خانه انجمن بابا ،با کلـآس!!
٥٣٠
٢٧
k_kermani

بابا ،با کلـآس!!

بابا ،با کلـآس!!

با کسی برخورد می کنین ،ناخودآگاه احترام خاصی واسش قائل می شین؛یا برعکس ازبا کسی حتی میل سلام کردن هم ندارین،تو ذهنتون دسته بندی آدمای باکلاس و بی کلاس رو در چی می دونین؟دسته بندی آدما این مدلی کار درستیه؟

٩٢/٠٧/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
ati200
ati200
٩٢/٠٧/١٧
١
١
نه درست نیست..اما بعضی ادمها یه جوری ین که رفتارشون یاظاهرشون باعث میشه بهشون احترام بذاری..ناخوداگاه...بعضی هام یه جوری ن که سلامم زورت میاد
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
بعله! و خداحافظ هم زورت میاد ...|:
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٧/١٧
٢
٠
اصولا باید احترام بذاری تا احترام بگیری... حالا چه احترام بذارن چه نذارن تو شخصیت خودتو نشون دادی :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٧/١٧
١
٠
من اگر کسی باشه چندبار سلامش کنم جواب نده دیگه بهش سلام نمیکنم یعنی این اخلاق رو دارم بعضی چیزا برام خیلی مهمه یکیش همین سلام کردن (االبته به صورت واقعی نه مجازی) بعضی ها نمیدونم چرا زورشون میاد جواب سلام آدم رو هم بدن ! از اول با آدم پدر کشتگی دارن انگار !
par!sa
par!sa
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
یه بندهه خدایی بود مثلن واسه خودش خیلی ادم گنده ای بود ... بهش سلام میکردیم روشو میکرد اونور...خدارو شکر...حالا که دیگه کاری باهاش نداریم... از جلوشم رد میشیم سلامش نمیکنیم....از خود راضی ...اه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
خداییش بعضی ها خیلی آدمو میگیرن....با آدم خوش برخورد و خوش اخلاق و خودمونی خیلی حال میکنم...بعضیارو با 5من عسل هم نمیشه خورد....
سحر
سحر
٩٢/٠٧/١٧
١
٠
خب بعضیا اینقد با آدم گرم میگیرن و بهت احترام میذارن که نا خود آگاه تو هم در برابرش همون جوری برخورد میکنی....بعضیا هم که دیگه اصن نمیشه باهاشون حرف زد :)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
منم با نظر ایشون موافقم همین
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
من بشتر با آدما با کلاس برخورد دارم اهم اهم(خخخخخخخخخخخ)شوخیدم راستش شخصیتو تیپ یه آدم نشون میده واقا کیه نا خودآگاه آدمم با این جور افراد با توجه به تیپشون برخورد میکنن من تغریبا به این مسیله اعتقاد دارم که در برخورد اول تنها پیزی که بیشترین تاثیرو رو فد مقابل میذاره ظاهره البته در برخورد اولااااا
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/١٧
٠
٠
خودم چون پول دارم زیاد با این جور ادما نمیپرم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
یعنی حالا با کودوم آدما دقیقا نمیپرین!!؟؟ پولدارا یا بی پولا!؟! آدم پ.لدار با چه نوع آدمای نباید بپره؟ و آدم کم پول چی؟ اون باید با چه نوع آدمای نپره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
خداییش چون خودم تجربه کردم و صدمه ی بدی دیدم به نظرم نباید یک نقر پولدار با یک بی پول بپره که نتیجش هم مثل مال من میشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
بابا پولدار....................بابا مایع دار:))
maede
maede
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
با کلاس و بی کلاس که نه ولی طرز برخورد یه نفر خیلی خوب و در عین رعایت ادب و احترام صمیمیه تو نظر ما آدم با شخصیت و خوبی میاد.آدما ناخودآگاه خودشونو با رفتارشون جز یه عده خاص قرار میدن.با کلاس-با ادب-با محبت و......
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
تا با کسی هم کلام نشی ، نمیتونی بفهمی چه شخصیتی داره ! یارو هر چقدرم که به ظاهرش برسه ، همین که دهنشو باز میکنه ، میشه تشخیص داد چنتا از گاو گوسفنداشو فروخته ! ظاهر آدما اصلا ربطی به شخصیت درونی اونا نداره ! در ضمن کلاس نه داشتنیه ، نه گذاشتنی ! کلاس پیچوندنیه عزیزان من ، پیچوندنی ...!!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
خوب من این دسته بندی رو روی ادب شخص میذارم اول..........بعد نحوه برخورد خودش....و بعد شخصیتش و دیدگاهاش.......
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
بعضي ها هستن كه اخلاقاي خاصي دارن خيلللللللي فك ميكنن از همه بهترن ،همه رو از بالا نگه ميكنن خيلي دروغ ميگن و همينا ديگه بيشتر اينايي كه فك ميكنن تافته جدا بافته ان،وايييي اصن نميتونم تحملشون كنم...
ساحل مهربانی
ساحل مهربانی
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
این انجمن تکراری نیس؟ //// من قبلنا خیلی به ظاهر طرف مقابل اهمیت می دادم. ولی طرز حرف زدن اون فرد این دسته بندی رو ایجاد می کنه. برای منم خیلی پیش اومده ک یک جمله طرف حرف زده ازش بدم اومده / دی:
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
اگه بخوام من شروع كننده باشم اول به قيافش نگاه ميكنم بعد حرفا مو ميچينم اگر طرف مقابل شروع كننده باشه و طريقه صحبت و رفتارش دل نشين باشه روي چيزاي ديگه گير نيستم
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
من به باکلاس بی کلاسش کارندارم.من اگه باکسی حال کنم باهاش ارتباط برقرارمیکنم.همین.......
پگاه
پگاه
٩٢/٠٧/١٩
٠
٠
منم هینجوریم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
با بعضیا اصلا نباید حرف زد.......................چون ادم نیستن.......................بعدشم من به کسی به خاطر کلاس ملاسش سلام نمی کنم
Niva
Niva
٩٢/٠٧/١٨
٠
٠
نه معمولا فقط با آچنایان حرف میزنم.. از اون آدم ها نیستم که تا تو اتوبوس میچینن مخ طرف رو به کار میگیرن...زیاد با کسی هم که نمیچناسم هم کلام نمیچم
jalal
jalal
٩٢/٠٧/١٩
١
٠
کلاس یعنی رفتار و شخصیت.کلاس به تیپ و ظاهر نیست
پری سا
پری سا
٩٢/٠٧/٢٠
٠
٠
نه کار درستی نیس.......ادمیم ک سعی میکنم احترام همه رو نگه دارم..........
S_14
S_14
٩٢/٠٧/٢٢
٠
٠
نه کار درستی که نیست ولی معمولا پیش میاد دیگه مخصوصا اگه خود فرد هم یجوری برخورد کنه که بخواد بطور مثال نشون بده که از دیگران بهتره ناخوداگاه ذهنم شروع به دسته بندی میکنه. یادش بخیر ما تو دانشگاه یه استادی داشتیم که خیلی ماه و با شخصیت بود و ما باهاش خیلی عادی برخورد میکردیم و گاهی شاید زیر سطح نرمال تا اینکه جلسه آخر کلاس فهمیدیم طرف واسه خودش کسیه ولی هیچ وقت به روی ما نمیاورده میخوام بگم این القاب نیستند که آدمها رو متمایز میکنه منش و طرز رفتارشون ناخوداگاه باعث ایجاد احترام میشه .........