خانه انجمن اندر مصائب یک گواهینامه!
٧٦٨
٧٢
ati

اندر مصائب یک گواهینامه!

اندر مصائب یک گواهینامه!

هر دوره آموزشی خاطرات شیرین و تلخی داره،تو دوره آموزشی رانندگی و روز امتحان دادن از استرس هایی که دیدین و داشتین و خرابکاریاتون بگین!

٩٢/٠٦/٠٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
ای بابا.من بازم اینجا نمیتونم نظر بدم.....بابا من گواهینامه ندارم!!!
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
خرابکاری خودتون یا بقیه ...که براتون گفتن یادیدین....اینشو حذف کردن ازانجمنم
faride
faride
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
من خرابکاری نداشتم.دفعه اولم قبول شدم بعلهههههههههههههههه:)))).میخواین از دست فرمونمم تعریف کنم یکم؟؟؟خخخخخخخخخخ
v-qavam
v-qavam
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
روز امتحان عمليم بود...البته سومين امتحانم بود/ امتحان گيرنده که يه افسر بازنشسته بود براي پارک دوبل منو توي خيابون اصلي برد...يکم که رفتيم گفت همينجا پارک دوبل کن...تا اومدم دنده عقب بگيرم بيام توي جاي پارک يه وانتي اومد مستقيم پارک کرد...حالا هر چي اين افسر بازنشسته بهش ميگفت حق تقدم با ما بوده طرف قبول نمي کرد ميگفت کار دارم بايد بار خالي کنم...هيچي ديگه افسره گفت برو جلوتر ..حر کت کرديم يکم جلو تر گفت اينجا پارک دوبل کن تا اومدم پارک کنم توي آينه ديدم که يه ماشين ديگه داشت ميومد مستقيم پارک کنه...به محض اين که به افسر گفتم يه ماشين ديگه داره مياد گفت زود باش برو توي جا بعد چون ميخواست ما زودتر پارک کنيم خودش ميگفت حالا فرمون به چپ..حالا راست حالا ترمز...بعدشم يه دور سه فرمونه گرفت و گفت قبوووولي:)خيلي طولاني شد نه؟
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
خدا شانس بده واقعا...ما که تو کوچه فرعی بودیم..تو دانشسرا ....افسر پدری از همه دراورد ..
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
:))
A_vav
A_vav
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
منم نمیتونم نظری بدم!
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
تو برو اواتارتو درس کن.خخخخخخخخخخخ
A_vav
A_vav
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
مگه چشه خو!!!!
maede
maede
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
من که ندارم!ولی با این رانندگی های تو مشهد من هیچ وقت دلم نمیخواد گواهینامه بگیرم:|
mhv
mhv
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
من با یکی از دوستام هم زمان رفتیم ثبت نام و خلاصه حتی تایم اموزشمون هم ، همزمان شد بعد از جلسه ششم که رانندگی یاد گرفتیم جلسه هفتم دیدم توپ تو ماشینه مربیمونه بهش گفتم بریم گل کوچیک گفت بریم ، بعد اون ماشین هم نگه داشتم با هم رفتیم خیابون بهشتی تایم رانندگی رو با مربیامون گل کوچیک بازی کردیم خخخخخخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
خدا رو شکر ماشین اموزش گاهتون پنچر نشده:))
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
جایزه خسته نباشید هفته مال شما
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
خخخخخخ باحال گفتی احسنت
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
واقعا خسته نباشید داره آتی ....خخخخخخخخ
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
استرس؟؟؟من؟؟؟راستش خعلـــــــــــی داشتم در حدی که فک کنم یه بلایی سرم اومد چون سرم یه طوری گیج رفت که نمیتونستم بایستم تکیه دادم به درخت با خودم گفت خاک بر سرت الان نوبتته داره می میری:|...ولی خداروشکر خوب شدم(ماه رمضونم بود اخه)
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
اخی..چه استرسی داشتی..
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
من ماشینو برمیدارم ولی هنوز واسه گواهینامه اقدام نکردم...راستش تا حالا که وقتشو نداشتم...ایشالا بعد تابستون میرم...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
بعد تابستونم میگی درس دارم:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠٧
١
٠
آره...الآن 5،66ماهه دارم بهونه میارم...:)))
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
هنوز گواهینامه ندارم اما بلدم چون با بابام میریم اموزش یه خاطره اینکه چندسال پیش که بابام داشت به خواهرم یاد میداد خواهرم ماشین و اورد رو پل خونه که همون موقع بابام گفت ترمز بگیر خواهرم هم هول شد به جای ترمز گاز داد و محکم ماشین رو زد به در خونه :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
:))کلا خانوما به جای ترمز گاز می دن:)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
خرابکاری که نداشتم....فقط مربیم یَک آدم نامردی بود...!فقط غصه ی ماشینشو میخورد!!نچ نچ نچ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
باز برعکس من.مربیم ماشین واسش مهم نبود
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
من هنوز نگرفتم :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
چرا؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
من که ماشین و یک ضرب گرفتم..............ولی موتور رو دفه هفتم:))واسه ماشین خرابکاری نداشتم.................واسه موتورم وقتی 500نفر دارن نگات می کنن هول می کنی و کله قندی ها رو میزنی
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
من خودم 7سال پیش گواهینامه گرفتم روز امتحان خیلی باحال بود...یه سوتی های میدان دوستان ..که چندتاشو میگم
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
تو ماشینی که نوبت خودم بود...دختره یادش رفت ترمز دستو بکشه..دائم گازمیداد ماشینم نمی رفت...ماهم هرچی عقب اشاره به ترمز دست می کردیم ...از هولش نمی فهمید...اخرش افسر داد زد موتو رماشینم و انداختی ترمز دست و بزن....بعدش که راه افتاد یه هو پاشو گذاشت رو گاز با سرعت بالا ..یه هو افسر جیغ زد نگه دار نگه دار برو پایین
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
یکی دیگم تا ماشین و روشن کرد رفت تو پیاده رو ...خیلی باحال بود
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
خخخخخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
یه دخترم یه دفعه ترمز زد افسر باسررفت تو شیشه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
اقا بذارین دو تا چیز و درباره ماشین بگم............یکبار داشتم رانندگی می کردم با ماشین اموزشگاه این مربی ما خم شد از کف ماشین خودکار برداره.............اقا جاتون خالی همون لحظه یک مانع جلوم بود زدم رو ترمز................مربی بدبخت با صورت رفت تو داشبورد:)))دومیشم جاتون خالی جلسات اخر با مربی می رفتیم خردیدامون و می کردیم:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
یادش بخیر دومین جلسه تئوری اموزشگاه بود که بهترین خبر عمرم رو شندیم:))
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
چی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
بهترین خبر زندگیم دیگه:))
terme
terme
٩٢/٠٦/٠٦
١
٠
من که هنوز....ولی یه دوستی داشتم اسمش سحر بود مامانش هی میرفت امتحان میداد رد میشد دیگه این شده یود سوژه ما هر وقت این بچرو میدیدم اذیتش میکردیم....بعد که رفته بودیم اردو مامانش زنگ زد گفت سحرررررررررررررر قبول شدم...خخخخ یادش بخیر بچه از خوشحالی خودزنی میکرد
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
تو صف یادمه کسانی بودن کارتکسشون پرشده بود ..کارتکس جدید داشتن...همه افسرهارو می شناختن
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
من همرو یه ضرب بدون هیچ اشتباهی تموم کردم آرررررررررررره
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
اررررررررررررره؟
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
آررررررررررررررررررررررررررررررررررره
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
از اونجایی که من دست فرمونم حرف نداره به جز جلسه اول کلاس آموزشی بقیشو تو بزرگراه ها با دنده 4 و 5 میرفتم خخخ ولی دفه اول رد شدم چون سرعت مجازو رعایت نکردم :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
الهه؟؟؟؟سرعت غیرمجاز؟؟؟وای وای وای :)
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
ای بابا هنو وقتش نشده .میرم یه سال دیگه خاطرمو تو همین انجمن مینویسم.مدیونین اگه نخونین ها... : )
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
((((((0...روم به دیفال.................
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
پیر شدی ... از شما دیگه گذشته ... بایستی جوونا برن پی اش ... خخخخخخخخخ
آبان
آبان
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
ما که فعلا پولش رو نداریم!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
اونروزم گفتم فک کنم... روز اول انقد هول کرده بودمم.. فقط حواسم به کلاج بود ..فرمونو ول میکردمم... ینی مربیه میخاس بزنه ها...
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٠٦
٠
٠
دیروزم با بابام رفته بودم تمرین بابام هی یه نکته ای بم میگف بعد من قبلیا یادم میرف فقط به همون می دقتیدممم... مثلن گف حواست به اینه باشه دیگه فرمونو ول کردم به اینه نگاه میکردم فقط... :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
پایه دو یم رو سال 1380 گرفتم. خاطره جالبشم این بود که روز امتحان دقیقا آخرین روز سال بود یعنی 29 اسفند!! کلا خیلی شلوغ و همه امده بودن برای امتحان //چون اگه کسی رد میشد میرفت تا بعد عید..... من همون روز و یعنی با بار اول قبول شدم (: (البته پایه یک هم دارم)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
تو دوره کلاسای آیین نامه استادم بهم گفت من از شما انتظار نمره 30 دارم خانوم ...(فامیلم)...گفت چون شما دانشجویی...یکی از پسرا غرغر میکرد که مایم دانشجوییم...خنده داریش اینجاست که هردومون قبول شدیم ولی اون یه نمره از من بیشتر شد!خخخخ!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
من تو دوره آموزش تو شهری هی گاز میدادم هی مربیه میگفت یواشتر...یبار از فرصت سوءاستفاده کردم 80 تا رفتم...یک حالی داد که نگو...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
روز امتحانم 3 ساعت تو نوبت بودم...صبحش آخرین تمرین تو شهریم بود...تو دور سه فرمونه فرمونش نمی چرخید...هی فشار آوردم یهویی چرخید رفتم عقب زدم رو ترمز که دورمو کامل کم.سرمربی گفت پیاده شو!من :| /هیچی دیگه پیاده شدم میگه کجا داشتی میرفتی؟!نگاه کردم دیدم لب جوب نگه داشتم!هیچی دیگه 4 ساعت دیگه برام نوشت:(
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
روز امتحان فنی کلاس تئوری هیشکی مثل آدم بلد نبود...همه پت پت میکردن...اول از آقایون پرسید بعد از ما...سه تا از آقایون یاد نداشتن موندن با ما...به من که رسید خیلی خوب جواب دادم...یکی از آقایون زیرلب گفت نامرد چه خوب بلده!میخواستم بزنم لهش کنم!/تو همون روز هم جواب یه سوالو به یکی از آقایون رسوندم!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
خيلي با ارامش سپري شد/ يعني دفعه اول قبول از خودم نا اميد ميشدم/
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
روزاي اموزش تو شهري مربيه كل دو ساعتو از خاطرات سربازيش تعريف ميكرد منم برا خودم دور ميزدم تا ساعتش كامل بشه از اخرم 5 جلسشو نرفتم گفتم برا م امضا كرد
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٧
١
٠
جلسه دوم اومد پارك دوبل يادم بده دفعه اول خودم درست رفتم بعد لجش گرفت هرچي گير مياورد ميگفت پاركش كن تا جايي پيش رفتيم كه رسيديم به يه سطل اشغال بزرگ گفت همينو پارك كن يه نگاه بهش كردم هر دوتا مون زديم زير خنده / سطل اشغالم پارك كرديم/ بعد اون روز خيلي با هم شيش شديم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
صرفا جهت گفتن این بود که پارک دوبل بلدن والا!!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
تنها كاريه كه خوب انجام ميدم:)))
Mahnaz
Mahnaz
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
خالم تعریف میکنه وقتی میخواسته امتحانشو بده افسر بهش میگه پارک دوبل کنه بین دو تا ماشین...خالم هم میبینه جلوتر جای پارک هست ک راحت بتونه پارک کنه...میره جلوتر پارک میکنه...بعدم ب افسر میگه وقتی یکم جلوتر جای پارک هست من چرا پارک دوبل کنم...افسر هم بهش میگه پیاده شه...اونقدر اذیتش کردیم با خواهرم سر همین قضیه...طفلک خالم 3 بار امتحان داد تا بالاخره قبول شد...ولی خداییش من هنوز میترسم باهاش سوار ماشین بشم...والا هنوز هزارتا آرزو دارم....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
:)))))))))مواظب خودت باش
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
ایول....منطق به این میگن...خدایی افسره باید قبول میکرده... :)))
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
خب منکه هنوزبه سن رانندگی نرسیدم چی؟؟!!.....هه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
اقا افسری که از من امتحان رانندگی می گرفت می گفت سرعت و پر کن.سرعت که می رسید به 80تا یه دفه می گفت پارک دوبل کن..................جاتون خالی 5-6بار این امتحان و ازم گرفت 2بار دور یه فرمونه یکبارم دنده عقب.بعد گفت قبولی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٦/٠٧
٠
٠
منم نمیتونم نظری بدم :-)
اونییییی زهرا
اونییییی زهرا
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
من هم دفعه اول قبول شدم ...اهم اهم ولی استرس داشتم در حد تیم ملی شانسم اولین نفر هم بودم که امتحان میدادم نشستم پشت فرمون و آینه و صندلیو کمربندو... خلاصه همه چیز ردیف بود واسه رانندگی ترمز دست رو خوابوندم وشروع کردم به گاز دادن وکلاج ول کردن ولی دریغ از یزره جابجایی خخخخخخخخخخخخخخخ افسر که خانومم بود وتعریف بد جنسی هاش هول و ولایی تو جون همه انداخنه بود همینجور داشت منو نگاه میکرد خدایا تو دلم داشتم شروع میکردم به آوردن جد و آباد مجلو چشمم که .... افسر با مهربونی گفت : نمیخوای بزنی تو دنده؟ : )
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
خواهرم جای چراغ زرد وسط بزرگراه وایستاد یک لحظه مرگ رو جلوی چشمام دیدم
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٦/٠٨
٠
٠
من مامنم نمیذاره میگه تو قیافت بچگانست رانندها اذیتت میکنن وگرنه من خیلی دوس دارم یاد بگیرم
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/٠٩
٠
٠
كسي بخواد اذيت كنه همونايي هم كه قيافشون بزرگانس اذيت ميكنن