خانه انجمن جیموستالوژی! (جیم و نوستالوژی)
١١٣٨
١٠٥
رادمهر

جیموستالوژی! (جیم و نوستالوژی)

جیموستالوژی! (جیم و نوستالوژی)

تا الان نزدیک 10، 11 ماه از عمر سایت جیم می‌گذرد. یک عده سن کاربری‌شان زیاد است و اصوالا جز قدیمی‌ها و ریش سفیدها محسوب می‌شوند و یک عده هم تازه به این جمع اضافه شدند.
در این مدت اتفاقات مهم و غیر مهم زیادی در سایت افتاده، تغییرات خیلی زیادی ایجاد شده است. به نظر شما نوستالوژیک‌ترین چیزی که در جیم وجود داشته، چه بوده است؟
و همین‌طور به نظر شما مهم‌ترین و بهترین دوره سایت کدام دوره بوده است؟

به نظر خودم نوستالوژیک‌ترین چیزی که در جیم هست و من دوست دارم ادمین‌های اصیل هستند، یهنی همان قدیمی‌ها، دوره‌ای که در تخته ادمین پدر و آقای فروزان و داوودی هم حضور داشتن و تعداد کاربرها کمتر بود البته.
و مهم‌ترین دوره هم به نظرم زمان انتخابات جیم بود که بهترین دوره بود برای من.

٩٢/٠٥/٢٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٧
١
٠
من که 3 ماهه اومدم...به تازگی هم با همه آشنا شدم...ولی نوستالژیک ترین چیز تخته ی قدیمی بود که همش باید رفرش دستیش میکردیم....مهم ترین دوره هم نمیدونم چی بگم خو...:|
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
خب من تازه یک هفته هست اومدم! نظری ندارم واقعا!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خب منظور از کاربرای جدید شمایی دیگه...البته خودمم همچین سنم زیاد نیستا ولی خب دیگه
Paeez
Paeez
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
نوستالژیک ترینش همون اوایل سایت بود وقتی فقط یه ادمین پدر داشتیمو تو جدیدترینا 3تا مطلب میومد تخته رو کسی نمی شناخت اصن! مهم ترینش همین انتخابات و تغییرات متعددیه که افتاده!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
مهم ترین تغییرش که اضافه شدن ادمینچه اس!!!!
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
به نظر من بهترین دوره همون اوایل بود.
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
آره منم اون اوایل که امده بودم خیلی نوستالوژی دارم از جیم :))) از عکس کاربریم بگیرید تا اولین تیتری از من که تو جیم چاپ شد ... یادش بخیر اولین صندلی داغ :)) یادش بخیر... چه زود و خوش گذشت... جیم همیشه خوب بوده و هست به نظر من :))
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
شعری که ساختم خودکارم رو دستم سیگارم رو لبم
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
آره اتفاقا منم بیت بعدیشو گفتم.یادته قرار بود برام شارژ بگیری ولی نگرفتی : ))))))))))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
شهرزاد بانو ... خخخخخخخخ
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
شارژ رو فرستادم
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
آقا ما که تازه اومدیم...ایشالا 10 ماه دیگه جواب میدم :))
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
نوش جان ... گوارای وجود ...
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
خوب اولا خلوت بودم...من می یومدم رو تخته می نوشتم دو روز بعد هنوز بود...کم کم شلوغ شد...الان بهتره ..خلوت حوصلت سرمیره اینجا....انتخابات خوب بود..مسابقات ش خوبه ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٧
٢
٠
فکر کن ... من الان جزء ریش سفید ها حساب می شم ... / خب راستش بهترین دوره زمان یگان ویژه نص و بهمنی بود که کلی خندیدیم ... و مزخرف ترینشم اون موقعی که اول اول گفتن مد شده بود ... اصن یه وزعی ...
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
نوستالژیک ترینش هم زمانی بود که مطالب 3 تا 3تا تایید می شد ... ادمین پدر هم از نوستالژیک ترین کلماته ...
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
لایک
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
3 تا از مطالبم هم تو جیم چاپ شد که خیلی حال کردم ... اولیشم اون خاطره جیمی بود ...
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ذوق مرگ شدین عایا؟
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
دقیقا ... اینی که الان میبینی روحمه تازه دو تا بالم داره ....
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
موچوم
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٧
١
٠
ههههعی! یادش بخیر یه زمانی خودمونو کشتیم تا ادامینو کشف کردیم! ... اون زمان خیلی خوب بود! ... / بهترین و مهم ترین اتفاق سایتم از وقتی افتاد ک من شروع کردم ب گزارش نوشتن! خخخ (چیه؟! چرا اینجوری نیگا میکنی؟! ... مگه شک داری؟!) خخخخ :))))))))) موهبتی بودا!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
موهبت ... رحمت ... خبرنگار ... جن و پری ... مادام کاملیا ... کاراگاه پوآرو ... خانم مارپل ..... هدایت ... بوف کور ... بسه یا بازم بگم ؟؟؟
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
منم وختی که اولین مطلبم تو جیم منتشر شد و بچه ها تعریف کردن خخخ اینقده ذوق کردم :)) بعدشم وختی تو تخته یه عالمه ازم استقبال شد :)) من متاسفانه زمان انتخابات به نت دسترسی نداشتم :| ولی دورادور میدونستم چه خبره ...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
نوستالوژیک ترین چیز برای من پیشنهاد انجمن جدید از طریق پیام خصوصی بود...بهترین دورانم وقتی که سن جیمی ام 5 ماه اینا بود...البته الانم خوبه چون هرروز دوستای جدید اضافه میشن ولی کمرنگ شدن قدیمیا یکم دردآوره...
آروشا
آروشا
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
من نمیدونم اینجا چی کار میکنم:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
شما که از همه ما پیر تری:))
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
خراب شدن تخته ! همین و بس ! رو حرف منم حرف نباوشه :))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خراب شدن تخته جزو کدومه....جز دوران خوبه یا نوستالوژی
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
من رو حرفتم حرف میزنم...میخوای چی کار کنی هااااااا؟؟:))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
سن من سرکاریه تازه 3. 4ماهه ک جدی جدی میام... اون اوایل نمدونستم تخته چیه فقط میومدم از اون بالا چندتا مطلب میخوندم..بعد میگفتم این سایته ک چیزی نداره انقد ازش تعریف میکنن تو جیم کاغذی... سن واقعیم اونقدی نیس ک نوستالجی خاصی داشته باشم... :| ایشالا چن وخ دیگ دوباره انجمن بده میام نوستالجیمو میگم...
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
منم که هنوز جوونم و کلی آرزو دارم:))باید از تجربه ی بزرگ ترها استفاده کرد:)
وصال
وصال
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
عه رادمهر چه عکس جالب گذاشتید :)
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
با نرم افزار uface درستش کرده ... درست میگم ؟ ولی خیلی شبیه خودته ... من هرچی زور زدم نتونستم مثل خودم درست کنم ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
اقا این ایکس 33 مال کیه:))خخخخخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بزرگترها؟؟؟مثلا کی؟؟؟الان واسه من شما حکم بابا بزرگ رو دارین
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٥/٢٧
١
٠
الان که یادم میاد خندم میگیره.اون اولا که میومدم تا یه مدتی نمیدونستم تخته سیاه چیه.حدود یه هفته ای گذشت و همه قسمتای سایتو گشتم.چیز دیگه ای هم که بود این آواتارو همون اول الکی انتخاب کردم.میخواستم بعدا عکس خودمو بذارم ولی دیدم همه خوششون اومد منم نگه داشتم و از خودمم معروفتر شد:))) .بنظرم قبلا که خلوت تر بود بهتر بود.ینی الانم بد نیس ها.خیلی خوشحالم که اینقدر زیاد شدیم.ولی الان یه سری چیزا رعایت نمیشه بنظرم.مثل همین اتفاقی که الان افتاد برام.بنظرم قبلا احترام بیشتر بود.الانم هست.ولی بیشتر از دست در میره.
وصال
وصال
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
چی شده سید نارحت نباشید یه وقت .
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
:(((
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
ناراحت نباش دیگه سید..:((
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
نبینم س س س س ص ص ص ( اه اینم اسمه انتخاب کردی ؟؟!! ) ناراحت باشه ها ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
کی سید مو رو اذیت کرده:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
دایی سید چی شده؟؟؟
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٥/٢٧
١
٠
من که موقعی که اومدم فقط آقای نادری میشناختم شاید آدمینای دیگه هم بودنا اما سحر اونقد قبل از این که من بیام جیم از آقای نادری و تخته و انجمنو بعضی از دوستان گفته بود که من با شناخت کامل اومدم جیم یادمه روزی که ثبت نام کدم دقیقا روز کنسرتمون بود که سحر 2 ساعت قبل رفتن اومدو راهنماییم کرد چجوری ثبت نام کنم واااای چه روزایی بود اون روزا حس غریبی داشتم بهترین دوران همون عید بود که بعد از اعتکاف میومدم مرسی آقای راد مهر از ایدتون برا گزاشتن این بحث چون منو خیلی یاد روزای خوب انداخت
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یاد دوران عید بخیر پارتی می گرفتیم..شبا با یکی از ادامین می رفتیم زورگیری:))خخخخخخخخ
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
من که اومدم فقط دخترخالمو میشناختم....
....
....
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
متأسفانه الان سایت جیم بیشتر تبدیل شده به یک چت روم!!!قدیما هم که خلوت بود خوب نبودها ولی الان که شلوغ شده خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بهتر میشه از این سایت استفاده کرد . این سایت پتانسیلای خییییییلی خوب داره اما از هیچ کدومش حتی به اندازه وزن یک پشه !!!!!!!هم استفاده نشده!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
االبته اینم بگم همه ی همه ی کاربرای قدیمی سایتو میشناسم... میومدم تخته رو میخوندم میرفتم... کنکور داشتیم دیگه...بهههله
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
حیف از تخته تو کنکور سوال نبود وگرنه رتبه 1 می شدم ....
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
خو منم هنوز جوونم سنی ندارم که همش 6 ماهه : )))) ولی بهترین دوران به نظر من زمان انتخابات بود و زمانی که اولین مطلبم منتشر شد کلی ذوق کرده بودم : ))) نوستالوژیک ترین چیز هم رفرش کردن تخته بود که اعصاب آدمو بهم می ریخت : ))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
اوف...................یادتونه 500 بار تخته رو رفرش می کردیم ولی ادمین چیزی رو تایید نمی کرد................ای حرص می خوردم:)
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
واقعا چه روزایی بود.هی رفرش میکردیم هی تایید نمیشد دوباره رفرش میکردیم دوباره تایید نمیشد چقدر حرص میخوردم : )))
m-mousavi
m-mousavi
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یادش بخیر...، واقعا 11 ماه گذشت، چه زود...هـــــــــــــــــــــی
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
هـــــــــــــــــــی نه! هههههعی! خخخ :))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
واقعا یادتونه به خاطر جیم نزدیک بود واسه 0.25 بیوفتم:))
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
آره اینو من یادمه
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
دلم تنگ شده برای قدیما زود گذشت یادش بخیر فقط سه مطلب چاپ میشد اون اوایل
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
شاعر میگه : دلم تنگ شده واسه خیلی چیزا رفیق ...
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
هعععییییییییییی......یاد ایام قدیم افتادم...اون اوایل جیم خیلی برام تازگی داشت....خیلی خلوت بود...خیلی....تخته سیاه مث قبرستون بود.....شاید خیلی ها مث من کاربردش رو نمیدونستن.....یادمه همون هفته اول که عضو جیم شده بودم...مطلبم چاپ شد تو صفحه 15.....ینی بدجور ذوق مرگیدم :)...یا روزی که من و مریم و سید و سام آریایی و آرشام...دعوت شدیم جیم...:)..اون روز که عالی بود......چقد تعجب کرده بودم از دیدن سید.....خیلی فرق میکردن با ذهنیتم :).....یا خیلی بعدترهاش...وقتی واس کنکور تحزیم شده بودم از سوی خانواده و نمیتونستم بیام جیم...یه روز یواشکی اومدم..دیدم مسابقه آدمک احساساتی گذاشتن...همون جا زود یه چیزی نوشتم ارسال کردم....بعد چند روز که بازم یواشکی اومدم....عکس آواتارم رو که رو بنر دیدم....ذوق مرگ شدم از اول شدنم...و بعدش که با مهدیس رفتیم دفتر جیم جایزمو گرفتم...اونروز هم خیلی خوب بود :)....یا اون زمان که آقای بهمنی یگان ویژه را انداخته بود....از حرفاشون تو تخته میترکیدم از خنده.....و کنار همه اینا هم از چند نفر اینجا چیزیای خوبی نشنیدم که اون رو میذارم جز خاطرات بد.......و در عوضش چندتا دوست جیمی خوب پیدا کردم :)......کلا با جیم زیاد خاطره دارم.......
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
منم وقتی اولین بار رفتم تو تخته فکر کردم واسه انتقاد و پیشنهاده ... / منم با آدمای خرخون و خرشانسی مثل شما آشنا شدم ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهمنی یگان ویژه رو راه انداخت؟؟؟؟؟یگان ویژه رو من راه انداخته بودم یادتون نیست درگیری های بین من و کاربران رو کل کل هایی که می کردیم.........ارشام و مجید(گروه بچه دبستانی ها)رو یادتون رفته....وای وای
Niva
Niva
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
منم دقیقا از وقتی که تبلیغات سایت تو جیم چروع چد... تصمیم گرفتم عضو بشم ولی در همون زمان پی سیم به مدت سه ماه هنگ کرد و تا متخصصان به دردش پی بردن طول کشید. خلاصه از اولین باری که اومدم تخته و انجمنها چیز زیادی یادم نیست ولی دوران خوبی بود و دوستای خوبی پیدا کردم. در حال حارر هم اوضاع پی سیم رو به زواله. دوستان اگه کاری از دستتون بر میاد.. حتی خرید یک موس دریغ نکنید.. نذارین من به خاطر کمبود امکانات با جیم خداحافظی کنم :(((((
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خخخخ :))) شیـــــن = چ !!
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
حارر = حال ... رو جهیزیه تون مگه موس نداشتین ؟؟؟ ... آقاتون اینجا چی کارست پس ؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بیاییم دست در دست هم دهیم به مهر یک کیبورد واسه ایشون بخریم:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
غصه نخور...خودمون واست میخریم:))
Niva
Niva
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خداییچ اینقدر خندیدین خب یه کیبورد نمیخرین یه موس بخرین خب گناه دارم
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
هیچی
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
صلوات ...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
اگر زیبا ترین عکس کاربری رو بخواییم انتخاب کنیم عکس شما اول میشه:))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
بهترین اتفاق عضو شدن من بود که همه از این عضویت ذوق مرگ شده بودند:)))بهترین دوره هم دوره حضور من در سایته،هر وقت من باشم دوره ی خوبیه:))منتظر جملات گران بار شما درباره لایه ازون و سقف و... هستم:)
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
همون سقف
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
مواظب باشین از بالا پشت بوم نیفتین یه وقت
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یاد اون تانک سفیدم بخیر:))خخخخخخ فهمیدین کدوم و می گم یا نه:))
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
نع...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
شما اون موقع ها نبودی اخه
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
من اون اوایل که جیمی شده بودم، خیلی بیشتر میومدم...از وقتی که وبلاگ زدم، سرم شلوغتر شد.....دوستای وبلاگیم همه جیمی هستن.....الان وقتی میشینم سر کامپیوتر اول وبلاگم و بعد هم جیم.....یادمه اولین دفه ای که رفتم تخته سیاه، هیچکی کلا بهم اهمیت نمی داد...جوری بود که تصمیم گرفته بودم دیه اصلا نیام جیم...ولی آقای رادمهر بالاخره جوابمو دادن............یادش بخیر....وسط امتحانای خرداد من جیمی شدم:)...تو این مدت خیلی از بزرگترای جیم رو شناختم.....خیلی ها هم جدید اومدن..خیلی ها بهم گفتن که سنت خیلی کمه........خیلی ها رو سعی کردم بشناسم ولی نشد.........خیلی ها خیلی پیچیده بودن........جیم خیلی تغییر کرد......البته چن وقت پیشا جیم تنوع بیشتر ی داشت........الان تو ذهنم واسه خیلی از جیمی ها یه شخصیت ساختم............تو انتخابات جیم هم که شرکت کردم .خلاصه اینجوریا
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
ای بابا این همه نوشتم آخرشم شدم ناشناس؟؟هعععععی
ar_gholizade
ar_gholizade
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یکی وقتی که ........ زیاده نمیگم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یه کمشو بگین لااقل
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
يادم نمياد..شايد زماني كه ميومدم تخته ميديدم نوشته هر چه دلت ميخواد بگو بدم تورو خدا يه ربطي به جيم داشته باشه ..هيچي فقط ميخوندم و از كنارش رد ميشدم...وتازه شايد 2 ماهي باشه با دوستان جيمي اشنا ميشم....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
والا نوستالوژیک ترین همون ادامین اصلی هستن:امین پدر و ادامین پسر و ادمین فروزان.بهترین دوره هم موقعی بود که کم کم با همه آشنا شدم و دوست داسه خودم پیدا کردم و کم کم خانواده دار شدم...
faride
faride
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
من از همون اول ثبت نام کردم تو جیم ولی اون اولا میومدم پرنده هم پر نمیزد:) و خیلی هم با محیطش اشنا نبودم از هیچی سر در نمیاوردم واسه همین چند بار اومدم و دیگه نیومدم تا نزدیکای انتخابات جیم!به نظرم اتفاق مهمش همین بود.از ادامینم زیاد شناخت ندارم!
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
مهمترین انتخابات . بهترین از نظر خودم همین که سایت رو باز میکنم اسمم اون کناراس برام جالبه البته جالبتر زممانی میشه که بهم جایزه هم بدهند .
Vania
Vania
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
خب من نه خیلی قدیمیم نه خیلی جدید.اون وسط مسطام.اوایل یادمه تخته خیلی خلوت بود و افراد خاصی بودن: آقای آرشام،میترا،پاییز. یگان ویژه رو هم یادمه بعد یه مدت ناپدید شد .همچنین مستر مجید با اون سیگارشون. مهمترین دوره هم فکر میکنم همون انتخابات بود که شور و حال به سایت داده بود.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
یادش بخیر با دایل اپ میومدم جیم:))
Vania
Vania
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
النم خوبه ها ولی گاها حرف ها و شوخی هایی بین بچه ها ردوبدل میشه که به نظرم مناسب نیس.
Z-SEDAGHAT
Z-SEDAGHAT
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
با عرض پوزش از تمام دوستداران سایت اما به نظر من جیم کاغذی خیلی بهتره چون هم نویسنده هاشو میشناسم هم هر یک هفته یه بار چاپ میشه این جا در عرض یک روز اینقد مطلب جدید میزارن که وقت برا خوندن همش نداری کاربراشم خیلی زیادن به هر حااااااااااال دم جیم کاغذی قییییییییییییییییییییییژ یه چیز دیگم هست این جا ساناز سعادتی نداره من ساناز میخوام چرا دیگه مطلب نمی نویسه تو جیم!!!!!
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
اخی اصن معلومه شما جیمو نشناختی هنوز:))
zahra
zahra
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
من وقتی میبینم همه ی اعضای جیم درکنار هم هستند خیلی خوشحالم ........
khan
khan
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
میشه بگین نوستالژِی یعنی چی؟؟؟؟
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٢٩
٠
٠
ینی خاطره بازی...خاطرات خوبی که از گذشته هست مثه آتاری،سگا،پنکه آبیا...حالا توی جیم چ چیز اینجوری هست
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٣٠
٠
٠
برا من بعضی از انجمن ها