خانه انجمن تا حالا شده سگ گازتون بگیره؟
١٠٤١
٤١
v-qavam

تا حالا شده سگ گازتون بگیره؟

تا حالا شده سگ گازتون بگیره؟

تا حالا شده سگ یا گربه گازتون بگیره؟

اگه یک زمانی خدای نکرده سگ یا گربه یا هر حیوون دیگه ای گازتون بگیره، می‌دونید باید چیکار کرد؟

امیدوارم هیچوقت برای هیشکی اتفاق نیوفته...

٩١/١٠/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
imanhkt
imanhkt
٩١/١٠/٣٠
٢
٠
آدم دیدم گازم بگیره ولی سگ و گربه متاسفانه نه هنوز ... ! ایشالله قسمت نشه ...!
m-nas
m-nas
٩١/١١/٠١
٠
٠
سگ ک ما رو گاز نگرفته ولی ی بار من سگ و گاز گرفتم......................همه از دست من عاصی هستن
l3igl3oy
l3igl3oy
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
سلام عجب موضوعی!!!!
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
نه خوشبختانه....... اگه سگ گاز بگیره فک کنم باید سریع آمپول ضد هاری/هاری یه همچین چیزی بزنی.....
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
قبلش بايد چيکار کنين؟ ميدونين تو مشهد کجا ها واکسن هاري ميزنن؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
نمی دونم..... تا حالا سگ گازم نگرفته.... دکتر میزنه دیگه!!!!!!!! مراکز درمانی لابد دیگه.....
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
همه مراکز درماني نمي زنن...چون واکسنش واکسن گرونيه و همه جا نگهداري نميشه... البته واکسيناسيونش رايگانه...منظورم اينه که گرون خريداري ميشه...
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
؟! نَع!
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
خانوم دکتر شما نميدونين اگه گاز بگيره بايد چيکار کرد؟
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٢
٠
چرا میدونم! شمام گازِش بیگیر صدای سگ بده...خخخخخخخخ :))))))))))
s.a
s.a
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
نههههههههههههههه..... خودت چی؟ گازت گرفته؟!!!
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
نه..خوشبختانه خودمو گاز نگرفته هنوز
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
من یه گربه داشتم هروقت خیلی سربه سرش می ذاشتم دستمو گاز می گرفت!! اونقدر آروم ک حتی ردش هم نمی افتاد!!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
منم یه کاسکو دارم همه رو گاز میگیره ولی میشینه رو دست من میاد تو بغلم جُم نمیخوره!!! اعضای خانواده میگن رابطه همزیستی ت با حیوانات بهتره اشتب اومدی اینجا ! :| [حمایت خانواده رو داشتی؟]
Milad
Milad
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
منم همین طور...اصلا درد نداره ولی تعجب میکنی میگی عزیزم انتظار این حرکتو از تو نداشتم!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
الان برم ازمایش ببین تکسو پلاسما گندی نداری؟
مجید
مجید
٩١/١٠/٣٠
٠
٢
تو گازش نگرفتی...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١١/٠١
٠
٠
آقا مجید الان خیلی احساسه خوشمزگی میکنی نه؟؟ ---- سحر کاسکوت تو حلقم!! خخخخخخخخخ :))) دلم واسه پیشیم تنگ شده!!
sahar.s
sahar.s
٩١/١١/٠١
٠
٠
کاسکو ی من در حلق همه س فعلن! ایششششش بیلیش کُن اینو بی ادبه!
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
فرق انسان و سگ اینه ک اگه ب سگ غذا بدی گازت نمیگیره!
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
اتفاقا موقعي که سگ داره غذا مي خوره برو کنارش و اذيتش کن... يا موقعي که توله داره... البته امتحانش ايندفه خيلي ضرر داره... از ما گفتن بود...
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
آدم سگ زیاد گازم گیریفته!!!!!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
من نمیدونم اگه میدونیی بگو کجا واکسنشو داره
mahshid2
mahshid2
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
آره همستر من هر روز گازم می گرفت حتی سگ دوستم هم دستم و گاز می گیره .وقتی لونا(سگ دوستم)گازم گرفت هیچی نشدم ولی هر وقت همسترم(دیزی )گازم می گرفت دستم تا یک هفته می سوخت یا ازش خون میومد !!!!!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
با سگ بازی می کنی؟
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
من یه بار گربه پای داداشمو گاز گرفت رفتم مرکز بهداشت پرسیدم امپول کزاز یا هاری نمی خواد گفتن با سرم بشورش چیزی نمیشه!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
خب واقعا باید چی کار کرد؟
Golbarg
Golbarg
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
من گربمو وقتی اذیتش کردم البته نمیشه گفت اذیت..بعد خواست پنجول بکشه که من سریع رفتم کنار و گربه مفروض ضایع شد!
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٣٠
١
٠
اگه يه موقع خداي نکرده سگ يا گربه يا هر پستانداري گازتون گرفت... اول محل زخم رو حدود 15 تا 20 دقيقه با آب و صابون شستشو بدين...(خيلي تاثير داره) بعد اگه الکل يا بتادين داشتين روي زخم بريزين و مجددا آب بکشيد... بعد هر چه سريعتر به يکي از سه مرکز زير مراجعه کنيد( قابل توجه مشهدي ها) بين وکيل آباد 66 و 68-مرکز بهداشت مشهد يک پنجراه پايين خيابان-جنب پارک وحدت مرکز بهداشت وحدت چهارراه ابوطالب ابتداي بلوار قره ني مرکز بهداشتي درماني احمدي لازم به ذکره من توي يکي از اين سه تا مرکز کار ميکنم...
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠٢
٠
٠
ایشاا...خدمت میرسیم.البته نه واسه گاز گرفتگی.یه وقت دیدی ما هم دنبال کار گشتیم واسه رشتمون...
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
١
٠
این همه صغرا کبرا چیدی که بگی کجا کار می کنی؟؟؟؟؟ خوب دوست من همون اول می گفتی..... لازمم نبود همه بیان از حیوانات خونگیشون برات خاطره تعریف کنن..... :)))))) حالا حقوق خوب می دن؟؟؟؟؟؟ :)))))
v-qavam
v-qavam
٩١/١٠/٣٠
١
٠
آخه گفتم ممکنه بعضي ها اطلاعات نداشته باشن.. يه موقعي لازمشون بشه... در مورد حقوقم راضي هستيم به رضاي خدا...خدا رو شکر
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
merC dooste khob... khoda ro shokr... movafagh bashi...
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٣٠
١
٠
نه ، سگ رو تا اذیت نکنی ، کاریت نداره !
m-kian
m-kian
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
سگ دنبالم کرده اما شکر خدا گازم نگرفت!!!!!!!!!!!!!!
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٣٠
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخ این چه بحثیه ادیگه, نه هنوز که قسمت نشده
m_sepehri
m_sepehri
٩١/١١/٠١
١
٠
من اصولا با سگ ها رفیق میشم!نمدونم چرا!یه بار یه سگه با سرعت نور بهم نزدیک شد،بعد اومد جلوم نشست و خودشو لوس می کرد.یعنی جبروت رو داشته باشین!
fatemeh-s
fatemeh-s
٩١/١١/٠٥
٠
٠
اره یه بار داشتم گربم رو ناز میکردم دستمو گاز گرفت نامرد...
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
نچ.
ugd
ugd
٩٢/٠٦/٠٥
٠
٠
نه یه بار یه سگ اندازه گاو افتاد دنبالم 2 کیلو مترینا دویدم بعد دیدم بازم داره مییاد اخرش رفتم بالای درخت
محسن
محسن
٩٢/١٠/١٨
٠
٠
همین دو ساعت پیش سگ گازم گرفت دستم خون اومد با صابون شستمش و بتادین زدم ولی حالشو ندارم برم بیمارستان .