خانه انجمن گریه دار تــــــــــــرین!:(
١٦١٥
٥٣
Murphinist

گریه دار تــــــــــــرین!:(

گریه دار تــــــــــــرین!:(

برای کدوم فیلم ایرانی یا خارجی واقعا از ته دل گریه کردین؟

اون دیالوگی که اشکتون رو درآورد یادتونه؟

برای دیگران هم بنویسیدش.

٩٢/٠٧/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
ati200
ati200
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
راستش زیاد بودن..یکی بود خانوادگی گریه می کردیم...اسمش یادم رفته زمان زیاد ازش گذشته
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
زیاد بوده الان یادم نمیاد به یاد اوردم میام میگم
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٧
١
٠
فقط فیلم بوی پیراهن یوسف
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٧/١٧
٢
٠
شوق پرواز...جایی که شهید بابایی رو آورده بودن که خانومش ببینش...تو هلیکوپتر...
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
آره با اینکه من اصلا فیلم رو ندیده بودم و اتفاقی این قسمت رو دیدم منم گریه کردم
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٧/١٧
٣
٠
با هر فیلمی که گریه کردم به خاطر دیالوگش نبود...به خاطر فضاش بوده....فارست گامپ،مری و مکس و حتی آپ
sun
sun
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
اپ؟؟؟؟؟؟؟؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
آره منم با اپ گریه کردم
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
جاننننننن؟!؟!دوتا هم ايراني بگو ما بفهميم چي ميگي!!!!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
فيلم تايتانيك قسمتي كه كشتي داشت غرق ميشد.....هنوزم ببينم گريم ميگيره تنها فيلم همين بود
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٧/١٧
٢
٠
سریال نابرده رنج وقتی شخصیت داستان داشت شهید میشد وفیلم من مادر هستم لحظه ی آخرش
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٧
٠
١
منم اگه خدا قبول کنه سر یک چتدتایی فیلم گریه که نه ولی بغض کردم مخصوصا آخریش رو میگم نخندید ها (رسوایی) اواخر فیلم البته اونجایی که همه نسبط به حاج یوسف بی محلی میکردند ... :دی
faeze
faeze
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
فیلم رسوایی که خیلی شعاری بود....کلا فیلمای ده نمکی همینجوریه...!!!
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
اره اونجاش منم خيلللي دلم سوخت اما گريه نكردم!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٧
٢
٠
سریال شوق پرواز هم خیلی صحنه های زیبا و گریه ناکی داشت.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٧
٢
٠
تایتانیک....اون قسمتی که از رز پرسیدن اسمتون چیه و گفت رز داوسون :(((((((((((((((....خدااااااااا :((((((((((((
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١٧
١
٠
م مثل مادر اون جا که گلشیفته میخاست به پسرش آمپول بزنه بد پسرش میگفت خودت بزن و اون جا که به خاطر پول دارو های پسرش رفت سازشو فروخت هیس دختران... هم گریه ناک بود واقا مخصوصا جایی که داشت داستان بچگیشو تعریف میکرد
terme
terme
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
هوم یادمه...تو شکارچی شهر لی مین هو که تیر خورد تا 4روز گریه کردم...خخخخ خل بودما...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
واقعا خخخخخخخخ
terme
terme
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
خخخخ دستتون مرسی خخخ
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
سریال جدیدش با پارک شینها داره میاد
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
یانگوم جومونگ دونگیی
zahra
zahra
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
هندی خخخخخخخخ شوخی کردم یه فیلم ایرانی بود
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٧
١
٠
کلاه قرمزی و بچه ننه! .... اونجا ک بجه ننه تک و تهنا تو جنگل رها شده بود! ..... ههههههههعی! عجب صحنه ای بود .... اوهو اوهووووو اوهوووووووو :))))))))))))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
منم با کلاه قرمزی و بچه ننه گریه کردم ولی اونجایی که کلاه قرمزی تو ی دادگاه بود
آبان
آبان
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
شاید باورتون نشه ولی من گریه نمیکنم با این چیزا حالا هر چه قدر هم احساسی باشه :؟/
maede
maede
٩٢/٠٧/١٨
٢
٠
گریه که نه ولی سنتوری و میم مثله مادر ناراحت کننده بودن.
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
مستند شوک ، قسمت اعتیاد ، وقتی رفت تو مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست و بد سرپرست ، با یه بچه که معتاد به دنیا اومده بود(چون مادرش معتاد بوده زمان بارداری) و باباش همش کتکش میزد و اذیتش میکرد !!!!! واقعا تحت تأثیر قرار گرفتم ! خیلی صحنه ی دردناکی بود ...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
من با بیشتر فیلمهای احساسی گریه میکنم چون تعدادشون زیاده اسم نمیبرم :) اما آخرین بار همین دیروز بود یه سریال کره ای دیدم که بعد قسمت چهارم زدن نقش اصلی رو کشتن ییهو از فضای طنز رفت تو مایه های درام .....خخخخخخخ اسمشم الان بگم نکه همطون کره ای نگاه میکنین بلدین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ارباب خورشید )میگم تا تو کفش بمونین
javad agha
javad agha
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررد که گریه نمی کنه آرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
فيلمايي كه تو نگاه ميكني همش طنزه معلومه گريه نداره :))
sun
sun
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
میگ میگ ...هر بار که پرنده از دست گرگه فرار میکرد. کلی به خاطر گرگه ناراحت می شدم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
همه اش خابی ک! ... کی وقت میکنی میگ میگ ببینی؟! خخخخ
faeze
faeze
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
سریال زیر تیغ:((چندبارم ببینمش بازم گریم میگیره...واقعا غمناک بود:(
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
من با همه این فیلمای دفاع مقدس یا این فیلمای پلیسی که پلیسه می میره و اینا گریه کردم........تازه با کلاه قرمزی و بچه ننه هم گریه کردم اونجایی که کلاه قرمزی تو دادگاه بود............
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
با فیلم زندگی پای هم گریه کردم......اون فیلم قشنگ ترین فیلمی هست که تا حالا دیدم
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
من با دوقسمت پيش سريال ماتادور بغض كردم درسته پليسي بودنش يكم ابكيه اما اون موقعي كه سام درخشاني توي ماشين بود و از دوستاش ميخاس دنبالش نياين چون ماشين ميخاس منفجر شه...و اخرش هم شهيد شد...
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
ميم مثل مادر / تمام نقاط فيلم دست به دست هم دادن و اون شعر اخرم كه تير خلاصو زد و منو به گريه انداخت
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
موافقم
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
چند روز پیش من مادر هستمو دیدم.. یعنی فقط میخاستم زاااااااااااااااااااااااااااار بزنممم
khan
khan
٩٢/٠٧/١٨
١
٠
من فقط برا دو فیلم گریه کردم ... یکی میم مثل مادر و دیگری حوض نقاشی... وای چقدر زیبا بودند...
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
با بعزی از فیلم های دفاع مقدس ولی از اون آدماچ نیستم که سر فیلم گریه کنم
korosh
korosh
٩٢/٠٧/١٩
٠
٠
من مادر هستم !!!! سکانس اخرش که باران کوثری رو میخوان اعدام کنن !!! خیلی بده !!
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
خیلی فیلم دردناکی بود واقعا
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
سلام ... اگر فيلمي ببينم برايم فرق نميكند جمگي هم باشد بعد از پيروزي گريه مي كنم
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٠
١
٠
سر فیلما معمولا گریه نمیکنم.......ولی سر فیلم مختار صحنه ی عاشوراش یکم گریه کردم....دیگه معمولا فیلمای جنگ....برا بعضیاشو برا بعضی صحنه هاش....
m-pich
m-pich
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
گریه که نه اما بغض . فیلم چند کیلو خرما برای مراسم تدفین
mahla
mahla
٩٢/٠٧/٢١
٠
٠
من تو شوق پرواز وقتی دوست عباس مرد عباس اومد به زنش خبر بده خیلی گریه کردم :(
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
شب دهم آخرین قسمتش همیشه واسم ناراحت کننده بوده،آژانس شیشه ای هنوزم که هنوزه ،ارتفاع پست،و....خیلی دیگه از فیلم ها که شاید از نگاه کردنشون سیر نشم هیچ وقت.
h - razavi
h - razavi
٩٣/٠٢/٢٦
٠
٠
برا تنها فیلمی که گریه کردم فیلم " هیس دخترها فریاد نمی زنند " بود. تو سینما خیلی جو سنگینی بود. هم قسمت آخرش گریه دار بود و هم قسمتی که طناز طباطبایی داشت در مورد مراد ( بابک حمیدیان ) حرف می زند و می گفت : "من فقط 8 سالم بود ... " .
امید
امید
٩٤/١٠/٣٠
١
٠
فیلم اگه میخواید ببینید و داغون شید برید فیلم the fault our stars رو ببینید