خانه انجمن لطفاً مزاحم نشوید (ورود آقایان ممنوع اَست:|)
١٤٥٢
٢٠٥
t.m

لطفاً مزاحم نشوید (ورود آقایان ممنوع اَست:|)

لطفاً مزاحم نشوید  (ورود آقایان ممنوع اَست:|)

خب واسه ی همه ی ما دخترها  مزاحمت های خیابونی اتفاق افتاده!

واکنش شما به این قبیل اتفاق ها چیه؟

خیلی ها میگن نبیاد محل گذاشت و خیلی ها هم میگن ن! باید یاد داشته باشیم از خودمون دفاع کنیم!

نظر شما چیه؟

٩٢/٠٦/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
admin
admin
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
حالا نمیشه آقایون هم نظر بدن ... نظر آقایون خیلی مهمه این وسط :))
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
:))))))))
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
حالا كه اومدين ديگه...همون اول نبايد وارد ميشدين خب
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
ادمین ، بابا یه یالایی چیزی :)))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
راستی اینا طرح جلو گیری از اول اول گفتنه ؟ عاقا دیگه :))) همش ادمین پدر اول شدن چرا :))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
B.)))))
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خب بابا ادمین حالا که اومدین نظرتونو بدین
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخخخخخخ نَ نَ نَ! گفتم که ورود آقایون ممنوع است!
s_a
s_a
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
بععععععله ولی خب نظر آقایونی که مزاحم نمی شن که فایده ای نداره
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خب بفرمایین نظرتونو
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
قضاله؟؟؟خخخخخ...طرح جلوگیری از اول اول گفتن!!!!چی میگی تو؟؟خوبی؟؟؟خخخ
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یا لا....................مدیونین فک کنین که اومدم تو:)
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
اینم از ادمین پدر..از بقیه چه انتظاری یه
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
زود باشین دیگه حالا که اومدین .......
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
هم مثه كنه ميان ميچسبن....اول اينكه محل نزاريم.....بد ديگه اگه خيلي چسبيدن....چنتا حركت كماندويي با كيف و كفش و دست ...هرچيزي گيرمون اومد روشون انجام ميديم.....
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
هومممم, یه بار... اصن ولش کن, نمیخام بش فک کنم...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
من فقط یک چیزی رو نگرفتم از خودتون دفاع کردن یعنی چی دیگه ! مگه دعواست ؟!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
لنگه کفش و جیغ و اینا مستر علیرضا:)))!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ینی جیغ و ناخون ! مو کشیدن حتی !
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اوهوم ... دفاع کردن ... بعضی وختا واقن باید دفاع کنیم !
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
یعنی اون وسط خیابون شما روتون میشه لنگه کفش دریارید؟؟
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
از دست این پسرا؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
جديدانم اين خونه ما فكر كنم شده نمايندگي ال جي هي زنگ ميزنن....تا برميداريم ميگن نماايندگي ال جي ميگيم نه....باز ميگن چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به ما اين شماره دادن.....خالا بيا درستش كن
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
این برا اون یکی انجمنه نیس؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
چرا مال اون یکی انجمنه!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
نوچ نوچ نوچ ! :))
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
:)
S_14
S_14
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
خط رو خط افتاده....
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
اااااااااااااااااااااااااااااااا ابروريزي شد.........اين اينجا چكار ميكنه................. استغفرا.....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یکی دوبار اتفاق افتاده و محل نذاشتم...دفاع کردن از خودمون بستگی به این داره که مزاحمتشون در حد چی باشه.اگه در حد حرف باشه نه همون محل نذاریم بهش بهتر ولی اگه خراب تر بشه دفاع کردن از خودمون لازمه...
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من که دفاعم به جیغ ختم میشه
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من که اصولا محل نمیزارم...چون اگه محل بزاری بدتر میشه...همیشه اگه حرفی بهم بزنن سرم رو به یه کار دیگه گرم میکنم...
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اما بی محلی همیشه جواب نمیده .. یه بار من و دوستام هرچقدر بی محلی کردیم, اصن به روی خودمون نیاودیم, کار بدتر شد:| آخرشم به پلیس ختم شد...
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اگه بی محلی اصن جواب نداد میتونی از زیر لنگی استفاده کنی...البته بعدش بید سریع در بری..:)
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
همیشه بی محلی جواب نمیده!
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ترجیح میدم بقیه دوستان نظرشونو بنویسن بعد من بیام... : )
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
اینکه نوشتی ورود آقایون ممنوع بیشتر باعث تحریک شدنشون میشه و همه آقایون! سایت تشریف میارن به انجمنت تیام جان:)
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
:|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ریحانه راست میگه...
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
بی محلی از صد تا چوب بدترههههههههههههههه ینی با این جور پسرا باید مث دیوار برخورد کنی که اصلا به چشم نمیاد
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من خودم خیلی دلم میخواد برگرددم بزنم تو گوشش ! ینی خیلی دلم میخودا !در حد مرگ دوس دارم اینکارو وقتی یکی تیکه میندازه ! ولی بازم باید ب ی محلی کنی خطرناکه :|
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
نکن این کارو قضاله خطر داره
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
آره من اگه جای شوغ باشه جیغ میزنم ولی اگه خلوت باشه فقط فرار می کنم آخه اونا که آدم نیستن یه وقت یه بلایی سرم نیارن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خیلی خطرناکه حسن!!!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اون روز با فاطمه داشتیم دنبال ماشین بابام میگشتیم :)) می گفتیم یه پراید نقره ای هم پیدا نمیشه و اینا :| یه دفه یکی برگشت گفت با پرشیا برسونمتون :| ینی میخواستم ... ! حییففف حییففف !
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
با لنگه کفش ورزشی پام جفت پا برم تو دهنش!بی ادب بی تربیت...پررو.حیف حیف حیف که دختر بودم و چادر داشتم....حیف
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یک بار تو پارک با دختر عمو هام نشسته بویم یک گله ریختن سرمون که چی ما میخوایم از شما عکس بگیریم یا اینکه با من ازدواج میکنی؟ینی منکه قلبم تند تند میزد همون جا دختر عموم گفت برو گم شو چنددددددددددددش <واقعا بعضیاشون چندشن >
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اوهوم ... چندش ...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یا سوسک مثلا!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
چندش کمه واسشون...
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
عجب دختر عمو شیر زنی...خوشمان آمد
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٨
١
٢
آقا جان.......زشته این انجمنا.....نکنین از این کارا :))))))
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٠
زشت کارای بعضی آقایونه! آدمو مجبور میکنن دیگه انجمن بذاریم
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
وری بیگ لایک وانیا :)))))))))))))
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
قابلی نداشت عزیزم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ایول وانیا:)))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
:))))...ولی نکنین :)))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
آقا داشتیم قدم می زدیم تو سجاد یهو یه رنو مگان که راننده ش خانوم بود کنارم وایساد گفت برسونمت ؟؟؟ ... خوشگلی هم دردسر داره هاااااااااا حخخخخخخخخ
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
احتمالا عینک به چشش نبوده! خخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ایششش ! دوره زمونه عوض شده هااا ! میگفتین نه میخواین ادامه تحصیل بدین ! با خانواده تشریف بیارین مثلا :|
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
:| :| :|
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
دور و برتون کس دیگه ای نبوده؟؟؟مطمئنید؟؟؟خخخخ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
نچ نچ...فک کنم چشماش باباقوری دیده!!!!:دی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
میگم حمید داداش شاید پشتت یه پسردیگه بوده اون خانومه با اون بوده....یا.....چمیدونم..........
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اعتماد بنفست منو كشتتتتتتته!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
طرف عینک نزده بوده! خخخخ
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
فکر میکنم دردسر اعتماد به سقفی بیشتر باشه ها....کجا سجاد؟؟؟خواب نبودی عمووو؟؟
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خب ازونجایی که جواب ابلهان خاموشی است منم اصولا محل نمیدم
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
سحر
سحر
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من که محل نمیدم...این کار از صدتا جواب بدتره خودش ضایه میشه راهشو میکشه میره !!
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ولی به شرطی که اونم راهشو بگیره بره :|
s_a
s_a
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
با تیام موافقم! :| گاهی نمیشه! "|
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٨
٢
٠
شاید باورتون نشه اما من مزاحم خیابونی کم داشتم ینی طرف جراتشو نداره!!!! :)))))))) ولی همون چند دفعه ام گوشیمو گذاشتم کنار گوشم گفتم الـــــــو بـــــابــــــــا... طرف 4تا پا دیگه قرض کرد در رفت :))))) ولی اصولا محل نمیدم
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من واسه مزاحم تلفنی از این ترفند استفاده کردم..یعنی کافیه بدم دست بابام و فقط کافیه بگن الو.. اونوقت طرف دیگه زنگ نمیزنه! نمیدونستم واسه مزاحمت خیابونی هم جواب میده!!!
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
کلا وجود مادر و پدر همیشه و همه جا جواب میده :)))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
عاوره...منم شما ناشناسی که پسر بود و هی زنگ میزد دادم دست بابام...یارو مرد دیگه:))خدا سایه پدر و مادر رو از سر ما کم نکنه:))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
آورین
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اووووووف آرسنال دو یک برد ...
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ببخشید اشتباه شد مثل اینکه :|
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
حالتون خوبه؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اون قرص قرمزتونو خوردین؟؟؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
مستر ایمان خوبین؟؟؟خخخخ
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
قرص قرمزه رو خوب اومدي!!!
نسل چهارم
نسل چهارم
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
آقا من که خانوم نیستم و کاری ندارم که خانوما باید چیکار کنن....ولی یه شب توی خیابون خلوت یه موتوری که دو نفر سوارش بودن هی به یه خانوم که پیاده داشت میرفت تیکه مینداختن....خانومه هم محل نمیذاشت...بعد یکی از موتوریا پیاده شد رفت نزدیک دختره همین که یکم نزدیک شد دختره با یه حرکت برگشت و با پا زد تو صورت پسره...پسره هم افتاد تو جوب....هیچی دیگه اون یکی دوستش اومد زیر بغل پسره رو گرفت و فرار کردن منم تا یه هفته دل درد داشتم از بس خندیدم
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ایول به اون خانوم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خخخخ عاااورین ! ینی عاالی بود !
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اون خانومه ینی دمش گرم..........ولی خب من که زورم نمی رسه
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
عاوووووووووورین:)))ماشالله دختره:)
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
دختره کونگ فو کار بوده قطعا...
Vania
Vania
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
تیام درس میگه گاهی حتی با بی محلی هم کاری پیش نمیره.بعضیا بلانسبت برادرای جمع انقد بی شرمن.نمیدونی چیکار کنی واقعا
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
با کیفت بزنی تو سرشون...یا مثه عمه ی من یه چاقو همیشه تو کیفت داشته باشی...خوبه؟؟؟
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
چاقو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/0-0 بابا خعلی خشنی
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من خواهرم همیشه یه چاقو داره......تازه یه دفه صبح از ورزش برمیگشتیم با خواهرم....یکی تو فاصله چند سانتی متریمون بود......بعد که خطر رفع شد دیدم چاقو هه تو دست خواهرمه......اصن من نفهمیدم کی چاقوشو دراورد
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
چاقو؟؟خنجر؟؟؟مسلسل؟؟؟آر پی جی؟؟؟تانک؟؟؟خخخخ
t.m
t.m
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
فقد رنده خودم! خخخخخخخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
با چاقو مخالفم....اصولا هیچ خانمی دل و جرئت اینو نداره که با چاقو کسیو بزنه....مگه دیگه چی بشه!!پس با دراوردن چاقو فقط بیشتر مسخره میشه...موافق نیستم!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اصن اون خنجر من کوو ؟ :))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
چاقو؟؟ بابا همون بی محلی بسه دیگه!!!!!
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
اسپری خوشبوکننده!خخخخخچشام ازشدت سوزش درمیاد!ایـــــــــــــــــــــــنه!
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
محل نزاشتن ب اینجور ادما از همه چی بهتره.........
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
یادش به خیر جوون بودیم چقدر مزاحممون میشدن!!! گـــــــــذشت اون زمــــــــــان...
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
شماره بدم...............:)))))))))))))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
شما که پسری :/
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اون زمان کسی مزاحمتون میشده ، الان حتما شما مزاحم میشین؟؟ :)))))))))))))
چراغعلی
چراغعلی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
آره دیگه...
s_a
s_a
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
منم مثه قضاله خیلی دوس دارم بزنم تو گوششون! :| گویا دستم سنگینه و اینا! :| ولی خب موقعیتش پیش نیومده دیگه...... منم محل نمیذارم...... اینجوری بهتره خب........ البته خدا رو شکر در اون حد کَنه نبودن برا من! فقط یه بار چند وقت قبل پررو بازی دراورد، یه مشت من زدم بهش، صدامو بردم بالا که حداقل یکی بفهمه، ولی مردم عین خیالشون نبود، منم زنگیدم به مامانم که همونجا بود، یکی دو دیقه بعد مامانم از جلوش درومد و 2 تا محکم زد تو گوشش و اینا! :) دل منم خنک شد :))))))))))) پایان! :)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
این جنگ جهانی سوم بود یا مزاحمت خیابونی؟؟؟؟؟؟
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
یه بالش بدین خوابم گرفت..... :))))))))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من که بی محل سریع رد میشم...ولی اگه حرف بدی بزنن چنان نگاش میکنم که خودش میره...........بعد اگه خیلی گیر بده یک کلمه بهش میگم و رد میشم...بره تو خودش
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ولی من ترجیح میدم محلشون ندم ....چون بعضیا هستن که اگه محلشون بدی بدتر میشن حالا چه فوش بدی چه هر چیز دیگه ای
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
اره امروزه پسرا بلا نسبت پسراي جيمي پر رو شدن!!!!بله!!!!
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
میزنم تو دهنش :)))))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
این قیافه بچه هه هم واسه همینه دیگه:))
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
مزاحم تو هم میشن مگه؟؟:)
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
اره بابا دختره پررو چقدرم بیتربیت بود:)))))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
محلشون نمی ذارم! این آدم ها مریضن! مشکل دارن! /// چند باری پیش اومده که چادرم رومسخره کنن ، منم یه کاری کردم که دفعه بعد وقتی یه دختر چادری دیدن با احترام از کنارش رد بشن! ///
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ینی چی کار کردی؟؟؟به ماهم بگو
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
آره...نامردا هم چادر آدمو مسخره میکنن....متنفرم از این آدما...برن بمیرن ایشالله:|
dr.maRYam
dr.maRYam
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
واسه منم جالبه بدونم چی گفتین! پلیییییز...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
با اون حرکتی که کردین موافقم!
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
منم كنجكاو شدم بگو!!!
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ب نظر خودتون چیکار کردم؟! .. خخخ /// مرسی آقای میلاد آقا! ... مگه اینکه شما منو درک کنی! خخخ :)))))))))))))))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
دریا؟؟ دقیقن چیکار؟؟ :|
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
وقتی که یه نفر مزاحم میشه اگه جای شلوغی باشه که نباید محلشون بدی یام که جیغ بنفش بکشی و از بقیه کمک بخوای ولی اگه خلوت باشه باید فرار کنی.....البته من هنوز تا حالا کسی مزاحم نشده فقط از همین موتوریایی که همین طوری که رد میشن یه تیکه ای میندازن که من در این مواقع خودمو به کری میزنم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
آره باید به کری بزنی...موتوریا که اصن دیوونه ان:|باید بیخیال بود جلوشون:|
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من تو خیابون از اول که میرم تا وقتی برمیگردم هندزفری میزنم هیچی رو نشنوم :)))) حالا بذا فک کنن کر شدم :)))
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
براي من كه تاحالا پيش نيومده مزاحمم شن،تيكه انداختن اما جرات مزاحمت ندارن....
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
بی محلی...اصلا از صدتا فوش برای اون مزاحم بدتره...هرچی جوابشونو بدی کیف میکنن کصافدا:|
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
موافقم اما بعضي ها هستن مثه كنه ميمونن هرچي بي محلي كني بيشتر صميمي ميشه تازه پرو پرو بهت ميگه سكوت علامت رضاست!!!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
اونو میگه که جواب بدی...میری اونوقت به یکی از کسبه میگی قضیه رو ان خودشو نشون بده طرف دمشو میذاره رو کولش میره!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
فقط خواستم بگم که حالم بهم خورد که این اتفاق تقریبا واسه همه ی شما افتاده.....واقعا شرمنده ام از این همجنسایی که باعث خجالت ما میشه!!.....میدونین این یه ضعف شخصیتیه یه عقده س.....چرا که فکر میکنن به دلیل خجالتی بودن خانوما و اینکه مطمئنن که اون طرف همون جا حقشو نمیذاره کف دستش هر چی میخوان میگن.....اینم از نظر من یه ظلمه....و شما ها نباید اجازه بدین مظلوم واقع بشین....من پیشنهادم اینه که اگه جایی بود که تنها نبودین با هر وسیله ای که گیرتون اومد بزنینش.....من اینجور آدما رو میشناسم....عمرا اگه اجازه بده به خودش دفه ی بعدی به کسی تیکه بندازه!
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
مثلا من اگه بیام پسرایی که تو راه مدرسه مسخرم میکنن رو بزنم بدتر میشه...یه بار سال اول که بودم زدم...هیچی دیگه...تا آخر سال با ماشین رفتم مدرسه..:|..برا همین میگم بی محلی بهتره...
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
كاش تمام پسرها مثه شما فك ميكردن،واقعا اورين،بزن ست قشنگه رو
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
عاورین.... تو باعث افتخار جیمی......
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
نه یبار نه دوبار ...
faride
faride
٩٢/٠٦/٢٩
١
٠
اینجوری که خیابون بری همش اینور اونور دعواست:)
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
١
٠
من هنوزم میگم...یه همچین آدمایی رو مث سگ بزنین....چون دیگه فکر نمیکنن مظلوم گیر اوردن!!
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اگه قبلش خودشون مثل.........کتک نخورن
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
شما خودتو كنترل كن!!!!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ایول میلاااد ....:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
به به به این میگن پسر جیمی در حمابت دختران جیمی......آخه ما اگه بزنیم و یه جای خلوت باشیم که اونا برمی گردن تیکه تیکه می کننمون یام که می دزدنمون که
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
به نظرم همه ی خانوما باید یه شوکر داشته باشن!!
wolf
wolf
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اوا
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اسپری فلفل هم خوبه..:)..اسپری آب هم میتونه کمک کنه..:)
miss bm
miss bm
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
اسپری فلفل رو از کجا باید تهیه کرد؟؟؟!!!! خخخخ
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اصلا چرا ورود آقایان ممنوع؟؟؟؟؟خب اگه دنبال یه راهکارین باید از ما کمک بگیرین که همجنسای خودمونو بهتر میشناسیم!
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
اقا ميلاد شما امروز نظرات كارشناسي خوبي دادي،من كه چن تا نكته جديد ياد گرفتم،ممنون...
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
ميخام يه جمله اي بگم جالب درسته ربط چنداني به موضوع انجمن نداره اما بگم پسر دختري را ديد شيفته ي او شد چندساعتي باهم توي خيابان قدم ميزدن كه يهو يه بنز گرون قيمت جلوي پاشون ترمز زد ،دختره به پسره گفت خوش گذشت ولي من نميتونم هميشه پياده راه برم باي،نشست توي ماشين راننده بهش گفت :خانم ببخشيد من راننده اين اقاهستم لطفا پياده شيد... دوستان درسته كه براي اين موضوع پسرها متهم شدن اما به مقداري هم دخترها مقصرند شماها به خودتون نگاه نكنيد اما بعضي از دخترها هستن كه به اينجور افراد رو ميدن همه جا هم خوب هست هم بد،درست نيست كه همه دخترها رو خوب بدونين با اينكه خودم دخترم اما اينو ميگم كه درصدي از اين مزاحمت ها منشا اش دخترها هستن....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
آره عزیزم .... ولی اون بحثش جداست! خب تعریف اون دخترها از این کار دیگه مزاحمت نیست ، طرف میشه یه پا مراحم! خخخخ /// اینجا بحث سر مزاحمت هاست! :)))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
خانوما کارشون بتره چون همگیشون از یک کنار بون معذرت خواهی قطع میکنن و اون خانومای که میگین آقایون بدترن چون گیر سه پیچ میدن باید به عرض برسونم اونا یک دسته خاصی هستند که اصلا جزو ادمیزادانمیشه حسابشون کرد. (پس هی نگین آقایون گیر میدن اونا دسته کلا کارشون مزاحمته.و آدمای عادی اینکارو نمیکنن ).
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
دوتا انجمنا قاطی شده!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
تو اون انجمن هم گفتم پسرای که مزاحم تلفنی میشن یا مزاحم خیابنی اصلا جزو آدمیزادا نیستن و نباید شما جدی بگیردشون جزو پسرها یا آدمها حسابشون کرد
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/٢٨
٠
٠
من خودم معمولا محل نمبدم رد میسم.... مگه اینکه یه نفر باهام باشه پشتم گرم باشه.... اگه تنها باشم اصلن
nazi jon
nazi jon
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
منم معمولا محل نمیذارم اما یه بار یه پسره انقد سیریش شد انقد اومد آخر سر منو عصبی کرد منم خواستم کتکش بزنم با کیفم همین جوری فقط میدوید و فرار مکرد و داد میزد غلط کردم
sin germany
sin germany
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
سلام.:))...به نظر من بی محلی ازصد تا فحش بدتره....انگار آدم حسابش نکردی که جوابشو بدی یا اینکه اصلا نشنیدی...اینجوری اعصاب طرف بیشتر خورد میشه...مرحله بعدم اینکه کلاسای دفاع شخصی برید واسه روز مبادا....
faeze
faeze
٩٢/٠٦/٢٩
١
٠
به نظر من نباید محلشون بدی:)))
پگاه
پگاه
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
برای من خیلی اتفاق افتاده ...وقتی با خواهرمم نمیذاره چیزی بگم..ولی وقتی تنهایم میچسبونمشون به لایه ی ازن....یه بارم با بطری اب زدم تو یر طرف ..... یه بام با کیفم زدم
faride
faride
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
یعنی ایول:)
پگاه
پگاه
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
خواهش
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٢٩
٤
٠
اوهوم!خب دراین مواقع نبایدمحلشون بزاری بایدباوقاروارامش ازکنارشون رد شی...گاهی وقتاوقتی بعضی پسرامیبینن بهشون چیزی میگین هرچندبد بیشترخوششون میادو دنبالتون راه میفتن!چیکارکنیم دیگه متاسفانه نصف پسرایه ایرانی بی جنبه وخنک شدن دیگه!....
s.2
s.2
٩٢/٠٦/٢٩
١
٠
یبار با پام زدم ب موتور طرف یارو افتاد پاش زیر موتور موند نمدونم چرا داد زد منم فراااااااار
faride
faride
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
خخخخخ خدا نکشت:)
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
هه ایول خوب کاریش کردی!ایشاا.......پاش له میشد!
s.2
s.2
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
:l
terme
terme
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
من هر وقت همچین اتفاقی برام پیش میاد یا یارو رو میزنم...یا یه جوری جوابشو میدم بره تو خودش...در بعضی مواقعم دیده شده سکوت کنم...دیگه الان بچه های ابتداییم تیکه بنداز شدن واسه ما
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
من یه بار برام پیش اومد طرف سمج بود ول کن نبود که..منم چشم افتادم به ماشین 110نازنین ...هیچی جاتون خالی ...تحویلش دادایم به برادارن انتظامی..اونام گفتن شما برو این فعلا با ما هستن فعلا زنگ یزنه خونش پدرش بیاد..
faride
faride
٩٢/٠٦/٢٩
١
٠
وای چی باحال حسابی حالشو گرفتی:)
ati200
ati200
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
ولی دراکثر مواقع جواب نمیدم..یعنی خودم و میزنم به نشنیدن....خیلی عادی
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
آورین ، همین درسته
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
کار ما به کجا رسیده..... هعیییییییی.......
Paeez
Paeez
٩٢/٠٦/٢٩
٠
٠
من بی محلی پیشه می کنم:|
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
یاالله منم بیام یه امتیازی بگیرم و برم ببخشید خانوما خخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
:دی....جوادآقا؟؟؟نچ نچ
ghazal_a
ghazal_a
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
بهترین کار بی محلی هستش!!اینجوری اون طرف خودش متوجه میشه که خیلی آدم بی خودی هستش!!! اما اگه جواب بدیمو کل کل را بندازیم...خوشش میاد ک هیچ پررو تر هم میشه اون تیکه میندازه تا بهش جواب بدیم!وقتی هم جواب بدیم ب خواستش میرسه... و چون همیشه دخترا این وسط مقصرن!!!!بهتره ک ساکت بمونیمو حتی نگاه هم نکنیم
ghazale
ghazale
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
به به ... چ اسم قشنگی ! اصن هر چی شما بگی دوروسته :دی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٦/٣٠
١
٠
ميگن كلماتي كه از دهن آدم خارج ميشه ويترين شعور اونهاست! من سكوت ميكنم و به طرف اجازه ميدمم هرچقدر كه دلش ميخواد بي شعوريش رو به رخ بكشه :/
m_sana
m_sana
٩٢/٠٦/٣٠
٠
٠
آورین :)))))
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
سلام معيار تشخيص شعور انسان را از روي ويترين سنجيده نميشود
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
مرسي خسته نباشين كلا (0_o) الان اصلا خوندين من چي نوشتم؟!
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٣١
٢
٠
خخخخخخخخخخخخخخ من که از وقتی یادمه اینقد بچه خوبی بودم هیچ کی بهم کار نداچت :)) اگه کسی هم تیکه بندازه بهترین کار همون محل نذاچتنه.. اگه یه جواب بدی پسره ذوق میزنه 4 تا دیگه میزاره روچ تحویلت میده...
Niva
Niva
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
خخخخخخخخخخخخخخ من که از وقتی یادمه اینقد بچه خوبی بودم هیچ کی بهم کار نداچت :)) اگه کسی هم تیکه بندازه بهترین کار همون محل نذاچتنه.. اگه یه جواب بدی پسره ذوق میزنه 4 تا دیگه میزاره روچ تحویلت میده...
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٦/٣١
٠
٢
سلام واسه آقايون هم توسط خانمهاي مسن مزاحمت زيادي ايجاد ميشود اين به آن در
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
:/
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٦/٣١
١
٠
آخه کی جرات میکنه مزاحم من شه؟؟؟ها؟؟؟؟
miss bm
miss bm
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
من با توجه به مکان مزاحمت یا جوابشونو میدم یا نمیدم اما اکثر اوقات جوابای تلخی میدم
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
مثلاچی؟؟/
Z_M
Z_M
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
با یه اخم درست و حسابی اول اتوریته خودمون رو حفظ می کنیم بعد جواب هیچ کدوم رو نمی دیم و می ریم چون از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست
s.2
s.2
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/٣١
٠
٠
بهترین کار اینه که بی محلی کنین.چون یه سری از افراد حتی از اینکه بهشون فحش هم بدین خوششون میاد.کلا مریضن.بی محلی.بی محلی.بی محلی
r_detective
r_detective
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
اصلا چرا باید شرایط مزاحمت رو واسه خودتون ایجاد کنید.مثلا چند شب پیش تو بازار بودم یه دعوا سر همین مساله اتفاق افتاد و مزاحمین کتک اساسی از طرف آقایونی که همراه خانوما بودن خوردن.نگاه کردم دیدم خانوما اصن یه وضعی داشتن!!!خب اگه یه پوشش درست داشتن اینجوری نمیشد
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٧/٠٥
٠
٠
خب مثلا من که چادری هستم چی؟؟؟؟؟؟الان مزاحم من هم میشن
نوشا
نوشا
٩٢/٠٧/٠١
٠
٠
محل ندیم بهتره ....
blue girl
blue girl
٩٢/٠٧/٠٢
٠
٠
نظری ندارم
ali007
ali007
٩٢/٠٧/٠٦
٠
٠
با اینکه گفتین اقایون نسان ولی من با کمال پررویی اومدم.