تلفن؟

آیا با وجود موبایل از دکه های تلفن استفاده میشه؟ ولی خداییش تعرفه ش واسه خط های ثابت مفته ها نه؟ آخرین باری که از دکه استفاده کردید کی بود؟خاطره ای دارین از تلفن دکّه ای؟

٩٢/٠٦/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
اون دکه قدیمی ها سر پناه خوبی بود برای بارون و سیل و حوادث مترقبه و غیر مترقبه:)
tanha
tanha
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
بچگی ها خیلی دوس داشتم میرفتم توش درو میبستم:)
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
بلیا معلومه ک استفاده میشه...فقط تعدادش کمتره...آخرین بار دوران راهنمایی بود استفاده کردم آخه تو مدرسمون ی تلفن عمومی داشتیم دیه منم زنگ زدم خونه تحقیقمو جا گذاشته بودم برام بیارنش...خاطره ی خاص؟؟؟؟؟چیزی یادم نمیاد...
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
بعله درست در لحظاتی که از همه جا قطع امید کردی یهو یکی میبینی ولی یادت میاد همه ی پولتو شارژ موبایل خریدی و بیخیال میشی ولی ناگهان میبینی یه کارت توی دستگاهه؛ والا همش واسه ما خاطره اس از تفریحات سالممون!!!! این بود که با پلخمون شیشه هاشو بشکنیم!!! آخخخخخخخخخ هوس کردم...
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
نچ نچ نچ تفریحات ناسالم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
نه تا به حال پیش نیومده
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
خخخخخ ... تو خوابگاه موبایل های ما رو می گرفتن ، ما هم قایم می کردیم واسه اینکه ضایع نشه هرازچند گاهی از تلفن عمومی کنار خوابگاه زنگ می زدم خونه !!!
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
آخرین بار از تلفن عمومی مدرسه زنگ زدم خونمون مامانم بیاد دنبالم....خاطره خاصی ندارم....
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
فـقط دوران طـفولیـت کـه رو ابرا بـودم :D
دريا
دريا
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
خاطره ي خاصي ندارم
maede
maede
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
خیلیییییی کم استفاده میشه!آخرین بار انقدر قدیمی بوده که اصن یادم نیس کی بوده!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
آخی.........خیلی وقت پیش بود ...آخرین بار فکر کنم 7سال پیش بود......هنوز موبایل نداشتم....همش کارت میخریدم....ولی قیمتش از موبایل بهتره...تصمیم دارم یکی بخرم واسه تماسا برم بزنگم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
آخرین بار همین تابستونه ! موبایلم خاموش بود ازینا استفاده کردم :)) تو مدرسه استفاده میشه ! چون موبایل نمی تونیم ببریم و اینا ! دلم تنگ شد واسش ! واسه مدرسه نه هااا ! من غلط بکنم ! واسه زنگ تفریحش :))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
تئ مدرسه تون دکه دارین؟؟؟؟؟!؟!؟!؟
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
من زیادازدکه استفاده نمیکنم.ولی یه باراز دکه تلفن بهش زنگیدم.چه حرفایی شیرینی باهم زدیم.چه لحظه هایی بودش.داشتم ازدلتنگی میمردم امادکه تلفن اومدونجاتم داد.....ازت ممنونم دکه جونم.ازشمام ممنون اقای قلی زاده که باعث شدین اشک بریزم واروم شم.....هعییییییییییییییییی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
ورود زیر18 ممنوع
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
اخرین بار از جایی میومدم رفتم در خونه دیدم هیچکس نیست می خواستم زنگ بزنم به بابام دیدم مبایلم شارژ نداره رفتم دکه ی سر کوچمون دیدم گوشیش نیست خلاصه موندیم در خونه دیگه خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخ...درخونه موندن بد دردیه!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخ..خدا دیوار رو واسه چی افریده داداش:)))
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خونشون جنوبیه/ دیوارش میره بالای پشت بوم و ارتفاعشم بالاست./ این کلا شانس نداره/ من نمیدونم چه جوری زنده مونده
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خونه ما مثل بقیه ی خونه ها نیست که فرق فکوله
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
تو عمرم از دکه استفاده نکردم....به هیچ وجه
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
چی قاطع
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
واز خالی بندی:))خخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
من و خالی بندی؟؟؟؟نه واقعا میگم تا حالا از دکه زنگ نزدم....یه بار فقط باید زنگ میزدم که دادم قضاله زنگ زد!!!!:)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
من فقط از دکه واسه سرکار گذاشتن 118 استفاده میکردم :)))....دکه که باید باشه...هنوز توی اروپا و آمریکا ه مخیابوناشون دکه داره....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
118 جان اینا بودن..................نگا کن من نبودم:))
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
نه استفاده نکردم ولی قبلنا استفاده ش بین مردم بیشتر بود الان تعدادشم کمتر شده
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!شما اصلا استفاده نکردین!!!!!!!!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
نع خب... :) مگه همه باید استفاده کنن؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
منم موافقم....چرا فک میکنین همه باید استفاده کنن؟؟؟!؟؟!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
مسئولین پاسخ گو نیستن دیگه...
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
یادچ بخیر سکه ایی بودن .. سکه ها رو قورت میداد.. هی ملت مچت میزدن که سکه مون رو پس بده... زمان دانچگاه که تلفنم رو فراموچ میکردم از دکه زنگ میزدم.. البته الان دیگه دکه نیست. قدیما دکه بود ... الان کیوسکه فکر کنم... خلاصه اگه تلفنت یادت بره خیلی کاربرد داره.. واسه من که زیاد یادم میره مفیده :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
دوستان ترجمه می کنم براتون:یادش بخیر سکه ایی بودن .. سکه ها رو قورت میداد.. هی ملت مشت میزدن که سکه مون رو پس بده... زمان دانشگاه که تلفنم رو فراموش میکردم از دکه زنگ میزدم.. البته الان دیگه دکه نیست. قدیما دکه بود ... الان کیوسکه فکر کنم... خلاصه اگه تلفنت یادت بره خیلی کاربرد داره.. واسه من که زیاد یادم میره مفیده :)
tanha
tanha
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخ
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخ...........
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ .... عجب ها..چدیم سوژه جم تو جیم... ای خداااااااااااااااااااا چرا استقلال نبرد که ما یه کیبورد مفتی بگیریم :((((((((((( هییییییییییییییییییی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
متشکر از ترجمه مستر نص ولی خودمان بلد بودیم بخوانیم....
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
اخرین بار گوشیم شارژ نداشت کار واجبی داشتم ناچار شدم با تلفن همگانی زنگ بزنم...................تازه جدیدا هم گوشیم خراب شده نمی تونم باهاش صحبت کنم:((فک کنم دوباره باید با تلفن همگانی زنگ بزنم به این و اون
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
آهان....والا گوشی من که نمیذارم بی شارژ بمونه.دوما خرابشم نمیکنم که مجبور شم از تلفن همگانی بزنگم....
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
محمد
محمد
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
برا سرکار گذاشتن خوبه ..........
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
تا حالا استفاد نکردم ازش/ ولی یکی از دوستام بود طفلی صحبت میکرد شارز گوشیش تموم میشد بعد میرفت از تلفن کارتی/ هی پدر عشق بسوزه:)))
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
ما تو مدرسه مون یه تلفن عمومی هس.....ازش خیلی استفاده میکنن......همش جلوش شلوغه...........نمیدونم والا......
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
خب ازدکه استفاده کردم..وقتی خواستم ناشناس باشم...خب گاهی ممکن موبایل شارژش تموم شه مجبوری بری ازدکه زنگ بزنی....
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
آخرین بار از توی لشکر زمانی که سرباز بودم استفاده کردم:))) به تعداد موهای سرمون از تلفن عمومی استفاده کردیم تو 18 ماه:)) یادش بخیر بخاطرش چقدر توی صف میموندیم:)))))))))
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٠
٠
٠
آخرین با شاید یه ماه پیش بود.گوشی نداشتم.کار داشتم با کسی از دکه زنگ زدم.خاطره خاصی ندارم
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... آخرين استفاده من سال 72 بود 5ريال
Z_M
Z_M
٩٢/٠٩/١١
٠
٠
چه دقیق یادتونه