خانه انجمن عادت،عادت میاره!
٨٠٦
١٠٢
R_Rad

عادت،عادت میاره!

عادت،عادت میاره!

بدترین عادت و بهترین عادتتون چیه و چه عادتهای تازه ای پیدا کردین و چه عادتهایی رو تونستین ترک کنین؟

٩٢/٠٥/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Niva
Niva
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عدات داچتم کفچ پاچنه بلند بپوچم.... الان ترک کردم بیچتر اسپرت میپوچم :)
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خوبه اینطوری برای سلامتیتونم خوبه خب عادت تازه و بدترین عادت و بهترینش چیه؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عاشق این کیبوردتم! ... نمی دونی اصَن وقتی کامنتا تو میخونم نیشم تا فرق سرم باز میشه! :)))))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
کلا اسپرت بهتر از پاشنه بلنده....
Niva
Niva
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
حاج خانوم چیعه زاده .. خدا رو چکر حداقل اگه من از دست کیبوردم دق کردم ولی یه جماعت رو چاد کرد :)
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدترینش اینکه عادت کردم زود دلم بشکنه...اصلا یه وضعیه...بهترینش عادت به صداقت...
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
میتراجووووون عادت ترک شده و تازه ترین عادتتون چی بوده ؟در ضمن این بدترین عادتتون رو حتما ترک کنین حیفه آخه دختر به این خوبی و خانومی و مهربونی واقعا میگم!؟ هندونه نیس؟!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
همه ازین هندونه ها میگن...عادت ترک شده اینکه تنبل بودم یکمی...تازه ترین عادت اینکه یکم سخت می بخشم...
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
باور کنین من خودم از این که یه نفر همینطوری ازم تعریف کنه خوشم نمیاد من بچه ی صادقی هستم خو! در ضمن آدم باید دلش بزرگ باشه امیدوارم بتونین با دل بزرگی که خدا بهتون میده همه رو ببخشین
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدترین عادت : اینترنت! فِک کنم معتاد شدم! / بهترین عادت : اینترنت! چیزای جدید یاد میگیری و همه چیز در دسترسته! / عادت تازه : یه وبلاگ طنز زدم هِی توش چرت و پرت میذارم! گمونم فقط خودم ام اینقد میخندم! / عادت های ترک نشده : سایت جیم! 24 ساعته اینجام!
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خب چی رو تا الان تونستین بین عادتهاتون ترک کنین!؟ راستی یه جورایی این عادتهاتون که مربوط به جیم هست اقتضای شغلتونه :)
A_vav
A_vav
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
وب جالبی داشتین فقط چرا نظراتش انقدر غیر فعاله؟؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
طرفدار دموکراسی ام بس که! خخخ
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت خاصی ندارم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
واقعا؟!
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
اره...
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عجب
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
تنبل شدم جدیدا..حو.صله ظرف شستن ندارم..........خوابمم میاد همش..................بهترین عادتم ..الان نمیدونم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهترین عادت فکر کن خب شکوفه!/عادت تاز و ترک شده؟!
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
من کلا نمیشه عادتی نداشته باشم خیلی زیادن
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خو یه کم فکر کن
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدترین عادت اینترنت و سایت جیم بهترین عادت شوخم خیلییییییییییییییی زیاد جیمو تغریبا کمتر کردم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت تازه چی یگانه؟!
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت تازه اینکه جدیدا تو کارای خونه خیلی به مامانم کمک میکنم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
آفرین خعلی خوفه!
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠٥/٢٨
٢
٠
عادت های بد : به عمه های بچه ها خیلی عادت کردم پاییز خانوم در جریان هست ... عادت های خوب : قبلا ها با انگشت بزرگ دست توی دماغم میکردم الان مودب شدم با انگشت کوچیکه دست تو دماغم میکنم تا کسی نبینه منو ...
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
این آخری هم عادت تازه هست و هم خوب! خوب شد واقعا چون سوراخ دماغتون گنده میشد اینطوری! خخخخخخخخخخخخخخخخ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
گنده شده آبان.....کل صورتش دماغشه...هههههههههههههههههه
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
چطوری تو دماغت جا یشد انگشت بزرگه
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ایشون میگن دماغشون مثه لک لک هست! ینی چه جوریه؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
روایت داریم اون اوایل شصت پاشو میکرده تو دماغش! خخخ :)))))) دسه کم گفتین ایمانو؟؟!!
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ایمان و این کارا؟؟؟نچ نچ
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدترین عادت : اینترنت بهترین عادت : زیاد کتاب خوندن عادت تازه : اتاقمو مرتب نگردارم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عجب همه میگن نت! عادت ترک شده داری؟
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
آره! جدیدا کمتر خنجر میکشه رو بچه ها! خخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهترین عادتو موافقم.....تو الان اتاقت تمیزه؟؟؟نه خدایی تمیز؟؟
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ب جان اسکندرم تمیزه :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
عادت بد: دیر خوابیدن...الآن تقریبا دو ساله که ساعت 2 زودتر نمیتونم بخوابم :((....عادت بد 2: دیر بیدار شدن....وااااااااااااای میمیرم اگه بخوام زودتر از 11 بیدار شم :((...بهترین عادتمم اینه که هروقت میخوام از خونه برم بیرون حتما مامانمو بوس میکنم :)...عادت تازه که همین سایت جیمه...عادتی که ترک کردم هم شکستن انگشتامه : )
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
مامانتو بوس میکنی؟؟چن سالته خاله جون؟؟؟البته خیلی کار قشنگیه ها...آفرین
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خوب عادتی رو ترک کردین چون اونوقت تو دوران پیری انگشتاتون چنگ میشد/ و خیلی خوبه که مامانتون رو میبوسین آفرین خب من که مامانم خعلی ازم خوشش نمیاد منم خب بی احساسم نسبت به این موضوع :| / تمرین کنین میتونین ساعت بدنتون رو تنظیم کنین رو یه زمان خوب/ :)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ترمه خانوم من از شما دو سال بزرگترم...این کار به سن و سال که نگاه نمیکنه...همیشه آدم باید دست بوس مادرش باشه :)..آبان خانوم مرسی..ولی ساعت خوابمو هرکار کردم درست نشده :(
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ایشالا بشه/ در ضمن ایشالا همیشه همچین روحیه قدردانی مادرو پدرتون تو وجودتون بمونه خیلی با ارزشه
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
آبان؟؟باز انجمن گذاشتی؟؟بیکاری ها قربونت بشم....:) آآآآآآآآآآاباد
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ترمه!؟ بی کار چیه!؟ اتفاقا خوبه! در ضمن جواب بده عزیز! :)
sorme
sorme
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدترین عادتم اینکه زیاد میخوابم عادت جدید اینکه سعی میکنم اجتماعی بشم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهترین عادت و عادت ترک شده؟/ راستی عادت خوبی پیدا مردی آفرین سرمه
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
*منظورم پیدا کردی
A_vav
A_vav
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
جدیدا تحت هیچ شرایطی قسم نمیخورم که خیلی هم خوبه. ولی جدیدا قلنج گردن و زانو و آرنج و انگشتامو میشکونم که بده ولی نمیشه ترک کرد... مخصوصا گردنو
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
امیدوارم بتونین ترک کنین این عادت رو چون در دوران پیری باعث میشه انگشتهاتون چنگ بشه و گردنتون تو رو خدا این کار رو نکنین میدونین چه قدر خطرناکه !حتما روش کار کنین/آفرین که قسم نمیخورین/عادت ترک شده؟
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت بدم تکیه کلاممه.که به همه میگم اسکول. : )) . البته خیلیاناراحت شدن.ولی خوب چیکارکنم؟نمیشه ترک کنم.
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهترین عادت عادت ترک شده و عادت تازتون چیه؟
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهترین عادتم مطالعه کردنه یکی دیگه جیمه و دیگه قبل خواب شب ها شیر گاز و در ابگرمکن رو چک میکنم بعدشم که میخوام بخوابم همیشه به تخته میزنم!!
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت ترک شده؟ و بدترین عادت؟
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بد ترین مواقعی که خسته هستم انگاشتامو میشکنم که همینو دارم سعی میکنم ترک کنم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
بله چون این کار ینی ترکاندن حبابهای نیتروژن داخل دست که غضروفها در اون فضا قرار دارن خوب که دارین ترک میکنین :)
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
کلا همش خوابم چیزی یادم نمیاد
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
@|@ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
reyhane_s
reyhane_s
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدترین عادتم این که زود به یک نفر دل می بندم!!!
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
امیدوارم زود ترک کنی این عادت رو/بهترین عادت و عادت تازه و یا ترک شده چی؟
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
امیدوارم بتونی این عادت رو ترک کنی ریحانه/بهترین عادت و عادت تازه و یا ترک شده چی؟
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدترین عادتم همین نت...اصن اعصاب نذاشته برام...:دی...بهترین عادتمم...خوب چون من دختر خوبی استم عادت خوب زید دارم...:)...
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت تازه و عادت ترک شده ؟/ در ضمن معلومه که دختر خوبی هستی!
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
اون که معلومه دختر خوبی هستی!/عادت تازه و یا عادت ترک شده؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عااااااااااااااااا دت........نميدونم والا چه عادتي دارم خب......
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
مهدیه؟!؟!
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
مهدیه!؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
جانم جانم خب شما بگو بدترين عادتمو؟؟؟؟
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
اوهوم................ من نيدونم عادتمو خب :(
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
هرجور راحتی :)
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
جواب من:بهترین عادت: مطالعه کتاب و مجله – خوندن پیام نماها- دیدن مستند در هر زمینه ای و رادیو7 و ورزش کردن/بدترین عادت: بی مسئولیتی و پیگیر نبودن در بعضی کارها/ عادت تازه: وقتی سیستمم رو روشن میکنم باید همزمان چراغ مودم رو روشن کنم و بعد وصل شدن به اینترنت اول باید حجم اینترنتم رو چک کنم!/ عادت ترک شده: من قبلا یه خورده با صدای بلند و خیلی تند تند حرف میزدم الان این موضوع تقریبا رفع شده
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یه عادت خیلی بدی داشتم که 6-7ساله ترکش کردم،قول بدین نخندین ها.6-7سال پیش ناخنامو میخوردم.یعنی همیشه دستم تو دهنم بود ولی خب ترکش کردم.یه عادت بد دیگه هم دارم اینه که زود ناراحت میشم البته دارم سعی میکنم که ترکش کنم.عادت خوبم اینه که همیشه شب قبل از خواب و موقع بیرون رفتن مامانمو میبوسم...خیلی خیلی به مامانم وابسته ام طوری که اگه تو خونه نباشه اعصابم بهم میریزه که این یه عادت بده ولی نمیشه ترکش کنم.مامانم هم نسبت به من همینجوره ولی وابستگی من بیشتره.
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت تازه چی؟/ این خیلی خوبه که مامانتون رو اینقدر دوس دارین! :) ولی وابستگی زیادم خوب نیس لطمه میخورین/ ممنون محدثه بانو :))))))))))))))))))
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یه عادت بدی هم که تازگیا پیدا کردم اینه که ساعت خوابم بهم ریخته.شبا تا ساعت2-3بیدارم روزا هم تا ساعت10-11خوابم.از بعد ماه رمضون این عادتو پیدا کردم.ترک شدنی هم نیست یعنی هر کار میکنم نمیشه : ((((
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
بله خو سخته منم هنوز این مشکل رو دارم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت داریم اگه مسابقه فوتبال بایرن یا رئال پخش شد حتما نگاه کنم....نتوستم خیلی ترکش کنم هنو...عادت تازه ای که پیدا کردم اینه که اگه رو تختم دراز نکشم یا نشینم نمیتونم درس بخونم...
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بدتربن عادت و بهترین عادت چی آبجی؟!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
فعلا یادم نمیاد به یادم اومد میام میگم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
در خدمتیم افسانه بانو
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
بدترین عادتم اینه که شبا دیر میخوابم و صبحا مکافات دارم برا بیدار شدن.عادت خوووووووب!!!یادم نمیاد:))) .والا من از این شانسا ندارم چیزیو پیدا کنم پس عادتی پیدا نکردم.عادتیم یادم نمیاد ترک کرده باشم:)
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عجب با با! آقا سید عادت خوبتون:خوردن قورمه سبزی نیست! نمیخواین کمترش کنین! پوستتون سبز میشه ها!
jalal
jalal
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت آمدن به تخته سیاه را ترک کردم. عادات من مطالعه و تفکر
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت تازه چی؟! آقا جلال در ضمن اومدن پیش بچه ها که خوبه حالا در هفته شده چند دقیقه :)
سحر
سحر
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بد ترین عادت: نت که واقعا معتادش شد‍‍‍‍‍م / وقتی هم که عصبی بشم دیگه هیچ کسو نمیشناسم /شباهم دیر میخوابم. بهترین عادت:هرروز میرم خونه مامان بزرگم بهش سر میزنم/به مامانم کمک میکنم .عادت ترک شده:قبلنا همش گوشیم دستم بود باهاش ور میرفتم که دگ ترکش کردم!!!
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خوبه که این عادت رو ترک کردین خب با یه کم تمرین میشه رو اعصاب هم تمرکز کرد :) راستی عادت تازه چی سحربانو :)
Vania
Vania
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهترین عادتم اینه که به همه همیشه سلام میکنم.بدترینم......اوممم یه کمی این روزا تنبل شدم.
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
عادت تازه و عادت ترک شده؟!/ آفرین درود سلامتی میاره!
Niva
Niva
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یه عادت بد دیگه هم دارم... موقع خواب سرمو میکنم زیر پتو. یا ملافه ..... میگن واسه مغز زرر داره.....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
جدی!؟
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
آره چون اکسیژن کافی به مغز نمیرسه امیدوارم بتونین ترکش کنین :)
zahra
zahra
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
عادتایی که من دارم قابل شمارش نیست.... ولی تا جایی که تونستم ترک کردم.
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
خب حتما خوب نبودن حالا دوست داشتی بیشتر فک کن
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
بدترین عادتم : چندتا کارو باهم شروع میکنم اما هیشکدومو به سرانجام نمیرسونم ... تنبل شدم جدیدا دوس ندارم از خونه بیرون برم مخصوصا تنها واااای واسم عذابه :| ... عادت خوب : دارین اصن؟! خخخ نمیدونم والا نمیگم که ریا نشه خخخ
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
برا چی ریا خو اگه دوس دارین بگین عادت ترک شده چی؟
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
بدترین عادتم فضولی کردن و سردرآوزدن از هر چیزیه از نظر خودم که بد نیست اما فکر میکنم برای دیگران بد باشه .
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
منم فضولم یه خورده از یه خورده بیشتر بهتره بگیم کنجکاویه شدید!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
بدترین عادتم فضولی کردن و سردرآوزدن از هر چیزیه از نظر خودم که بد نیست اما فکر میکنم برای دیگران بد باشه .
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
یکی از عادتام اینا که رو این کلمه و جنتا کلمه دیگه حساسم
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
عجب خب بعضی ها هستن دیگه حساسن رو بعضی چیزها!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
نه ندارم یادم نمیاد
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٣١
٠
٠
آرررررررررررررررررره واقعا؟ باشه جواد آقا!