خانه انجمن هر چیز که خوار آید روزی به کار آید
٨٠١
٤٠
sjalal

هر چیز که خوار آید روزی به کار آید

هر چیز که خوار آید روزی به کار آید

تا به حال شده وسیله ای رو دور بندازین بعد افسوس بخورین؟یا مثلا بعد لازمش داشته باشین؟

٩٢/٠٥/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نچ
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
منم نچ
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه......
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نه تا به حال نشده ولی واقعا این ضرب المثل واقعا صدق میکنه
s.a
s.a
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نع........ آخه به قول مامانم من آشغال جمع میکنم فقط! :| :| :| هیچی رو دور نمیندازم! :|
par!sa
par!sa
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
یه چیزی اخیرا خوندم که میگف یه سری شماره ها تو گوشیم هس که هیچوقت لازمشون ندارم. فقط کافیه پاکش کنم مرگ و زندگیم میفته دست همون طرف... در موردم صادقه بسیار زیاد... وسیله یادم نمیاد دیگه
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrre
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
چه غلیظ گفتی :))
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
کم مونده بود راجع به آشغالامون انجمن درست کنن که اونم خداروشکر درست کردن...(آقا جلال ناراحت نشین ها شوخیه)...:)
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
چه ربطی به اشغال داره
terme
terme
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
چیزیرو که دور انداختی آشغاله دیگه...بعدشم با مستر جلال شوخی کردم...
پارمیس
پارمیس
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
بلیا...مثلا مانتوم!
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
اره شده..بعدش گفتم این چه کاری بود انداختمش بیرون..بعد دوباره رفتم خریدم
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
اره شده خب اون لحظه واقعا از دست خودم عصبانی شدم اما بعدش دیگه بیخیال شدم چون کاری از دستم برنمیومده و به قول آتی رفتم خریدم
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
اره تا به حال شده
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
منم چندبار پیش اومده البته دور ننداختم مثلا دادمش به کسی اما یه روز خودم به همون وسیله احتیاج پیدا کردم دیگه ...
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نه...!
sahar.j
sahar.j
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نه نشده....!!
ghazale
ghazale
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
چرا شده مثلا آت آشغالا رو ک دور می ندازم بعدا تو مدرسه بخوایم یه چیزی درس کنم خودمو فوش میدم :|
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
ای...ای نگو................یعنی یک وسیله یک سال گوشه خونه افتاده............یعنی رد خور نداره بندازمش دور یا بذارم تو انبار بعد دو ساعت بعدش لازم نشه....یعنی بعدی که می ندازی دور تا بقالی سر کوچه میاد میگه فلان چیز و داشتی چکار کردی:((
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
ها بـــعله...اینقدر پیش اومده...مثلا یکیش شارژر سوزنی گوشی...یا مودم وایمکس...یا سیم کارت...وای ...خیلیه خوب...الآن یادشون می افتم گریم میگیره...:((
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
١
٠
مردم چه چیزایی دور میندازن...............
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
یه بار شد...قاب قدیمیه گوشیمو انداختم دور بعد فهمیدم قیمت همون قاب 60تومن شده :((((((((((((((
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
فکر نمی کنم
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
هر وقت یکم کاغذ و اینا میریزم دور. اصن اینگار تا چیزی میریزی دور همون موقع بهش نیاز پیدا میکنی.
h_hamayeli
h_hamayeli
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
بله اصولا اینم شده ثه قانون. هرچیزی رو که میندازم دور، دقیقا روز بعدش لازمش دارم و مجبورم یکی دیگه بخرم. هییی روزگار
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
یادم نمیاد
یه آدم
یه آدم
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
ی دفعه رفتیم بیرون من دستمال تو دستمو انداختم تو سطل زباله گفتم لازم ندارم که جاتون خالی بعدش اینقد بهش احتیاج پیدا کردم هیچکسم دستمال نداشت
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
دفترفیزیک امسالموبعدامتحان فیزیک انداختم دور.بهم نخندینیولی الان لازمش دارم بدجور.اخه کتابمم توش خالیه خالیه.نمیشه بخونی
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
يادم نيست
منم
منم
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
خودم که نه ولی میخواستم به دوستم هدیه بدم یه کاغذایی داشتم خیلی خوشمل بودن گذاشته بودمشون توپذیرایی که بعدبیام هدیه روکادوکنم اومدو دیدم مامانم انداختنشون سطل آشغال،خداییش خیلی عصبانی شدم
سپهر هنرمند
سپهر هنرمند
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
یک بار.آن هم یک کتاب بوده که به دوستم دادم و بعد خودم نیازمند شدم
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
نه
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
نههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههههههههههههههه!!!
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢٢
٠
٠
نه تا حالا نشده...من همه چی رو نگه میدارم تا بالاخره خودش جنازه بشه بندازمش بیرون...مثلا کتابای دوران ابتدایی و راهنمایی رو تا همین پارسال داشتم،پارسال مامانم انداختشون بیرون : )))