خانه انجمن عشق زمینی، عشق آسمانی !
٨٨٤
٥٨
اشکمهر آتشروان

عشق زمینی، عشق آسمانی !

عشق زمینی، عشق آسمانی !

این جمله ها را شندیده اید که:عشق آسمانی باعث درک بهتر و  سر آغاز عشق زمینی است ، و یا عشق زمینی باعث درک بهتر و آماده شدن برای عشق آسمانی است؟
آیا به نظر شما عشق آسمانی و زمینی به هم مربوط هستند، یا دو مقوله کاملا جدا هستند؟ به نظر شما کدامیک باعث درک و شناخت بهتر دیگری میشود؟

٩٣/١١/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Samira
Samira
٩٣/١١/١٥
٠
٠
بله باز هم معقوله زیبای عشق خخ عشق آسمانی و زمینی از هم جدا هستن و من ترجیح میدم از هر دونوع داشته باشم خخ به نظرم عشق زمینی چون نقدتره بهتره حالا بمیریم آیا بریم بهشت نریم جهنم خخ و اینا پس عشق زمینی خوبه ان شاالله که عشق آسمونیم داریم :))))))))
s_sali
s_sali
٩٣/١١/١٥
٠
٠
یعنی برای این کامنت 50جلد تفسیر میشه نوشت!!! خخخخخخخخخخخخخخ. خیلی باحاله.... خصوصا ( حالا بمیریم آیا بریم بهشت نریم جهنم خخ و اینا پس عشق زمینی خوبه ان شاالله که عشق آسمونیم داریم
هاچ
هاچ
٩٣/١١/١٥
٠
٠
فقط حقوقدان ها این کامنتو می فهمن! :))
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٥
٠
٠
خخخخخ عاشق کامنتت شدم بدجووور....این چه وضعشه دختر؟؟؟حالا بمیریم آیا بریم بهشت نریم جهنم ایناااا ؟؟؟ خخخخخ من حرفی ندارم رسما!
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٦
٠
٠
من لال شدم خخخخ
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/١٧
٠
٠
0 ـ 0
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٥
٠
٠
ینی چی این چیزاااا؟خخخ ما ک بلد نیستیم
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
شما چیا بلدی تا ما همونا رو بپرسیم:))قوداااااااااااااااا
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٥
٠
٠
راسای اوللللللل خخخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/١١/١٥
٠
٠
خود اول پنداری مزمن:دی
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/١٥
٠
١
خخخخخ دماغت سوخت علی :-))
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٥
٠
٠
خخخ واقعا طفلکیم من
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٦
٠
٠
هیچ جایم اول نیستی ها الکی میگی اول:)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
کرم سوختگی مخی؟؟؟؟؟مو ندروم بایذ بری بخری
h_looshi
h_looshi
٩٣/١١/١٥
٠
٠
واتس د عشق آسمانی؟؟؟
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٥
٠
٠
همون زمینیش رو دریابید شما خخخ
h_looshi
h_looshi
٩٣/١١/١٦
٠
٠
:/
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/١٦
٠
٠
خدا جونمون!
ali_sh
ali_sh
٩٣/١١/١٦
٠
٠
این خداجونا شعار نیست؟
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/١٦
٠
٠
عشق اسمونی یعنی خدا! هیچ شعاری هم نداره:/مگر اینکه کسی از عشق اسمونی منظورش حوریا باشن:/
h_looshi
h_looshi
٩٣/١١/١٧
٠
٠
دعوا مکنید هر دوش خوبس ^______^
mina_h
mina_h
٩٣/١١/١٥
٠
٠
اول عشق اسمونی بعدم عشق فقط بــــاب اسفنـــــــــــجی
گل پری
گل پری
٩٣/١١/١٥
٠
٠
عشق آسمانی یعنی چی ؟؟یعنی عشق به خدا ! از وقتی درگیر عشق زمینی شدم هرچی دلتنگی هرچی غم هرچی چیز خوب بد سرم اومده ! ولی با وجو د همه ی این سختی ها ادم خیلی چیز ها یاد میگیره ! اصلا معنی زندگی رو میفهمه !هیییییییییییییییییییی
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٦
٠
٠
عه پری کتک میخوای؟ تو به من ی قولایی دادی آ.
(BOSHRA (janbarkaf
(BOSHRA (janbarkaf
٩٣/١١/١٥
٢
٠
من فکر میکنم بی ربط به هم نیستن....در عین اینکه میشه عشق آسمانی داشت میشه از زمینی هم لذت برد ...خدا خودش در عین اینکه دوست داشتن خودش رو در دل انسان قرار داده دوست داشتن یه انسان دیگر ( منظورم ازدواج ) رو هم قرار داده... و در آخر اینکه عشق آسملنی باعث به وجود اومدن یه عشق زمینی « پاک » میشه....کسی که خدا رو دوست داشته باشه ....به نحوی پیش میره و دچار عشق زمینی میشه که خدا دوست داره [همون عشق زمینی پاک] ....
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٣/١١/١٥
٠
٠
بی ربط ک فک نکنم باشن!الان حوصله فک کردنو نوشتن ندارم بعدن میام..!
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٣/١١/١٥
١
٣
والا من برعکسش رو شنیدم.یعنی شنیدم معشوق زمینی شما رو به عشق آسمانی میرسونم.کلی هم مراحل عرفانی داره که حوصله ندارم بگم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٣/١١/١٦
٠
٠
عه چه بی حوصله ):
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٣/١١/١٥
٣
٠
توان گفتن آن راز جاودانی نیست/تصوری هم از آن باغ ارغوانی نیست/پر از هراس و امیدم که هیچ حادثه ای/شبیه آمدن عشق ناگهانی نیست/ ز دست عشق به جز خیر بر نمی آید/وگرنه پاسخ دشنام، مهربانی نیست/درختها به من آموختند فاصله ای/میان عشق زمینی و آسمانی نیست/به روی آینه ی پر غبار من بنویس/بدون عشق جهان جای زندگانی نیست. "فاضل نظری"
2nyadideh
2nyadideh
٩٣/١١/١٦
٢
٠
خیلــــــــــــــــــــــی هم عالی (^_^) منم همینی که خانووم قاسمی گفتن :))
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٦
١
٠
من هم عینا همون شعر از همون شاعر! ممنونم خانم قاسمی.(کارم راحت شد در نوشتن کامنت!)
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/١٦
١
٠
سلام: عشق یعنی دوستی با کردگار / اصلِ عشقِ آدمی پروردگار / عشق یعنی درزمین عاشق نشو/ چون دمار از تو در آرد روزگار / خیلی متشکرم.مسرورباشید.
فاطمه خانووم
فاطمه خانووم
٩٣/١١/١٦
٠
٠
دمار از تو درآرد روزگار هوووم واقعن. سلام استاد :))))
سلیمان حسنی
سلیمان حسنی
٩٣/١١/١٦
٠
٠
سلام:خیلی متشکرم از لطف شما.شادکام باشید.
میرزای اصفهانی
میرزای اصفهانی
٩٣/١١/١٨
٠
٠
با جناب حسنی اعلام موافقت می کینم.
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خیلی قشنگ بود ولی یکم مشکل داشت
Atefe_K
Atefe_K
٩٣/١١/١٦
٠
٠
من هردو رو ترجیح میدم:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٣/١١/١٦
٢
١
من فکر میکنم اصل عشق اسمونیه!یک نیروی برای رسوندن یک بنده به خداش برای همینه که اینقدر قویه وهر کاری ازش برمیاد حتی عوض کردن دنیای یک نفر!ولی راه رسیدن بهش خیلی طولانی و سخته خیلی!باید اراده وعشق واقعی داشته باشی!باید با عقلت راهتو روشن کنی بعد بادلت پیش بری برای همین خیلی از ادما اونو اشتباه میگیرن!احساس میکنن این دوست داشتنا یا به زور علاقه ایجاد کردنا یعنی عشق!ولی عشق زمینی یک سایه خیلی کوچیک از ان عشق واقعیه!خیلی ها هم با دیدن این سایه میتونن پی به واقعیتش ببرن!من اینطوری فکر میکنم!:))اگه به اون عشق اسمونی برسی دیگه نیازی به این عشقای درپیت نداری که اخرش یا از زندگی نا امیدت میکنه یا باعث نابود شدن این دنیا و اون دنیات میشه!
maede
maede
٩٣/١١/١٦
٣
٠
این خوبه:خدابامنه تا تو بامن عجینی/کی میگه بد عشق پاک زمینی/خدا با منه تا تو بامن عجینی/کی میگه بد عشق پاک زمینی/خدا با منو تو تو یک قایقیم....
Farzane_v
Farzane_v
٩٣/١١/١٦
١
٠
دقیقا می خواستم همینو بذارم:))
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٦
٠
٠
منم موافقم :)
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٦
٠
٠
(:
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٦
٠
٠
زلیخاه از عشق یوسف،عاشق خداشد. ولی من اعتقادی ندارم،....یعنی نمیدونم شاید درست باشه شاید نباشه ولی همیشه استثنائات وجود داره.
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٣/١١/١٧
٠
٠
&;)
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٧
٠
٠
راستی من موندم این زلیخا که به شوهرش خیانت کرد چطور اینقد به خاطر عشقش به یوسف معروف و نسبتا عزیز شد اخر فیلم . شایدم به خاطر اینه که توبه کرده . نظری دارین عایا؟
Mehrenaz
Mehrenaz
٩٣/١١/١٨
٠
٠
فک کنم زلیخاه بخاطر عشقش به خدا عزیز شد،وگرنه خیلی ها هستند که خیلی عاشقند یا خیانت میکنند ولی عزیز نیستند.
s_sali
s_sali
٩٣/١١/١٧
١
٠
من که اطلاعات چندانی ندارم، چون حوصله ی مشکل ندارم! اما میگن، که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها...
آرش قلی زاده
آرش قلی زاده
٩٣/١١/١٧
٢
٠
فعلا که عشقای امروزی زمینی باعث دور شدن و عدم شناخت عشق اسمونی میشه. لابد میخواید بگید اشکالش اینه که اینا عشق نیست هوسه نه؟ خخخ خوب ذهنتونو میخونما
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اگر هوس باشه عشق نیست و اگر عشق باشه هوس نیست..هوس و به عشق نصبت نده
ayshem_sh
ayshem_sh
٩٣/١١/١٧
٠
٠
عشق هرگز معنی ثابتی نداشته. به نظر من عجیب ترین و گنگ ترین واژه ی دنیاست.:| من از عشق زمینی به عشق آسمونی رسیدم و خیلی شیرین بود این حس.:)
f_babaei
f_babaei
٩٣/١١/١٧
٢
٠
هر دوش کاملا به هم مربوطه! تا کسی حسش نکنه بنظرم به نتیجه نمیرسه باید حسش کرد پس توضیح اضافه نمیدم :)
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
شما مگه حسش کردین
k_shamshiri
k_shamshiri
٩٣/١١/١٨
٠
٠
درختها به من آموختند فاصله ای/میان عشق زمینی و آسمانی نیست/به روی آینه ی پر غبار من بنویس/بدون عشق جهان جای زندگانی نیست. "فاضل نظری"
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
خیلی قشنگ بود
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٣/١١/١٨
٠
٠
سلام ... عشق عشق است هوايي زميني ندارد مهم درك عشق است
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
اینم حرفیه ولی موقبول نداروم
دلنیا
دلنیا
٩٣/١١/١٨
٠
٠
به نظرمن عشق زمینی تواکثرمواقع باعث میشه به عشق اسمانی نزدیک تربشیییییییییییییییی
م-نص
م-نص
٩٣/١١/٢٠
٠
٠
عشق زمینی از اسمونی گرفته شده...پس شاید بشه با اون سر منشا و پیدا کرد