خانه انجمن هفته هشتم را پیش بینی کنید!
١٠٣٢
١٢١
t.m

هفته هشتم را پیش بینی کنید!

هفته هشتم را پیش بینی کنید!

فردا مسابقات هفته هشتم لیگ شروع میشه!

و این هم انجمن پیش بینی برای این هفته .... فقط یادتون باشه که تا ساعت شش بعد از ظهر فردا وقت دارید.

در ضمن دربی هم هست! شما هم که می دونید من طرفدار کدوم تیمم :|

جدول کلی نتایج رو ته اینجا می‌ذاریم.

و اما بازی‌ها:

گسترش فولاد -  استقلال خوزستان /// فجر سپاسی – داماش /// صبای قم – تراکتورسازی /// نفت تهران – مس /// سپاهان – راه آهن /// ملوان – سایپا /// فولاد – ذوب آهن /// استقلال - پرسپولیس

رده
پیش بینی هفته
نام کاربر
6
5
1.
6
5
1.
6
5
2.
6
4
2.
6
4
2.
6
4
2.
6
4
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
3.
6
3
4.
6
2
4.
6
2
4.
6
2
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
1
5.
6
0
5.
6
0
5.
6
0

٩٢/٠٦/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
h.naderi
h.naderi
٩٢/٠٦/١٣
٣
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (2-1) /// فجر سپاسی – داماش (0-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (0-1) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (3-1) /// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (1-1)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/١٣
٤
١
دربی شاید 1_1 نشه و پرگل تر باشه ولی بعید میدونم بتونه برنده داشته باشه!اگرم داشته باشه برندش استقلاله:)
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
اصن دوس ندارم دربی مساوی شه :(
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
منم دوس ندارم مساوی شه:||
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٣
٣
٥
گسترش فولاد - استقلال خوزستان...برد استقلال خوزستان (0-2) /// فجر سپاسی - داماش..برد فجر (1-2) /// صبای قم – تراکتورسازی..برد صبا (0-1) /// نفت - مس...برد نفت (0-2) /// سپاهان - راه آهن..برد سپاهان (1-3) /// ملوان - سایپا...مساوی (0-0) /// فولاد - ذوب آهن..برد فولاد (0-2) /// استقلال - پرسپولیس...برد پرسپولیس (0-6)...:))))))))))))))))))
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
١
٢
هی من هیچی نمیگم:| 6 تا! غذا نیس که سفارش بدین 6! تیم استقلاله, پر افتخارترین تیم ایرانه! اِهِم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
١
٣
جااااااااااااااان؟؟؟؟عمرا...4 4 4 4 :)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٤
٢
٠
6 :))))))))))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٢
4 4 4 4 4...فقط 4 و 7
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٤
٢
٠
میگم 6 :|
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٤
٢
٠
منم میگم 6!!
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠٦/١٣
٥
٤
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-2) /// فجر سپاسی – داماش (0-1) /// صبای قم – تراکتورسازی (0-1) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (2-1) /// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (2-1)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٣
٢
٣
به همین خیال باشین استقلالی ها:))عمرا ببرین
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
١
١
شیره استقلال:)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
چغکم نیست استقلال بابا!!
mhv
mhv
٩٢/٠٦/١٣
٣
٧
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-1) /// فجر سپاسی – داماش (2-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (1-2) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (2-1) /// ملوان – سایپا (2-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (4-1)
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
شما پرسپولیسی نبودین؟!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
اشتباه تایپ کرده اقای وکیلی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
این بازی آخر برعکس خورده ...
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
وِری بیگ لایک!
mhv
mhv
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
عه عه این کار دست های بیگانه بود :)) خخخ اخری بالعکس درسته :))
mhv
mhv
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
کشف کردم! یعنی هم من ببینمت ای کامنت عوض کننده :|
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١٨
٠
٠
خخخخخخخخخخ دست بالای دست بسیار است خخخخخخخخخخخ
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/١٣
٢
٠
الان متوجهین که رو اسامی کلیک کنین پروفایلا باز میشه دیگه؟؟؟الانم متوجه شدین که من جدولو طراحی کردم دیگه؟؟؟اونوقت یکم تابلو نیست که جدولشو از یه جایی کپی کردم:)))
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٣
١
٠
إإإإإإإإإإإ چه جالب....از کجا کپی کردین حالا؟؟؟؟دستتون هم مرسی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٣
١
٠
الان متوجهین که من نیم ساعت امتیازا رو حساب می کردم دیگه ... الان متوجهین که من اولم دیگه ... الان متوجهین که من امتیازا رو واسه رادمهر ایمیل کردم دیگه ...
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
اصلا متوجه کپی شدن نمی شیم..خخخخخخخ
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
دست شما مرسی:)
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/١٣
٣
٤
گسترش فولاد -استقلال خوزستان (2-2)//فجر سپاسي -داماش ( 1-0)// صباي قم-تراكتور سازي (1-2)// نفت تهران-مس ( 0-0)// سپاهان- راه اهن (1-1)// ملوان-سايپا(2-0)// فولاد-ذوب اهن( 2-1)// استقلال - پرپوليس (1-3)
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
١
١
نتیجه ی بازی آخر خعلی رویایی بود!
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/١٣
٠
٢
اووووووووووووووووووووووه بیکارین به خدا
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/١٣
٨
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان 0-2/// فجر سپاسی – داماش 1-1/// صبای قم – تراکتورسازی2-2 /// نفت تهران – مس 2-1/// سپاهان – راه آهن 2-1/// ملوان – سایپا0-0 /// فولاد – ذوب آهن2-0 /// استقلال - پرسپولیس1-0
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
شیره اس اس :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٣
١
٤
گسترش _اس خوزستان 1-0///فجر-داماش(1-2)///صبا-تراکتور(1-2)////نفت-مس(1-1)///سپاهان-راه اهن(2-1)///ملوان-سایپا(2-1)////فولاد-ذوب اهن(1-2)///استقلال-پرسپولیس(2-3)
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٣
٤
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-2)/// فجر سپاسی – داماش (1-1)/// صبای قم – تراکتورسازی (0-1)/// نفت تهران – مس (2-1)/// سپاهان – راه آهن (2-1)/// ملوان – سایپا(1-1) /// فولاد – ذوب آهن(2-1) /// استقلال - پرسپولیس(2-1) :)))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٣
١
٤
گسترش فولاد - استقلال خوزستان ( 1-2 )/// فجر سپاسی – داماش ( 0-1 )/// صبای قم – تراکتورسازی ( 0-1 ) /// نفت تهران – مس ( 0-2 ) /// سپاهان – راه آهن ( 2-0 )/// ملوان – سایپا ( 1-1 )/// فولاد – ذوب آهن ( 2-0 ) /// استقلال - پرسپولیس ( 1- 2 )
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نفت تهران - مس برعکس خورده ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خخخخخخخخ شیطونه میگه چند تاشونو عوض کنم ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
پآقا من حاضرم دست رو قرآن بذارم می خواستم برای فولاد و نفت تهران 1 بزنم از بس حواسم به دربی بوده دو زدم ... به خدا آقا
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
دوستان سارا بانو هم 3 امتیازه هستن که متاسفانه در جدول نیست ... دست گل رادمهره ...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١٣
٢
٤
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-2) /// فجر سپاسی – داماش (0-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (0-2) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (3-1) /// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (1-2).....ایـــــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــه:)
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
:|
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٣
٥
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (0-2)_ فجر سپاسی – داماش (مساوي) _ صبای قم – تراکتورسازی (0-2) _ نفت تهران – مس (1-1)سپاهان – راه آهن (2-1) ملوان – سایپا (2-1) فولاد – ذوب آهن (2-0) استقلال - پرسپولیس(1-0)/ و در پايان( عشق است استقلال)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/١٣
٤
٣
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (2-1) /// فجر سپاسی – داماش (0-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (0-1) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (3-1) //// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (2-1)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/١٣
١
٣
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (0-1) /// فجر سپاسی – داماش (0-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (1-2) /// نفت تهران – مس (0-0) /// سپاهان – راه آهن (2-0) /// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (0-1)///
korosh
korosh
٩٢/٠٦/١٣
١
٥
(( گسترش فولاد 0 _ استقلال خوزستان 2 )) (( فجر سپاسی 1 _ داماش 1 )) (( صبا 1 _ تراکتور 2 )) (( نفت تهران 1 _ مس 0 )) (( سپاهان 2 _ راه اهن 1 )) (( ملوان 1 _ سایپا 1 )) (( فولاد 1 _ ذوب اهن 0 )) (( استقلال 1 _ پرسپولیس 2 )) ولی 666666666666666666666666666666666666666666666666666666666666 تایی یا
korosh
korosh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
این پیش بینی رو من کردم ها ! اقا چرا این اواتار ها نمیاد !!!
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
:| واز گفتن 6؛ ما که هرچی میگیم شما هی بگین6 :|
korosh
korosh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خو شما هم هعی میگین 4 ... بعدشم 6 دیگه شناسه مایه تو دربی :|
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٣
٨
٨
گسترش فولاد - استقلال خوزستان 1-0 /// فجر سپاسی - داماش 2-0 /// صبا - تراکتور 1 - 2 /// نفت تهران - مس 3-1 /// سپاهان- راه آهن 2-0 /// ملوان-سایپا 0 - 0 /// فولاد- ذوب آهن 1-0 /// استقلال 1 - پرسپولیس 3 ///
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٧
آخ جون! .... چی همه منفی! ... :)))))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خخخخ...چه همه منفی؟؟؟کی به مامان بزرگم منفی داده بیام با بالش بزنمش؟؟؟خخخخخ
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
¤*¨¨*¤.¸¸…¸.¤\ - \¸.♥.PERSPOLIS.♥.\ - .\¸.¤*¨¨*¤.¸¸.¸.¤* - ..\ - …\☻
farzaneh_h
farzaneh_h
٩٢/٠٦/١٤
٢
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان 0-2/// فجر سپاسی – داماش 1-1/// صبای قم – تراکتورسازی2-2 /// نفت تهران – مس 2-1/// سپاهان – راه آهن 2-1/// ملوان – سایپا0-0 /// فولاد – ذوب آهن2-0 /// استقلال - پرسپولیس1-0
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٤
٢
٣
دوستانی که به پرسپولیسیا منفی میدن : ایشالا به اندازه همون منفیا که رنگشم قرمزه بهتون گل می زنیم ...
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
مرسی که موجبات خندمونو فراهم کردی :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نه دیگه....اینجوری دعاها جواب نمیده:))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
بیگ لایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــک :)
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
گسترش فولاد - استقلال خوزستان ( 1-2 )/// فجر سپاسی – داماش ( 0-1 )/// صبای قم – تراکتورسازی ( 0-2 ) /// نفت تهران – مس ( 0-1 ) /// سپاهان – راه آهن ( 2-0 )/// ملوان – سایپا ( 1-1 )/// فولاد – ذوب آهن ( 2-0 ) /// استقلال - پرسپولیس ( 2-1 )
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
شیره استقلال:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
استقلال رو عشقه :)))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-1)///فجر سپاسی – داماش ( 0-1 )///صبای قم – تراکتورسازی2-2 ////نفت تهران – مس ( 0-2 )///سپاهان – راه آهن (3-1)///ملوان – سایپا0-0 ////فولاد- ذوب آهن 1-0 ///استقلال - پرسپولیس (1-1)
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
این یک تلفیقه از کامنتای اونایی ک امتیازاشون بالا بود... :)
mashhadiboy
mashhadiboy
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
گسترش فولاد 1 - 1 استقلال خوزستان /// فجر سپاسی 0 – 0 داماش /// صبای قم 1 – 2 تراکتورسازی /// نفت تهران 1 – 0 مس /// سپاهان 2 – 0 راه آهن /// ملوان 0 – 0 سایپا /// فولاد 2 – 1 ذوب آهن /// استقلال 2 - 1 پرسپولیس
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١٤
٤
٠
گسترش فولاد - استقلال خوزستان ( 1-1 )......فجر سپاسی – داماش ( 1-2 )......صبای قم – تراکتورسازی ( 1-2 ) ..... نفت تهران – مس ( 3-1 ) ...... سپاهان – راه آهن ( 2-1 )/// ملوان – سایپا ( 1-1 )........ فولاد – ذوب آهن ( 2-1 ) ........ استقلال - پرسپولیس ( 2-1 )
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٤
٤
٠
گسترش فولاد - استقلال خوزستان بردگسترش/// فجر سپاسی – داماش بردداماش /// صبای قم – تراکتورسازی بردتراکتور /// نفت تهران – مس بردمس /// سپاهان – راه آهن بردسپاهان/// ملوان – سایپا مساوی/// فولاد – ذوب آهن برد فولاد /// استقلال - پرسپولیس برد استقلال اونم پرگل
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٤
٦
٢
گسترش فولاد - استقلال خوزستان ( 1-2 )/// فجر سپاسی – داماش ( 0-1 )/// صبای قم – تراکتورسازی ( 0-1 ) /// نفت تهران – مس ( 0-2 ) /// سپاهان – راه آهن ( 2-0 )/// ملوان – سایپا ( 1-1 )/// فولاد – ذوب آهن ( 2-0 ) /// استقلال - پرسپولیس ( 1-2)
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نفت تهران-مس(2-0):| برعکس خورده:|
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٤
١
٢
پرسپولیس و استقلال که پرسپولیس میبره
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
١
٦
صَدَرصد تخیلی بود این کامنت:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
خوب مطمئن باش چون ..................
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
هوممممممممم! منم هم میخام پیشبینی کنم!
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٢
٠
گسترش فولاد2 - استقلال خوزستان1 /// فجر سپاسی1 – داماش2 /// صبای قم 1– تراکتورسازی2 /// نفت تهران 2– مس1 /// سپاهان2 – راه آهن 1/// ملوان1 – سایپا1 /// فولاد 3– ذوب آهن0 /// استقلال2 - پرسپولیس0
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
اِ... ینی باید تو پرانتز باشه نتیجه ها ؟ فولاد- استقلال خوزستان(2-1 )/// فجر سپاسی– داماش(1-2) /// صبای قم – تراکتورسازی(1-2) /// نفت تهران – مس(2-1) /// سپاهان– راه آهن (2-1)/// ملوا – سایپا(1-1) /// فولاد – ذوب آهن(3-0) /// استقلال - پرسپولیس(2-1)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
گسترش فولاد 1-2 استقلال خوزستان /// فجر سپاسی1 –1 داماش /// صبای قم0 –1 تراکتورسازی /// نفت تهران 2–1 مس /// سپاهان 2–2 راه آهن /// ملوان1 –1 سایپا /// فولاد2 –1 ذوب آهن /// استقلال2 - 0پرسپولیس
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
2-0 اوهوم:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
باید تو پرانتز باشه؟؟؟؟فک نکنم...حالا اینم پرانتزیش:گسترش فولاد - استقلال خوزستان(1-2) /// فجر سپاسی – داماش (1-1)/// صبای قم – تراکتورسازی (0-1)/// نفت تهران – مس (2-1)/// سپاهان – راه آهن (2-2)/// ملوان – سایپا(1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1)/// استقلال - پرسپولیس(2-0)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
گسترش فولاد 1- استقلال خوزستان 2/// فجر سپاسی 0– داماش 0/// صبای قم 1– تراکتورسازی2 /// نفت تهران 2– مس 0/// سپاهان 3– راه آهن 1/// ملوان 1– سایپا 1/// فولاد 2– ذوب آهن0 /// استقلال1 - پرسپولیس1..:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
مساوی؟؟؟؟؟وبازهم سری مساوی...
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
ن تورو خدا؛ اصن دوس ندارم مساوی شه :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
اگه فغانی داور باشه..مساوی میشه..:(
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
دوستان جنبه داشته باشین...واسه چی منفی میدین خب؟؟هااااا؟؟؟ینی قصدتون از منفی چیه؟؟من با نصف پیش بینیا مشکل دارم باید منفی بدم خب؟؟
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
من کل کل رو به راه انداختما ! گفته باشم ! 4&7 :)))))))))))))))))))))))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
لایک
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
دس دس 4 4 4 4 .... 7 7 7 7 :)))
سارا
سارا
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
منم نظر دادم چرا اسمم تو اینا نیست ؟
Z-SEDAGHAT
Z-SEDAGHAT
٩٢/٠٦/١٤
٢
٣
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-1) /// فجر سپاسی – داماش (0-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (2-1) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (1-1) /// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (1-3)
tvahn
tvahn
٩٢/٠٦/١٤
٠
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (2-1) فجر سپاسی – داماش (2-2) صبای قم – تراکتورسازی (1-2) نفت تهران – مس(0-0) سپاهان – راه آهن (3-1) ملوان – سایپا (0-1) فولاد – ذوب آهن (2-0)استقلال - پرسپولیس(0-1)
f.e
f.e
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
ما هم سپاسگزاریم....کو جوابتون؟؟؟
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
همچنین:|
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٦/١٤
١
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-2) /// فجر سپاسی – داماش (1-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (1-1) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (2-1) /// ملوان – سایپا (1-0) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (1-2)
mhv
mhv
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
ما که هفته پیش پیشبینی کردیم استقلال دو بر یک ببازه ، یک دونه گلم نتونست بزنه!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
والا افتخار ندادن اس اسی ها که گل بزنن...تازه فرهاد نباشه ینی همین:))
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نخاستیم دستمون واسه دربی رو بشه 4&7
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
فرهادشون می ترسیده اگه تو اون هوا بازی کنه النگوهاش بشکنه!!
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
مستر حامد ؟ بازی بین استقلال و پرسپلیسیه شما به زن فرهاد چیکار داری ؟ واقن که ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
عاقا جول بالا اشتباهه...واسه چی ما یک امتیازی ها با اونایی که امتیاز ندارن همه پنجم هستیم؟؟؟نچ نچ...مستر رادمهر گوش فرا دهید و حق ما را نخورید
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
*جدول
sahar
sahar
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
فوتبال؟!!!!! :|......خدافظ..........
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خخخخخ
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
ینی چی امروز انجمن کل کل نداریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (2-1) /// فجر سپاسی – داماش (0-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (0-1) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (3-1) /// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (1-1)
m-ziya
m-ziya
٩٢/٠٦/١٤
٠
١
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (2-1) /// فجر سپاسی – داماش (2-1) /// صبای قم – تراکتورسازی (0-1) /// نفت تهران – مس (2-0) /// سپاهان – راه آهن (2-0) /// ملوان – سایپا (1-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-1) /// استقلال - پرسپولیس (0-2)
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
مهلت ارسالش تموم شده:|گرچه شما پارتیتون کلفته:دی
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٤
٢
٠
گسترش فولاد - استقلال خوزستان (1-1) /// فجر سپاسی – داماش (2-0) /// صبای قم – تراکتورسازی (0-1) /// نفت تهران – مس (1-0) /// سپاهان – راه آهن (2-1) /// ملوان – سایپا (2-1) /// فولاد – ذوب آهن (2-0) /// استقلال - پرسپولیس (1-2)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خیلی دیره حامد جان ... ببخشید نمی تونم محاسبه کنم امتیازتو ...
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
4&7 ! :دی
niva
niva
٩٢/٠٦/١٥
١
٠
استقلال_پیروزی.....>>>>> برنده استقلال 2_0
m.hosseinzadeh
m.hosseinzadeh
٩٢/٠٦/١٥
١
٠
استقلال - پرسپولیس ( 1-2) / من تازه زننده گلها و زمان به ثمر رسیدنشان را هم حدس میزنم! نیمه اول: سید صالحی و نیمه دوم: خلعتبری و مجیدی...
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ..دیگه سعی کن حدس نزنی
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٥
١
٠
چه چیزا؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!