خانه انجمن رفیق فاب!
٢٦٩١
٥٤١
m_razavi

رفیق فاب!

رفیق فاب!

سلام بچه ها

همه ما حداقل یک نفر رو داریم که می تونیم بگیم صمیمی ترین دوستمونه، با این دوست صمیمی چطوری آشنا شدید؟ خاطره تون رو مفصل تعریف کنید!

٩٢/٠٥/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢٩
٢
١
رفیق فابم دخدر خالمه که مثل خواهرمه از جیک پوک زندیگیه همدیگه خبر داریم
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢٩
٤
١
البته ی دوستم دارم به اسم ملیحه سال اول راهنمایی همو دیدیم هر دوتامون شر بودیم تو کلاس همم افتادیم دیدیم اخلاقامون به هم می خوره رفیق شدیم
Z-SEDAGHAT
Z-SEDAGHAT
٩٢/٠٥/٣٠
٢
١
منم بهترین و طولانی ترین دوستیم با دختر خالمه اما من تقریبا با همه دوستم نکه خیلی خونگرمم خخخخخخخ دوست صمیمیم یه 6 ،7 تایی دارم
٩٢/٠٥/٣٠
٠
١
این منفی رو من دادم که دیگه از خودت تعریف در ونکنی. :))
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
صمیمی ترین دوستم از دوران راهنماییمه...مثه همه روز اول کلاس دوست شدیم...کنار هم نشستیم و تا الآن با هم دوستیم با اینکه مدارسمون جداست...:)
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
خو من الان دوست صمیمی زیاد پیدا کردم اولیناش از دبیرستانه و سر کلاس باهم آشنا شدیم و هنوز ادامه داره اما با چندتا از دخترای گل و گلاب جیمی حسابی صمیمی شدم و از بهترین دوستام هستن برام مثل خواهرن :)
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
١
٠
من صمیمی ترین دوستم خودم هستم!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٩
١
٠
چه قد عارفانه و روشنفکرانه!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
ندارم ... :|
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
اخیییییییی مظلوم دلم واست سوخت با اون ایکون آخرت
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مگ میشه؟
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
:|
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
پس در نتیجه من اینجا بوته پیوند خورده هویج و باقالی و شلغمم ...
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
شک داشتی حاجی؟! خخخخخخخخخخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
نه دیگه الان مطمئن شدم ...
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
توبااین اخلاقت اگه داشته باشی باید تعجب کرد :))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
ایمان؟؟؟تووو؟؟؟دوروغ
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
دروغ نمیگه راسته بابا.اخه کی میاد با این دوس شه؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
دروغ ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟............اذيتش نكنيد گناه داره.........
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
روز اول مدرسه كنار هم نشستيم بعد باهم صميمي شديم همين...
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
از اونجا که همه ی دوستام منو میابن نه من اونا رو ، من خاطره ای در این رابطه ندارم!!!بعععله!
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
ایشششششششش.حالمان بدشد.
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
شیما جوووووووون...بله جونم براتون بگه ما تو مدرسه همدیگرو دیدییم بعد من دیدم اون چ بانمکه اونم دید من چ بانمکم باهم دوس شدیم...بله
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٩
١
٠
اعتماد به نفستون یکی از عوامل این دوستی نبود؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مواظب باشین خیلی شور نشه کلاستون ...
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
خخخخ چرا اعتماد به نفسم موثر بود...دیگه چیکار کنیم مستر حمید خخخ از اول کلاس تا آخر کلاس میخندیم ما دوتا مخصوصا زنگای ریاضی که با مشکینی داریم...خخخخ کی 1 مهر میشه/..
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٩
١
٠
من دوست صمیمی زیاد دارم با همشون هم توی مدرسه اشنا شدم با یکیشون ازدبستان دوست هستم یکیدیگشون دوستیمون سر شعر سهراب سپهری شروع شد
برنامه نویس
برنامه نویس
٩٢/٠٥/٢٩
٢
٠
تو با بعضی از آدم ها دوست می شی با بعضی ها رفیق می شی و خیلی صمیمی ولی بعضی ها اینقدر باهات یکی می شن که مثل دستت می مونن مثل یکی از اعضاء بدنت مهم نیست چند وقت چند ماه، یا چند سال نبینیشون، برن سربازی، برن سر کار، برن شهر دیگه، ازدواج کنن، مهم نیست، اونا دستاتن و هر وقت هر جا نیاز باشه برات حاضرن، خوش به حال اونایی که از این دستا زیاد دارن
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
ما دوتا داشتیم یکیش گمه...هعی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
فک کنم فقط یکی دارم...:|
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
تعبیر خوبی بود! .... :)))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
من 3 تا دارم :)) دارم احساس خوشبختی می کنم الان :))
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
ندارم
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
مطمئن بودم شما دوستی نداری .خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
:( جدی ولف ؟
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
واقعا؟؟؟باورم نمیشه
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
زهرا خانم از کجا مطمئن بودید؟؟/قضاله و فاطمه چرا باورتون نشه؟/در کل من اخلاقم یه جوریه که دوست صمیمی ندارم ولی یکی رو خیلی دوس دارم همین:)
دانیال
دانیال
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
اخه زهراخانوم بانمک تشریف دارن.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
آقای ولف شوخی کردم .ودر ضمن آقا دانیال لطفا پاتون رو از گلیمتون دراز تر نکنید .طرف شوخی من شما نبودید.
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
یادمه اول راهنمایی بودیم...وقتی دیدمش ازش متنفر شدم... ولی نمدونم چی شد کم کم رابطه مون خوب شد تا الانم 7 ساله باهمیم... البته یک ماهه بی خبرم ازش...هعـــــــــــــی اون یکی دوستمم همون موقعا بود ک کیفمو از رو یک صندلی برداش گذاش کنار خودش...بعد کنار هم نشستیم تا اول دبیرستان... تا الانم هنوز باهمیم.... خوشبختانه این یکی هنو گم نشده
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
:| دوستی که باهاش آشاا شدم از اول ابتدایی باهمیم :| خاطرشم طولاینه:|
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٢٩
٢
٠
صد در صد مهدیس....که اینجا همه میشناسنش....کاملا نحوه ی آشناییمون رو به یاد دارم....سال دوم دبیرستان با هم آشنا شدیم...البته سال اول هم ما هردو توی یک مدرسه بودیم...ولی کلاس هامون جدا بود و من اصلا نمیشناختمش...تنها برخورد و صحبتمون در سال اول دبیرستان...توی یک کلاس زبان مشترک بود...که امتحان داشتیم و من هیچی نخونده بودم...مهدیس صندلی جلو من نشسته بود...اون موقع عینک میزد..قیافش خیییلی شبیه خرخونا بود(البته منم اون موقع عینک میزدم...ولی الان هردومون لنز طبی میزاریم)....خلاصه من اولین صحبتم با مهدیس همون جا برای تقلب شکل گرفت که اونم متاسفانه نخونده بود...(چقد اولین برخوردمون میمون و مبارک بوده واقعا :|).....خلاصه بعد از این دیگه هیچ برخوردی نداریم..تا اولین روز سال تحصیلی دوم دبیرستان...یادمه اون روز مهدیس بازم صندلی جلو من نشسته بود...بازم قیافش خیلی شبیه خرخونا بود...صندلی اول هم نشسته بود و هی از دبیر سوال میکرد..همون جا با خودم گفتم ایششش..این حتما از اون خرخوناست....نمیدونم چی شد زنگ تفریح سر صحبت رو با هم باز کردیم...اولین صحبتمون هم در مورد کلاس ویلونش و استادش بود...بعد دیگه همینجور که بیشتر آشنا شدیم دیدم نه بابا مث خودمه اونقد هم خرخون نیست...بعد دیدم نه بابا خیلی بچه باحال و خوب و هنرمند و هنر دوست و مهربونیه....بعد چند روز گفتم بیاد کنار من بشینه...یه صندلی تک آورد اومد کنارم..بعدشم تا امروز ما در کنار هم..مث دو تا دوست خوب موندیم...:)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
نکته اول لنز طبی بود که رفت تو حلقم و کلاستون رو گذاشتین ... نکته دوم این بود که دو تا خر خون هیچی برای امتحان نخوندن که غیر ممکنه ، رفت تو لوز المعده م ... نکته سوم ایشششش بود که باید گفت مگه چیه ؟؟؟ خرخونی جرم نیست ، بیماری ست ، این یکی رفت تو روده کوچیکه ... نکته چهارم اینکه اینقدر بدم میاد از این لوس بازی ها که فلانی جووووون تو بیا کنارم ، بهمانی تو برو اونور ازت بدم میاد که رفت تو کلیه هام ... از همه مهمتر اشاره شدید به خرخونی شما و مهدیس بانو بود که اعترافاتتون رفت تو روده بزرگ ... همین و بس !
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
اگه شما خرخون نیستین ، پس کی خرخونه؟!!
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟کدوم اشاره؟؟؟؟ اینجا از همه جهات فقط به نخوندن ما اشاره شده :|...بعله....کافر همه را به کیش خود پندارد :|... اییییییییییییییش :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
همه که نه ... فقط مهدیس بانو و شما رو به کیش خود می پندارم ...
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
بزار فکرکنم ببینم جمع دوتا خرخون چی میشه؟اممم.خرخون به توان 2 .چه شود.البته خرخونا ممکنه عسل شیرین پلو شیکر و یا حتی قند کلاس باشن :)))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
چه باحال
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
بله دیگه منم که رفییییق فابم 180 درصد سحر که دمش گرم داستانو تعریف کرد(خیلی نارحت بودم که قراره کلی داستان تایپ کنم) آقای حمید خان به خدا به جون سحر که میخام دنیاش نباشه ما خر خون نبوده و نیستیم مخصوصا این سال آخری تازشم لنز تبی اصا کلاس نداره این هم باید خاطر نشان کنم سال دوم دبیرستان منو سحر یکی از شلوغ ترین افراد مدرسه بوده که اواسط سال مسئولین قصد اخراج مارو داشتند
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
با صمیمی ترین دوستم تو دوران راهنمایی دوست شدیم . چون مسیر خونه هامون یکی بود با هم از مدرسه برمیگشتیم . البته بماند که یه سال بعد از این دوستی با هم حسابی دعوا کردیم اونم یه دعوای شدید و من همیشه از این قضیه ناراحتم اخه مقصر من بودم اما دوستم هیچی بهم نگفت . تا الان هم با هم دوستیم . دوستم یه بچه کوچولوی ناز داره خیلی جالبه وقتی اسمم رو صدا میکنه هیچوقت فکرشو نمیکردم یه روزی بیاد که قرار باشه بچه ی دوستم منو صدا کنه .
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
باملیحه تو کلاس خیاطی اشنا شدم..دوره مقدماتی ...سه .4سال پیش..ازهمونجام دوست شدیم ..رفت و امد دارم باهاش ..ازمن بزرگتره 35سالشه...اما خیلی دختر خوبی یه ...من بهش کمک کردم اون به من ...
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
افسانه م تو جیم دوست شدیم ..
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
بهترین دوستم سمیه بود..تو دانشگاه دوست شدیم ..8سال...اما یه هو دیگه زنگ نزد ..منم شمارشو گم کردم..اون که شماره داشت زنگ نزد..گاهی دلم تنگ میشه
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
شاید اونم مثل شما شمارتونو گم کرده
fahime.n
fahime.n
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
من دوتا دوست صمیمی دارم...... یکیش اسمش فاطمه هست که از همه باهام صمیمی تره......من و فاطمه کلاس سوم و چهارم باهم همکلاسی و هم سرویسی بودیم......خاطش خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی طولانیه اما با گل یاس . خودمون هم هر وقت همدیگه رو میبینیم میگیم چی شد با هم دوست شدیم ؟؟؟؟؟؟ والا.. ما تا جایی که من یادم میاد فاطمه ما رو باهم اشنا کرد.....
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
یه زمانی هم مدرسه ای بودیم و تازه یه دورانی از هم دیگه بدمون می اومد اما یادم نیست که چه طور یهو همه چیز تغییر کرد ومن و اون دوست های صمیمی شدیم الان هم 4 ساله که باهم دوستیم.
s-zahra
s-zahra
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
من وخانواده ام پنج سال به خاطر کار پدرم در شهر فیروزه نیشابور زندگی می کردیم اون جا یه دوستی داشتم به اسم زهرا کرمانی (سال اول دبستان) که خیلی دوستش داشتم .اما الان حدود8-9 ساله که ازش بی خبرم هیییییییی خیلی دلم براش تنگ شده .با اینکه تو این سال ها دوست های زیادی داشتم اما زهرا یه چیز دیگه بود.:_(
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
من دوستای زیادی نداشتم اما بهتریناش دو نفر بودن که یکیشون هست ولی اون یکی خیلی کمتر هست...اون یکی قدیمیه که سال دوم خیلی باهم گرم و صمیمی شدیم البته سال اولم من اونو میشناختم اونم منو میشناخت ولی باهم دوست نبودیم و سال دوم که تو یه کلاس بودیم خیلی صمیمی شدیم راستش اصلا بهش نمیومد که درس خون باشه اما خیلی درس خون بود(معدل کتبی دیپلم19 و خورده ای شد) و همونقدر که درس خون بود اخلاقیات مثه من زیاد داشت و این باعث شده بود خیلی بهم نزدیک باشیم اما سال های اخر دیگه مثه قبل نبود خیلی داشت تغییر می کرد ینی سبک زندگیش داشت اروپایی میشد و یه سری اخلاقیاتی بهش اضافه شده بود که من دوست نداشتم و رابطمون کمرنگ شد خیلی سعی کردم کمکش کنم اما نشد الانم گاهی همدیگرو میبینیم اما اون خیلی تغییر کرده...دومین نفر که بهترین دوست تمام زندگیمه رو سال سوم دبیرستان شناختم...توی کلاس 20 نفری ما به جرات میتونم بگم از همه قیافه ی موجه تری داشت و یادمه جلسه ی اول که ادبیات داشتیم اومد و با معلم در مورد داستانی که نوشته بود حرف میزد و از اونجایی که من خودمم گاهی یه چیزی می نوشتم گوشامو تیز کردم به حرفای اونا و از بعد اون خیلی سعی کردم که باهاش حرف بزنم و طرح دوستی بریزم ولی از فردای اون روز ندیدمش تا یک هفته ی بعد که بعدا فهمیدم سفر بوده...خلاصه دوستیمون سر همین داستان و هنر شکل گرفت و کم کم خیلی خیلی صمیمی شدیم یعنی الان مرحله ی دوستی رو رد کردیم و واقعا رفیق شدیم...البته بماند که ما بعدها فهمیدیم برعکس روحیه ی لطیف و هنری من(این تعریف از خود بود) ایشون بوکس حرفه ای کار می کنن و چند باری قصد داشتن که مبارزه آزاد شرکت کنن(همینا که میرن تو قفس و مبارزه می کنن) ولی نشده هر دفه و یه چیز دیگه اینکه تو باشگاهشون هیچکس با ایشون مبارزه نمیکنه حتی کسایی که کمربند بالاتری دارن چون یه مشت میزنه طرف ناک اوت میشه:|
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
:| :| :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
هااااااااا؟
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
پس مواظب خودتون باشین که یه وقتی ناکارتون نکنه اون دوستتون
...
...
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
خداااااااااااااااا.....فقطططط
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
با جر و بحث و دعوا! .... همه دوستای صمیمیم همین جورین! ... یه زمانی سایه همدیگه رو با تیر می زدیم! خخخخ :)))))))))
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
در ضمن اون صمیمی ها ک خیلی با هم 6 شدیم! ... یه هف ، هشتایی هستن! .... :)))
A_vav
A_vav
٩٢/٠٥/٢٩
١
٠
یه رفیق دارم هلوووووو خیلی هم دوسش دارم!!!
زهره
زهره
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
منم یکی دارم شفتالو .........
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
قدرت خدارو ببین .باچه چیزایی دوست میشن .خدا خودش همرو به راه راست هدایت کنه...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٩
٣
١
کسی که تقریبا 6ساله هرروز میبینمش...اسمش حسنه...از داداش بهم نزدیکتره..اول راهنمایی باهاش آشنا شدم تا الآنم هیچ مشکلی بینمون نبوده و سنگ صبور همیم :)
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
این دوتا مثبتو از کجا گرفتی ازکجا؟ازکجا؟ازکجا؟ :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
یکیشو خودم دادم یکیشم تو حتما :)))...خخخخخخخخ
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
خوب بچه جان کسی به خودش مثبت میده؟بعدشم اگه مثبت دومیرو من میدادم که نمیپرسیدم مثبتو از کجا اوردی حالا مثبت سومی رو من میدم:))))))))))
محمد
محمد
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
دعوانکنبن بابا من همیشه به کلدبوی مثبت میدم : ))
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/٠١
٠
٠
بابا شما همتون به من لطف دارین :))))))))))
A_vav
A_vav
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
اون منفی رو هم من دادم که خیلی تک قطبی نباشه!!! خخخخخخخ
سردار
سردار
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
I LOVE MY FRIENDS
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
baba ma ham engilisi baladim
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
دبستاااااااان !مامانش با مامانم همکاره باباش با بابام داداشش با داداشم تو یه مدرسه بوده و ما با هم خیلی دوستیم خیلی دختر خوووووبیه ! خدا رو شر اونجوری نشده ک از رو اجبار دوست بشیم ب خاطر خانواده ! :)) خلاصه تو دبستان دوست بودیم ولی نه خیلیخیلی ولی تو راهنمایی شدیم صمیمی ! کلن ما 4 نفریم خیلی باهم دوستیم ! رفیق فابریک و اینا ! جزو خرخونای مدرسه هم محسوب می شویم ! دیگه خیلی خیلی همه جا با همیم همهههههههههه جااااااااا ! هعی دارم فک می کنم اه تو دانشگا از هم جدا شیم چی ؟ نـــــه ! :|
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
چرا دوروغ میگی معلومه که بخاطر خونوادهاتون باهم دوستین. : )
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
1362/2/5 حساس نیستم ولی فقط یه چیزو خوب میدونم که پسرای اردیبهشتی واقعا با دیگر پسرای ماههای دیگه متفاوتن.حساسترن ،مهربونترن ، و وفادارتر و کمتر دروغ میگن و رک هستن و کلا خصوصیات خوبشون به بدشون میچربه.البته اینو پسرا اردیبهشتی نمیگن که فک کنین خودشونو خودشونو پسند کردن .نه .خیلی از خانوما که همسراشون یا برادرا یا پدراشون اردیبهشتی هستن اینو میگن و تا به حال به من هم بارها اینو گفتن.(و پسرای اردیبهشتی که خودمم دیدم همینطوری بودن)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
کاملا درسته قبولت دارم شدییییییییییییییییییییید
قضاله
قضاله
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
اینجا چیکار می کنه این :||||||||||||||
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
رفیق؟! دوس و رفیق صمصمی نداشتم تا به حال متاسفانه....(هیچکی همدم من نمیشه >آخه هیچکی رفیق غصه و غم نمیشه)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
تا یه ماه پیش اگه ازم میپرسیدم حتما میگفتم سارا ! از کلاس دوم دبستان تا سال آخر دانشگاه باهم بودیم البته تو دانشگاه سارا سخت افزار خوند من آی تی.بعدشم باهم اومدیم یه جا و مشغول به کار شدیم.ینی اول من اومدم بعدش سارا رو هم آوردم.میشه گفت همیشه در بهترین و بدترین روزا و اتفاقا کنار هم بودیم.اما الان حدود یک ماهه به خاطر یه حرف من که تو اوج خستگی و عصبانیت بعد از یه روز پر تنش کاری زده شد حتی جواب سلاممو نمیده! میدونین، بعضی وقتا فکر میکنم شاید حق داشته باشه ولی از آدمایی که چشمشونو رو همه چیز میبندم بدم میاد.من واسه سارا کم زحمت نکشیدم.لحظه هایی از زندگیش کنارش بودم که اگه تنها میمنوند حتما میشکست.به هر حال، الان فهمیدم که رفیق 15 16 سال هم پاش بیفته رفیق نیس! بود و نبودش هم دیگه مهم نیس.به قوله یه بنده خدایی لقت هانی :|
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
خوب دوست صمیمی من فقط یکی بود اونم تو تهرانه..الانم 7ساله از هم دوریم...از سال 1دبیرستان باهم آشنا شدیم زمانی که من واسه ثبت نام به دبیرستان رفتم..و توی یک کلاس کنار هم روی یک نیمکت نشستیم...........خونشونم یک کوچه از ما پایین تر بود....اون بهترین دوست من در حال حاضره........4سال بهترین دوستم بود.....ولی خوب مشهد دوست صمیمی ندارم...دوست زیاد دارم ولی نمیتونم مثل اون بهشون اعتماد کنم...خیلی صمیمی نیستن..........
جادوگر
جادوگر
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
دوست سال سوم دبیرستانم و تا الان هم که سالها میگذره باهاش در ارتباطم بهترین دوستمه شریک غم و شادی هامه همه حرفامو میتونم بهش بزنم بهترین روزامو با اون گذروندم خیلی چیزا ازش یاد گرفتم . وقتی کلاس نداشتیم صبح ها می رفتیم کوهسنگی 2 تا ساندویچ خوراک سوسیس هم می بردیم رو چمنا یه جای دنج می نشستیم با نسیم صبحگاهی از طبیعت لذت می بردیم.هر وقت هم مشکلی داشتم کمک می کرد کلی خاطره باهاش دارم البته بعضی از رفتاراشو جامعه نمی پسندید مثلا یه وقتایی دستش کج بود بازار که می رفتیم اگه فروشنده گرون فروش بود یه چیزی از مغازش کش می رفت با من تقسیم می کرد . ورزش های رزمی مثل تکواندو و لانچیکو خوب بلد بود وقتی با کسی بحثم میشد کمکم می کرد . آدم شادی بود آهنگ هایی که دوس داشتم اونم دوس داشت کلا خیلی از موارد باهم تفاهم داشتیم. اما یه مدته ازدواج کرده و درگیره زندگی شخصیشه یه بچه هم داره با این حال تولدمو هرگز فراموش نمی کنه و آخرین بار فروردین 92 رفتم خونشون و دیدمش بهترین و بهترین دوستمه هرجا که هست خدا نگه دارش.
Vania
Vania
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
خب صمیمی ترین خواهر دوقلوم بوده.از بچگی همه جا با هم میرفتیم.نح.ه آشنایی هم که خب از همون اول باهم بودیم دیگه.قبل تولد آشنا شدیم.
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
دوسته من از سال 2 دبيرستان بود كه بيش از حد صميمي هستيم...در حال حاضرم با هميم ..جالب اينجاست كه ميگه من اون اول اينقدر ازت بدم ميومد اما الان كه شناختمت خيلي دوست دارم....همه روزاهامونم خاطرست ...مخصوصا روزايي كه با هم دودر ميكرديم
admincheh
admincheh
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
دوست زیاد دارم خوشبختانه دوستای خوبی هستن ،اما فسیلی ترین دوستم زهراست از کلاس اول راهنمایی باهم بودیم ،اون رفت هنرستان من دبیرستان اما بازم باهم بودیم الان بارداره و من بهش سر می زنم:))خلاصه قراره خاله ی نی نی کوچولوش شم:))هروقت صداش کنم میاد واقعا دوست خوب نعمته..
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
دوستتون اينجوري بعد شما هنوز ازدواج نكردي..............حواستون باشه ها....
admincheh
admincheh
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
هرکسی ایده آلای خدشو داره!
admincheh
admincheh
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
خودشو
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
فسیلی ترین دوست؟؟؟منظورتون همون قدیمی ترین وسته دیگه نه؟؟؟
sorme
sorme
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
منم ندارم! :((((
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
رفییییییییییییییق فاااااااااااابریکم درسته خل بازیزیاد میکنه و یه کمی هم شیرین میزنه اما عااااطفه توحیدیه همون نیوشا انقده دوسش دارم
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
ما کلا چارنفریمهمیشه با همیم به قول خودمون اف 4ریم ما
زهره
زهره
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
خب اگه بگم که خیلی طول میکشه ......... بچه های دانشگاهن دیگه . تو دانشگاه باهاشون آشنا شدم . البته ی دوستی هم دارم که از کلاس پنجم ابتدایی باهاش دوستم تا الان .
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
ما چهار تا کل برنامه کخ ریزی و شربازی تو مدرسه رو برنامهر یزی میکنیم سر دستشونم منم.من.عاطفه .فاضله.ریحانه
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
کخ ریزی رو خوب اومدی خخخخخخخخخخ
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٣٠
١
٠
زهرا هم دختر خاله و هم یه دوست قابل اعتماد و عالی
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
sam.ariyaee
sam.ariyaee
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
من کلا به خاطر این که نتونستم دوست خوبی باشم برای کسی دوست خوب هم نداشتم اما شانسی شانسی یه نفر هست مثل این که دلش میخواد رفاقت رو برای من تموم کنه البته کاملا یک طرفه چون خودم را به عنوان رفیق قبول ندارم اما کسی را 4 5 سالی است میشناسم که رفاقت را بر من تمام کرده است و نامش آرشام ایرانی است همان با قلبی مهربان دستی آهنی و زبانی بازاریابانه و حرفه ای ... و دیگر هیچ :)
Ayda
Ayda
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
... پشت سرت کلی حرف خوب هست اگه نبودی که اینا نبود ... سام تو بهترین رفیق بودی هم برای من و هم برای تمامی بچه های نشریه
d_toktam
d_toktam
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
هعییییییییییی!!چه بگم؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدنم دوست صمیمی ام هس یانه؟؟؟
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
اره منم این مشکلو دارم نمیدونم شاید من باهاش دوستم اون نیست
maryam
maryam
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
اول سيييييييييييييييلام ،فاطم فايزها دوستاي صميميم هستند كه از اول دبيرستان باهم دوستيم تاحال يني 6سال من بعد يك ماه وارد مدرسه اونها شدم واونا همش مث كنه دورو برم بودن تا بالاخره خودشونوبه من چسبوندن...والا..:))))))))))))))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
رفیق فابم رو موقعی که داشتم تو مدرسه با توپ والیبال بسکتبال بازی میکردم شناختمش..ویکی دیگشون که رفته بجنورد واسه همیشه:((رو موقعی که تک و تنها تو کلاس بود....
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
این انجمن منو یاد برنامه خاله شادونه میندازه که میگفت عزیزم چندتا دوست داری؟حالا اسماشو بگو کلوچه خاله:)))))))))خخخخخخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
شما مگه الانا خاله شادونه هم نیگا م کنین؟؟؟
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
اوا این اینجا چه میکتد؟
sahar-s
sahar-s
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
رفیق عزیز من محدثه ست که از بچگی با هم همبازی بودیم ولی از اول راهنمایی با هم صمیمی شدیم اونم سر یه ماجرایی تا الان که باهم مثل خواهر میمونیم ولی الان از من ناراحت همینجا ازش معذرت میخوام این چند روز خیلی گرفتار بودم محدثه ...
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
از همون ابتدای کار با هم آشنا شدیم! تو کوچه جلوی خونه ما یا اونا ! نمیدونم ! ولی تو کوچه بود دیگه:)))))
sanjaghak
sanjaghak
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
من کلی دوست دارم از راهنمایی تا الان که دیپلم گرفتم...با همشون در ارتباطم....و همشون دوستای خوب من هستن اما خوب دوستای چهارم دبیرستانم یه چیز دیگه ان آخه سال آخرمون بود.....مخصوصا کیمیا و مهسا جوووونم....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
من رفیق فاب فاب فاب فابم پسر عممه اصن نمی دونین چه رفاقتی پشتمون نشسته
wolf
wolf
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
پشتت بهشه
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
سلام عليك (^_^) بله درسته :) اووووووم از كلاس پنجم همديگرو ميشناختيم ولي از دوم دبيرستان تا همين الان رفيق جينگ هميم، اسمش سوسنه اسم دردونه شم نيايش :) دوتاشونم خيلي دوست دارم! همكلاسي بوديم، رفت وآمدامون كم كم زياد شد، ديگه خيلي باهم دوست شديم ديگه! يكي ديگه هم كه دختر خاله مه!اسمشم زينب هست:) اصلا يه چيزي وراي دوستي بينمونه :) خيلي دوسش دارم هميشه هم بهترينهارو براش آرزو ميكنم (جان من هندونه هارو گرفتي يه اس برام بفرست)
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
خوب بهترين دوستم امين/ از اول راهنمايي ميشناختمش ولي اون سال اول با هم دعوايي بوديم ولي سال دوم به طور عجيب با هم رفيق شديمو تا الانم بهترين دوستم مونده/
zahra
zahra
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
دختر خاله عزیزم........ ولی من معمولا با همه دوستم
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
من بهترین دوستمو هنوز دوساله که باهاش دوستم.........اول راهنمایی که بودم توی سرویسمون فقط همون یه نفر از کلاس ما بود.........کم کم من رفتم کنارش نشستم و با هم حرف زدیم و بعدشم دیدیم که خیلی از عایدمون شبیه همه و با هم دوست شدیم..........دوست خوبیه و منم از داشتنش خوشحالم و فعلا بیشتر راز هامو، کارهایی که انجام میدم رو میدونه......منتها نمی دونم چرا خونواده هامون خیلی با هم رفت و آمد ندارن و همدیگه رو خوب خوب نمی شناسن.....اگه اینم درست بشه که دیگه حله
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٦/٠٢
٠
٠
مفصل؟!!باشه!باهاش تومدرسه اشناشدم.چون خنده هاش.درداش وهمه چیزاش شبیه من بود بهم نزدیک ترشدیم ورسیدبه این نقطه خیلی خوب وقشنگ و..........داستان شیرین میشود.....