خانه انجمن چیو انتخاب کنم؟کدومو جواب کنم؟
٧٠٠
٤٢
sarv

چیو انتخاب کنم؟کدومو جواب کنم؟

چیو انتخاب کنم؟کدومو جواب کنم؟

تو دانشگاه های غیردولتی و نیمه دولتی به نظر شما کدوم دانشگاه ها بهترن؟نظرتون راجع  به دانشگاه پیام نور وغیرانتفائی و آزاد چیه؟

٩٢/٠٥/٢٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
jalal
jalal
٩٢/٠٥/٢٠
١
١
آزاد از غیرانتفاعی و پیام نور بهتر است
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
مخالف
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
من که دانشگاه نمیرم
blue girl
blue girl
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
ینی تا اون موقع مردم
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
من باز باید اینجا سکوت کنم...ای بابا
mahsa-s
mahsa-s
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
منم بایدنحرفم1!هنوز سنم نمیخوره هه!!
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
منم به مسیر شما ادامه می دم!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
آزاد که چون پول نهفتست خوشم نمیاد...پیام نور سختیش زیاده چون استاداش خیلی نیستن....ولی غیر انتفاعی خوبه.....علمی کاربردی هم خوبه
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نه علمی کاربردی خوب نیس ینی دانشگاه نیس اصن ... مثل خونه می مونه محیط خوبی هم نداره ...
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نمیدونم دقیق..ولی فک کنم آزاد از غیر انتفائی بهتر باشه..
مهدیس خانووم
مهدیس خانووم
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
از پیام نور که بدم میاد از آزادم با این که معتبر تره بدم میاد غیر انتفاعی رو دوست میدارم تو انتخاب رشتمم نه پیام نورو زدم نه آزاد فقط مشهد غیر انتفاعی و فردوسی روزانه و شبانه
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
غیر انتفاعی مدرکش اصلا معتبر نیست..مخصوصا برای رشته هایی که واحد عملی زیادی دارند
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
دوستان از پیام نور بد نگین دیگه ... اتفاقا به نظرم خوبه چون اونایی که شاغل هستن هم به کارشون میرسن هم ادامه تحصیل میدن ... و واقعا باید زرنگ باشی تا از پیام نور مدرک بگیری چون کلاس هم زیاد نداره ....
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
آره اتفاقا پیام نور خوبه.برا من که خوب بوده ولی آخر ترم پدرمون در میاد برا امتحاناش.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
می دونستید حقوق پیام نور مشهد از دولتیش سر تره.........
javad agha
javad agha
٩٢/٠٥/٢٠
١
٠
به نظر من ازاد بهتر از پیام نور و غیر انتفاعی است
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
نظری ندارم...خو وقتی هنو دانشگاه نرفتم چی بیام یگم؟؟؟
miss bm
miss bm
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
آدم دانشگاه پیام نور نره بشینه تو خونه ظرف بشوره. من یه همچین تفکری دارم نسبت یه پیام نور. بهترین دانشگاه تو رشته خودم شهید بهشتی تهران و بعد اصفهانه. آزاد هم بهتر از غیر انتفاییه
mahdieh.t
mahdieh.t
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
سوال راجع به دبيرستان داري همه جوره در خدمتيم اما دانشگاه....
آبان
آبان
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
فک کنم اول باید رشته ی مورد علاقتون رو در نظر بگیرین من خودم دانشگاه غیر انتفاعی درس میخونم چون رشته ی مورد علاقه من اینجا ارائه میشه. دانشگاه دولتی که هزینه داره ولی کمتر هست نسبت به بقیه دانشگاهها ولی این هم در نظر بگیرین خیلی از اساتیدی که در همین دولتی ها درس میدن در دانشگاه های غیر انتفاعی هم تدریس دارن و در مورد پیام نور اونطور که شنیدم برا رشته های مهندسی که کارهای عملی داره فک کنم خوب نباشه چون در صورت لزوم کلاس تشکیل میدن و بقیه ی درسها به خصوص درسهای تئوری رو خود دانشجو میخونه شما رشته و هزینه و مسیر رفت و آمد رو با موقعیت خودتون باید بسنجین.
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢١
١
٠
نه اتفاقا برا همه درسا کلاس تشکیل میشه...منم اول فک میکردم کلاس تشکیل نمیشه ولی وقتی قبول شدم دیدم اینجوری نیست.
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
اول ازاد بعد غیرانتفاعی و پیام نور
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
همه مثل همن
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
غیر انتفاعی از ازاد بهتره خو! چون زیر نظر دانشگاه فردوسیه! شهریهشم کمتره! پیام نورم که به نظرم اصلا خوب نیس! (این طوری نگا نکنین! داداشم پارسال کنکور داشت!)
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
اگر نمی دانید بدانید....................برای استخدام توی شرکتهایی که نیاز به رشته های علوم پایه دارند،دانشجویان علوم پایه ازاد شانس بیشتری برای استخدام دارند و شرکتهابیشتر دنبال بچه های ازاد هستند
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
یاداون اهنگه افتادم ..کی یو انتخاب کنم کدومو جواب کنم خخخخخخخخ
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
آره مال مهرداد نیویورکه.
افسانه بانو
افسانه بانو
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
والله نظری ندارم . خودم آزاد بودم حالا چه فرقی داره برو یه دانشگاهی یه چیزیم بخون . کار کجا بود تو این زمونه
ati200
ati200
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
لایک
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
والا : ))) فقط اسمش باشه که میری دانشگاه دیگه چه فرقی میکنه : )))))
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
کار واسه رشته های کم دانشجو هستش
میلاد
میلاد
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
غــــــــــیـــــر انتـــــفاعی
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
غیر انتفاعی که مدرکش معتبر نیست
sarv
sarv
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
اول از همه از مستری که مطلب من رو کاملا به صورت دگرگونه شده اینجا قرار دادن تشکر میکنم!!!!!اصلا یک کلمه از مطالبی که خودم نوشتم داخل پست نبود!!!!!!! و دوم از دوستانی که نظر دادن . من داخل متن بحثی که ایجاد کردم و اینجا کلا ویرایش شد!!گفته بودم دوستانی که دانشگاه میرن بیان بحث کنند . مثل اینکه رغبتی وجود نداره......
کیوکو1
کیوکو1
٩٢/٠٥/٢٠
٠
٠
آزاد ک پولش ک خیلی هنگفته ب دردم نمیخوره پیام نورم ک خیلی سخته غیر انتفاعی بهتره.ولی خیلیامیرن پیام نور به جاییم میرسن ولی باید سخت کوش باشن
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
کی گفته ازاد به درد نمی خوره..................الان رشته های علوم پایه و پزشکی ازاد مشهد جزو بهترین دانشگاههای ایران هستند(جزو 5 دانشگاه برتر)
Shazdehpesar
Shazdehpesar
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
این که کدام دانشگاه بهتر است،فکر می کنم بحثی باشد که بیشتر به توانایی های خود فرد برگردد.یعنی فرد کوشا و با استعداد در هر دانشگاهی که باشد،مسیر خود را پیدا می کند... همان طور که افراد با استعداد در دانشگاه های آزاد و غیر انتفاعی و پیام نور و ...هم وجود دارند. ولی در بین این دانشگاه های شهریه ای،دانشگاه آزاد از سابقه ی بیشتری برخوردار است و صد البته شهریه اش هم بیشتر است. در کل بستگی به شرایط مالی و علایق و موقعیت هر فرد دارد.
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
دانشگاه ازاد از نظر علمی خیلی بالاست حتی از بعضی از دولتی ها
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
من كه دانشگاه نميرم اينجا چيكارميكنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
neyosha
neyosha
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگذاریم
م-نص
م-نص
٩٢/٠٥/٢١
٠
٠
دانشگاه ازاد................بعضی از رشته های ازاد حتی از دولتی ها معتبر ترهستند.....................مخصوصا رشته هایی که عملی دارند
faride
faride
٩٢/٠٥/٢٦
٠
٠
به نظر منم ازاد از غیر انتفاعی و پیام نور معتبر تره.البته نه هر شهری.مثلا ازاد مشهد خیلی عالیه