خانه انجمن هموطن بمان ، همسایه برو!
٥٣٤
٣٢
باران

هموطن بمان ، همسایه برو!

هموطن بمان ، همسایه برو!

تو کشورمون مهاجرت های غیرقانونی خیلی زیاده،به طوری که از کشورهای همسایه مثل افغانستان ..با ما زندگی می کنند(افغان ها درگذشته ایرانی بودند)،شما جزو دسته ای هستین که اونا رو یه بار اضافه رو دوش کشور می بینین یا با بودنشون موافقین و مشکلی ندارین؟ 

٩٢/٠٦/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
Eli-soltani
Eli-soltani
٩٢/٠٦/١١
٢
٠
من باهاشون هیچ مشکلی ندارم اما ...
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
اما چی ؟
m.coldboy
m.coldboy
٩٢/٠٦/١١
١
٠
راستش واسه من فرقی نمیکنه...جای منو که تنگ نکردن...اونا هم دارن زندگی خودشونو میکنن...من مشکلی با بودنشون ندارم....
firuze
firuze
٩٢/٠٦/١١
١
٠
اگه کشور جنگ زده یا قحطی زده ای باشه به نظرم مشکلی نیست
mr.hamed
mr.hamed
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
به نظرم یک سری از اونا کمکای بزرگی به ما می کنن که ما نمی دونیم هیچ ایرانی کارگر افغانی نمیشه!!!
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
ولی خوب اینو هم در نظر بگیر که اگه یه سری فرصت های شغلی رو اونا گرفتن
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
اين مه ميان بده و يكي از بدي هاشم اينه كه فرهنگ نا مناسبشونو ميارن داخل كشور
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
فرهنگ نامناسب ؟ ؟؟؟ توضیح بدید
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
مثلا بعضی هاشون افغانستان زن دارن میان اینجا هم زن میگیرن دی
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
شما تا از نزدیک نبینین فک نکنم درک کنین/ مثلا یه جایی که برا کار میرن و چند وقت وا میستن بهد اشت اصلا ندارن/ شیوه لباس ÷وشیدنشونم مورد ÷سند من نیست
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
در کل به حال من فرقی ندارن...فقط اگه قانونی بشن برا درآمد کشور خیلی موثرن...جاست دیز..:|
sorme
sorme
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
در مورد بودن یا نبودنشون نظری ندارم!
میلاد
میلاد
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
نه...مشکلی نداره....خیلی هم خوبه(البته اگه قانونی مهاجرت کنن)....اگه غیر قانونی باشه که نه خوب نیس!
mahdie.f
mahdie.f
٩٢/٠٦/١١
٠
٠
از اونجايي كه باهاشون سر وكاري ندارم پس مشكلي هم ندارم ولي بعضي هاشون ترسناكن خب ديگه
سحر
سحر
٩٢/٠٦/١٢
٠
٠
نه به نظرم مشکلی نداره....فقط باید مهاجرتشون قانونی باشه...!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠٦/١٢
٠
٠
تا جایی که حد و مرز خودشون رو بدونن نه چه اشکالی داره باشن تو کشور بازم هرچی باشه اون ها هم مسلمانن...
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
اوهوم یه جورایی ادم دلش میسوزه واسه بچه های افغان چون هیچ جایی ندارن
fafa.tk
fafa.tk
٩٢/٠٦/١٣
١
٠
قانونی مخالفتی ندارم اما غیرقانونی رو شدیدا باید برخورد بشه
ati200
ati200
٩٢/٠٦/١٣
١
٠
باراضافه ن..این افغانها هرچی قتل و تجاوز و جنایته زیرسر ایناس...نمی دونم چرا بیرونشون نمی کنن..تاکی باید اینجا باشن..و فسادکنن
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
اونایی که غیرقانونی ان بیشتر مشکل ایجاد میکنن
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
همه ش تقصیر اونا نیس بعضی خانواده های ایرانی هم مقصرن که اجازه میدن دختراشون با مردان افغان ازدواج کنن و بعدشم که ازدواج ثبت نشده و بچه های بی شناسنامه و ............. الی اخر
mahdi_vals
mahdi_vals
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
قانونی اگه باشه ایرادی نیس....اما غیر قانونی بحران ایجاد میکنه بحران های اجتماعی و فرهنگیو اقتصادی...مرسی موضوع جالبی بود....
باران
باران
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
خواهش میشه
par!sa
par!sa
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
بنظرم بودنشون تا وقتی اشکال نداره ک کار و امکانات دیگه رو از خودی ها نگیرن...
م-نص
م-نص
٩٢/٠٦/١٣
٠
٠
یعنی از اون همه کامنتی که دادم حتی یکیش هم تایید نشده........سانسور تا چه حد..........
باران
باران
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
نه به خاطر تغییر سرور پاک شده
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠٦/١٤
١
٠
این برادرای افغانی که وارد کشور میشن اکثرشون غیرقانی اینجان و متاسفانه خیلی از قتلها و تجاوزهایی که اتفاق میفته توسط همیناس.از جایی که هیچ اطلاعاتی ازشون هیچجا نیست براحتی میتونن از کشور از همون مرزهایی که اومدن خارج بشن.و متاسفانه جدیدا یه اتفاقی که خیلی زیاد شده اینه که دخترامون میرن همسر اینها میشن که در اینمورد نه فقط من که همه جا گفتن به مردم که این کارو نکنن.و مورد دیگه ای که هست اینه که خب درحالی که جوونای کشورمون خیلی هاشون بیکارن خیلی جاها این افراد با خاطر دستمزد کمترشون مشغول به کارن.از نظر فرهنگی هم تاثیرات خوبی نمیذارن.
javad agha
javad agha
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
موافق نیستم
hamid_kh
hamid_kh
٩٢/٠٦/١٤
٠
٠
من مشکلی ندارم اگه به قانون های کشور ما پایبند باشن ...
mahshid2
mahshid2
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
نچ مشکلی نیست !!!!
پری سا
پری سا
٩٢/٠٦/١٥
٠
٠
مشکلی ندارم........
Shazdehpesar
Shazdehpesar
٩٢/٠٦/١٧
٠
٠
این که خیلی از جنایات و قتل ها وفساد را بدون داشتن امار رسمی،به گردن ان ها بیاندازیم،کار ناشایستی است..من با حضور غیر قانونی ان ها مخالفم...ولی صداقت و وجدان کاری را باید از ان ها یاد گرفت...افاغنه ای که در زمینه ی کارهای ساختمانی فعال هستند،نسبت به ایرانی ها خیلی منظم تر و با دقت تر هستند و نسبت به کارشان،اهمیت می دهند.