خانه انجمن نون مثل هنر
٦٣٠
٤٥
mr.mohammad amin

نون مثل هنر

نون مثل هنر

هنر را یاد می گیریم.چرا بعضی ها برای در آوردن نان بعضی ها هم واسه سرگرمی ..؟

تو کشور ما چه قدر هنر شناخته شده اس ؟میشه با هنر پول درآورد؟

٩٢/٠٦/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
هنر ؟ پول ؟ دو واژه متناقض دز کشور ما ... عمرا اگه به هنر احترام بذارن مسئولین وگرنه مردم اتفاقا همه هنرمند و هنردوست هستن ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
سایت جیم هم که هنرمند داره دیگه!!!:)))
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
مثلا من و حمید!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
هنرمند نه هنرمند....گرفتین منظورمو؟؟؟؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
فک کنم منو میگن:|
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
پس من و حمید و رادمهر ما تو دسته همه جور هنرمندی هستیم!!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
اگه تنها رو قاطی کنین میشیم مسئولان لیگ جیمی ولی در کل منظورم خودم و رادمهر بود ... حالا حامدم باشه گناه داره ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
عاقا چی خودتونو قاطی میکنین؟؟؟؟اصن اصن ...اصن بی خیال بابا...ولی مستر رادمهر گرفتن منظور رو...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
حالا واستون می زارم کنار حمید خان!!
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
منم باشم تو لیگتون؟؟؟؟؟؟؟؟
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
متاسفانه مدیریت درستی وجود نداره// اما تا حدودی مقصر خودما مردم هم هستیم مثلاموسیقی تو کشور های دیگه بخشی از هزینه های آلبوم و .. توسط فن ها یا همون طرفدارها پرداخت میشه واقعا تو ایران همچین چیزی هست؟ نمیدونم ولی به نظرم این اوضاع هنر کشور ما خیلی آشوب تر از این حرفاست
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خیلی بیشتر از اونچه که میشه فکرشو بکنی!
سارا
سارا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
کلا توی هیچ جای دنیا هنر پول نداره
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چرا تو کشورهای دیگه داره
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
کشورای دیگه خیلی به هنر احترام میذارن
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
دقیقا همینطوره ولی چرا چون برای ما هنوز جا نیفتاده که میتونیم با تلاش بازم پول دراورد
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
همه کشور ها ب هنر اهمیت میدن بجز ایران
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
اصلا و ابدا....هنر چیزیه که تو ایران اصلا بهش توجه نمیشه ...
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
ایشالا که بشه :)) من که هنرمند نیستم و راه پول درآوردنشم بلد نیستم خخ هنرمندا لدفن بجوابن ...
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
به اندازه کافی شناخته شده نیست و به نظرم افرادی که ماهرن و راه پول درآوردنو بلدن میتونن
maede
maede
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
تو کشور ما به هنر هیچ اهمیتی نمیدن!و طرافدار زیادی نداره!اینجا انگار هنر فقط بازیگریه.
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
هنر و پول زياد با هم جور در نميان/ ولي بر اساس تجربه شخصي ميتونه خرج تو جيبي يه جوان با خواسته كم رو بده/ ولي به هيچ وجه خرج يه زندگي رو نميشه ازش در آورد/
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
فکر نمی کنم بشه...البته شایدم شد
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
هنر که فقط شعر ساختن و شعر خوندن و نقاشی کشیدن نیست.الان به عنوان مثال همین نویسنده های جیم رو ببینین.هنرشون نویسندگیه و دارن باهاشم زندگی میکنن.یه دکتر.یه جراح.یه بازاری حتی که خودشو میکشه بالا.اینا همه یه هنری رو بلدن.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
از این جنبه نگاه کنیم شما درست میگین دایی سید ولی هنرمندی که منظورشونه همون نقاش و شاعر هست فک کنم
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
ولی خب واقعا من همه رو هنرمند میبینم
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
فاطمه خانوم در میفرمایند...بعله اون ک صد در صد هر کاری هنره
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
اینقدرام که دوستان میگن داغون نیست دیگه ولی قبول دارم خیلی خوبم نیست و همه ی دلیلشم دولت نیست،قسمت اعظمش کپی های ماست(من دارم هنر رو تو سینما و موسیقی میگم) هنرای دیگه مثه نقاشی پول بیشتری دارن چون با قیمتای نجومی یه اثری که اسمشو میذارن پست مدرن رو به مردم قالب میکنن و اون فرد بعد از اینکه بفهمه سرش کلاه رفته دیگه سراع این هنر نمیره...در کل هنرهای تجسمی حرفه ای هست که پول مشخص و تنظیم شده ای نداره
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
راست میگین ولی خدایی داغونه...خیلیم وضعش داغونه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
٣
٠
با هنر پول در آورد؟؟؟؟؟؟...اونم تو ایران؟؟؟؟؟...غیر ممکنه...هنر اینجا فقط واسه سرگرمی و تفریح خوبه....
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
هنر داریم تا هنر ... طرف اگر واقعا هنرمند باشه و توانایی خاصی داشته باشه مطمئن باشید بیکار و بی درآمد نمیمونه مگر خودش نخواد...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
نه راستش داداشی نمیشه خودت که بیشتر درباره عقاید من و خانوادمون اطلاع داری
sahar
sahar
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
باید این رو بپذیریم که واقعا از هنر نمیشه پول دراورد....بیشتر مردم به فکر براوزده کردن نیازهای جسمانیشون هستن.تا تغذیه روح.....
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
بستگ یداره هنرت چی باشه...چقدر پارتی داشته باشی...اگر اینا نباشه هنرت بی ارزش میشه...مثلا اگه شاعر باشی باید به نون شبت هم محتاج باشی..:(
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
کشور ما...یعنی هنـــــــــــــــــــــــــــــــر.....ایران مهد پر گهر و هنر....از اول هنرمند بودن و هستن..همیشه بهترین های هرچیز تو ایران ساخته شده..از بنا تا فرش تا معماری تا صنایع دستی......هنر تو خونه ماهاست...و چون ماها هنرو دوست داریم میتونیم باهاش درامدم داشته باشیم...چه بسیار استادهایی هستن که غل اصلیشون نقاشی و خطاطی و بافندگی و حتی موسیقیه.........من خودم عاشق هنرم...و هرچیزی که باشه دوست دارم امتحان کنم...
mab3740
mab3740
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
بیشتر بازیگرامون چون عشق شهرتن،بازیگر شدن
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
واقعا...
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
به نزر آدم هنرمند کسیه که بتونه از هنرچ پول در بیاره.... ولی متاسفانه ما اگه هنر هم داچته باچیم ولی هنر کار آفرینی رو یاد نگرفتیم... اینکه بتونیم از هیچی همه چی بسازیم...
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
ایرانیاهنرمندن.ولی یادندارن چه جوری ازش استفاده کنن متاسفانه......
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
متاسفانه ....
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
ن یاد دارن ولی اهمیت نمیدن بعضیا
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
من روزی ک رفتم نمایشگاه هنر های دستی ی خانومه بود ک معرق و مشبک کار میکرد...ازش پرسیدم گف اصا نمیشه...میگفت من وقتی ک شوهرم باز نشسته شد تصمیم گرفتم خرج خونرو با هنرم دربیارم ولی الان چی ...هم درد دست گرفتم هم شماره چشمم بالا رفته بعد میام ی تابلو رو ب 300تومان میفروشم کسی نمیخره چون گرونه...واقعا هم حق داشت یک تابلو رو ک میفروشه فقط هم ممکنه پول لوازمش بشه 100$ خو باید پول زحمتی ک کشیده هم بگیره
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
متاسفانه کمتر هنر رو میشناسیم برای همین هم نمی ارزه هنر رو برای پول درآوردن ادامه داد.
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
تو کشور ما فعلا هنر جایی نداره....ولی داره ب یه جاهایی میرسه......
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
توی کشور ما به هنر اهمیت داده نمیشه.