خانه انجمن آواتار هرکسی نشان دهنده ی شخصیت اوست؟!
١١٠٩
١٣٥
neyosha

آواتار هرکسی نشان دهنده ی شخصیت اوست؟!

آواتار هرکسی نشان دهنده ی شخصیت اوست؟!

چند روز پیش عکسی رو برای آواتارم گذاشتم که مخالفتای زیادی رو به همراه داشت،به نظرتون راجع به آواتار تا چه حد باید خودمونو محدود کنیم؟شما از آواتار هرکسی چی برداشت می کنین؟

٩٢/٠٦/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خب درسته که فضا مجازیه ولی همینجا هم یه چیزایی باید رعایت بشه.همونطور که هر حرفی نباید زده بشه یا هرطوری نباید صحبت بشه.به نظرم آواتارم ازین قاعده مستثنا نیست. حالا مثلا من طرفدار فرد یا گروه خاصیم دلیل نمیشه حتما عکس اونو بذارم.در ضمن باید به بافت جامعه هم نگاه کرد.یه جامعه اسلامی همه چیزش باید اسلامی باشه.حالا هرکی در حد خودش این کارو انجام بده.
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٥
١
٠
مثلا از عکس ایشون میشه فهمید خیلی شوخ و شنگه...:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
منم یه آواتار نی نی گزاشتم با چشای خوشمل...وقتی دیده شد همه گفتن برو عوضش کن...این نشانه شخصیتت نیس...منم این دختره رو گزاشتم...ولی واقعا به نظرم باید آواتار ها محدود باشه...حداقل تو یه همچین سایت فرهنکی ای که همه چیزش فرهنگیه...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
به بقیه اعضای صورت اون نی نی خوشگل چرا اشاره نمی کنین؟؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٥
١
٠
به نظر من این آواتار هم مناسب شما نیست...شما با همه خیلی صمیمی و خودمونی هستسن ولی این عکس به درد یه آدم گوشه گیر میخوره...این نظر منه...
terme
terme
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
کودوم؟؟من ندیدم که!!!!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
پسر خاله خو من اون عکسه رو به خاطر چشاش گزاشتم دیگه...چشای ابی و دریاییش...:)...مثه خودم چشاش مظلوم بود..:)
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خب از آوتار هرکس میشه به شاد بودنش ؛ غمگین بودنشو اینا پی برد .. شخصیت رو فک نمیکنم بشه فهمید:|
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
الااااااااااااااااااااااااااااان به طور مثال ، از آواتار شما چه نتیجه ای گرفت؟؟؟از یکی من چیی؟؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
مثلا از آواتار تیام میشه شیطنت درون و کودک درون تیام رو شناخت..:)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
..........
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
آورین دختر مشرقی:)
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خب بعضی چیزهارو نمیشه گذات دیگه...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
هرکدوم از ما یه شخصیتی داریم و باید براساس همون یه عکسیرو انتخاب کنیم...حالا یه عده که عکس خودشونه و یه عده نه و اونایی که عکس خودشون نیست باید از عکسی استفاده کنن که چیزی پشت سرش نباشه....عکسی شما گذاشته بودین خب زیاد جالب نبود...شاید حرف من مخالفای زیادی داشته باشه اما من ترجیه میدم حرف خودمو بزنم...به نظر من در شان یک دختر ایرانی و مسلمان نیست که به جای شخصیت مجازی خودش از عکس اشخاصی استفاده کنه که برای کسب شهرت و پول دست به هرکاری میزنن...این آدما طبق الگوی سرمایه داری به وجود اومدن و چند وقت دیگه هم طبق همین الگو به پایان کار خودشون میرسن اما تو همین مدتی که هستن خیلیا ازشون الگوبرداری می کنن....حواسمون باشه که هیچکسی اون چیزی که نشون میده نیست چه برسه به اینا که اون چیزی که نشون میدنم خوب نیست...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
من هم خودم بینهایت از اون و همتای پسرش بدم میاد...ولی اینطوری هم نیست که واسه شهرت و پول به هرکاری دست بزنن...اوناهم مثله بقیه ان ولی حالا خواننده شدن خیر سرشون...من که خیلی ازشون بدم میاد...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
بسی بسیار باهاتون موافقم...حرف حساب جواب نداره...عکس شما هم قشنگ ...:|...رو نشون میده...:|
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
گفتم خیلی چیزا هست که همه نمیدونن...دست به هرکاری میزنن
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
موافقم با نظرتون ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
منم موافقم.درسته مستر رادمهر
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
به نظر من هیچ نتیجه ای نمیشه گرفت
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
جرا...از آواتار شما میشه قیافه شما رو فهمید...:)
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خوب فهمیدین که فهمیدین که چی
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
نظر شما قابل تحسينه..........:)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
چرا من الان نتیجه گرفتم،یه خورده شبیه پسر عمومی!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
بله مفتخرم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
بیشتر علایقشو نشون میده/
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
با حرف شما کاملا موافقم مثلا خود من چون عااااااااااشق بچه هایم همیشه آواتارم عکس بچست
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٥
١
٠
شما علاقه خاصی به مبل داری :)...
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخ مبلو خوب اومدی
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
ممنون اينو خوب گفتي...........
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخ مبل
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
نه....به نظر من ایشون به عکاسی و ژست های«هر چی خفن تر،بهتر»علاقه ی خاصی داره/مثل خودم با این تفاوت که من به عکاسی علاقه ندارم:)////راستی مـــــــبـــــل چند؟؟؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
:)))) از اينا كه كلا دو دست توليد شد و موقعي كه داشتن با كشتي مياوردن يك دستش توسط دزدان دريايي ربوده شد:)))/ محض اطلاع يه عكاس كم ترين عكسي كه داره از خودشه منم اين دومين يا سومين عكس تك نفره ايه كه دارم:))) و علايقمم زياده يه البوم ميشه/ اينم نگين كه همه يه بچه علاقه دارن عكس بچه ميزارن يه عده نميخوان عكس خودشونو بزان اولين گزينه اي كه اينجا به نظرشون ميرسه عكس بچه هست
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
بعدشم منو با اون درازا ول كردين ميگين مبل چند؟:))))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
خب پس من اشتباه کردم؛شما به همون مبل علاقه ی خاصی داشتی!///حالا مـــــبـــــل چند؟؟
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
:)))))
b-bahmani
b-bahmani
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
:|.......... با احساسات آدما بازی می کنه!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
...............
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
اونوقت عکس شما چرا اینقد خشنه؟؟
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
به نظر من عکس نشون دهنده ی شخصیت ادمه خوب بهتره از اون جور کسا نداشته باشیم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٥
١
٠
بعله...شما دریا رو خیلی دوست داری انگار..:)
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
دقیقا
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٥
١
٠
به نظر من همین یه عکس میتونه خیلی تاثیر داشته باشه روی برداشت بقیه ار آدم...از عکس ماهم که تابلوئه چه برداشتی میشه کرد...:((((
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
اينم يه حرفيه..........
terme
terme
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
ها بوخودا...این میلاد خان منو گول زد عکسمو عوض کردم دیشب همش کابوس میدیدم:(((
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
عزیزم...اقشال نداره...خودم تو دهنش فلفل میریزم که ترو اغفال کرده..:)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
اشكال نداره عزيزم............منو دختر مشرقي با هم دعواش ميكنيم...........
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
میلاد بیا لا انگشتت خودکار بذارم:)
terme
terme
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خخخخ بچه ها4تایی حمله کنیم بهش...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
ممنونم....من متعلق به همم....نمیدونم چرا همیشه بعد از این که تو یه جمعی قرار میگیرم همه اینقدر ازم شجاعانه دفاع میکنن و طرفدارم میشن!!!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
با این موافق نیستم ک صد در صد نشان دهنده شخصیته ولی می تونه بیانگر سلیقه افراد باشه ... هرچی معقول تر باشه و بین همه ی بچه های سایت روتین تر باشه بهتره ...
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
بله نشان شخصيت نيست نشان سليقست...........
moji_jon72
moji_jon72
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
به نظر من بعضی از حالت های درونی رو میشه ازش فهمید
s_a
s_a
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
چی بگممممممممممم............. اممممممممممممم........... :| :| :| هیچی.......... شماها بگید من فیض میبرم :دی
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
حالا شماهم يك چيزي بگوما فيض ببريم.........
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
من آواتارای خودم شخصیت خودمن...ولی بعضی احساسات فرد رو میشه توش فهمید...ولی نمایان کردن همش هم کار درستی نیست!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
یه حسی میگه تو چشای ابیه آواتارت یه غمی نهفتس...:)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
حست درست میگه:)
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
به نظر من میشه از آواتار هرکس به سلیقه فرد علایق فرد و بعضی از احساسات اون پی برد البته همیشه اینطورنیست
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
من که چیزی برداشت نمی کنم.............فقط بعضی وقتها به عکس بعضی کاربرا عادت می کنم و وقتی اونا عکسشون و عوض می کنند گاهی نمی شناسمشون:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
فک کنم بشه از رو عکس شما برداشت کرد که لباس جدید خریدین...نعععع؟؟؟
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
قربون قد و بالای کیفیت!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
آواتار ب نظر من یه عکسیه که طرف دوسش داشته یا براش جالب بوده .... آواتاراتونم زود عوض نکنین :)))
ف.ش
ف.ش
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
من نمی گم که ازوما آواتار نشاندهنده شخصیت فرد هست، اما بیربط به ریزه کاری های شخصیت فرد هم نیست دیگه. چرا؟ چون که دست به "انتخاب" زده و از بین کلی عکس و سوژه تصویری مختلف، یکی رو که خواسته انتخاب کرده. پس بی ربط به شخصیت هم نیست. مثلا شما عکس فلانی رو گذاشته بودی، لابد ازش خوشت میومده دیگه یا حداقل برات جالب بوده. یا من که عکس بارون گذاشتن و زیر بارون بودن، یعنی به بارون و زیر بارون رفتن علاقه دارم دیگه... هوم؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
yes
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
من ازروعکس کسی اصلابرداشت نمیکنم کاردرستی نیست......
sahar
sahar
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
به نظر من صددرصد شخصیت رو نشون نمیده ولی میشه به علایق و سلایق فرد پی برد......ولی خب یه سری آوانار ها از بعضی اشخاص واقعا در شان جوونای ایرانی و به خصوص این سایت فرهنگی نیست :|
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
شخصیت؟؟؟؟؟؟؟الان از اواتار من چه برداشتی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟0-0
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
شما انسانی قوی هستید که با مشکلات به درستی برخورد میکنید .
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خشن و بی رحم از اونایی که مورچه زیر پا له میکنن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
اراده قوی ای دارین
آبان
آبان
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خب به نظرمن باید آواتارامون شرایط این سایت فرهنگی رو داشته باشه هم نشون دهنده شخصیت آدم هست ،علائقش. مثلا دختر شیطونی هستم خب این عکس میاد بهم چون کودک دروونم بیرونه کاملا
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خب من الان چی بگم....آها....نشان دهنده ی سلیقه س و فکر وذوق فرد رو نشون میده....البته بعضی هام از روی بی آواتاری یه چیزی همینطوری میذارن بدون هیچ قصد و قرض خاصی!الان این عکس من نشون میده من آخر ژستم....خخخخ
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
بله شماكه اخرشي..........خخخخخخخخخخخ
zza
zza
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
من چون خیلی توی فناوری هستم این عکسو گذاشتم از اندروید هم خوشم میاد
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
اواتار چه ربطی به شخصیت داره...یعنی من الان شخصیتم شخصیت کیت وینسلته؟نه ..هرکس بسته به علاقه ش انتخاب میکنه...منم ازیه عکس خوشم میاد برای یه مدت بعد باز عوضش میکنم..ربطی به شخصیت نداره....یعنی اگه عکس موش بذاری..شخصیت موش رو داری ...چه حرفا..اینا به علایق برمیگرده
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
ربط داره....حتا اسم کاربری که فرد انتخاب میکنه هم ربط داره به شخصیتش که اسم خودش باشه یا یه چیز دیگه..به نظر من حتا انگلیسی یا فارسی بودن اسم کاربری هم ربط داره ! اینا ربط دارن یه چیزای ادم متوجه میشه .منکه میشم/شمارو نمیدونم
s.2
s.2
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
الان من چجوریم عایا؟
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
شلخته!خخخخ
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
اوه اوه اوه!دقیقا آواتارت خودته.چشا همونجور بیرون زده.موهاتو ندیدم.از الهه میپرسم ببینم همینجور شلخته اس یا نه:))))
s.2
s.2
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
چقد خوب یادت مونده :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
افسرده
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
والا شاعر گفته آواتار هر کس خبر میدهد از سر درون:)))) مثلا از آواتار من چی دستگیرتون میشه؟اینکه یه موجود چک و کثیف هستم که همیشه زبونم بیرونه و کلا 6تا دندون بیشتر ندارم؟؟اگر فکر کردید که من اینجوری نیستم باید بگم کور خوندین.این عکس خود خودمه.از اونایی که منو دیدن بپرسین.محمدحسن که با یه نگاه تو اولین دیدار منو شناخت:))))))))))))))
s.2
s.2
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
نه بابا ماشالا داداشم قدو هیکل داره آاااه بیا و ببین تمیزم هستی دندوناتم که 6تا نی 2 3 تا بیشتره اما زبونت همینه
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
زبونو خوب اومدی:)))
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
:)))))))))))))))
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/٠٥
٠
١
من که بیشتر دوس دارم عکس خود دوستان باشه چون واقا یکمی نارحت کنندست ندونی باکی داری میحرفی منم چون به این سایت و بچهاش اعتماد دارم عکس خودمو گذاشتم یا بچه ها بیشتر عکس نی نی میزارن من آخر سر این موضو رو نفهمیدم نوزاد چرا؟؟؟؟؟؟..اه هر چی من از بچه بدم میاددد
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
شما به بچه ها اعتماد داري به بقيه كه عضو نيستندو شايد يك بار بيش نيان چي؟؟؟؟؟؟؟؟؟ها؟
fahime72
fahime72
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
قرار نیس از روی قیافه طرفمونو بشناسیم ما اینجام تا از روی عقاید همدیگه باهم اشنا بشیم در ضمن مشخصاتشونم تو پروفایلشون پر کردن از این اشنایی بیشتر دیگه لازم نیس
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٢
اگه همه عکس خودشون میزاشتن چقدر سایت زیباتر و خودمونی تر و جذابتر میشد....... چند بار گفتم بازم میگم عکس خودتونو بزارین این نی نی هارو نزارین انقدر آدم فک میکنه امده کودکستان و طرفهاش یه مشت بچه هستن!!!!!! خانومها هم عکس خودشونو بزارن .اگه میگین نه نمیشه هم راه حل داره( حداقل با مقنعه یا چادر بگیرین!) به هر حال آدم بفهمه طرف کیه چیه چطوریه چن سالشه.....بعضی وقتا اصلا ادم نمیدوه طرفش چن سالشه و از همه بدتر اصلا ادم نمیفهمه دختره یا پسر ( چون از اسم کاربریشون هم معلوم نیست) عکس خودتوو بزارین حتا اگه عکستون زیاد جالبم نیست باز عکس خودتونو بزارین بازم میگم اگه همه عکس خودشون بزارن سایت زیباتر و خودمونی تر و جذابتر میشه به خدا...........حداقل اگه عکس خودتونو نمیزارین انقدر نی نی نزارین مگه نی نی هستین شما آخه! بزرگ میشین نی نی واقعی نصیبتون میشه ...الان بیخیال نی نی بشین تو رو خدا!!!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٦
٢
٠
كاملا مخالفم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٤
ببخشید این حرفو میزنم ولی من چون رک هستم اینم میگم : هر کی عکس خودشو از ترس نمیزاره در اصل به خودش شک داره .و علتش دیگران نیست ...یعنی خودش شخصیت ترسو و شکاکی داره .مشکل از کاربرای خوب و فهمیده جیم نیست ...........
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٠٥
٤
٠
عزیزم هرکی عکسشو نمیذاره از ترس بقیه اینکارو نمیکنه.یه سری اتفاقا هم میفته گاهی که گفتنش درست نیست!چون باعث خراب شدم یه عده ای میشه!!!وقتی زیادی اصرار داری بچه ها عکس خودشونو بذارن دربارت فکر درستی نمیشه.اینجا ما داریم فارغ از اینکه طرفمون طرفمون کی هست و چن سالش هست و چه شکلی هست مطالب همو میخونیم و به هم کمک میکنیم که تو این راه پیشرفت کنیم.اینجا دوستی ایجاد میشه اما سایت دوست یابی نیست که بخوایم همه مشخصات طرف رو بدونیم.حالا با یه سری از بچه هام از نزدیک توی دفتر جیم آشنا میشیم.تا همین حد.قرار نیست اتفاق دیگه ای بیفته!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٢
من نگفتم بزارین تا اتفاق خاصی بیفته ! میگم عکس خودشون باشه تا فضای سایت جالبتر و بهتر بشه.همین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٤
چه اتفاقای یعنی>؟منکه نمیدونم چه اتفاقی ...در ضمن برای من مهمه اینجا بدونم طرفم چن سالشه و پسره یا دختره یا چه ظاهری هست
fahime72
fahime72
٩٢/٠٦/٠٦
٣
٠
چه ربطی به اعتماد به نفس داره من نمیفهمم !!!!من خودم روانشناسی میخونم علایم عدم اعتماد به نفسو میدونم این مورد شما هیچ ربطی به عدم اعتماد به نفس نداره پس وقتی راجع به یه چیزی نمیدونید و اطلاعاتتون کامل نیست صحبت نکید لطفا.
fahime72
fahime72
٩٢/٠٦/٠٦
٣
٠
هیچ ربطی هم به ترس و شکاکی نداره
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٢
من کلی میگم..یعنی پسرا رو هم منظورم بود که عکس خودشونو بزارن کلا همرو گفتم .منظورم یه عده خاص نبود.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٢
بعله من از روانشناسی خیلی چیزا میدونم (بیشتر از خود مطالبی که شما فقط خوندین و فقط همونارو انگار میدونین .نه بیشتر!). همین بس که تو اون کتابای شما خوندین از علایم نداشتن اعتماد به نفس هیچ کجا از آواتار و این چیزا چیزی نوشته نشده....اما همین نزاشتن آواتار و خیلی چیزای ریز دیگه که جاهای در موردش نوشته یا بحث نشده جزو علایم کمبود اعتماد به نفسم هست...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٢
خود خانومای جیم خودشون میگن ما از سو استفاده و یه چیزای دیگه میترسیم/ بعد شما میگین از ترس و شک نیست !!!!!!!!!!عجیبه والا ...!والا حرف خودشونه/من از خودم که در نیاوردم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٢
در ضمن من خودم کلا یه پسر منزوی هستم که اعتماد به نفسش زیر صفره!! اما عکسمو میزارم چون به نظرم توی فضای مجازی عکس آواتار باید باشه تا حداقل شناختی باشه از طرف و یک هزارم از مجازی بودن در بیاد فضاش////////منظورم اینه که اونجا که گفتم از نبود اعتماد به نفسه کلی نبود حرفم.50/50 هست ولی کاملا بی ربط نیست.
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
اولین اینکه همین عکسایی شما از خودت میذاری بنده توش نشانی از کمبود اعتماد به نفس نمیبینم!!!شما تا قبل از اون انجمن که توش گفته بودین قهرمان بدنسازی بودین و ورزشکار بودین تاحالا جای دیگه توی سایت گفتین که ورزشکار بودین؟؟؟منکه ندیدم.هرکی هم دیده بیاد یه آدرس بده.یا شما خودت یه آدرس بده.ولی قبل اون انجمن بنده میدونستم شما ورزشکاری!!!بنظرت از کجا میدونستم؟؟؟آیا به کس دیگه ای نگفتی که ورزشکاری؟؟؟که بعد به من رسیده باشه؟؟؟بعضی حرفا زدنش درست نیست.اما گاهی عقب نشینی هم تاکتیکه!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
البته بنده اگه بخوام بگم میگم بانوان سایت حتی ایمیلشون رو هم نذارن تو پروفایلشون!!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
آقای سید هاشم از کجا میدونستین>؟ من نمیدونم والا ؟ بگین شما لطفا .ممنون
fahime72
fahime72
٩٢/٠٦/٠٧
٢
٠
شما از کجا میدونین که اطلاعات من فقط در حد کتابامونه اگه هم باشه باید به اطلاعتون برسونم که کتابامون انقدر جامع و کامل هست که نیازی به کتاب کمکی نداره، درسته که در مورد اواتار چیزی نوشته ینی نبایدم نوشته بشه چون ما همچین چیزای پیش پا افتاده رو راجع بش بحث نمیکنیم ولی وقتی به قول خودتون بعضی چیزا جاهای در موردش نوشته یا بحث نشده چه جوری شما مطمئنید که جزو علایم کمبود اعتماد به نفسه حرفتون پارادوکس داره
faeze
faeze
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
حالا مثلا شما که عکستونو گذاشتین چه سودی برا ما داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟هااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٥
١
٤
پسرهای هم که نمیزارن گمون میکنم .اعتماد به نفسشون کمه.........والا ما که خوشکل نیستیم عکس خودمونو گذاشتیم شما هم بزارین برادران عزیز
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
بحث اعتماد به نفس نيست/ شايد نخوان در جمع واقعي شناخته بشن
A_vav
A_vav
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
الا آواتار من چطوره؟! ضمنا اسمم امیرحسینه!!!!
A_vav
A_vav
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
از چشمه احساسات لطیف درونم نشون میده؟!
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
نشون ميده شما با اينكه پسرين اما اين عكسا رو دوست ميداريد..........
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
هر جایی یک نوع آواتار مناسبشه و هر کسی به آواتار یک جور نگاه میکنه و نمیشه گفت نشانه چیه ! البته در بعضی موارد چرا میشه ولی اونم فقط در صورتی که با طرف مقابل کمی تا قسمتی ابری آشنا شده باشی ، بعدشم چیزی که هست تو جیم حداقل آواتار یک جنبه مثبت داره...
fahime72
fahime72
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
شخصیت من چه جوریه؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
خوب و دوست داشتني..........
faride
faride
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
نذار بگم.خخخخخ
fahime72
fahime72
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
مثلا اگه بگی چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟؟؟؟
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
کاملا درسته مثل اواتارم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
آواتار هر کس به خودش ربط داره نه به من و ایکس و ایگرگ ... ولی اگه نظر منو بخواین از آواتار قبلیتون خیلی خوشم نیومد ... منم آواتارم عکس خودمه و دحتر خالم که خیلی دوسش دارم ... و البته نظر دیگران برای من مهمه ...
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
نظر شماهم براي ما مهمه .......
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
سیبیلات تو حلق تروریستا حمید:)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
سبیلای پوآرویی:)))خخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
ای بابا ... سبیلای من تفی شد ... اه اه اه
moji_jon72
moji_jon72
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
ی سوال الان تفسیر دوستان از اواتار من چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
آدمی که امامشو خیلی دوس داره و بهش متوسل میشه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
آواتار هر کسی ینی بیشتر به چی علاقه داره.مثلا خود من یه بار عکس فوتبالیست گذاشتم همه فهمیدن عشق فوتبالم و البته خیلیا هم اعتراض کردن و من فهمیدم دوستانی که اینجان به این اهمیت میدن که هر آواتاری مناسب با شخصیت فرد باشه.ینی یه دختر عکس دخترونه بذاره نه پسرونه:|
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
شما کلأ عشق عینک هستی!!!؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
با آقای اشکمهد کاملا مخالفم.
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
منم
faride
faride
٩٢/٠٦/٠٦
٢
٠
الان یعنی شما ها از عکس من چه برداشتی میکنین؟؟؟که من جغدم؟؟؟؟یا اخلاقم شبیه جغده؟؟؟؟یا شبا تا صبح بیدارم عاقا پلیسه هم بیداره؟؟؟یا خیره ام همیشه؟؟؟نمیدونم والا:))
fahime72
fahime72
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
خیره بودنو خوب اومدی!!!!!خخخخخخخ
Lonely Girl
Lonely Girl
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
من هم که.... مشخصه دیگه... :)) قوبون خودم بلم :))))
نسیم
نسیم
٩٢/٠٦/٠٦
٢
٠
الان آواتار من چی رو نشون می‌ده؟!!!!!!!
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
مثل اینکه من دیر اومدم ..................