خانه انجمن اولین کتاب صفحه 71 سطر ِ هفتم
٩٤٧
٨١
T_babaei

اولین کتاب صفحه 71 سطر ِ هفتم

اولین کتاب صفحه 71 سطر ِ هفتم

...لطف کنید به اولین کتابی که در دسترس شماست مراجه کنید و صفحه ی 71 سطر ِ هفتم رو اینجا بنویسید.

٩٢/٠٦/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
admin
admin
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
نوع امتحان؛ محتوای امتحان، شیوه و تدریس و غیره توجه کنیم و آن چیزی را که فکر می کنیم نداریم بگذاریم و به تدریج این رویه را رشد بدهیم ...... کتاب اصول و فلسفه آموزش و پرورش از دیدگاه شهید دکتر باهنر
T_babaei
T_babaei
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
ممنون :)
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
اصول و فلسفه اموزش و پرورش..وای خدا چه واحد مزخرفی بود..ایییییییییییییییییییییی....3واحدبود این درس برامون..ولی ازدیدگاه باهنر نبودکتابش
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
مایم اصول فلسفه داچتیم.. خداییچ چی درسی بود.. کلی مکتب بی خود.. این نزریه پردازا.. ایچچچچچچ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
هر یک از آن دو حالت را که انتخاب می کرد، هم برای خودش و هم برای بچه اش بهتر بود...کتاب قدرت صبر
faride
faride
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
اگه کمتر از 71 صفحه باشه چی؟؟خخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
یک کتاب بیار 71 صفحه باشه!!!
sahar
sahar
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
گوشت خرید.مزد می گرفت. او بعدها حدود 25سالگی مسلول شد...مدت ها گرفتار سل بود و حدود 30سالگی در گذشت.....(کتاب شازده حمام از دکتر پاپلی یزدی)
سارا
سارا
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
منم به توصیه ی خواهرم این کتابو میخوندم پس همین
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
منم همین
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
زهرا !!!!!!!!!!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
طرح آیین شمنی درباره کتاب های اخیر، درستی ادعاهای کاستاندا را خدشه دار می سازد.// کتاب نقد و بررسی عرفان های وارداتی فالون دافا (عرفان های سرخپوستی)
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
چنانکه از این معادله برمی آید،دلتاgبه دما بستگی دارد. این که کدام یک،دلتا h یا.... کتاب شیمی3و آزمایشگاه...تازه خریدمش رو میزم بود...کتابای مدرسه اس دیگه...آخ باز آمد بوی ماه مهر....
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
آخیییی ... اون فصل آبیه اگه اشتباه نکنم ... ترمودینامیک شیمیایی بود ؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
خشتگی ناپذیری داشتم ، برای فراگرفتن و فهمیدن و به خصوص فهمیدن آنچه دیگران نفهمیده اند ، /// کویر - دکتر علی شریعتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
این کویر همیشه دم دسته نه؟؟!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
همیشه ... حتی وقتی میرم مدرسه تو کیفمه
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
حیف که ادمین تایید نکرد ولی خیلی قشنگ بود دلتون بسوزه...
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
اولیه منم تایید نکرد '_'
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
خخخخخخخخخخخخ کتاب غیر اخلاقی مطالعه میکنین نوچ نوچ نوچ
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/١٧
٢
٠
من چون نمیخوام تقلب کنم همین کهمشهری داستات رو تختم رو برداشتم و می نویسم....."بچه های جبهه و اهل مسجد حسابی برای فرمانده شان سنگ تمام گذاشتند":|
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
روز خـامـوش اسـت, آرام اسـت. از چـه دیـگـر مـی کنـی پــروا؟ "هشت کتاب" سهراب سپهری
maede
maede
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
*گریه میکنم رو هر چی که هنوز/تو رو هر ثانیه یادم میاره*کتاب مریضم کرده تنهایی از حدیث دهقان!عاشق شعراشم...
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
فهمید مهندس است و همان روبرو کار می کند. فهمید از قضای روزگار سر و کارش به اینجا افتاده اما نفهمید بلاخره این کتاب را به او بدهد یا ندهد! "میـشکنـم در شکـن زلـف یـار" حـسین سـرو قـامـت
khan
khan
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
گفت عراقی ها دارند به طرف ما می آیند! به سرعت به سمتی که حسین خریه شده بود نگاه کردم.
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٦/١٧
٢
٠
كتاب كافكا در ساحل – نويسنده: هاروكي موراكامي – مترجم: گيتا گركاني مهم نيست تا كجا فرار كني. فاصله هيچ چيز را حل نمي كند. وقتي توفان تمام شد يادت نمي آيد چگونه از آن گذشتي٬ چطور جان به در برد. حتي در حقيقت مطمئن نيستي توفان واقعا تمام شده باشد. اما يك چيز مسلم است. وقتي از توفان بيرون آمدي ديگر آني نيستي كه قدم به درون توفان گذاشت.
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
زندگی وقتی مسرت بخش است که با عشق آغاز و با انتظار پایان یابد...بلز پاسکال/کتاب زنذگی در گفتار بزرگان
T_babaei
T_babaei
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
متشکرم از تموم ِ دوستان ِ عزیز :)
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
بابا که معلوم بود حسابی لجش گرفته بلند گفت:خوب دخترای گلم از خودتوم بگین از وضعیت تحصیلیتون .جمیله و جیران تا بناگوش سرخ شدن.صدیق خانوم بدون معطلی گفت:درس میخوان چیکار؟دخترای خوشگل من نیاز به این ادا اطوارا ندارن..... اولین کتاب رمانم جلو دستم بود...(پنج شنبه های گمشده)
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
در حالی که گیاهان گلدار در بسیاری محیط ها یافت می شوند...!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
و نیز میفرماید المنافق قوله جمیل و باطنه علیل ...منافق گفته اش فریبنده ولی باطن و درونش علیل و بیمار است..........................کتاب غررالحکم
آبان
آبان
٩٢/٠٦/١٧
١
٠
سیستمهای هوایی که هسته ای با فشار پایین دارند و توسط یک ساختار مارپیچی از توفان رعد و برق احاطه شده اند و تولید باد با سرعت بالا و بارش سنگین برف و باران میکنند گردباد نامیده میشوند.(این مربوط به توفان پست مدرن(سندی و کاترینا)) :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
اوه!!!چه کتابی هم هست آبجی!!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٨
٢
٠
کتابی که در دسترس منه52 صفحه بیشتر نداره چیکار کنم؟؟؟؟؟؟
T_babaei
T_babaei
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
به یک کتاب دیگه مراجعه کن :))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٨
٣
٠
بد شانسی مارو نگاه یه کتاب پیدا کردم 71 صفحه داشت ولی صفحه ی 71 اون 5 سطر بیشتر نداره خخخ
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
خخخخخخ این دیگه ته بد شانسیه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
کمک نمیخواین؟؟؟من کتابام بالای 90 صفحه ان....میخواین کمک کنم!!!!
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
خخخخخخخ خودتون یه نتیجه گیری بزنید تنگچ بچود هفت خط
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
بیرونش اروم بود اما درونش غوغایی برپابود.....احساساتشو ونجابتشوزیرپاگذاشته بود به خاطراون اتفاق اما......
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٢
٠
در همان ثانیه های اول آشنایی،مشغول شدند.به تبادل نظر و تصمیم گیری در مورد مقصد.کامبیز خان از آب زرشک های تجریش و بلال روشی سرپل تجریش سراغ میگفتم و مهران هم سعی داشت چهره جدید را برای ایشان ترسیم کند./قصه های امیرعلی جلد اول
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٨
٢
٠
به همین شکل وقتی مردی عاشق می شود ،این انگیزه در او پیدا می شود که با تمام وجود به منظور کمک به دیگران تلاش نماید. (مر دان مریخی ،زنان ونوسی از دکتر جان گری)
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٢
٠
من کتابچو دارم.. برم نگاه کنم ببینم درست نوچتی :)
admincheh
admincheh
٩٢/٠٦/١٨
٢
٠
راستش نمی دونم اسمشو چی بذارم:|کتاب اشعار گزیده ی سهراب سپهری کنارم بود !صفحه 71 سطر هفت:پدرم وقتی مرد آسمان آبی بود،مادرم بی خبر از خواب پرید خواهرم زیبا شد..پدرم وقتی مرد،پاسبان ها همه شاعر بودند...اسمشوچی بذارم؟:|
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
گزیده اشعار سهراب سپهری
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
پدرم وقتی مرد..هعیییییییییییی
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/١٨
٢
٠
بوی لیموی نگاه کیست؟/که پیچیده در برهوت پنجره ها/شیرین تر از افسانه های قندیلی/تلخ تر از تمام زخم هایی که خوردم/های! خورشید نارنج فام! روزهای قطبی مان هرگز به شب نمیرسند/اما آنگاه که صدای تو برخیزد/همه ی گوشی های تلفن/ بوی لیموی تازه میگیرند..! (حامدحسین خانی کتاب از این بهشت موازی)
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
این توابع امکان پردازش اطلاعات بازیابی شده در پرسشهای sqlرا فراهم میاورند....اموزشSQLدر21روز نوشته استفنز ریلیو...............چکارکنم خب کتابخونه داداشم کنار دستمه..
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
مانده است غبار عافیت بر تنمان/خاموچ چده ستاره روچنمان/یک عمر گذچته است و مانده است عزیز/ دین شهدا هنوز بر گردنمان.( مجموعه چعرهای دفاع مقدس چاعران خراسانی_ترکچ های اجابت)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
خاموچ ! چده !! روچنمان !!! گذچته !!!! چعر !!!!! چاعران !!!!!! ترکچ !!!!!!!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
بیکارم؟
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
نه ما بیکاریم :)
mhv
mhv
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
شما گفتید:اینطور که نمی شود، جلوی پایتان را هم نمی بینید.راستی هم نمیدیدیم، پا که می گذاشتیم اصلا نمیفهمیدیم کجا است، خار است خاک است سنگ است و... ولی شما مثل ما نبودید ... چه جور آدم کف دستش را می شناسد!// کتاب خدا خانه دارد
zahra.bkht
zahra.bkht
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
در حال رانندگی به علائم موجود در خیابان و جاده توجه کنید.اگر علامتی نظیر.......آموزش جامع قوانبن و مقررات راهنمایی و رانندگی!!!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
قسمتهای بدن یک جانور بریوزوا را شرح دهید.................کتاب دیرینه شناسی1 ماکروفسیل
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
الان میخواین نچون بدین خیلی درس خون هستین؟ من که گول نمیخورم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
بابا درس خون....اوه اوه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٩
٠
٠
نه اقا این یعنی اینا تنها کتابامه:))خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
اون کتاب دیگه هم صفحه 71ش جدوله:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
یه کتاب دیگه خب...
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٨
٢
٠
پدرجان!نه شوق مرا نسبت به تو پایانی است و نه در فراق تو حزنم را انجامی.« کتاب کشتی پهلو گرفته از سید مهدی شجاعی»
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
تصاویری که دنیای غرب برای آن القا میکرد جستجو میکند.(جامعه شناسی2)
mhajipour
mhajipour
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
اگه اخر فصل کتاب باشه و هفت سطر نداش باشه چی؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
یه کتاب دیگه....
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
قلمرو شیطان در وجود بشر نیز محدود است به نفوذ در اندیشه او،نه تن و بدن او.... کتاب عدل الهی/شهیدمرتضی مطهری
T_babaei
T_babaei
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
ممنونم از تموم ِ دوستان :) لطف کردید.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
کلا صحبت کردن در مورد کتاب جلو من مثل جوک گفتنه منو چه به کتاب:)))
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٨
١
٠
کتابی که الان دم دسته منه.................صفحه ی 71 نداره..........
mahdi_vals
mahdi_vals
٩٢/٠٦/١٩
١
٠
کنتس پس از مشایعت مهمانان گفت:این چه طرز مهمانی امدن است؟فکر کردم هرگز از اینجا نمی روند. جنگ و صلح شاهکاری از تولستوی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/١٩
١
٠
من اگه بگم فكر ميكنين كتابه بديه ها...اما نچ...يك ملافه سفيد و بزرگ هم داشت كه روي همه اينها مي انداختم و دورو برش را صاف مي كردم....سه تار جلال ال احمد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١٩
١
٠
شیخ شهاب الدین سهروردی از برجسته ترین چهره های حکمت اسلامی و فرهنگ ایران زمین و گوهری تابناک در میان همه فرزانگان عالم است(از کتاب فلسفه پیش.افتاده بودمش قبل عید امتحانش دادم همینجا مونده:))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
:)))))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢١
٠
٠
بدم میومد از فلسفه پیش :((
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٠
١
٠
"و ما کان لنبی ان یغل و من یغلل یات بما غل یوم القیامه ثم توفی کل نفس ما کسبت و هم لا یظلمون".... و هیچ پیغمبری خیانت نخواهد کرد و هر کس در چیزی خیانت کند روز قیامت به کیفر آن خوواهد رسید و ببطور کل هر کس هر عمل خوب و بد در دنیا به جا آورد در قیامت تمام و کمال به جزای آن خواهد رسید.
yasi
yasi
٩٢/٠٦/٢٠
١
٠
صفحه ی 71 اولین کتاب در دسترس من ، عکس بود !!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/١٥
١
٠
سلام ... مي شود : مكانيزمهايي در بدن ما وجود دارد كه وقتي ما كمتر از حد خاصي غذا مصرف مي كنيم مانع از كاهش وزن خواهد شد.
BeinG_a_GirL
BeinG_a_GirL
٩٢/٠٨/٢٧
٠
٠
بنابراین اختیارات و حقوق غیر مالی تاجر مانند دعوای طلاق مشمول قاعده ی مذکور نمی شود ! { کتاب حقوق تجارت دکتر ربیعا اسکینی :) }