خانه انجمن جشن تولد
٥٥٨
٤٨
Raaahil

جشن تولد

جشن تولد

اگر بخواین برای یک دختر بچه مثلا خواهرتون توی خونه یک جشن تولد بگیرین و دوستانش و تعدادی از افراد فامیل رو دعوت کنید؛ طوری که از روش بزن و بکوب استفاده نشه، چه برنامه‌هایی رو میریزین تا بهشون خوش بگذره؟
نظرتان مایه‌ی خوشحالی ماست.

٩١/١٠/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٨
٣
٣
اول اول!
m-nas
m-nas
٩١/١٠/٢٨
١
٢
اخر اخر ........جلنک سحر رو دعوت میکنیم و بهش میخندیم.............دعوت کردن ریگی(مرحوم بهمنی) هم خالی از خنده نیست.....امتحان کنید
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٨
١
٠
:| [آیکون سکوت!]
kafshdozak
kafshdozak
٩١/١٠/٢٨
٢
٢
بستگی داره چند سالش باشه ! اگه جوجه کوچولو باشن که با اهنگای کودکانه ی شاد و بازیای مختلف میتونن خوش بگذرونن ! اگه بخوام بزرگترا رو هم دعوت کنم ....خب...خب یکم سخت شد ! راستش نیدونم !
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٨
٢
٤
اخر صفر تولد خواهرم بود اما چون نمیشد جشن بگیریم قراره چند روزدیگه یه جشن معمولی واسش بگیریم چند تا از دوستاشم دعوت کنه البته هیچ جشن تولدی بدون اهنگ صفا نداره ! من الان بیشتر تو فکر کادو تولدشم تا گرفتن نحوه ی جشن ! نمدونم چی بگیرم !!!!!!!!!!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٨
١
٠
چند سالشه؟
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٨
١
٠
به نظر من اگه یه جشن تولد خیییلیی عالی واسش بگیرید از صد تا کادو بیشتر می ارزه..
mahdi-h
mahdi-h
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
بالاخره از داداشش توقع کادو که داره دیگه !
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
نه در اون حد که بیشتر از جشن به کادوش فکر کنین...البته کادو هم خیلی مهمه چون سالها یادگاری می مونه...فقط می تونم بگم موفق باشید خرید کادو هم سخته..
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٨
٢
٤
من خواهر کوچولو ندارم ولی اگه داشتم ، بهترین تولدو واسش میگرفتم ! آهنگ باشه ، چی میشه مگه ؟ چند ساعتی رو میخواد با دوستاش شاد باشه ! بشینن دور همدیگه لطیفه بگن ، بازی کنن ، مسابقه بدن ! کلی کار میشه کرد !
Em Ad
Em Ad
٩١/١٠/٢٨
٣
١
ممنونم از عزیزانی که وقت صرف میکنن و منفی عنایت میکنن ! ایشالا عروسیتون جبران کنیم !!!!!!! آمریکا از شماها میترسه که حمله نمیکنه !!!!!!
mahshid
mahshid
٩١/١٠/٢٨
١
٢
امروز تولد دوستم ......دلت.ن بسوزه دارم میرم تولد
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٨
٢
١
بدون بزن بکوب مگه میشه.? آها بیا وسط مجلس گرم کن خااسی سحرو ببر وگرنه مجبورم ساعت 9 بزاریم دمم در
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٨
١
١
آقا کسی خانه سالمندان استثنایی نمدونه کُجاس؟؟؟ این بابای ما رو ساعت 9 شب دَم در هم قبول نمیکنه دیگه! مسئولین پیگیری کُنن! :)))))))خخخخخخخخخخخخ
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٨
١
٠
اره منم موافقم بدون بزن و بکوب اصلا راه نداره..می گم اگه با قابلمه اهنگ بزنی بزن و بکوب که حساب نمی شه..می شه؟؟؟؟
oooooooo
oooooooo
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
ازشما بعید نیست
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٨
٣
٣
میزنم رو میز........ :))))))) آخه بدون آهنگ که صفا نداره...... واقعا سخته یه کم.....
sahar
sahar
٩١/١٠/٢٨
٣
١
بدون آهنگ؟؟؟!!!! اصن حرفشم نزن.....:)))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩١/١٠/٢٨
٣
٣
خیلی کارا میشه کرد؟! نمایش عروسکی . نقاشی. کاردستی. برگذاری مسابقه مردان آهنین. بازی های دسته جمعی. پانتومیم. شعرخوانی. بخور بخور. اووووووووووووووووووه خیلی کارای دیگه!
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٨
١
٠
ماشاا... ذهن خلاقی دارینا...
H.K.T
H.K.T
٩١/١٠/٢٨
٢
٠
هیییییییییییییییی ... ما که اصلا تولد نداریم ... وقتی تولد من میرسه میرم با کلی اشتیاق به خونواده میگم که اگه گفتین امروز چه روزیه ... اونا هم میگن روز به خصوصی نیست فقط تویه نره غول به دنیا اومدی ...! هیییییییییییی ...
Baran-A
Baran-A
٩١/١٠/٢٨
١
٠
اخییییییی دلم سوخت..پساپس یا پیشاپیش تولدت مبارک...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
١
٠
جای تو بودم خودمو می انداختم زیر قطارشهری ... واقعا!!
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٨
٠
٦
آهنگ؟رقص؟پایکوبی؟وااااای چه حرفا حتی نوشتنشم حرااامه بابا ما مسلمونیم باید تا آخر عمر در غم امام حسین عذادار باشیم!باید کلن ناراحت باشیم!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
اصلا هم این طورنیست.شایدحتی ازآهنگم استفاده بنمووییم اما مجازش. فقط من میخوام بدونم بدون رقص چه میشه کرد.
oooooooo
oooooooo
٩١/١٠/٢٨
١
٠
برو خودتو مسخره کن بچه
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٨
٢
٠
خیلی احساس خوشمزگی می کنی ، نه؟
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
بچه با آهنگ خوشه...نمیدونم....مگه چند تا مانیتور بگیرم بازی کنن....بعدم شام بیاریم....این که شد مهمونی
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
یعنی چی.....هرچیزی به جای خودش....از شما بعیده....لابد تو میلادو اعیاد شما گریه میکنی و به سینه میزنی؟
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
دوست خوبم! مسلمون واقعی اون کسیه که تو مصیبت های اهل بیت ناراحت باشه تو ولادتاشون خوشحال باشه..... البته منظورم کارای حرامی که می کنن نیست....
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٠/٢٨
١
٤
با دوستاش بزارشون تو یه اتاق مقداری خوراکی و وسایل بازی براشون بزار تا صبح خاله بازی میکنن. اهنگم لازم نداری. خودتونم برین تو حال وتنها کاری که به ذهنتون میرسه حل کردن مشکلات مملکت در جمع دوستانتون و شاید غیبت
نگارا
نگارا
٩١/١٠/٢٨
١
٠
بستگی به سن داره با مسابقه و بازی و خوراکی!! من فردا تولئ دختذ داییمه 7 سال ش مبشه عشقم!
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٨
١
٠
تو تولدش هم سناشو دعوت کن نه آدم بزرگا رو!بچه ها عاشق هیجانن و می تونی با بازی های مختلف سرگرمشون کنی آهنگای کودکانه موردی ندارن که!خوراکی های خوشمزه هم از نون شب واجبتره براشون والبته فشفه!
kavir
kavir
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
دست به دست هم دهیم به مهر 24 اردیبهشت تولد مرا کنید ابــــــــــاد :دی
a_entesari
a_entesari
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
حتما
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
یادمه یه سال تولد افتاد توی ایام محرم . جشن تولدم هیچ نوع موسیقی و رقصی نداشت . من بودم و دوستام . همگی دور هم نشستیم و حرفایی ک دلمون می خواست و هیچوقت نتونستیم بگیم رو ب هم گفتیم و بارزترین ویژگی هرکس رو مشخص کردیم ک دو سه ساعتی طول کشید و خیلی خندیدیم . همگی دست جمعی وسطی و والیبال توی حیاط بازی کردیم و بعدم آموزش دوچرخه سواری برای یکی از دوستام گذاشتیم . چقد بچه ها از خاطراتشون تعریف کردن ... . با دوستات ک باشی زمان خیلی زود و خوب می گذره . دیگه اهمییتی نداره موزیک داشته باشی یا ن . مطمئن باش تولد بدی از آب درنمیاد
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
یه مجلس اینجوری بازم داشتین مارم دعوت کن میام حتمن...
shiezadeh
shiezadeh
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
بدو بیا ... 17 بهمن تولده!!!
taba_sa
taba_sa
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
منم بازی.... منم دعوت کن..... :))
sahar.s
sahar.s
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
آمدم! زینگگگگگگگگگگ زینگگگگگگگگگگگ دَره وا کُن مویُم! خخخخ :)))))))))))
آرشام ایرانی
آرشام ایرانی
٩١/١٠/٢٨
٠
٠
ما ایرانیان تو عزا واردمی.اما وقتی اسم شادی میاد.وای ن ارومیه.بشین گریه کن
h_khabazi
h_khabazi
٩١/١٠/٢٩
٠
٠
من خواهر ندارم ... یکی دیگه رو بگین...
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٠٧
٠
٠
خوب گفتن فکر کنید مثلا خواهرتون!!! یعنی فکرکن خواهر داری
nasim_a
nasim_a
٩١/١١/٠٧
٠
٠
من اگه قرار بشه برای خواهرم تولد بگیرم،سعی میکنم کاملا غافلگیرش کنم،دوستای صمیمیشو دعوت میکنم،همین که آدم با دوستاش باشه بدون برنامه ریزی هم خوش میگذره.حالا برایی که خشک و خالی نباشه خودمون شعر میخونیم دست میزنیم این که دیگه حروم نیست