خانه انجمن نه پرسپوليس ونه استقلال!
٨٢٦
١١٦
neyosha

نه پرسپوليس ونه استقلال!

نه پرسپوليس ونه استقلال!

چرا کل هوادارای لیگ ایران معطوف به تیم استقلال و پیروزی شده؟چرا از تیم های دیگه اون قدر حمایت نمیشه؟

٩٢/٠٦/١٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
اول
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
(آخشمگین)شورشو در آوردی دیگه نیوشا....
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
منم دوم :| خخخخخخخخ
faride
faride
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خخخخخ.چرا حرص بقیه رو در میاری:)
سارا
سارا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
اره واقعا چرا ؟ من زیاد تو این خطا نیستم نمیدونم مثل تو برام سواله
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
تیم های بزرگ پایتخت هستند دیگه :))))))) برا همینم کلی فکر کردم :))
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
با عرض خسته نباشی خدمتتون!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خسته نباشی عزیزم....:)))
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
ماشاالله
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چون تیم های پایتخت هستن و این که بازی هاشون جذابیت بیشتری در قدیم داشته و رنگشون:آبی و قرمز....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
مثلا الان ما خراسانیا تو لیگ طرفدار کی باشیم؟؟؟؟ابومسلم؟؟؟!!!مسلما تیمای تهرانی رو انتخاب میکنیم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خب چرا ميپرسن استقلالي يا پرسپوليسي؟ مگه بقي ه تيم نيستش؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چون صحبت از اين تيما همه جا بهتره بهتر و بيشتر ار بقيه تيما نتيجه ميگيرن/ از همه مهم تر بازي ها شون پخش مستقيم داره
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
پخش مستقیم رو راست میگین
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
البته جدیدا بازی تیم های دیگه رو هم پخش میکنن
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
تیم های دیگه از طرف کسانی مثل ما که هیچ نماینده ای تو لیگ ندارن حمایت نمیشن وگرنه از طرف مردم شهرشون حمایت میشن . اونا هم چون از قدیم بودن و تیم های پرطرفدارهستن
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
نه من كه اصفحاني نيستن. ولي سپاهانيم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
نیوشا مطمئنی جوگیری این چندسال اخیر نبوده؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
نه جوگيري نبوده..........
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
ببین این دو تیم قدیمی تر وشناخته شده ترن و افتخارات بیشتری دارن.مثلا استقلال دوتا قهرمانی تو لیگ قهرمانان آسیاداره.و معمولا بازیکن های خوب و بازیکن هایی که ما دوستشون داریم تو این تیما بازی میکنن.واینکه معمولا از این دو تیم بازیکن ترانسفرت میشه .اکثریت تیم ملی رو هم بازیکن های این دو تیم تشکیل میدن.تازه مثلا من استقلالیم و از بچگی استقلال رو دوس داشتم.اون موقع تیم های دیگه افتخارات چندانی نداشتن
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
فاطمه بازيكن هاايي كه دوسشون داريم تو اين دو تا تيم خلاصه نميشه..........
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
من که وقتم رو صرف اینجور کارا نمی کنم!اونا پولش رو می گیرین!ماها از وقتمون بزاریم!خوب که چی پول بیت المال رو میگیرن ودنبال توپ می دون؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
پولشونو كه حقشونه.......بعدشم شما خوب كاري ميكني.
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خب وقتی حق پخش تلویزیونی؛ مال استقلال و پرسپلیس بیشتره, باید قبول داشته باشیم بازی های این دو تیم خعلی بیشتر از بازی های دیگه پخش شده؛ مسلمه که کل کل و طرفداری بین این دو تیم بیشتره
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خب واسه دربی هم کلی مانور میدن:| آدمی که اصن فوتبال هم دوس نداره, وقتی این همه کری رو ببینه یا قرمز میشه یا آبی!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
راست میگه..همون دربی خودش کلیه
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
اِهِم اِهِم:|
faride
faride
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چونکه:))).الان قانع شدین؟؟؟؟
faeze
faeze
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
خخخخخخخ دست درد نکنه واقعا جواب قانع کننده ای بود
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٢
٠
خيلي يعني تو زندگي اينهمه قانع نشده بودم.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
فوق العاده بود جوابت:))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١٠
٠
١
اولا که فقط پرسپـــــــــــــــــولیس! .... خخخ :)) دوما کی گفته؟! جدیدا تیم هایی مث سپاهان و ... از همه جای کشور طرفدار دارن و با گذشت زمان بیشتر هم خواهند شد . کسی ک فوتبال شناس باشه حتما از نظم و مدیریت تیمی مث سپاهان لذت می بره .
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
خوب نه منظورم اينه كه چرا ميگن تو پرسپوليسي يا استقلالي؟نميگن سپاهاني يا......؟
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چونکه زیرا واسه خاطر ائرا
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
قانع شدم....
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
٣
٤
مگه تیمی به اسم استقلال هم داریم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!...تیم دسته چندمیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
(U_U)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٠
١
٠
نميدونم :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
١
١
شما هم نمیشناسی این تیمو؟؟...کسی هست بدونه این استقلال تیم کجاست؟؟؟...تیم محلاته؟؟؟
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٠
١
١
http://www5.varzesh3.com/files/newspaper/varzesh3/600_Esteghlal-1392-06-10.jpg
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١٠
١
٢
خیلی عکس تخیلی خوبی بود...
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٠
٢
١
کلا همیشه حقیقت تلخه....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/١١
١
٢
دستــــــــــــــــــــــه سه! خخخخخ :)))))))))))))))))))))))
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١١
٢
١
استقلال قهرمانه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١١
١
١
نچ نچ نچ...خجالت داره.کل کل شروع نکنین لطفا
t.m
t.m
٩٢/٠٦/١١
٢
١
:| تیم 446 جهان رو کسی میشناسه؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
١
١
جالب اینه که پر طرفدار ترین تیم آسیاست :))))))
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
١
١
تیم 446جهان و چه به این حرفای گنده گنده....هیچم اسیا..باید وقتی اسمشو میارین خجالت بکشید تا بناگوش سرخ شین ...والا
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
١
١
عکس تخیلی ؟واقعا که اینو نگین چی بگین
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
١
١
تیم 446جهان..باید خجالت بکشین اسم این لنگ پولیس رو بیارین ...چه اعتماد به سقفی دارین
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١١
٢
١
شما اون پايينا يين نميتونين ببينين استقلالو/ اصلا خيلي دورين
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٠
١
جوجه رو آخر لیگ و جام حذفی میشمرن ... می خوایم امسال با دایی بترکونیم ... حالا ببینید ....
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١١
١
١
تو خواب ببینید قهرمان بشین....اعتماد به سقفتون منو کشته!!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
١
٢
PERSPOLIS....THE END
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١١
٣
١
JAST.... ESTEGHLAL
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
کل کل نکنین....باید داد بزنم ؟؟؟؟/
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/١٠
١
١
هر تیمی به اندازش هوادار داره ولی من یادمه ازم اول به ما گفتن(تو دبستان و مهد کودک و اینا) یا قرمز باش یا آبی ! مام از همون اول گفتیم خون ما که قرمزه .... :)) البته تیم هایی که بقول معروف تو چشن اینان وگرنه تیم های دیگه هم هوادار دارن به اندازش ، یک چیز دیگه هم هست هوادار داریم تا هوادار که خدتون میدونید دیگه...
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
ااااههههه باز فوتبال باز فوتباااال حالم به هم میخوره اصلا نه برام مهم بوده نه مهم هست نه خواهد بود به من چههه اهههه
sahar
sahar
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
اصن عشق کردم با نظرت...
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
ااااااااااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررررررررررره
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
..........
sahar
sahar
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
من کلا از فوتبال بدم میاد.هیچ نظری هم ندارم .خدافظظظظ :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
خدانگهدار شما به امید دیدار شما:))
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
خدافظ
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
چون در کل همه جا حرفه سرخابیآس...هیچ وقتم برا تیمای دیگه حرفی نمیزنن...از قدیم هم این 2 تا مهم تر بودن انگاری..:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
خب چرا؟؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
اون طور که من شنیدم در زمان شاه پرسپولیس رو خود مردم ساختن...استقلال(تاج) رو شاه و اطرافیانش راه اندازی کردن...برا همین تیم مردم و شاه که در مقابل هم قرار میگرفته برا مردم جالب بوده بازیشون...از همون قدیم هم سرخابی آآآ موندن دیگه..:|
mab3740
mab3740
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
نمیدونم
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١١
٣
٠
پرس پولیس..؟؟.چی؟؟....نشنیدم......واستا.....هان اون که تو جهان 423؟؟....اون که40آسیاست؟..........یک چیزایی یادمه....همون 4تایی ها..................خب بگو از اول ..همون که از زیمباوه آفریقام پایین تره...)))))))))))))))))))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
جمعه میگم خدمتتون ...
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
تیم پرسپولیس برای خیلی از همین جیمی ها قابل احترامه و مثل شما که روی استقلال تعصب دارین براشون مهمه پس لطفا درباره این تیم درست صحبت کنید ...حالا هر چندم جهان و آسیا هم که باشه بازم براشون مهمه ...درضمن اگر ما 4 تایی هستیم شما بیشتر 6 تایی هستین...
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یکی نیست همینو بگه.نه پرسپولیس نه استقلال.فقط پرسپولیس:))))))))) آخه یه تیم ابومسلم بود که الان برای موندنش تو دسته یک باید دعا کنیم.نمیشه هم که بریم طرفدار تراختور بشیم
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
تيم هاي زياد ديگه هم هستند .بعدشم چرا نشد طرافدار تراخنور شد؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
چرا میشه طرفدار تراختور بشیم....
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
ایولللللللللل :))))
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
٣
٠
چی پولیس...تیم کدوم کشوره؟اصلا تو جدول جهان و اسیا باتلسکوپم دیده میشه یانه؟چه حرفا ..چی پولیس...اها لنگپولیس میگم 446جهان..هیچم اسیا ...خجالت اوره این تیم ..همون شیث و نصرتی دیگه .اها ابرو برها یادم میاد یه چیزایی...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٠
٢
من در جواب شما فقط می تونم بگم : جمعه می فهمید پرسپولیس یعنی چی !!!!
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١١
٠
١
اولا لطفا درست نام یک تیم رو ببرید چون اون تیم قطعا طرفداران متعصبی داره که تیمشون براشون مهمه...دوما شما خوشتون میاد مثلا من به تیم شما بگم اس دق لال؟! سوما خوب شد که شما یک چیزی دارید تا با استفاده از اون به تیم پرسپولیس اهانت کنید ...اهانت به یک تیم خیلی کار زشتیه هم باعث ناراحت شدن طرفدارانش میشه هم باعث جنجال!
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
حقاقیق براتون تلخه...446اسیا ...ضشما که تیمتون هیچی نداره
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
خیلی زشته که بازم دارین سر پرسپولیس ، استقلال بحث می کنید:| خجالت بکشید کمی لطفا...هر تیمی برای طرفدارانش مهم و قابل احترامه پس لطفا به تیم و همینطور سلیقه همدیگه احترام بذارید!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
کاملا موافقم ریحانه....خجالت داره واقعا:|:|:|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٢
١
اتفاقا تیم هایی مثل تراکتور و سپاهان هم هوادارشون زیاده ... ولی استقلال و پرسپولیس چون سابقه شون تو لیگ بیشتره طرفداراشون هم بیشتره ... حالا چرا پرسپولیسیا بیشترن ؟ معلومه : 1- سابقه سقوط به دسته پایین تر رو نداره برعکس استقلال ... 2- بازیکنا به خاطر کاپیتان شدن بازی نمی کنن و همه غیرتین رو رنگ لباسشون ... 3- پرسپولیس از بدو تاسیس یه تیم مردمی بود و با کمک های مردم اداره می شد اما استقلال یه تیم دولتی بود از اسم سابقش ( تاج ) هم معلومه .... ضمنا هیچ کدوم از اینا رو از خودم نگفتم می تونید تحقیق کنید بفهمید اینا رو ... همیشه قرمز باش به رنگ خونت ...
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
اوهوم:)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٠
١
اونایی که ادعای استقلالی بودن می کنن جواب بدن ... چون دیدم اینجا استقلالی اصیل نیست گفتم ادعای استقلالی بودن ... اونی که طرفدار ئ=واقعی یه تیمه با منطق از تیمش دفاع می کنه نه به تیمای دیگه توهین کنه با کلماتی مثل لنگ و 4تایی و ... /// ضمنا اینو بگم ما از شما استقلالی ها زیاد دیدیم ... اما سکوت پیشه کردیم میدونید چرا ...؟؟؟ چون خودمون می دونیم ما بر حقیم و شما در حالی که می دونید ما بهتریم ولی بازم انکار می کنید ....
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
اینقدر برحق و بهترین که رفتین446جهان و تو اسیا هم که ..........اره خیلی بهترین تو خواب
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
من دارم هااااا ولی مطمئنم اگه بگم یه سری ناراحت میشن و با من لج می کنن ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
آتی .....بسه
F-jafari
F-jafari
٩٢/٠٦/١٦
٠
٠
1-چند ساله نرفتین آسیا ؟ اصلا توپ فینال آسیا چه رنگیه؟ 2-کریمی و انصاریفرد که یادتونه ؟ 3-مهم الآنه که شاه و تاجی در کار نیست و استقلال هر کمکی از طرف دولت میشه پرسپولیس چند برابر کمک میشه .حالا بازم بگم ؟ البته تیم 446 جهانین دیگه ...
F-jafari
F-jafari
٩٢/٠٦/١٦
٠
٠
در ضمن بخاطر مجیدی و رحمتی نکونام و منتظری و صادقی و برهانی حاضر نشدند کاپیتان باشند البته زمانی که مجیدی نبود ولی جباری بود جباری کاپیتان اول بود.
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
افتخارات استقلالی ها : دوستاره بالای آرم ( ایشالا امسال 3تا بشه ...) - فرهاد مجیدی - ناصر حجازی ( یادش گرامی مخلصشم هستیم ) - 4 تایی ها - ... بقیشو نمی دونم خودتون بگین ... افتخارات پرسپولیسیا : فقط نام میبرم : مهدی مهدوی کیا ، علی کریمی ، علی دایی ، احمدرضا عابدزاده ، کریم باقری ، یحیی گل محمدی ، بیشترین هوادار در آسیا و ... خودتون مقایسه کنید ...
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
١
٠
شیث و نصرتی یادت رفت..کارپرافتخارشون که برتارک تیمتون می درخشه
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
شیث و رضایی یادت رفت و کارپرافتخارشون که برتارک تیمتون می درخشه
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
واقعا متاسفم برای اونایی که فقط سعی در تخریب آبروی یک تیم دارن!
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
خودشون ابروشون رو بردن یادتون رفته خبر اول یاهو شد..و جهان
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
جای اینکه افتخارات ما رو نام میبرید برگردید ببینید چه افتخاراتی دارید ... باز ما فقط شیث و رضایی بودن که انداختیمشون دور ...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یحی گل محمدی...همون که تو تیم مهمه گل به خودی زد و باعث حذفمون از جام حذفی شد.......؟..علی کریمی...همون که تا چند بازی قبلی که تیمش به پرسپولیس باخته بود گفته شانسی بردین............غیرتش منو کشته ..........تنها افتخارتون..علی پروین و باقری و بس...............
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
دوستان بسه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١١
٠
١
چون پرسپولیس واقعا زیبا بازی می کنه..................بعدشم اگر یکی از نمایندگان شهرمون توی لیگ باشه دیگر طرفداری از قرمزها نمی کنم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١١
١
٢
شش تایی ها خبر دار.....................به احترام سر دار:))جمعه شش تایی ها خواهیم ساخت
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١١
١
١
تو خواب البته
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١١
٢
١
نگین شیش تایی ها چون استقلال هم تیم قابل احترامیه ولی مطمئنا ما می بریم ... آماده باخت باشین ...
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١١
٢
٢
2ساله یه جام نیاوردین بعد میخواین استقلالو شیش تایی کنید؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
عاقا کری رو بذارین کنار....
h_nim82
h_nim82
٩٢/٠٦/١١
٢
٠
فقط استقلال ... 4
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
حالا دیگه بیخیال شین
Niva
Niva
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
والا ما طرفدار ابومسلم بودیم.. از دایره روزگار محو چد.. دیگه تصمیم گرفتیم جز این 2 تا تیم استقلال و پیروزی به تیم دیگه ایی فکر نکنیم.. بین این 2 تا هم معلومه دیگه تابلو استقلال سر بود.. استقلالی چدیم :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
عاورین نیوا:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
دوستان بس کنین دیگه.این انجمن اصلا واسه کری خوندن اسقلالیا و پرسپولیسیا نبوده که.برای همه چی رو به کری خوندن تبدیل میکنین؟؟هر دو تیم و همه تیما قابل احترامن حتی اون تیمی که لیگ محلات بازی میکنه چه برسه به این دوتیم...همه مون دوس داریم ببره تیممون اما این دلیل نمیشه تو هر جایی و به هر طریقی افتخاراتمون رو بگیم.من خودم استقلالیم ولی واقعا از نظرات بعضی از استقلالیا تو اینجا ناراحت شدم.من همیشه افتخار میکردم یکی از هوادارای استقلالم اما اینجا جوری شده دارم خجالت میکشم جلوی پرسپولیسی ها.بابا بس کنین دیگه.چه خبرتونه.واقعا که....دوستان جیمی من از طرف خودم از همه تون معذرت میخوام...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
*برای همه چی =برای چی همه
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٤
٠
٢
پون پرسپولیسو عشقه
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
کلا اهل فوتبال نیستم ولی برای این ک پرسپولیسیا لجشون در بیاد میگم استقلال سرور...
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
یکی نیس از فوتبال پخش نکردن حمایت کنه جز من ... :((
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
ماکه تیم قدیمیمونه خوب اون موقع کسی بقیه رو نمیشناخت زیاد. بنظرم هر شهر طرفدار تیم شهر خودش باشه در کنارش هم جونش رو در راه پرسپولیس بده
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
چون الکی بزرگ کردن این دوتا تیم و...........
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١٦
٠
٠
دقيقا...........