خانه انجمن چقدر سوار خودت هستی؟!
١٠٥٤
١٠٦
m_sepehri

چقدر سوار خودت هستی؟!

چقدر سوار خودت هستی؟!

بیشتر جلوی کدام حست را نمی‌توانی بگیری و کنترلش کنی؟ چرا و چطور؟

1. ﻟﺠﺒﺎﺯﯼ
2. ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ
3. ﮔﺮﯾﻪ
4. ﻭﻟﺨﺮﺟﯽ
5. ﺧﻨﺪﻩ
6. ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ
7. ﺧﻮﺍﺏ
8. ﺷﮑﻢ
9. ﺣﺎﺿﺮ ﺟﻮﺍﺑﯽ
10. ﺑﺪﺑﯿﻨﯽ ﻭ ﺷﮑﺎﮐﯽ
11. ﻧﻔﺮﺕ
12. ﺗﻨﺒﻠﯽ
13. ﻓﻀﻮﻟﯽ

٩٢/٠٥/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٥
٢
٠
نفرت . منتفرم از بعضی ها هر کاری هم میکنم از سرم نمیره اصلا با دیدن بعضی آدمها ناخودآگاه حس نفرتم صد برابر میشه هر چی میخوام آروم باشم نمیتونم .
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
منم گاهی این حس بهم دست میده...ولی باید تحمل کرد.بالاخره ما داریم باهم تو اجتماع زندگی میکنیم:)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
حس نفرت و من خیلی کم تجربه کردم
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
شکم/عصبانیت/لجبازی...چراشو بعدا میام میگم الان حال ندارم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
فضولی هم هست البته اینو دوست دارم که فضولم البته کنجکاو دوست دارم همه چی رو بدونم اما فکر میکنم طرفم زیاد خوشش نمیاد شایدم ناراحت بشه اما دست خودم نیست دوست دارم از همه چی سر دربیارم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
کنجکاوی در حد اعتدالش خوبه...موفق باشی شرلوک هلمز:)
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
از حد اعتدالش گذشته :-) سپاس
Vania
Vania
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
مهربونی،چون مهربونم خیلیییییییییییی
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
اووووووووووخی...مثل خودمی خواهر:)
Vania
Vania
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
یه کمی تنبلی.نمیدونم چرا .تنبلیه دیگه دارم البته سعی می کنم ترکش کنم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
خوبه ترکش کن...البته تو تابستون طبیعیه:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
مهربانی و گریه...راستش این دوتا دست خودم نیست بعضی وقتا...نمیتونم جلوشونو بگیرم...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
چقدر لطیفین مهندس...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
آره بخدا...من خیلی با احساسم :((
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
منم چشمه احساسم...همینجور تراوش میکنه:)
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
همین درسته :))))))))))))
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
پسرا و گریه؟...چ کارا...باورم نمیشه
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
ههییییی...ما از اون پسر خوبا بودیم که اوضامون این شد :((((
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
پسر عاشق..پسر توانا...پسر خوبم اضافه شد..خخخ
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
خخخخخخ :)
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
من گه گاهی ﻟﺠﺒﺎﺯﯼ میکنم سر یک چیزایی ولی بعدش خیلی پشیمون میشم.../ﺧﻨﺪﻩ رو کی بعضی وقتا اصلا نمی تونم کنترل کنم ! رفته بودم تو یه شرکت جلوی مدیر عاملش نمیدونم چرا همش خندم میگرف خیلی ضایع بود :دی !
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
البته اون مدیره هم سوتی میداد هی ! داشت با تلفن صحبت میکرد پشت خط طرف مرد بود، بعد این مدیره 2 بار گفت خانوم فلان! :دی !ً
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
تمرکز بنده خدا از دست رفته:))
A_vav
A_vav
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
من هم رفته بودم مشاوره با یکی از بچه ها که طرف رو دست بندازیم انقدر خندیدیم که من افتاد رو زمین سینه خیز از اتاق بند خدا اومدم بیرون!!!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
دقیقا مث منین!!!هیچی زیست نخونده بودم ، رفتم ازم بپرسه ، هی می خندیدم اون بالا!!!معلمه فک کنم می خواست بیاد منو بزنه!!!
sorme
sorme
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
3 و 5 و7
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
دلیلش؟
sorme
sorme
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
گریه که خودش میاد کاریش نمیشه کرد!خنده ام که از اونجایی که خوش خندم کنترل نمیشه!خوابم که خیلی خوابالو ام هر روز به زور بیدار میشم!
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
من خودم:مهربانی/گریه/حاضر جوابی...چون زیادی احساساتی ام موقع گریه اشکام بی ارده میاد و به همین دلیل جلوی مهربونی مو هم نمیتونم بگیرم/نمیدونم این حاضر جوابی رو از کی به ارث بردم ولی دوست دارم کم نیارم.
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٥/٢٥
٢
٠
من بدترین اخلاقم اینکه که نمی‌تونم خنده‌ام رو کنترل کنم! :| نمی‌دونم هم برای چی ها ولی هر کاری می کنم نمی‌شه :))) بیا اینم نمونش!!!!
m.a.sh.a
m.a.sh.a
٩٢/٠٥/٢٥
٢
٠
در ضمن گریه ام هم زیاد نمی تونم کنتل کنم، ولی نه به شدت خنده هاع!!!! ولی دیگه تو سینما هیچ کدوم از دوستام کنار نمینشینه :|
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
من خندمو میتونم کنترل کنم ولی شبیه لبو میشم:)))
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
من روی عصبانیت....و بعد ولخرجی........نمیدونم چرا..ولی چند سالی هست اعصابم ضعیف شده...زود رنج...دل نازک...زود از کوره در میرم...ولخرجی هم چون از اول بودم...سخته برام ..ولی خیلی بهتر شدم...قبلنا اصن پول نگه نمیداشتم
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
آره منم خیلی زودرنجم...اقتصادی باش دخترم:)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
خخخ...همه من رو میشناسن دیگه....اولیش فـــــــــــضــــــــــــولیه...:دی...بعدشم حاضر جوابیم....مهربونیم گاهی اوقات سخت میشه جلوش رو گرفت...:)))...بعضی اوقاتم گریم مثه ابر بهار میآد البته...:|
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
دکوراسیونی مثل خودم....
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٦
١
٠
وای وای وای...
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
گریه هم هست دست خودم نیست خودش میاد
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
بعضی وقتا خودت رو میکشی ، نمیاد ، بعضی وقتا الکی الکی ....
s_a
s_a
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
تنبلی خواب مهربانی لجبازی! :| :| :|
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
شکم چی؟؟؟؟
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
من فقط مهربونیم رو نمی تونم کنترل کنم!!!!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
Oooh...my god
s-rastgoo
s-rastgoo
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
من ولی جلو حس خشونت و کشت و کشتارم رو نمیتونم بگیرم!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
کشت و کشتار دوس داری آقا سجاد؟!!
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
4 ، 7 ؛ 9 ﻭﻟﺨﺮﺟﯽ ﺧﻮﺍﺏ حاضر جوابی:|
t.m
t.m
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
لجبازی رو هم یادم رف بگم:|
sahar
sahar
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
خنده...گریه....مهربانی...بعضی وقتا تنبلی و لجبازی... ودر مورد نفرت هم باید بگم اصولا خییییلی دیر از کسی بدم میاد چه برسه به نفرت...ولی از یک شخصی همیشه متنفر بودم...که هرچی هم سعی میکنم نمیتونم جلوی این نفرت رو بگیرم :|
jalal
jalal
٩٢/٠٥/٢٥
١
٠
4
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
3 و 11..... واقعا نميتونم جلوش واستم
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
11. ﻧﻔﺮﺕ 12. ﺗﻨﺒﻠﯽ
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
گاهی اوقات حاضر جوابی
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
1. ﻟﺠﺒﺎﺯﯼ------> اصلا اهلش نيستم(آيكون پينوكيو) 2. ﻣﻬﺮﺑﺎﻧﯽ--------> كنترلش ميكنم. من خيلي وقتا خوبيامو از كسايي كه لياقتش رو ندارن دريغ ميكنم(آيكون نگاه فيلسوفانه) 3. ﮔﺮﯾﻪ --------> تو اين زمينه يك رسواييم كه چــــــــــــــــي('^_^) 4. ﻭﻟﺨﺮﺟﯽ ---------> هميشه تحت كنترل :))) 5. ﺧﻨﺪﻩ-------> تو اين زمينه هم يك رسواييم كه چــــــــــــــــي('^_^) 6. ﻋﺼﺒﺎﻧﯿﺖ ---------> اي بگي نگي.يادم نيست آخرين دفعه كي عصباني شدم. 7. ﺧﻮﺍﺏ -------> اصلا خواب ندارم منه بيچاره :))) 8. ﺷﮑﻢ-------> باهاش تعارف ندارم! 9. ﺣﺎﺿﺮ ﺟﻮﺍﺑﯽ ---------> چــــــــــــي؟ كي؟ كجا؟ مـــــــــــــــــــن؟؟ 10. ﺑﺪﺑﯿﻨﯽ ﻭ ﺷﮑﺎﮐﯽ ---------> من خوشبين ترين آدم دنيام اصلا :)))) 11. ﻧﻔﺮﺕ -------> تاحالا كه تجربه ش نكردم :| 12. ﺗﻨﺒﻠﯽ-------> بدون شرح (^_^) 13. ﻓﻀﻮﻟﯽ ---------> اصلا آدم فضولي نيستم(آيكون آرهـــــــــــ جووون عمـــــــــه ت)
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
هههههههههههههههههه..ماشالا..کم نبودها.....
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
ديگه ما اينيم ديگه (ه_ه)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
موفق باشین!!
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
تنيلي/ از بقيه بيشتر خود نماي ميكنه/ دليلي خاصي بارش پيدا نكردم
سحر
سحر
٩٢/٠٥/٢٥
٠
٠
4.ولخرجی12.تنبلی
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
جلوی عصبانیت و بدبینیمو نمیتونم بگیرم.بخاطر عصبانیتم هیچوقت حتی از همین چاقو 2سانتیای جاسوئیجی هم نذاشتم تو جیبم که اگه بود الان یا پشت میله ها بودم یام طنای دار کارمو ساخته بود.بدبینیمم نتیجه چیزائیه که دیدم.خیلی چیزارو دیدم که نمیتونم هضم کنم.خیلی چیزایی که گاهی منو تا کفر هم پیش بردن.تا جایی که انگاری یکی بهم میگفت:ببین.دیدی این اتفاق افتاد.اگه خدایی بود میذاشت این اتفاق بیفته؟اما خداروشکر تونستم مهار کنمش.ولی بدبینی باهام مونده.نمیدونمم چیکارش کنم.خودمم موندم.
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
دایی سید؟؟؟؟؟؟:(((((((((((
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
خب در مورد حس لجبازی به هیچ عنوان از روی تعمد لجبازی نمیکنم/در مورد عصبانیت فقط یه مورد پیش اومد تو زندگیم که نتوستم عصبانیتم رو کنترل کنم و اینم بگم ورزش خیلی بهم کمک میکنه تو کنترل عصبانیتم/در مورد حس فضولی به هیچ عنوان فضول نیستم فقط یه خورده کنجکاوم/به هیچ وجه تنبل نیستم/نفرت رو کنترل میکنم/خو پس غیر حس9 که فک کنم اقتضای سنم هست یه کم بقیه تحت کنترل هستند
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
ولخرجی و خنده ... مخصوصا خنده .... :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
وای وای.تنبلی:)
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
اوی اوی تنبلی؟!!
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
گریه...دیر گریم میگیره ولی اگه بگیره دیگه ول کن نیستم../جلوی خنده مو اصلن نمتونم بگیرم...حتی تو بدترین شرایط...این خیلی بده...چون بعضی وقتا ناراحتم ولی هیشکی نمیفهمه چون میخندم.../اگه عصبانی بشم یهو دیوونه میشم ...بعد ده دقیقه یادم میره ولی...کلن ناراحتیام یادم نمیمونه /اگه بخابم بیدار شدنم با خداس ولی میتونم یه مدت خیلی طولانی خودمو بیدار نگه دارمم/ تنبلم..بلی..دوروغ چرا؟../..به حد مرگ فضولم حتی راجب کسی ک شاید هیچ ربطی بهم نداره.. خیلی سعی میکنم جلو خودمو بگیرم..ولی میدونم تهش عقده میشه همینا...پس اگه احیانا سوالی پرسیدم لطفا ج بدین نذارین عقده ای شم...خخخخخ/ با تشکر از توجهتون....
رادمهر
رادمهر
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
عصبانیت،ولخرجی،بداخلاقی،بدرفتاری....
shiezadeh
shiezadeh
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
بداخلاقی رو مبافقم! خخخخخخ :)))))))))))) اخلاق ندارینا! خخخ
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
دست بزن رو نگفتی ... عاقا وقتی دستش میاد تو صورتت احساس می کنی همه بدنت یهو ویبره شد ... ( قابل توجه الهه بانو )
ایران
ایران
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
لجبازی؛نفرت وحاضر جوابی!نمیشه!تلاشم کردم!اصلا همه منو به یه دنده میشناسن:(
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
من شماره های 2 و 5 و 6 واقعنی نمی تونم جلوی خودمو بگیرم
A_vav
A_vav
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
لجبازی و خنده رو :))))) کلا آدم شوخ با جنبه و خندانی هستم همیشه همه بهم میگن... ولی گاهی اوقات سر کل که بیوفتم کسی جلودارم نیس! نمیدونم چرا؟!
K!A
K!A
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
غیر از موارد 1،2و5 جلو بقیه رو نمیتونم بگیرم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
داداش کیوان واقعا؟؟؟؟
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
جلو همه رو میگیرم...گاهی سخته خصوصا جلو گرفتن اشک...ولی باهرمصیبتی جلوشو و میگیرم ..البته جلو حس فضولیس رو خودم نمی گیرم..کیف میده
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
اره فضولی کیف میده :-)
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
تقريبا همشو ميتونم كنترل كنم
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
گریه و عصبانیت و فضولی...واقعا بعضی وقتها اونقدر دلم میسوزه حالا فرقی نمیکنه از دست کسی یا چیزی اونقدر دلم میشکنه نمیتونم جلو گریمو بگیرم اصن نمیشه.برا عصبانیت هم گاهی نمیشه دیگه البته بعد ماه رمضون رو خود م کار کردم دارم عصبانیتو کنترل میکنم برا فضولی هم چی بگم؟؟هیچ وقت نتونستم کنترلش کنم...
mahdi_vals
mahdi_vals
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
6 و 10.....البته شکاکیم فقط رو اونایی که بهم یه بار نامردیو خیانت کردند ولی یه کم زود جوش میارم......
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
حاضرجوابی و عصبانیت از اوناییم که اعصبانی نمیشم نمیشم وقتیم میشم هیچکس جلودارم نیست
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
گریه ومخصوصا ولخرجی!!یذره پول بیاددستم دوسوته خرج میکنم!!هروقتم گریم میگیره نمیتونم نگهش دارم!!
سارا
سارا
٩٢/٠٥/٢٦
١
٠
مهربونی و لجبازی :)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
تضاد همیم کاملا آبجی....
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
بابامهربون!1هه اره منم گاهی وقتاخیلی مهربون میشم.........
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
عصبانیت فقط..
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
عصبانیت واویلاست...نوچ نوچ نوچ
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
خنده خواب حاضر جوابی نفرت البته نفرت ک نه خیلی کینه ایم
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
بعضی وقتا تو یه مکانی که باید جدی باشم خندم میگیره :| بعضی وقتا نمیتونم خندمو کنترل کنم :| این واسه یه دختر خیلی بده که باید روش کار کنم :|
آروشا
آروشا
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
تنبلی----------------همین
re_sa
re_sa
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
خب فکر کنم هر آدمی یک ذره از همش داشته باشه...من خودم یخورده از همشون دارم ولی بیشتر مهربونی رو دارم البته اطرافیان میگن زیادی مهربونم:)
www raha ir
www raha ir
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
3,8,13
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
ولخرجی ... نمیدونم چرا ولی حتی یه 100 تومنی تو جیب من بیشتر از 10 دقیقه دووم نمیاره ...
m_sepehri
m_sepehri
٩٢/٠٥/٢٧
٠
٠
دستتون درد نکنه واقعا:)
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
واقعا؟؟؟؟فک نمیکردم اصن....
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٥/٢٧
١
٠
ولخرجی از همه بیشتر اگه حالم خوش باشه جل. خندمو نمیتونم بگیرم(البته جلو حال خوشمم نمیتونم بگیرم) اگه نارحت باشم جلو گریمو نمیتونم بگیرم به شدت لجبازم و از همه اینا بیشتر جلو عصبانیتمه و از همه بیشتر تر که نقطه ضعفمه غروره
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
2.3.6.7.8.11.12.13 فقط همینا
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
هاااااااااااااا....
zahra
zahra
٩٢/٠٥/٢٨
١
٠
مهربانی و لجبازی وخنده **
zahra
zahra
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٥/٢٨
٠
٠
همش
مژده
مژده
٩٣/٠٩/١٧
٠
٠
گریه ٬حاضرجوابی٬خنده.....‌گاهی موقع صحبت کردن یهو تو چشام اشک جمع میشه و میریزه که این حالتمو‌اصلا دوست ندارم....واسه حاضر جوابی دلم میخواد جواب هرکسی که داره خلاف نظرم میگه رو بدم مخصوصا اقایایون....واسه خنده هم خوب همیشه خندونم خنده همشیگیه تو چهرم .بهش عادت کردم نمیتونم ترکش کنن