خانه انجمن پلی لیستت رو عشقه !!!
٦٧٥
٤٧
hamid_kh

پلی لیستت رو عشقه !!!

پلی لیستت رو عشقه !!!

معمولا وقتی غمگین یا شادیم به موسیقی پناه می بریم تا احساسمون رو با شعر و آهنگ قسمت کنیم  

شما وقتی شادین یا ناراحتین کدوم آهنگ ها رو گوش می کنین ؟؟اسم آهنگ ها رو با خواننده اش بگین!

٩٢/٠٩/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
من وقتی خوشحالم آهنگای بوووووق از بوووووق گوش میدم:)و وقتاییم که ناراحم معمولا مازیار فلاحی و مرتضی پاشایی:)))حالا هر اهنگشون بود بود
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
عههههههههه؟؟؟ منم انقد آهنگ بوق از بوقو دوست میدارررررررررم!!!! هر روز میگوشمش :))))))))))))))))))))))))
Elahe.n
Elahe.n
٩٢/٠٩/٠٩
٠
٠
اره خو:)))))))خیلی قشنگه:)مخصوصا اونجاش که میگه بـــــــــــــوووووووووووووووووق:))))))))
mo_so
mo_so
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
شاد باشم بهنام صفوی-بابک جهانبخش-مازیار فلاحی-محسن یگانه.غمگین باشم علیرضا قربانی-استاد شجریان-عبدالرسول کارگشا-همایون شجریان-سالار عقیلی بیشتر سنتی می شنوم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
یک دونه آهنگ شاد هم توی آرشیوم ندارم///یک آهنگی هست از علیرضا افتخاری البته از کارای قدیمیش به نام "بگذار بگریم" خیلی گوش میدم( توی چند رسانه ی جیم قبلا گذاشتم.اگه حستون کمی غم بود دلتون خواست برین گوش کنین/اینم آدرسشه http://jeem.ir/film.php?id=1275
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
آهنگ غمگین که زیاد گوش نمیدم ولی اگه خواجه امیری بخونه چرا :) در کل ایرانی گوش نمیدم بیشتر ADELE و Rihanna و Cascada و Gathania و Inaa و روم به دیفال خیلی که شاد میشمم pitbull خخخخ
وصال
وصال
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
من شادی و ناراحتیم رو با رضا صادقی تقسیم میکنم کلا:)))) حتی وقتی نه خوشحالم نه ناراحت بازم رضا صادقی گوش میکنم. مثل الان دارم آهنگ پیچک رو گوش میدم ( مثه آیینه شکستم تو ندیدی /صدای شکستنم رو نشنیدی ) بقیه رو هم گوش میدم ولی بیشتر از همه رضا صادقی :))))
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
ماكه درهم گوش ميديم (^_^) اخيرن يكي دوتا كار از سروش ملك پور شنيدم كه خيلـــــــــــــي قشنگ بود ... اوم خواننده هاي پلي ليستمم : حجت دورولي، پويا بياتي، محسن يگانه- چاووشي- لرستاني - ياحقي(چوپان ساده لوحش رو خيلي دوست دارم) ، مصطفي يگانه، محمد عليزاده، فريدون آسرايــــــــــــــــــــــي ، آهنگ خداحافظ غم شيرينم ه محمد ميران رو هم خيلي دوست دارم ، مهدي يراحي، (قرار نبود)عليرضا طليسچي، امين حبيبي ، امين فياض،سامان جليلي، مرتضي پاشايي، مجيد يحيايي، بهنام صفوي، بابك مافي، علي تكتا، علي عبدلمالكي، علي اصحابي، لهراسبي، اميد علومي، مازيار فلاحي، حميد عسگري ، پيام صالحي يه چند تا هم تك آهنگه كه نميدونم كي خونده.....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
کلا تو خط اهنگ نیستم لا اقل اگه هم گوش بدم شاد مجلسی گوش می دم خخخخ
روشناوند-r_roshnavand
روشناوند-r_roshnavand
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
سلام ... چه شاد چه ناراحت فقط آهنگهاي ده پنجاه
korosh
korosh
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
دیگه برو واسه همیشه که قیدتو زدممم خب منم دیگه عین تو بدم // کوروش پاشو ببین بووووووق تو راه مهیبیه // به نام کارگر که بش کلی عقده اویزونه کارگری که اسباب زندگیش پشت کامیونه // پاستوز زندگیمون رو میزنیم گاهی یکسره گاهی دست پر داریم که خوش بگذره !!!!! دقیقا من در هر حالتی که باشم همین چندتا اهنگ رو گوش میدم :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
چی بشه غمگین گوش بدم من....خواننده هم اصن مهم نیس....هر آهنگی که خوشگل باشه همون.مثلا آره سیروان خسروی و یه روز صافی یه روز ابری مازیار فلاحی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٩/٠٦
١
٠
من زیاد از یک نفر گوش نمیدم معمولا هرچی دل بخواد همونه :)) بعضی وقتها پاشایی (معمولا وقتی هوا گرفتست) بعضی وقتها مرحوم ناصر عبداللهی و چندتای دیگه...
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
هییییییییییییییییییع ..رفیق!!!
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
من همیشه موزیک گوش میدم... پامو از خونه میذارم بیرون هندزفری تو گوشمه تو اتاقم یا با کامپیوتر یا با گوشیم موزیک میذارم... موقع هاییم که بیرون اتقمم هندزفری تو یکی از گوشام هست همییییشه... رستاک.... فرهاد ... فریدون... نامجو... ش.ن .....گ...گ...ش ... خوشحالم... سینا حجازی... پالت... امید حاجیلی
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
وقتی غمگینم یا دلتنگ: بی کسی...قسمت....کجایی...گریه...سلام آخر.....شب سورمه از خواجه امیری و انتخاب و عادت شادمهر......وقتی شادم ناری ناری خخخخخ دارم میام پیشت و احساس آرامش خواجه امیری بازم(:
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
مهتاب شوما صدای بچه هارو گوش کنی چطوره؟ خخخخ
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
خیلیم خوب......مثلا صدای 4قلوهام که دارن هم زمان گریه میکنن و من قربون صدقشون میرم(((((((:
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
من وقتی ناراحنم اهنگای محمدعلیزاده واحمدوندوپاشایی وبهنام صفوی وشادمهر...........هرچی دلم هوس کنه میگوشم..........
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٩/٠٦
٠
٠
وقتی غم گین باشم اهنگ گوش نمیدم/ وقتیم خوشحال باشم فایل شماره 18 آهنگامو باز میکنم توش آهنگ مخلوط شاد داره
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
آهنگای کره ای از توپی ام وشاینی:-)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
از پلی لیست ما همین جور بهنام صفوی می پاشه ب در و دیوار! خخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
من وقتی غمگینم...اهنگای خانم هایده و گلچینی که دارم از همه خواننده ها که فاز غمگینن..........................وقتیم شادم همه خواننده ها...فقط امید جهان توش نیست..خخخخخخ
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
وقتی خوشحالم اهنگ... از ... گوش میدم////////وقتی ناراحت، ستایش رو از مرتضی پاشایی گوش میدم!!!!!!!!!!!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
من اصولا تو فاز غمگینم...وقتی خیلی غمگینم آهنگ وقت رفتن از یاس:(
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
وقتی شادم امممم وقتی هستی سعید کرمانی:)///اصولا هر یه ماه یه بار شاید پیش بیاد!خخخخ!
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
خاک تو چشمم از چه کسایی اهنگ گوش می کنین..واسه همینه که ماهی یه بار شاد میشین.ادم شادیش و لااقل با یه اهنگ خوب از یه خواننده خوب تقسیم میکنه
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
خخخخخ!شما چی پیشنهاد میکنین؟
par!sa
par!sa
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
شاد و غمگین فرق نداره!! خواجه امیری گوش میدیممممم... مازیار فلاحی.... کلا هر آهنگی ک قشنگ باشه.. انریکه هم دوس میدارمممممممم... خیییییییلی شاد باشم گلپری گوش میدم :دی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
اینقدر از مازیار فلاحی بدم میاد که نگو
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
وقتی شادم ای جونم سامی بیگی.وقتی غمگینم میزنم فولدر رستاک پلی بشه میشینم خون گریه میکنم.خاطرات مبهم رضا یزدانی هم
مهتاب
مهتاب
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
ای جونمو خیلی دوست دارم(:
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
چه اهنگایی گوش می کنن مردم:)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
ای جونم سامی خیلی باحاله : )
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
هر چی دم دست باشه گوش میدم.....................ولی وقتایی که ناراحتم پویا بیاتی گوش میدم
maede
maede
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
کلن در حالت عادی زیاد آهنگای شاد و تند گوش نمیدم اما محسن یگانه-مهدی یراحی-مرتضی پاشایی-بعضی آهنگای علی لهراسبی و احسان خواجه امیری و......... شاد و غمگین فرقی نداره گوش میدم.
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
میخواین اسم ببرم سایت فیلتر شه؟ :)))))))))))))))
s_a
s_a
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
خودمونیماااااااااااااااااا الان به این نتیجه رسیدم چقدر پلی لیستم قاطی پاتیه! یه بار داداشم اسم فولدرامو دید، هنوز که هنوزه مسخرم میکنه! :| ------------------ چند وقتیه گیر دادم به الف-ب-ی! :| اون قدیمیاش! :|
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
الف ب ی ؟؟؟؟ منظورتون محمد اصفهانیه دگه؟؟؟؟ ای بابا آی کیوم قویه دیگه چی میشه کرد دست خودم نیست :))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
فرق نداره واسم..والا
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٧
٠
٠
منم کالکشن همشونو میگوشم ..... یعنی هر کی آهنگه قشنگی خونده دوست میدارم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
بزرگان موسیقی پاپمون....به غیر از اینایی که تو ایرانن.....یه سری هم هستن که نمیشه نام برد :)
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
بوق و بوق و بووووووووووووووووووووووووووووووق و گروه بوق بوق :)))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
چرا نمیشه نام برد خخخ اینجا آزادی بیانه هااااااا
neyosha
neyosha
٩٢/٠٩/٠٨
٠
٠
من وقتی خوشحالم اهنگ های شاد و وقتی نا راحتم اهنگ های غمگین