خانه انجمن با پیشرفتها ،هیچ کس تنها نیست؟!
٤٦٩
٢٢
mr.mohammad amin

با پیشرفتها ،هیچ کس تنها نیست؟!

با پیشرفتها ،هیچ کس تنها نیست؟!

با پیشرفت تکنولوژی،خیلی چیزا تغییر کرده ..مثل این که برای تبریک یا تسلیت به یه پیام کوتاه بسنده می کنیم ..

چه قدر موافقین با این جمله" درست است که تکنولوژی بعضی کارهارا آسان میکنه اما اسیرش نشویم که بد ضرری به زندگیمان می زند." 

چه قدر پیشرفت تکنولوژی باعث شده انتظارات از هم کمتر یا بیشتر بشه؟ 

٩٢/٠٨/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
maede
maede
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
تقریبن با اون جمله موافقم چون وقتی به نت و گوشی و....خیلی وابسته میشی خوب نیست از خیلی چیزا غافلت میکنه!هر چیزی به اندازه اش!
javad agha
javad agha
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
خوب این امکانات هم منافع خوب و هم منافع بد داره خوب خیلی کارها راحت تر شده کار ها سریع تر انجام میشه و همونطور که دوست خوبمون مائده خانم گفتم خودمونو زیاد درگیر این چیزا میکنیم و از مهر و محبت و بسیاری از کارهای خوب دیگه ممکنه جا بمونیم:)))
minoo_N
minoo_N
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
آره واقعا
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
چی واقعا:))
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
جناب م_نص.. رو حرف بچه م حرف نزن.. راست میگه واقعا :)))
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٨/٠٩
٠
٠
واقانم واقا
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
بنظر من سودی که بمون میده خیلی بیشتر از ضررشه :)
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
یه تبلیغ بودش...میگفت پیام ها جای خالی شما را پر نمیکنن(یا یه همچی چیزی)...به نظرم واقعا درست بودش...هرچقدر تکنولوؤی پیشرفت میکنه...نزدیکی بین آدما کمرنگ میشه...
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
آره منم چنیدم.. تو یه تبلیغی میگفت .. ما با قرارهایمان زنده ایم... راست و دروغچ پای خودچ :)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٨/٠٧
٠
٠
تکنولوژی گاهی باعث میشه ادم ها از هم دور بشن...............مثلاتلفن باعث شده رفت و امدها کم بشه و همه به یک احوال پرسی کوتاه تلفنی بسنده کنند
mr.mamad amin
mr.mamad amin
٩٢/٠٨/٠٩
٠
٠
و این چقدر بدست
Niva
Niva
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
آره من قبلنا هر روز دوستم رو میدیم ........ولی از وقتی ازدواج کرده رفته...... دیگه 3 ماه یه بار هم نمیبینمچ :(
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
بله...تکنولوژی هم باعث شده منکه به شما جیمیها علاقه دارم، فقط از پشت مانیتور بتونم ببینمتون...):
mr_khas
mr_khas
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
خوب تکنولوژی اغلب مثل یک شمشیر دولب شده.یعنی هم میشه استفاده خوب ازش برد هم استفاده ی بد.شاید یکی با یه چاقو یه نفرو به قتل رسونده باشه و بگه کاش هیچ وقت این چاقو اختراع نمیشد در سوی دیگر یک نفر در یک رستوران با چاقو میلیون ها تومان پول در میاورد.پس هر تکنولوژی هم دارای خوبی و هم بدی است.انتخاب با ماست.
z_ghasemi
z_ghasemi
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
مشکلات وکارها ی زیاد روزانه ( مگه این اینترنت میزاره) خخخخ آدم همین ارتباطهای تکنولوژیکی رو هم داره خوبه ولا....:)منو دوستام بهد 20سال هنو با پیامک به هم وصلیم
negin_z_sh
negin_z_sh
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
اگه همین تکنولوژی نبود جیم هم نبود
ali007
ali007
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
تکنولوژِی هم خوبه هم بد و.........:))
sm_shekofte
sm_shekofte
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
انتظارات بیشتر شده چون توقع داریم حتی یه دونه پیامک رو بهمون بدن... ولی اصلا چیز خوبی نیس! باعث میشه احساساتمونو فقط مجازی و پیامکی بیان کنیم!!
r_roshnavand
r_roshnavand
٩٢/٠٨/٠٨
٠
٠
سلام ... روشهاي جديد باعث گرديده تعداد افراد تحت پوشش افزايش يابد قبلا محدود به چند نفر خاص بوديم
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
و اين يعني چي؟
2nyadideh
2nyadideh
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
چي ميشه گفت؟! از اين ور بسته وحجم هاي رايگان! نكالمه هاي نامخدود! تبليغ چه وچه!!!! از اون ورم تبليغاتي كه ميگه پيانك ها جاي خالي شمارا پر نميكنند!!! ديگه هميشه از يه ور بوم افتادن عادتمون شده!!! منم نگران اين اوضام :(
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٨/١١
٠
٠
تاثیر داره... دروغ گفتن آسون شده ...خیانتا آسون شده... عشق از بین رفته مردم ز اصلشون کمی دور شدن به من بود دلم میخاست تو احد دیگو قالبمه زندگی میکردم