خانه انجمن میتونید کمک کنید ؟ پلیز هلپ می :))
٥٤٣
٢٣
T_babaei

میتونید کمک کنید ؟ پلیز هلپ می :))

میتونید کمک کنید ؟ پلیز هلپ می :))

من امسال می خوام به اصرار دل قشنگم گوش کنم و کنکور هنر شرکت کنم آیا اینجا کسی از دوستان میتونه من و راهنمایی کنه ؟مثلا لطف کنه دروس اختصاصی و به من بگه ؟ رشته های دانشگاهی و بهم بگه (البته در مورد خیلی از رشته ها اطلاعات دارم ) اما کامل توضیح بده کدوم رشته ها ازمون عملی داره برای ورود به دانشگاه و کدوم نه ! ممنونم

٩٢/٠٩/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahdi-h
mahdi-h
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
من که نمیدانم :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٩/٢٣
٠
٠
رشته برق من هم هنر به حساب می آید؟؟؟ :)...هنریه واسه خودش :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
100%
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٩/٢٣
١
٠
سلام ... یک نفر هست که تخصص این کار را دارد و در این سایت عضو شده ولی من نباید بشناسمش اگر شد میگویم کمک نماید
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٩/٢٤
٢
٠
اگر شد میگویم که کمک نماید؟:)))))))))) خیلی خوبین آقای پدر :)))))))))
javad agha
javad agha
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
من که ننیدونم
Niva
Niva
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
فرزانه حقیقت هم هنر خونده .... اما فعلا در دستذس نیست داره ارچد میخونه... از پاییز ایمیلچ رو بگیر... رچته خودم هم زیست چناسی هست که خیلی عالیه ولی کلا آدم هنرمند رو به یه آدم بی احساس و بی هنر تبدیل میکنه :) من چاعر رفتم دانچگاه... قورباغه کچ فارغالتحصیل چدم :))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٩/٢٤
١
٠
اینکه ش ها رو چ میگی ینی تو پرزای روده کوچیکم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٤
١
١
عکاسی با دوربین وی جی ای..................نقاشی با انگشت............شستن قابلمه در دو ثانیه..................خانه داری در یک ساعت و... اینا رشته های هنره:)) اخه هنرم شد رشته:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
خخخ شما چه هنرهایی دارین:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
هنر درس خواندن در خواب.................هنر امدن به جیم و خوردن ناهار............هنر کامنت کیلویی
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
:)))))))
سهره
سهره
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
منم چیزی نمی دونم
M_sanati
M_sanati
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
من از رشته ی هنر خیلی خوشم میاد...ولی الان از اون اطلاعات کنکوری ندارم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
نقاشیتون و چند میشیدین دبستان:))
M_sanati
M_sanati
٩٢/١٠/٠٢
٠
٠
بهتر از شما:|
r_ariats
r_ariats
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
سلام طاهره جان/////////////راستش یه چند سالی از وقتی کنکور هنر دادم میگذره ولی خوب سعی کردم هر چی یادم میاد رو بهت بگم!!:))......*مبانی هنر های تجسمی 1 و 2.....*تاریخ هنر ایران.....*تاریخ هنر جهان.....* طراحی 1 و 2.....*کتاب چاپ (کارگاه چاپ).....*خط در گرافیک.....*عکاسی 1 و 2.....*کتاب خوشنویسی.....*سیر هنر در تاریخ 1 و 2.....*کتاب انسان،فضا،طراحی.....* کارگاه گرافیک 1 و 2.....*کتاب میراث فرهنگی.....*علم مناظر و مرایا(پرسپکتیو)...[تا اینجا کتاب های هنرستان رشته گرافیک و کتاب های پیش دانشگاهی هنر بود).....////کتاب آموزش خلاقیت نمایشی _کتاب آموزش خلاقیت موسیقی _ کتاب آموزش خواص مواد _ کتاب آشنایی با بناهای تاریخی رو هم باید مطالعه کنی(من کتاب های کانون (قلم چی) رو بهت پیشنهاد میکنم//کتاب خلاقیت نمایشی ژاله نساری هم کتاب خوبیه...______________البته باید توجه کنی که منابع کنکور هنر تقریبا نامحدوده و باید سطح اطلاعاتت رو بالا ببری و هر وقت وقت کردی به صورت آزاد هم مطالعه داشته باشی!:))............. حالا فعلا همینا یادم اومد باز هر وقت چیز دیگه ای یادم اومد میام همینجا بهت میگم!:)))))/انشالله موفق باشی عزیزم:)
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
متاسفانه......من اطلاعات ندارم.........
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
چرا اطلاعاتی نداری.................خیلی بده ادم بی اطلاع باشه:))
ali007
ali007
٩٢/٠٩/٢٦
٠
٠
خب ندارم دیگه................
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٢/٠٩/٢٤
٠
٠
من خودم یه پا هنرم *:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٩/٢٥
٠
٠
هنر ازار خانواده دیگه:))
khan
khan
٩٢/٠٩/٢٧
٠
٠
دروس اختصاصیش:درک عمومی هنر_درک عمومی فیزیک و ریاضی_خلاقیت موسیقی_ترسیم فنی_خلاقیت تصویری و تجسمی_خلاقیت نمایشی_خواص مواد. و اما خواهر در مورد رشته هاش اطلاعات چندانی ندارم همون قدر می دونم که خود بچه هایی که هنر می خونن هیچ وقت رتبه های یک تا ده رو تشکیل نمیدن و شما اگه دروس عمومی رو میانگین بالای 70 بزنی راهت خیلی همواره. برا درک عمومی هنر و درک عمومی ریاضی و فیزیک نیازی به کتاب خاصی نداری همون ریاضیات و فیزیکهایی که تو دبیرستان خوندی کافیه ولی برا مابقی اگه کتاب بگیری خیلی بهتره اما باز هم آخر کار رتبتو تو کنکور هنر دروس عمومی تعیین می کنه چون می دونی بعضی از ریاضیا و تجربیا هنر هم میدن و بچه درسخونهاش عمومی ها رو برخلاف خود هنری ها بالا می زنن...امید وارم مفید بوده باشه...