خانه انجمن شخصیت های مجازی،رفتارهای حقیقی؟!
١٢١٣
٣٩
developer

شخصیت های مجازی،رفتارهای حقیقی؟!

شخصیت های مجازی،رفتارهای حقیقی؟!

امروز زندگی مجازی ، شخصیت های مجازی، دوستی های مجازی و ... همه و همه مسائلی هستن که دیگه روزمره مان شده، شاید برای شما هم اتفاق افتاده شخصیت هایی رو در این محیط می بینید که وقتی در دنیای واقعی اون ها رو می بینین رفتار ها و شخصیت هایی متفاوت دارن ، انسان های خون گرمی که دیگه اونقدر خون گرم نیستن، آدم های با اراده و قوی که در دنیای واقعی وقتی میبنیمشون شاید خجالتی هستن، برنامه نویسی که خوش برخورد ولی در دنیای واقعی خشنه!البته صرفا مزاحه اینا!

بگذریم بحثم این نیست که شما چطوری هستین بیشتر در خصوص این رفتارها، خوبی ها و بدی هاش و اینکه آیا خود واقعی ما چقدر در شخصیت مجازیمون پنهان و چقدر در شخصیت حقیقیمون و آیا این روابط کمک خواهد کرد به تغییر شخصیت حقیقی ما ( حالا خوب یا بد ) و در چه برخوردهایی اینها فقط نقابی بر چهره این آدم هاست؟

اینکه این نوع ارتباط چه خوبی ها و بدی هایی داره کجاهاش می تونه توی دنیای واقعی به افراد کمک کنه و کجا باعث مشکلات رفتاری می شه؟

٩٢/٠٦/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من اصن هنو نمیدونم شخصیت مجازی داشتن مفیده یا نه!راهنماییی پلیز!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
منم نمیدونم منم کمک کنید :))))))))))))))))))))))))))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٠٧
٢
٠
برا من که رفتار مجازی و حقیقیم سعی میکنم یکی باشه...تا اینجا هم یکی بوده...ولی دوستای مجازی فک میکنم تو زندگی حقیقیم خیلی تاثیرات مثبتی داشتن..مثلا من تو زندگی حقیقی هیچوقت نمیتونم دویتی پیدا کنم که واقعا دوست باشه...تا الآن با هرکس دوست شدم بعدش ازم به نحوی سو استفاده کرده..:|..ولی اینجا دوستایی که دارم در همه حالات کنارمن...با شادی هام شادن و وقتی غمگینم سعی میکنن از غم درم بیام...فک میکنم آدم هرچقدر هم نقاب بزنه تو دنیای مجازی..بازم نمیتونه شخصیت حقیقیش رو تو دنیای مجازی از بین ببره...در هر صورت اون شخصیت حقیقیه همیشه هست...
tanha
tanha
٩٢/٠٦/٠٧
١
٠
تو دنیای مجازی هر کس میتونه هرجور باشه! حتی خیلی متفاوت از خود واقعیش! اما در این صورت فک کنم فرد دچار دوگانگی بشه! اگه خودت باشی بیشتر بهت خوش میگذره تو این دنیا :))
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
دقیقا
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
آره :))) موااااااااافقم :)) میتونه متفاوت باشه و این سخته ! راحت باشین بابا :))
سارا
سارا
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
زیاد اطلاع ندارم چون تجربشو ندارم :)
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
شخصیت مجازی و حقیقی توی بیشتریا باهم فرق داره و اصلی ترینش خجالتی بودنه....طرف تو دنیای مجازی خیلی شوخه,خونگرمه،همه زود می پذیرینش،خیلی شیطونه اما خود واقعیش خیلی مظلوم اصن ادم دلش میسوزه:))خودم ک فکر میکنم هیچ تغییری ندارم تو این دو حالت ولی اونایی ک منو دیدن باید اینو بگن...(بیاین بگین منو ضایع نکنین)
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
ندیدم ! من خودم تو دنیای حقیقی خیلی شوخم ( در حقیقت همون بی نمک خخخخخ ) ! تو دنیای مجازیم اینطوریم ؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
نه اصلا:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من هنگ کردم کلا!!!هیچی یادم نمیاد بنویسم!!
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
فکرکنم کلاهمه چیزای مجازی بده.فقط گاهی وقتابراروم کردن خودت عیبی نداره بیای.....
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من که خودم خودمم همه جا .... پررو تا دلت بخواد ... ولی از این نوع دوست ها زیاد داشتم که باهاشون قطع ارتباط کردم ... خوشم نمیاد از آدم دورو ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
اینجانب هم بدم می آید....
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
کلا حاجی ها بدشون میاد ....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
والا من اونایی رو که دیدم در واقعیت دیگه جرئت نکردن شخصیت مجازیشونو جلوم نشون بدن...منم متنفرم از این کار..خیلی کار بدیه.
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
به نظر من نوشه نمی تونه حس کاملو به بقیه منتقل کنه !ین شما ممکنه خودتون باشید تو دنیای مجازی ولی به خاطر اینکه به جای حرف زدن دارین با نوشته با بقیه ارتباط برقرار می کنید شاید به نظر متفاوت بیاد ! می فههمین منظورمو ؟
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من می فهمم!انتقال مفهوم و احساس از این که رو در رو در دنیای حقیفی اتفاق می افته خیلی از مث اون تو دنیای مجازیه!حالا درست بگفتم؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
بهله ! تا حدودی پسر خاله :))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
بعدشم ممکنه وقتی تو دنیای مجازی و حقیقی تو یه وضعیت مشابه قرار بگیرین رفتارتون فرق کنه ! الان پشت کامپیوتر خیلی شرایط فرق می کنه با اون بیرون ! ینی شخصیت ممکنه یکی باشه ها ولی شریاط فرق می کنه تو دنیای مجازی و حقیقی ! ولی اگه منظورتون نقاب زدن هاست آره ممکنه طرف شبیه شخصیتش تو دنیای مجازی بشه ! امکانش هست مثلا رفتارش بهتر بشه !
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
راست میگی ها....یه حرف راست از دهن تو اومد بیرون!!!
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من توی دنیای مجازی خودمم دوستیم نداره بجر بچه های توی جیم منظورم اینکه بخوام توی چتروم اینا عضو باشم به هیچ عنوان فضاهای درستی نداره چتروما
maede
maede
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
به نظر من رفتارایی که تو فضای مجازی داریم هیچ تاثیری رو رفتارامون تو محیط حقیقی نداره!البته افراد امکانش هست که موثر باشن اما رفتارای خودمون نه.اگه دنبال هدف خاص یا جلب رضایتی باشیم خب شاید تا حد زیادی شخصیتمونو در شخصیت مجازی ژنهان کنیم و بر عکس!
آبان
آبان
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من که خودم هستم! چی بگم خب! بیاین منو ببنین!خخخخخخخخخخخخخخخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
دنیای مجازی و واقعی،امروزه دغدغه ی همه ی ماها شده...خب طبیعتا اینجا خیلی راحت ترم...!راستش خیلی دلم نمی خواد این مسائل واسه خودم بپیچونم،همین قدر که سرگرم میشم و لذت میبرم واسم کافیه
sahar
sahar
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
احساس میکنم شخصیت حقیقی و مجازیم کاملا یکی هست.......ولی خیلی ها رو دیدم که واقعا فرق میکرده زمین تا آسمون....در مورد خوب یا بد بودن این قضیه هم نظری ندارم...تجربش نکردم :|
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
خوب من همون طور که توی دنیای مجازی هستم حقیقیم هم همونطوره و به نظرم اونقدر شخصیت مجازی تاثیری روی شخصیت حقیقی نداره
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
ابولفضل جان تو که می دونی !!!! کلا گل پشت و رو نداره !!!! من همیشه و در همه حال همینم !!!! گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــل !!!!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
کوووووووووووووه اعتماد به نفس!!!
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من شخصیت مجازیم خیلی فرق داره ولی باعث میشه در حقیقت هم سعی کنم مثل شخصیت مجازیم باشم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
متشکر که حقیقت رو میگین
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
تو دنیای مجازی گاهی حرفاتو خیلی راحت تر میزنی فارغ از اینکه مورد قضاوت قرار بگیری.بدیشم خب اینه که همه چی مجازی نمیشه کامل به هیچی اعتماد کرد تو حقیقیش نمیشه چه برسه به مجازی
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٨
٢
٠
من تو دنیای مجازیم مثل دنیای حقیقیمم...توی زندگی هم میتونه تاثیر داشته باشه وقتی یکی توی دنیای حقیقی یه جوریه که همه دوسش دارن سعی مکنه تو دنیای واقعی هم همونطور باشه که همه دوسش داشته باشن...
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
من همیشه سعی کردم خودم باشم چه تودنیای حقیقی چه مجازی
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
خودکارم رو دستم سیگارم رو لبم
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
جوووووووووووووونم؟؟؟؟
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
خب اکثرا سعی میکنن بعضی از عقده ها یا شاید رفتارهایی که حس میکنن خوبه و نمیتونن انجام بدن در شخصیت مجازیشون انجام بدن شاید خیلیا در خانواده یا محیط اطرافشون قابل قبول نباشن اما در فضاهای مجازی محبوب و قابل قبولند من شخصیت مجازیم که جیم باشه خیلی از خودم آروم تره چون من تو خونه یک آدم خیلی شلوغو پر سرصدام که مادر وپدرم اعصابشون ازم خورد میشه من نمیخام اینجا نقش بازی کنم اما این محیط باعث میشه آدم یک کسه دیگه بشه من یه آدم آروم و شاید یک نفر یک آدم شلوغ