خانه انجمن عُق‌ام گرفت!
١١٢٧
٧٥
mery

عُق‌ام گرفت!

عُق‌ام گرفت!

میگم تا به حال شده یک صحنه‌ای رو ببینید که حالتون به هم بخوره؟ (خب معلومه حتمن دیدید :| )

بین این همه صحنه کدوم یکی‌اش از همه داغون‌تر بوده طوری که دیگه نتونستی یک مدتی بعدش غذا بخوری!

* من خودم اون روزی که خانم غلامزاده عکس اون مغز پاشیده شده رو زمین رو گذاشت نتونستم افطاری بخورم :(((

٩٢/٠٦/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
mab3740
mab3740
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
ببخشید....روم به دیوار....چند وقت پیش هوس کردم من و خواهرم پیاده بریم خونه عموم.تو یکی از کوچه ها ..............ببخشید....یه ماشین از روی یه گربه رد شده بود و از وسط نسف شده بود.خون هاشم روی زمین پخش شده بود.بعضی استخوناشم ریخته بود....ینی دقیقا نثف شده بود....بازم بگم یا فهمیدین من پیاده روی هم میکنم؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخ ... یعنی همش رو بیخیال پیاده روی شما رو عشقه ...
sahar
sahar
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
دقیقا....منم یه بار با دوستم وسط خیابون همچین صحنه ای دیدیم.....اصن دلم سوووووووخت بدجور.....بیچاره گربه از وسط کاملا نصفه شده بود.ولی فقط یک نصفش وسط خیابون بود......اون نصفه دیگش نمیدونم کجا بود.ولی تمام دل و رودش ریخته بود بیرون......اصن یه وعضی بود....:|......آها راستی یه مستند هم دیدم...بیشتر از این که چندشم بشه.....به شدت غصه خوردم و ناراحت شدم......یه مستند بود از مراسم قربانی هندی ها....که هرچی حییون زبون بسته به دستشون میرسید قربانی میکردن :|...اینقده گریه کردم :|
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
چی؟؟؟!!....اه اه اه حالم بدشدوقتی تشبیهش کردم..وای اه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
یه گربه هم وسط کوچه مامان بزرگم اینا له شده بود...کله شم هم معلوم نبود کجاییه...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
آخهههههههههه یاد یه صحنه وحشتناک افتادم حدود 12سال پیش دخترم 3 سالش بود براش از این جوجه رنگیا خریده بودم و داشت با جوجه بازی میکرد که یه لحظه ازش غافل شدم که دیدم با یه تیکه آجر که کنار حیاط بود زده روجوجه بد بخت لهش کرده بود حالم بد شد تا شب سر درد بودم تا یک هفته عق میزدم هروقت میرفتم تو حیاط اصلا از اون قسمت رد نمیشدم اه بازم یاد اون صحنه افتادم حالم بد شد ...... [از این آیکون سبزا که میخوان بالا بیارن]
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
واااااااای...چقد دخترتون نترسه... من بچه بودم به جوجه میترسیدم دس بزنم اونوقت اومده زده له کرده بیچاره رو.... :))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
یه بار که نمک آبرود بودیم داشتیم غذا میخوردیم که یه گربه ای اومد که یک چشم نداشت جای چشمش خالی بود خیلی دلم براش سوخت براش غذا ریختم ولی بقیه غذا رو نتونستم بخورم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
یه بار یکی از بچه های خوابگاه رو خیلی اذیت کردیم و البته من بیشتر اذیتش کردم ... اون روز قرار بود من برم تخم مرغ بگیرم اون املت درست کنه ... هیچی دیگه املت رو درست کرد وقتی آورد دیدیم یه چیزای سیاه مثل شکلات روشه ... ازش پرسیدیم چیه ؟ میگه هیچی پیشکل گوسفنده .... آقا ما تا 1 ماه لب به املت نزدیم ... اینم بگم تو حیات خوابگاه ما از شیر مرغ تا جون آدمیزاد پیدا میشه ...
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
:| دستش درد نکنه... به این میگن شوخی .... . یه سوال:چرا خوابگاه بودی؟؟؟؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٧
٢
٠
چهار سال دبیرستان تو استعدادهای درخشان شهید بهشتی فردوس درس می خوندم و طبیعتا می رفتم خوابگاه ... اوووووف ولی چه پزی دادم هاااااااااااااا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
اقا حمید شما باعث افتخار بنده هستید واقعا.!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
الکی پز نده من خودم سمپادیم....بهله.....
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
واسه چی افتخار اشکمهر جان ؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
سمپادیا جلوی این آقا را بگیرید!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
الان همین عکسه که واسه این انجمن گذاشتین...بدترینش بود... ولی کلا من زیاد حساس نیستم رو این چیزا...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
هرچی فکر میکنم چیزی یادم نمیآد..:|
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/٠٧
١
٠
یه بار میخواستیم شام بخوریم اخبار داشت کشتار دسته جمعی رو نشون میداد فکرکنم فلسطین بود اون افرادی رو که دیدم اشتهام کور شد
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
چند سال پیش جلوی خونه ی عمم واستاده بودیم آخر شب بود دو تا ماشین باهم کورس گذاشته بودن یکیشون اومد زد به نوه عمم رفت رو هوا وقتی اومد پایین دل رودش ریخته بود بیرون به چش خودم همه ی اینا رو دیدم تا چند روز خون بالا میاوردم مرغم به هیچ عنوان نمیخوردم میگفتم آب مرغا خونای ایمانه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
همین الآن...خووردن مارمولک توسط عربا..ایششششششششششششششششششش...:|
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
عاره :((( الان حالم بدههه :|
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
ايييييييييييييييييييييييييييي حالم بهم خورد
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
مارمولک؟؟؟؟عقققققققققققققق
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/٠٧
٠
١
صحنه های بد زیاد دیدم...........یکیش یک مادری سر بچشو بریده بود..شکمشم پاره کرده بود...اصن چنان تو روحیم تاثیر گذاشت که افسرده شده بودم.................
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
تصاویر مربوط به خودکشی رو زیاد تو نت پیدا میکنم و نگاه میکنم. یکیش یه پسر جون ایرانی بود که رگ گردنشو زده بود و خون فواره میزد و افتاده بود غرق خون خودش و کمی زنده بود و داشت جون میداد.مردم هم نمیدونستن چیکار کنن چون خون بند نمیومد و فقط جون دادنشو نگاه میکردن.( خیلی بد بود چون هم ایرانی بود هم اینکه خب در حال جون دادن بود و هنوز زنده بود ولی از دست کسی کاری بر نمیومد)
غ-مريم
غ-مريم
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
چندشناك ترين صحنه اي كه من ديدم مال يه روز بود كه با رفقام كه اتاق عملي بودن رفتم اتاق عمل هيچي يارو پاش نميدونم چش شده بود قطش كردن رفقام زده بودن به لودگي پاهه رو برداشتن كليم باهاش عكس گرفتن مام تا دو روز نون خورده مون نشد ولي بعدش خوب شديم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
مگه چبز چندش آور هم داریـــــــــــــم ؟ o_O
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
عکس بعضیام هس! ..... خعلی چندشه!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
از اونجایی که خیلی احساساتیم از چیزی چندشم نمیشه.غصه میخورم که حالم بد میشه...تو یه برنامه یه بیمار مرگ مغزی رو نشون داد...از بس گریه کردم نتونستم افطار کنم!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
ندیدم هنوز:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
منم ندیدم....
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
صحنه ای که حالمو به هم بزنه ندیدم یعنی کلا سعی میکنم نگاه نکنم همچین چیزایی رو حتی صفحه حوادث روزنامه رو هم نمیخونم.اما عکسایی که چند وقت پیش در موردد خانواده شحاته تو مصر گذاشته بود یکی تا چند روز اعصاب و حالمو به هم ریخته بود.تازه همونم کامل نگا نکردم.
sherlok
sherlok
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
زیاد دیدم!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
من یک دوست در دبستان داشتم که همش دستش تو بینیش بود؛ تازه بعضی وقتاهم ....................
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
این ته چندش بود ؟
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
خب یکی دیگه هم هستش که اینه : تو لقمه ای که داری میجویی مو باشه !!!!! :| :| :| :| :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
مو که بدترین نوعشه!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٨
٢
٠
اه اه...یه بار یه کلیپ حال به هم زنی تو موبایل رفیقم دیدم...اصلا قابل گفتن نیست...ولی واقعا 10بار رفتم گلاب به روتون...اصلا یه چیزی بود که به هرکب نشون میدادی حالش بهم میخورد...:((((
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
لحظه ی سربریدن گروگان های عبدالمالک ریگی ..... :| انگار داره گوشفند سر می بره! .....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
* گوسفند! ....
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
شما برین همون سوپ .......... تونو نیگاه کنین، حقا که خبر نگارین خخخخخخ
EMPERATOR
EMPERATOR
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
کشتار اره برقی در تگزاس
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
خوردن سوسک و ملخ و حشرات ! چیه خو ؟ من هنوز کوشولو ئم همینشم خیلیه !: )))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
کوشولو؟؟؟؟تووووووو؟؟؟
a_davoodi
a_davoodi
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
من سعی میکنم با اینجور چیزا مواجه نشم...
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
شايد از چيز مثل سوسك خوري يا كرم خوري چيني ها چندشم بشه ولي از غذا نميشه گذشت از اين صحنه ها جراحي و تصادفم زياد تاثير نميگيرم سعي ميكنم اگه كاري از دستم بر اومد كمك كنم نه واستم نگاه كنم
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
یک بار داشتم برنامه رکورد رو میدیدم که یک مردی توی یک وان خوابیده بود و20000 هزارتا سوسک روش ریختن واقعا تاچند ساعت حالم بهم میخورد و پشیمون شدم که چرا اصلا این برنامه رو دیدم : ((((((
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
همین صحنه سوسمار خوردن عربا دیگه کلا از وقتی دیدم لب به چیزی نزدم (قابل توضیح این که قبلش کلی غذا خورده بودم و سیر سیر بودم و هنوزم سیرم تا گشنمم بشه اون صحنه یادم میره از غذا که نمیشه گذشت والا)
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
10 سال پیش بود،با دختر عمم و داداشم کوشولو بودیم تو پارک تخمه آفتاب گردون می شکستیم ،یه دونه تخمه گرد دیدم تو پاکت!اشک تو چشام حلقه بست بهش گفتم ،تخمه ی گرد!!!! وقتی خوردم تو دهنم واشد!بعد رو زبونم رو که نگاه کردم دیدم پشکل بز بود!طعمش شور بود،ولی دیگه من تخمه آفتاب گردون نخوردم!:|
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
ههههههههههههههههه
سینا
سینا
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
یعنی من می می میرم اگر چنین اتفاقی برام بیفته،حال ادم بهم می خوره
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
یه صحنه دیدم که کلش کنده شد از کردنش خون میچکید بعد شکمش پاره شده بود روده پودش ریخته بود بیرون دستو پاش کنده شده بود داشت جون میداد اصن یه وضعی ولی با ولع عام رفتم و شامم خوردم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
یک عکس میخوایین لینک کنم ! یعنی نمیشه توضیحش داد ... دست یک آدمه که به صورت خیلی ناجور بریده و استخون دستش دیده میشه ...! البته همین عکس این انجمنم که پوستر شده خیلی داغونه !
mahshid
mahshid
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
توی ازمایشگاه زیت داشتیم مغز تشریح میکردیم .دستم بوی مغز میداد تا یه هفته
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
خوش به حالتون حتما يه بوي خاص بوده :))) خدا نسيب كنه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
ایییییییییییی.....بوی مغز!:|
عاطفه
عاطفه
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
یه بار یکی از بچه ها یه کلیپی نشون داد از فیلم سنگسار.نمیدونم دیدین یانه ولی افتضاح بود.زنه بیگناه بود اما سنگسارش کردن.اینقد بهش سنگ زدن تا مرد.تا یه هفته افسردگی گرفتم..
mahboobeh
mahboobeh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
ای.
Paeez
Paeez
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
همین عکسی که بنرش کردین فوق چندشه:((
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
منم این گربه هه رو دم مدرسه دیده بودم بدخبخت روده هاش پخش زمین بود راستش زیاد دقت نکردم دیگه یه بارم یه ماهی زیر پام له شد ااایییییییی اهههههه
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
دستی در لای همبرگر
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
اون که فیلم بود!!
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
من رفته بودم اینترنت با سحر و سارا رفتیم سایت تصادف های نا مو فق این قدر بد بود مغز های متلا شی ااااااااااااااااااااااه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
خو چرا رفتین؟؟؟؟این دیگه تقصیر خودتون بود:|
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
ای با با چه کار کنیم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
یه بار داشتم آبگوشت میخوردم یهو یه تیکه دنبه اومد زیر دندونم...حالم داشت بهم میخورد و فک کنم یه چندوقتی آبگوشت نخوردم!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
ولی اصولا هر اتفاقی بیفته من غذامو میخورم!!!
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
اره همون تصادف ها
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
اره هههههههههههههههه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١٠
٠
٠
والا کلا اونجوری از چیزی حالم بد نمیشه که نتونم غذا بخورم.در همه حال غذامو میخورم:))) ولی خب آخرین صحنه ای که دیدم حالم بد شد همین مطلب آرشام بود که این عربا کلپاسه میخوردن.هم کلپاسه هاشونم مث خودشون چاق بود:)))) ولی صحنه ای که هیچوت از ذهنم نخواهد رفت حادثه قطار نیشابور بود.خیلی ذهنم درگیر بود.درگیر اینکه این مردم که اینجوری تیکه پاره شدن گناهشون چی بوده