خانه انجمن یادش بخیر های کودکآنه!
٨٥٠
٦٩
م-نص

یادش بخیر های کودکآنه!

یادش بخیر های کودکآنه!

یادش به خیرای دوران کودکیتون رو توبنویسین.

+مثلا یادش به خیر حیاط خونه ی مادر بزرگ،گرگم به هوا.قایم موشک..

٩٢/٠٦/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر بچه کـــه بــودم یکی از تفریحات سالمم این بود:که پنکه رو خاموش میکردم,یکم که سرعتش کم میشد, با انگشت پره هاشو نگه میداشتم…
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
منم همين كارو ميكردم.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
منم میکردم...چی کیفی داشت:))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
هعیییی یادش به خیر خونه ی قدیمی بابابزرگ ... همه دور هم بودیم با طناب تاب درست میکردیم تاب بازی میکردیم ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
مامان بزرگ من خونه شون تاب داشت خودش:))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
و همچنان داره ! یچوری میگه داشت :))
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش به خیر دوچرخه سواری ... دلم دوچرخه میخواد ...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
زبون درازییییییییییییییییی!!
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
٢
٠
یادش بخیر بازیای قشنگمون :)...یه بازی با پسر عموم میکردیم که مطمئم تا حالا هیچکدومتون نکردین...اسمشو گذاشته بودیم دوچرخه دعوا :))))...از دور با دوچرخه هامون سرعت میگرفتیم و میکوبیدیم بهم تا ببینیم کی زودتر کم میاره :)))...هههههیییی یادش بخیر هفت سنگ ،استوپ هوایی ، گل کوچیک :)...کوچه ی خاکیمون :))...یادش بخیر
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
میکوبوندین به هم؟ اللان زنده اید؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
هردومون سوار دوچرخه بودیم میزدیم بهم :)))...خیلی حال میداد :))...خوشبختانه هم زنده ایم :)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
خسته نباشی با پسر عموم
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
بازی .... بر وزن شوخی ...... :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
بازی نبود که...وحشی بازی بود :))))
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش به خیر....موقع امتحانا باید بین خودمونو نفر وسطی کیف میذاشتیم که مثلا تقلب نکنیم....
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
**نفر بغلی
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
يادش بخير....پیک نوروزی که شب عید میدادن دستمون حالمونو تا روز آخر عید میگرفتن!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
راست میگی...پیک نوروزی کجایی که یادت بخیر...
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
يادش بخير....سرمونو می گرفتیم جلوی پنکه می گفتیم: آ آ آ آ آ آآآآآ
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر با دایی هام میرفتیم توت میتکوندیم تو باغ مامان بزرگم:))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
ما هنوزم اینکارو میکنیم :))))))...
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر اول دبستان با چند تا از دوستام گروه سری درست کرده ب ودیم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
يادش بخير منتظر بوديم يه كوچه تازه آسفالت بشه بريم اون جا گل كوچيك/ يادش بخير كارت بازي ها
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
سادش بخير لي لي/ قايم موشك/خونه درست كردن/ خاله بازي/ و.........هيييييييييييييييييييييييييي يــــــــــــــــــــــــــادشبـــــــــــــــــــــــخير
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر...تا 7 سال پیش تک بچه بودم...فقط خودم بودم و خودم..:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر...تو دوران مهد کودک چقدر با بچه ها بازی میکردیم...چقدر اون موقع ها شاد بودماا..:))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر...یه زمانی بود میخواستم پرواز کنم...اصن یه کارایی میکردم واسه این ارزوی پرواز...یه بارم نزدیک بود از رو تپه پرت شم بمیرم...
sorme
sorme
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر تو دوران پیش دبستانی یه پسره بود اسمش ارش بود من و دوستم دنبالش میکردیم اونم عین پخمه ها فرار میکرد!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر...یه زمانی میرفتم رو پای بابام میشستم...اون گاز میداد من فرمون رو میچرخوندم...:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
یادش بخیر با آقابزرگم(پدربزرگ مادریم)می رفتیم گاری اسبی میشمردیم...
blue girl
blue girl
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
:(
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
چرا آخه؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر موقعی که بابام از ماشین میرفت بیرون می پریدم پشت فرمون و رانندگی میکردم به خیال خودم...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر زیرزمین خونه مامان بزرگم...اصن یه کیفی داشت میرفتی توش..بوی خاک و لوازم قدیمی:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر پاسیو خونه مامان بزرگم...چه درختی داشت توش و چه حالو هوایی داشت...نامردا خرابش کردن:((
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
عاااااااااااااره ! الان دیواره :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر قایم موشک من وغزاله...رو رخت خواب و تو کمد...هرجا دستمون میرسید قایم می شدیم حتی تو حموم!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
خخخخ :)))) تو دست شویی حتی :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
راس میگی .....اصن خیلی کیف میدادا:)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر رنگ و وارنگا بازی میکردیم یهو میگفتیم رنگ بیرنگ!!!!بدبخت اونی که نمیدونست باید هوا یا لیوانو نشون بده!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر حوض و درختای کاج خونه قبلیمون...چه بازی هایی که باهاشون نمیکردیم..سعی میکردیم میوه های کاج رو که روی لبه حوض گذاشتیم از در خونه که یه 2-3متری فاصله داشت با سنگ یا میوه کاج بزنیم:))یک کیفی داشت جاتون خالی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر وسطی که بازی میکردیم...گله ای بازی میکردیم و زودم میخوردیم:))
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
کودکیم خیلی چیزا پاک و بی ریا بود و پر از عجایب دنیایی که تا به امروز نشناخنه ام ! حتی حالا که بزرگ شده ام بازهم خودم را از جرگه این آدمها جدا میبینم ! اما کودکی من با عطر گلهای بهار نارنج حیاطی با چنتا درخت اون زمان شیراز بودیم دوران جالبی بود ! حالا باید چشم بکشیم کی میمیریم کجا دفنمون می کنن اصلا جنازه مون ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر فوتبال با بروبچ همسایه ها تو کوچه خاکی ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر چهارشنبه سوری تو حیاط ما همه خونواده جمع میشدن از رو آتیش می پریدیم ....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
خوش به حالتون...من که تا حالا چارشنبه سوری نرفتم:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
خوش به حالتون...من که تا حالا چارشنبه سوری نرفتم:|
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
من خیلی بچه بودم یه اسب داشت همسایه مامانبزرگم خیلی دوسش داشتم یادش بخیر
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش به خیر می رفتیم خونه مادربزگم ..چقدرخوش میگذشت..خدابیامرزتش
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش به خیر پدربزرگم هروقت میومد کلی خوراکی باخودش میاورد..خدابیامرزتش..کاش بازم تکرار میشد دیدنش
nasi
nasi
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر تومهدکودک با برگ های کاج واسه خودمون گردنبندودست بنددرست درست میکردیم
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر تاب بازی تو زیر زمین خونه قبلیمون انقدر تند تاب میخوردیم که رد کفشامون رو سقف میموند:(
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
اقا این چه وضعشه...کامنتهای این انجمن هم تایید نشده:((مگه چی گفتم که باید سانسور بشه
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
اگر دیروز کامنت دادین باید بدونین دیروز کل سایت در حال تعویض سرور و اثباب کشی بودند و کامنتا جایی بجز تخته تایید نمی گردید!آقای کامنت بر:|
zahra
zahra
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر هههههههههههههی
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یادش بخیر جوجه رنگیای داداشم...طفلکیا:(
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
یادش بخیر رو شونه ی داداشم مینشستم ..........
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
کللللللللللل بچگیم یادش بخیر
korosh
korosh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
من که هنو بچم ولی وقتی خیلی بچه تر بودم خیلی حال میداد مثلا میرفتیم عروسی من رو تو زنانه را میدادن :) یا وسط خیابون اینقد داد میزدم تا برام چیزی که میخواستم رو بخرن :) یا تو فرغونم میکردن هعی دورم میدادن :)))) خیلی حال میداد هـــــــــــــــــــــــــعـــــــــــــــــــــــــــی :((((((((
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
یادش بخیر اخیش یادش بخیر
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
خط بازی تو خونه مادربزرگ...قلدر بازی سر اول شدن...مسافرتای دسته جمعی...مهمونیای شلوغ و پر سروصدا....یادش بخیر خونه قدیمی بابازرگ،حیاط با صفاش و موسی کوتقی هاش...هــــــــــــــــــــــــــــــــــــعـــــــــــــــــــــــــــــــــی....
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
الفت شبهای خوش را روزگار ازما گرفت.....ای خوشا روزی که با هم روزگاری داشتیم...
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
یادش بخیر حیاط مادربزرگ، یادش بخیر محله قدیم ، یادش بخیر میدون اما حسین تهران یشکل دیگه بود قالیباف 180 درجه تغییرش داد
faeze
faeze
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
یادت بخیر کودکی........
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
یادش بخیر روزایی که عموم پیشم بود و برام سه تار میزد ...فقط به امید شنیدن صدای سازش ....
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/١٥
١
٠
یادش به خیر چه دورانی بود شما یادتون نمیاد از این پفک های 25تومنی بود دویست تومن داشتم همشورفتم پفک خریدم آوردم خونه مامانم همشو برد پس بده مغازه دار پس نگرفت تا یک هفته پفک میزدم...
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
یادش بخیر.....حیاط خونه ی مامان بزرگ....پفکای جایزه دار......وسطی.....قایم موشک.....گرگم به هوا....هفت سنگ....
s.2
s.2
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
یادش بخیر با پسرا هفسنگ بازی میکردیم کل محلو دنبالمون میدوییدن :دی یادش بخیر با داداشم میرفتیم ازین پفکا میخریدیم جایزه اون انگشتر بود مال من عکس علی دایی :/ یادش بخیر هروق بر میگشتم خونه شلوارم زانو نداش :دی
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/١٦
٠
٠
یادش بخیر چقدر با داداشم خوب بودیم چقدر دوسم داشت من هنوزم دوسش دارم ...وقتی بچه بودم راه میرفت ماچای آبدار میکرد ایییی:) منو میذاشت جلو دوچرخش...گاهی رو شونه هاش... کلا بچه که بودم من و داداشم عاشق هم بودیم رو حرف من حرف نمیزد منم همیشه تو دعواهای بابام و داداشم طرفدار داداشم بودم و....هعـــــــــــــــــــــــــــــــی دلم برا داداشم تنگ شده الآنم پیشمه اما دیگه اون داداش همیشگی نیست:((